Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

Heming Orientering

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Astrid ReuschD -10 (9)25:37+-12:5510:43
1Nils Petter FremmingH 55- (38)38:379:01
2Lukas Jones ArnesenH 11-12 (26)19:45+4:208:49
3Helge BjaalandH 75- (13)33:21+3:2113:07
3Kasper FosserH 21-E (38)53:46+0:427:17
4Jon C. FougnerH 75- (13)46:34+16:3418:20
6Eirik Eide-FredriksenH 13-16C (6)1:34:15+1:07:1339:26
6Malene JebsenD 16 (30)46:55+12:1612:01
6Runa SkyttersæterD 55- (25)51:31+9:2713:00
7Karl Even RyghH 40- (19)55:56+4:1510:15
7Signe Astrup ArnesenD 50- (24)48:56+5:5412:23
8Malene BerstadD 13-16C (9)57:07+29:3123:53
8Maya Jones ArnesenD 16 (30)47:37+12:5812:12
8Ella BerstadD 15 (27)52:27+16:3013:26
9Live ØstvoldD 16 (30)48:12+13:3312:21
9Elle M. MelbyeD 60- (13)1:01:33+27:5621:17
9Anne ØstvoldD 13 (20)57:56+19:2218:16
9Magnus Eide-FredriksenH 16 (35)42:55+8:109:57
10Kristian ØstermannH 16 (35)43:22+8:3710:03
10Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (17)1:00:45+13:0012:06
10Ida Marie FlågenD 15 (27)54:14+18:1713:54
15Hannah Syrdal ØenD 14 (17)59:06+20:3418:38
15Hanna Eckhardt AndersenD 16 (30)53:32+18:5313:43
16Knut Erling ØenH 50- (61)50:55+12:5611:02
17Øystein ØstermannH 50- (61)51:07+13:0811:05
17Einar ØstvoldH 13 (18)1:28:33+53:4527:29
17Anna Elisabeth RyghD 11-12 (29)31:48+14:3514:11
19Egil Wickstrand IversenH 55- (38)52:12+13:3512:11
19Ferdinand FremmingH 16 (35)48:46+14:0111:18
20Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (38)1:04:38+11:348:45
24Paula BerstadD 45- (35)1:13:40+32:1518:38
25Harald Astrup ArnesenH 21-E (38)1:08:31+15:279:17
26Henrik ReuschH 16 (35)54:15+19:3012:35
27Marianne ReuschD 45- (35)1:14:50+33:2518:56
33Hanne Marthe ØstvoldD 45- (35)1:28:18+46:5322:21
38Harald Eide-FredriksenH 50- (61)1:01:16+23:1713:17
43Lasse ArnesenH 50- (61)1:03:47+25:4813:50
44Kimme ArnesenH 50- (61)1:05:26+27:2714:11
46Christian ReuschH 45- (54)1:17:40+34:5515:33
50Anders FlågenH 50- (61)1:10:10+32:1115:13
52Roger ØstvoldH 45- (54)1:43:55+1:01:1020:49
Pia IversenDIR-A (39)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 16 (35)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (20)diskvalifisert
Petter Astrup ArnesenH 17-18E (34)diskvalifisert
Fridtjof ReuschH 14 (25)diskvalifisert
Silja BerstadD 11-12 (29)diskvalifisert
Johan JebsenH 45- (54)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018