Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 55-

4 280 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Petter FremmingHeming Orientering38:379:01
2Øyvind DrageKongsberg OL39:35+0:589:14
3Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL39:58+1:219:20
4Jon BjørgumKristiansand OK40:58+2:219:34
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering41:20+2:439:39
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL41:29+2:529:41
7Svein-Erik SøgårdKongsberg OL42:15+3:389:52
8Vidar BenjaminsenLillomarka OL42:41+4:049:58
9Kristian KihleRingerike OL44:17+5:4010:20
10Onno VerberneOL Toten-Troll44:20+5:4310:21
11Kim Farnes HansenLierbygda OL45:25+6:4810:36
12Axel BromanderFredrikstad SK47:50+9:1311:10
13Kjell WestinPorsgrunn OL48:04+9:2711:13
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll48:11+9:3411:15
15Øistein BøeFana IL48:38+10:0111:21
16Hallvard BergIL Tyrving50:44+12:0711:51
17Jørn HaugerudIndre Østfold OK50:54+12:1711:53
18Frank SvarødIdd Sportsklubb50:57+12:2011:54
19Egil Wickstrand IversenHeming Orientering52:12+13:3512:11
20Harald KvisliNotodden OL53:06+14:2912:24
21Kjell Einar AndersenVarteig OL53:10+14:3312:25
22Martin GranlyLillomarka OL53:38+15:0112:31
23Knut EngenRaumar Orientering53:50+15:1312:34
24Hallvard FjærLillomarka OL54:07+15:3012:38
25Morten KarlsenMåren OK54:45+16:0812:47
26Bjørn Henning GrandalIL Tyrving54:56+16:1912:50
27Morten HulløenKristiansand OK55:29+16:5212:57
28Petter GullikstadRøros IL58:00+19:2313:33
29Stein Arne NegårdVang OL1:00:49+22:1214:12
30Harald OmlandSkien OK1:06:05+27:2815:26
31Øystein MelbyVang OL1:06:33+27:5615:32
32Roar TønnessenKongsberg OL1:10:41+32:0416:30
33John YtternesKolbotn og Skimt OL1:10:46+32:0916:32
34Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:26:45+48:0820:16
35Erik HøivoldKongsberg OL1:27:14+48:3720:22
36Herman BakkeLøten o-lag1:31:51+53:1421:27
Johan LundeIL Kolldiskvalifisert
Tore KjølsethNydalens SKdiskvalifisert
Mons Kr. LøvfaldNydalens SKikke startet
Mats KensbyOK Tyrikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet
Erlend HaugKongsberg OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor