Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

H 21-E

7 380 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Torgeir NørbechIL Tyrving53:047:11
2Audun HeimdalNTNUI53:32+0:287:15
3Kasper FosserHeming Orientering53:46+0:427:17
4Bjørn EkebergIL Tyrving54:56+1:527:26
5Mattias KarlssonFredrikstad SK57:28+4:247:47
6Sindre ØsthagenFredrikstad SK58:21+5:177:54Last ned GPS-spor i gpx-format
7Erling HjermstadFossum IF58:22+5:187:54
8Lukas PetersonIFK Umeå59:25+6:218:03
9Ralph StreetBækkelagets SK59:51+6:478:06
10Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:00:25+7:218:11
11Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:00:38+7:348:12
12Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK1:01:05+8:018:16
13Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:01:09+8:058:17
14Ivar LundanesIL Tyrving1:01:47+8:438:22
15Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering1:02:19+9:158:26
16Espen JakobsenIL Tyrving1:02:27+9:238:27
17Oskar RøenVaregg Fleridrett1:03:41+10:378:37
18Trond KortnerØstmarka OK1:04:09+11:058:41
19Kjell Arild KarlsenFredrikstad SK1:04:18+11:148:42
20Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:04:38+11:348:45
21Anders SkarholtFredrikstad SK1:04:41+11:378:45
22Andreas HøyeFredrikstad SK1:05:47+12:438:54
23Erik SagvoldenNydalens SK1:06:22+13:188:59
24Einar MelsomFossum IF1:08:07+15:039:13
25Harald Astrup ArnesenHeming Orientering1:08:31+15:279:17
26Trygve HeggedalKongsberg OL1:09:36+16:329:25
27Håvard MyhreBækkelagets SK1:11:21+18:179:40
28Martin Borge HeirFossum IF1:12:40+19:369:50
29Mathias BenjaminsenLillomarka OL1:13:35+20:319:58
30Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL1:14:56+21:5210:09
31Emil StørmerFossum IF1:18:27+25:2310:37
32Wolfgang KampelBækkelagets SK1:18:50+25:4610:40
33Peter GisholtFossum IF1:20:35+27:3110:55
34Sivert Sande KvermeFossum IF1:24:13+31:0911:24
35Eivind Berner MyhreFossum IF1:35:18+42:1412:54
36Oscar GustafssonIdefjordens SK1:47:34+54:3014:34
Vegard Brun SagaIL Tyrvingdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Are WigaardOppsal Orienteringikke startet
Øyvind HjermstadFossum IFikke startet
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor