Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Solrenningen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Solrenningen
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: søndag 15 april 2018

N-åpen

2 060 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL27:0213:07
0Marte Aakre-LarsenAndebu IL26:50+-0:1213:01
0Anna Elizabeth AarbuVarteig OL39:00+11:5818:55
0Iver AarsethIL Koll17:50+-9:128:39
0Maja Dyrlie AndersenVarteig OL38:37+11:3518:44
0Mats Dyrlie AndersenVarteig OL27:51+0:4913:31
0Lars August FjellheimIL Koll29:59+2:5714:33
0Josephine Lin BjørkSandefjord OK30:02+3:0014:34
0Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OL22:17+-4:4510:49
0Joel Bronebakk JohanssonHalden SK21:41+-5:2110:31
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn23:21+-3:4111:20
0Vilma DanevadFredrikstad SK20:17+-6:459:50
0Elida EspenesVarteig OL34:11+7:0916:35
0Synne Marie FjellheimIL Koll30:32+3:3014:49
0Jonathan FodstadIL Koll20:48+-6:1410:05
0Sara Elina Fristad HämälistöHalden SK29:29+2:2714:18
0Hans Olav FuglestvedIL Koll43:13+16:1120:58
0Astrid GlenneMåren OK30:06+3:0414:36
0Georg GlenneMåren OK29:56+2:5414:31
0Olle GranefeltOK Tyr28:18+1:1613:44
0Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL33:44+6:4216:22
0India HaavaldsenHalden SK27:54+0:5213:32
0Sigve Hagen-TafjordHalden SK22:12+-4:5010:46
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL29:27+2:2514:17
0Elise HaugeSarpsborg OL28:23+1:2113:46
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL37:55+10:5318:24
0Ivar HelgerudHalden SK36:48+9:4617:51
0Thomas Nissen HellerudIL Koll22:12+-4:5010:46
0Ellinor Johansen HickenIL Koll38:19+11:1718:36
0Henrik Johansen HickenIL Koll27:31+0:2913:21
0Sindre HolmboeIL Tyrving37:49+10:4718:21
0Marie HoltermannPorsgrunn OL21:11+-5:5110:16
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK22:24+-4:3810:52
0Johan Karlsson KahrsFredrikstad SK45:55+18:5322:17
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn24:18+-2:4411:47
0Eivind KjernsmoAsker Skiklubb31:34+4:3215:19
0Synne KjernsmoAsker Skiklubb30:52+3:5014:59
0Karen KlavenesSandefjord OK20:13+-6:499:48
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn36:50+9:4817:52
0Elida Sofie KopperudIndre Østfold OK37:59+10:5718:26
0Ole-Edvard KopperudIndre Østfold OK38:16+11:1418:34
0Eline KravdalGjø-Vard OL28:22+1:2013:46
0Signe KvalheimHalden SK21:38+-5:2410:30
0Herman Finstad LandIL Tyrving24:53+-2:0912:04
0Sverre Øen LandstadIL Koll46:46+19:4422:42
0August Myklebust LeopolderIL Koll21:09+-5:5310:16
0Eirik LestebergKongsberg OL21:42+-5:2010:32
0Magnus LestebergKongsberg OL23:52+-3:1011:35
0Simen Lian MortensenIL Koll32:35+5:3315:49
0Kristian Lind-LarsenOK Moss31:46+4:4415:25
0Solan LøkenOK Moss24:57+-2:0512:06
0Julian MalmbergIL Tyrving30:45+3:4314:55
0Sebastian MalmbergIL Tyrving42:16+15:1420:31
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22:33+-4:2910:56
0Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll18:01+-9:018:44
0Ola MyklatunIL Tyrving27:0213:07
0Ole Jacob MyklebustIL Koll18:25+-8:378:56
0Lauritz Nissen HellerudIL Koll22:02+-5:0010:41
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK21:31+-5:3110:26
0Esten Valentin NybråtenIL Tyrving26:46+-0:1612:59
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving14:59+-12:037:16
0Hermine OddenMåren OK30:13+3:1114:40
0Isolde OddenMåren OK43:39+16:3721:11
0Eskil OlaussenOppsal Orientering25:21+-1:4112:18
0Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL33:20+6:1816:10
0Johanne Ragvin RystadNydalens SK47:33+20:3123:04
0Mathis RenardKongsberg OL24:00+-3:0211:39
0Una RetteraasenIndre Østfold OK29:33+2:3114:20
0Ada RodemNydalens SK48:30+21:2823:32
0Signe Drange RuudRøyken OL43:25+16:2321:04
0Karl Oraug RyghIL Koll15:27+-11:357:30
0Sander Ryste OddenSarpsborg OL26:27+-0:3512:50
0Assar SandHalden SK44:56+17:5421:48
0Sixten SandHalden SK27:19+0:1713:15
0Oda SandvikRaumar Orientering37:55+10:5318:24
0Amund SaugestadNydalens SK23:34+-3:2811:26
0Aksel SolbergFredrikstad SK28:22+1:2013:46
0Troy Victor StoksethHalden SK36:35+9:3317:45
0Lars Jørgen Stordal AanerudOL Tønsberg og omegn39:33+12:3119:11
0Trym StrømbergFredrikstad SK37:25+10:2318:09
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL16:24+-10:387:57
0Tollef TjentlandLardal OL17:56+-9:068:42
0Amund Kortner VogtØstmarka OK25:25+-1:3712:20
0Martina VågsnesOppsal Orientering26:24+-0:3812:48
0Håkon ØverbyKongsberg OL24:06+-2:5611:41
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn21:54+-5:0810:37
Ivar Øen LandstadIL Kollikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor