Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Fredrikstad SK

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Vilma DanevadN-åpen (91)24:12+-6:2412:48
0Eva Riddervold KahrsN-åpen (91)39:59+9:2321:09
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (15)37:2510:18
1Maren Roll PaulsenD 17-B (11)52:5616:08
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (16)42:37+0:4210:03
2Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (8)53:06+4:5412:31
2Jenny DanevadD 11-12 (36)21:57+2:509:50
2Espen DanevadH 45- (69)36:28+1:598:27
3Bjørn HeidenstrømH 65- (19)33:20+1:2412:23
4Frank LøwengreenH 50- (66)34:22+2:358:25
5Anders Johan KrosbyH 70- (28)37:37+5:0913:59
5Hans Petter MathisenH 21-E (60)38:26+2:146:48
6Henrik OttesenH 45- (69)41:13+6:449:33
7Morten HelminsenDIR-B (58)50:57+6:2514:46
7Espen BekhusH 45- (69)41:14+6:459:34
8Håvard LucasenH 21-E (60)41:21+5:097:19
9Marianne Riddervold KahrsD 21-E (32)42:33+6:359:26
10Britt Stine StrandD 17-C (12)54:22+19:2221:39
10Gunn Astrid JakobsenD 60- (16)48:50+15:1418:09
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (69)41:47+7:189:41
11Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (16)1:02:28+20:3314:43
12Marit KahrsD 21-E (32)45:35+9:3710:06
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (60)43:09+6:577:39
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (39)44:54+12:2211:13
14Thomas BlomkvistH 15 (33)50:52+15:1812:43
14Eirik ImrikH 17-18E (44)41:42+6:059:09
15Anders SkarholtH 21-E (60)43:54+7:427:47
16Bendik EliassenH 17-18E (44)43:22+7:459:31
17Sondre OttesenH 17-18E (44)44:26+8:499:45
19Emma Sofie SteinslandD 14 (23)1:03:43+23:1619:25
19Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (32)47:58+12:0010:38
21Amalie LøkkebergD 14 (23)1:13:46+33:1922:29
22Hilde PoppeD 45- (42)1:05:03+25:5317:58
23Christian Riddervold KahrsH 21-E (60)45:17+9:058:01
23Thomas LieH 45- (69)47:28+12:5911:00
23Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (44)47:12+11:3510:22
24Signe Strand GulbrandsenD 15 (30)1:28:14+51:3624:38
26Nikoline  BromanderDIR-A (54)1:08:58+27:0514:02
27Andreas HøyeH 21-E (60)46:52+10:408:18
29Runar Saur ModahlH 17-18E (44)51:07+15:3011:14
33Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (47)1:13:30+34:2218:53
38Axel BromanderH 55- (53)51:54+18:4014:17
45Torben Christian WendlerH 21-E (60)55:03+18:519:45
47Håvard BergetH 21-E (60)55:45+19:339:53
54Kjell Reidar MydskeH 45- (69)1:14:55+40:2617:22
Jan Edvin BlomkvistDIR-A (54)diskvalifisert
Laila HelminsenDIR-B (58)diskvalifisert
Kjell Arild KarlsenH 21-E (60)diskvalifisert
Christina AnderssonD 55- (25)diskvalifisert
Sivert PoppeH 15 (33)diskvalifisert
Embla ØvretveitD 15 (30)diskvalifisert
Christine Roll PaulsenD 50- (30)diskvalifisert
Adele C.S. EdvardsenN-åpen (91)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor