Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Oppsal Orientering

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Nils NikolaisenN-åpen (91)27:35+-3:0114:35
0Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (91)28:36+-2:0015:07
0Martina VågsnesN-åpen (91)32:49+2:1317:21
0Alfred NikolaisenH -10 (14)27:54+12:3714:22
0Eivind VågsnesH -10 (14)41:28+26:1121:22
1Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)25:2712:00
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)16:397:27
2Synne Syversen GihleD 11-12N (5)28:57+3:3013:39
3Ram RayamajhiH 17-C (6)38:21+10:3615:16
3Simen SkeideH 11-12 (26)22:01+5:229:52
3Ingeborg Roll MoslandD 13 (22)49:30+7:4615:05
3Per-Ivar NikolaisenH 40- (20)44:32+4:259:45
3Dagrun Brox RayamajhiD 35- (7)54:14+8:0213:56
4Wiona Resvoll SkaugD 11-12N (5)33:42+8:1515:53
4Erling HobølDIR-B (58)47:23+2:5113:44
4Vilhelm Gilhuus-MoeDIR-C (27)36:16+1:4814:40
4Tore LangaardH 75- (11)34:22+2:1513:48
4Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (5)1:18:37+27:5522:05
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (22)54:33+12:4916:37
6Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (29)40:02+8:4811:14
7Tina KallesonD 16 (31)44:11+11:5612:20
7Arnhild KroghD 45- (42)48:18+9:0813:20
7Ane Sofie KroghD 17-18 E (47)48:23+9:1512:26
7Ask OlaussenH 14 (29)40:19+9:0511:19
7Anselm ReichenbachH 15 (33)42:18+6:4410:34
8Jonas KroghH 14 (29)43:20+12:0612:10
9Arne OlaussenDIR-B (58)53:40+9:0815:33
9Ane HustvedtD 13 (22)1:04:59+23:1519:48
10Sigve VågsnesH 21-E (60)42:24+6:127:31
10Mila ZaharinovaD 40- (15)1:07:41+30:1618:38
11Marius E. AamodtH 14 (29)47:40+16:2613:23
11Sigurd HobølH 11-12 (26)27:19+10:4012:14
12Sille HustvedtD 13-16C (13)50:29+27:0520:06
13Jakob A. GjedeboH 13 (20)1:04:55+20:0618:14
14Katrine Bjordal VegganD 14 (23)55:05+14:3816:47
14Vigdis HobølD 21-E (32)46:48+10:5010:22
16Morten MoslandH 45- (69)44:36+10:0710:20
16Ingrid Solheim UndebergetD 16 (31)1:00:14+27:5916:49
16Elin KallesonD 45- (42)1:00:14+21:0416:38
17Helge Grenager SolheimH 40- (20)1:16:10+36:0316:42
19Olav Johannes DeelstraH 21-E (60)44:27+8:157:52
20Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (36)38:33+19:2617:17
28Thor MellaH 21-E (60)47:24+11:128:24
29Mari KallesonD 11-12 (36)45:46+26:3920:31
30Rolf HustvedtH 45- (69)52:02+17:3312:04
31Marie Bjordal VegganD 11-12 (36)46:40+27:3320:55
33Thomas RuudH 21-E (60)48:42+12:308:38
34William Resvoll SkaugH 17-18E (44)54:16+18:3911:55
36Lavran ThorstensenH 21-E (60)49:33+13:218:47
36Espen WigaardH 45- (69)56:30+22:0113:06
39Boye Dirro BøhlerengenH 45- (69)57:46+23:1713:24
40Bent Erik SkaugH 21-E (60)51:07+14:559:03
43Eilert AamodtH 45- (69)59:31+25:0213:48
43Ludvig RødnesH 21-E (60)52:41+16:299:20
48Ola NilsenH 45- (69)1:07:09+32:4015:34
49Are WigaardH 21-E (60)57:04+20:5210:07
58Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (60)1:32:03+55:5116:19
Martin ReichenbachH 45- (69)diskvalifisert
Inger SkaugD 70- (7)diskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetD 13 (22)diskvalifisert
Heidi BjordalD 40- (15)diskvalifisert
Ingrid LuråsDIR-B (58)brutt
Snorre VegganH 45- (69)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (29)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor