Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Asker Skiklubb

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Eivind KjernsmoN-åpen (91)30:13+-0:2315:59
0Synne KjernsmoN-åpen (91)26:01+-4:3513:45
1Sander ArntzenH 17-18E (44)35:377:49
2Jorun RuudD 45- (42)40:21+1:1111:08
2Sondre YtterbøH 16 (39)38:55+6:239:43
2Henrik Fredriksen AasH 17-18E (44)35:45+0:087:51
2Ida Kristine NordvikD 15-16B (2)1:35:51+36:1329:13
3Synne StrandD 19-20 E (16)44:28+2:3310:29
3Felix FinsrudH 16 (39)39:18+6:469:49
4Astrid YtterbøD 11-12 (36)23:02+3:5510:19
7Johan WestlyDIR-A (54)50:04+8:1110:11
8Gjermund GravirDIR-A (54)52:51+10:5810:45
8Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (16)51:33+9:3812:09
8Per Clemet WisløffH 17-18E (44)39:05+3:288:35
8Sigrun Hernes YtterbøD 50- (30)52:28+11:0514:29
9Toril Fougner WisløffD 45- (42)48:48+9:3813:28
11Axel HoveidH 19-20E (14)51:48+12:5010:09
14Edel Sofie NilsenD 55- (25)1:01:46+20:3619:00
15May ChristoffersenDIR-B (58)57:14+12:4216:35
15Marianne ArnesenD 50- (30)58:36+17:1316:11
16Silje Ruud FossheimD 11-12 (36)33:32+14:2515:02
17Reidar FossumH 60- (29)39:25+9:5912:07
17Martha WisløffD 13 (22)1:28:12+46:2826:53
21Ina MartiniD 16 (31)1:05:20+33:0518:14
21Simen Aure SkogedalH 15 (33)59:56+24:2214:59
22Emil Ruud FossheimH 14 (29)1:06:44+35:3018:44
23Per Anders YtterbøDIR-B (58)1:06:22+21:5019:14
23Tarje EspelinH 14 (29)1:09:56+38:4219:38
23Marit EgnerD 45- (42)1:05:25+26:1518:04
23Svein GranerudH 50- (66)44:12+12:2510:50
25Leif BergersenDIR-A (54)1:08:40+26:4713:59
27Gunhild MyhrD 50- (30)1:38:23+57:0027:10
27Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (47)1:07:56+28:4817:27
27Frikk Alvaro EmbergsrudH 16 (39)56:36+24:0414:09
27Trygve MyhrH 17-18E (44)49:38+14:0110:54
33Arne FossheimH 55- (53)48:35+15:2113:23
33Tuva EspelinD 11-12 (36)53:35+34:2824:01
34Eilev KvaaleH 16 (39)1:13:54+41:2218:28
39Kjetil KjernsmoDIR-A (54)1:30:14+48:2118:22
45Sølvi MartiniDIR-B (58)1:28:11+43:3925:33
46Sverre WisløffH 45- (69)1:05:29+31:0015:11
51Torstein KvaaleH 50- (66)56:32+24:4513:51
52Per WiréhnH 21-E (60)1:01:31+25:1910:54
57Arild NyhaugH 45- (69)1:33:34+59:0521:42
Mathias NyhaugH 14 (29)diskvalifisert
Jakob Backer-TellnesH 14 (29)ikke startet
Håvard EspelinH 50- (66)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor