Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

OK Moss

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Amelia BryneN-åpen (91)44:00+13:2423:16
0Elise Holm NedrebøN-åpen (91)34:35+3:5918:17
0Edvinas KontautasN-åpen (91)18:49+-11:479:57
0Alice Lindløv SandN-åpen (91)42:04+11:2822:15
0Solan LøkenN-åpen (91)20:57+-9:3911:05
0Selmer LøkenH -10 (14)19:15+3:589:55
0Sofie Holm NedrebøD -10 (8)30:41+-23:2415:48
2Morten TangenH 17- (13)54:19+5:1011:54
2Erik Rytter JakobsenH 35- (7)44:08+1:179:40
2Alfred BjørnerødH 14 (29)32:37+1:239:09
3Harald LundhaugH 75- (11)33:57+1:5013:38
3Donatas KontautasH 35- (7)49:40+6:4910:53
4Sondre LadimH 14 (29)37:35+6:2110:33
4Inger LindløvD 70- (7)57:36+4:2623:07
4Aurora GjølsjøD 17-18 E (47)45:05+5:5711:35
5Bjørn PaulsenH 65- (19)37:21+5:2513:53
5Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (16)46:22+4:2710:56
5Øyvind LøkenH 40- (20)45:14+5:079:55
5Kristine RoskifteD 17-B (11)1:11:48+18:5221:53
6Tordis Rytter JakobsenD 70- (7)1:18:52+25:4231:40
6Thomas RoskifteH 40- (20)46:04+5:5710:06
6Emma Aune JakobsenD 11-12 (36)24:53+5:4611:09
9Marianne LøkenD 17-C (12)51:14+16:1420:24
11Hanne WoldD 40- (15)1:08:14+30:4918:47
12Julie Sophie WoldD 14 (23)51:10+10:4315:35
12Reidun BraathenD 60- (16)51:54+18:1819:17
12Hallvard KorenH 50- (66)38:47+7:009:30
13Brage KristiansenDIR-C (27)45:29+11:0118:24
16Karoline BjørnerødD 17-18 E (47)57:37+18:2914:48
17Øystein OlsenH 45- (69)45:05+10:3610:27
18Henning Bratland CarlsenH 45- (69)45:40+11:1110:35
19Ingrid Bratland TjernshaugenD 16 (31)1:03:22+31:0717:42
21Christopher LadimH 16 (39)48:11+15:3912:02
23Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (26)41:10+24:3118:27
24Per Oscar SaugestadH 70- (28)54:17+21:4920:10
26Martin Hovgaard EisvangDIR-B (58)1:10:01+25:2920:17
27Erle Elise WoldD 11-12 (36)45:18+26:1120:18
27Tonje HolmD 45- (42)1:12:58+33:4820:09
28Roy GjerdingH 60- (29)1:02:58+33:3219:22
44Selma KristiansenDIR-A (54)1:40:27+58:3420:27
46Adam KristiansenDIR-A (54)1:58:54+1:17:0124:12
Vegar KristiansenDIR-A (54)diskvalifisert
Stein KorenH 80- (6)diskvalifisert
Christopher SchiveH 55- (53)diskvalifisert
Stein KlyveH 60- (29)diskvalifisert
Linda FredhD 40- (15)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor