Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Nydalens SK

95 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Alma Rygh HoltenN-åpen (91)16:04+-14:328:30
0Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (91)27:37+-2:5914:36
0Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (91)15:32+-15:048:13
0Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (91)21:47+-8:4911:31
0Tarjei Hausken NordbergN-åpen (91)24:13+-6:2312:48
0Josefine Oraug RyghN-åpen (91)15:59+-14:378:27
0Ada RodemN-åpen (91)41:30+10:5421:57
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (91)41:36+11:0022:00
0Sondre HafskjoldH -10 (14)30:52+15:3515:54
0Helene ScheeleD -10 (8)14:16+-39:497:21
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (39)32:328:08
1Oda ScheeleD 16 (31)32:159:00
1Sondre Ruud BråtenH 17- (13)49:0910:46
1Ragne WiklundD 17-18 E (47)39:0810:03
1Berit Sofie WiklundD 45- (42)39:1010:49
1Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (36)19:078:34
1Nicole RagvinD 35- (7)46:1211:52
1Teodor Mo HjelsethH 15 (33)35:348:53
1Pia Young VikD 15 (30)36:3810:13
2Terje Wiig MathisenH 60- (29)30:16+0:509:18
2Rune RystadH 40- (20)43:09+3:029:27
2Marie ScheeleD 13 (22)44:19+2:3513:30
2Kasper Bakken UlsethH 15 (33)38:11+2:379:32
2Monica Tørnqvist HaldenD 50- (30)47:20+5:5713:04
3Vetle NorlingDIR-C (27)36:06+1:3814:36
3Esten KorenH 45- (69)38:04+3:358:49
3Inga Skaarer WiklundD 14 (23)42:42+2:1513:01
3Siri UlvestadD 21-E (32)38:07+2:098:27
3Eira Skaarer WiklundD 11-12 (36)22:41+3:3410:10
4Audun BerganDIR-A (54)45:23+3:309:14
4Marte NarumD 21-E (32)38:52+2:548:37
5Rune ScheeleH 50- (66)34:32+2:458:27
5Gaute BerganH 15 (33)41:03+5:2910:15
5Anne M Hausken NordbergD 21-E (32)39:58+4:008:51
6Ellen Marie TurterD 60- (16)39:34+5:5814:42
6Øystein RodemH 35- (7)56:24+13:3312:22
6Maren Kaarby RodemD 35- (7)1:03:49+17:3716:24
6Anny ØenD 40- (15)52:53+15:2814:34
8Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (42)48:30+9:2013:23
8Einar JensenH 60- (29)34:34+5:0810:38
9Tone E LyeD 21-E (32)42:33+6:359:26
10Martin Størmer-AntonsenH 14 (29)46:13+14:5912:58
10Emilie WestinD 19-20 E (16)57:31+15:3613:33
10Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)51:06+12:0810:01
10Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (44)39:46+4:098:44
10Ea LunøeD 16 (31)48:22+16:0713:30
10Tiril Ebon EspedalD 13 (22)1:05:11+23:2719:52
11Marie SaugestadD 14 (23)50:26+9:5915:22
11Anne Marit BjergaardD 50- (30)55:17+13:5415:16
12Mari AarsethD 13 (22)1:14:48+33:0422:48
13Else Kari ScheeleD 45- (42)52:27+13:1714:29
13Sigurd Størmer-AntonsenH 11-12 (26)27:32+10:5312:20
13Marie LilandD 17-18 E (47)54:50+15:4214:05
14Einar LunøeH 50- (66)40:00+8:139:48
14Per Noah SommerheinH 11-12 (26)29:26+12:4713:11
15Siri StørmerD 45- (42)54:57+15:4715:10
15Ada WulfsbergD 17-18 E (47)55:40+16:3214:18
16Frode RystadH 40- (20)1:14:29+34:2216:20
17Frida SolsrudD 15 (30)57:04+20:2615:56
18Eskil HafskjoldH 11-12 (26)35:20+18:4115:50
19Børge PedersenH 50- (66)42:52+11:0510:30
20Klavs MadsenH 60- (29)44:44+15:1813:45
20Elise Wærp HaugeD 15 (30)1:00:35+23:5716:55
21Tore KjølsethH 55- (53)43:04+9:5011:51
21Ottar WiklundH 50- (66)43:43+11:5610:42
22Elias StubberudH 15 (33)59:58+24:2414:59
24Kathrine LunøeDIR-B (58)1:08:59+24:2719:59
25Øystein PettersenH 21-E (60)46:00+9:488:09
25Espen LunøeH 50- (66)44:51+13:0410:59
25Rolf Andreas BergH 15 (33)1:02:17+26:4315:34
27Torstein HoleH 45- (69)49:23+14:5411:27
28Bjørn HaugeH 45- (69)49:28+14:5911:28
29Jonas AarsethH 15 (33)1:25:15+49:4121:18
29Marion HuberD 21-E (32)59:06+23:0813:06
30Marianne DæhliD 21-E (32)1:00:47+24:4913:28
30Elise HafskjoldD 45- (42)1:19:10+40:0021:52
31Ragnar TonjerH 21-E (60)48:16+12:048:33
32Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (36)51:57+32:5023:17
34Kjetil EspedalH 50- (66)49:13+17:2612:03
35Jan Tore HenriksenH 50- (66)49:17+17:3012:04
35Knut LandstadH 45- (69)55:12+20:4312:48
38Anders BjergaardH 21-E (60)50:29+14:178:57
39Erik SagvoldenH 21-E (60)50:57+14:459:02
41Jo WiklundDIR-A (54)1:32:00+50:0718:44
41Per Ola UlsethH 50- (66)51:05+19:1812:31
42Mons Kr. LøvfaldH 55- (53)58:53+25:3916:13
45Jan Erik IsaksenH 50- (66)54:17+22:3013:18
46Simen A BjøringsøyH 21-E (60)55:29+19:179:50
47Jon SolsrudH 45- (69)1:05:47+31:1815:15
Anne Kathrine AkselsenD 17-C (12)diskvalifisert
Fredrik SaugestadH 45- (69)diskvalifisert
Tobias EspedalH 16 (39)diskvalifisert
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (47)diskvalifisert
Lars Young VikH 17-18E (44)diskvalifisert
Runar HafskjoldH 45- (69)diskvalifisert
Sindre LangaasH 45- (69)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor