Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Konnerud IL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Julie Økern HågårdN-åpen (91)32:20+1:4417:06
0Mone Småge-HilsenD -10 (8)36:40+-17:2518:54
1Isa HeggedalD 50- (30)41:2311:25
2Jørgen BaklidH 19-20E (14)40:15+1:177:53
3Mille Vasshaug JægtvikD 15 (30)42:14+5:3611:47
4Tiril HolenD 13-16C (13)31:26+8:0212:31
4Katherine EstepD 17-C (12)40:23+5:2316:05
4Ingunn Lysaker NorbomD 17-B (11)1:04:55+11:5919:47
5Anette Larsen AkselsenD 35- (7)1:01:40+15:2815:51
6Tove HeimdalD 50- (30)50:58+9:3514:04
8Jenny BaklidD 17-18 E (47)48:25+9:1712:26
8Joar GjerdahlH 19-20E (14)49:02+10:049:36
9Andrea RanvikD 17-18 E (47)52:24+13:1613:28
9Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (16)56:53+14:5813:24
9Aslak HeimdalH 17-18E (44)39:06+3:298:35
9André JægtvikH 45- (69)41:38+7:099:39
10Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (13)38:27+15:0315:19
10Hedda SpangbergD 15 (30)51:21+14:4314:20
12Pål PedersenDIR-C (27)45:16+10:4818:19
13Toini SkyttersæterD 50- (30)57:15+15:5215:48
18Kjetil SpangbergDIR-C (27)59:32+25:0424:06
18Reno PapeH 14 (29)57:19+26:0516:06
19Henning GaarderH 70- (28)46:33+14:0517:18
19Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (26)35:32+18:5315:56
20Nora Småge HilsenD 16 (31)1:04:46+32:3118:05
21Johanne StorhaugD 11-12 (36)39:40+20:3317:47
22Anniken RanvikD 17-18 E (47)1:05:36+26:2816:51
22Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (36)39:41+20:3417:47
23Nora AkselsenD 11-12 (36)39:53+20:4617:53
24Anne Grethe PapeDIR-C (27)1:21:29+47:0132:59
25Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (47)1:06:58+27:5017:12
26Hanna SpangbergD 11-12 (36)43:21+24:1419:26
27Vetle Lysaker NorbomH 15 (33)1:08:49+33:1517:12
30Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (47)1:08:56+29:4817:43
35Mette SpangbergD 45- (42)1:24:37+45:2723:22
39Bjørn BaklidH 55- (53)54:16+21:0214:56
46Trond BaklidH 55- (53)1:04:00+30:4617:37
53Kjell Petter SmågeH 45- (69)1:13:39+39:1017:05
Håvard HågårdDIR-A (54)diskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieDIR-B (58)diskvalifisert
Tove SildnesDIR-B (58)diskvalifisert
Thea LandD 17-18 E (47)diskvalifisert
Steinar RuudH 75- (11)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018