Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Kongsberg OL

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (91)32:39+2:0317:16
0Magnus LestebergN-åpen (91)34:58+4:2218:30
0Mathis RenardN-åpen (91)23:14+-7:2212:17
0Håkon ØverbyN-åpen (91)19:53+-10:4310:31
0Jon StrandH -10 (14)22:43+7:2611:42
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (8)28:09+-25:5614:30
1Gro SandD 17-C (12)35:0013:56
1Øyvind DrageH 55- (53)33:149:09
1Ingar HåkonsenH 75- (11)32:0712:53
1Celine RenardD 17- (8)48:1211:22
2Jarand GustafssonH 11-12 (26)21:53+5:149:48
2Unn Hilde HeggedalD 55- (25)42:07+0:5712:57
2Marlin HaavengenD 17-18 E (47)41:31+2:2310:40
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (15)40:55+3:3011:16
3Damien RenardH 17- (13)56:22+7:1312:21
3Åsne HaavengenD 16 (31)34:57+2:429:45
4Odd StrandH 45- (69)38:46+4:178:59
5Ingvild GustafssonD 14 (23)43:45+3:1813:20
5Vetle DrageH 16 (39)39:38+7:069:54
5Ingrid KvistadD 45- (42)46:26+7:1612:49
5Svein-Erik SøgårdH 55- (53)35:19+2:059:43
5Kari StrandD 40- (15)51:58+14:3314:18
6Anita Sørensen DrageD 45- (42)46:34+7:2412:51
6Synne Sommerstad RøsteD 13 (22)1:00:48+19:0418:32
6Endre SandH 13 (20)57:35+12:4616:10
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22:43+6:0410:11
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (11)49:14+17:0719:46
7Tord StrandH 19-20E (14)48:34+9:369:31
7Andreas Myrvold SkovlystH 13 (20)57:49+13:0016:14
7Lene FlessebergD 17-B (11)1:23:39+30:4325:30
7Ellen GustafssonD 40- (15)58:35+21:1016:08
8Mathilde Sæter FlessebergD 16 (31)44:42+12:2712:29
8Per Øivind EgerH 45- (69)41:23+6:549:36
9Øivind MyhreH 60- (29)35:29+6:0310:55
9Henrik HaugH 17- (13)1:05:48+16:3914:25
9Håkon LundH 19-20E (14)49:46+10:489:45
10Ingjerd SommerstadD 45- (42)48:54+9:4413:30
10Ola LestebergH 40- (20)52:27+12:2011:30
11Selma HøivoldD 15 (30)51:22+14:4414:20
12Aurora MoholthD 19-20 E (16)1:03:30+21:3514:58
12Mari ØverbyD 15 (30)51:46+15:0814:27Last ned GPS-spor i gpx-format
12Johan EgerH 15 (33)47:03+11:2911:45
12Marte EgerD 11-12 (36)30:53+11:4613:50
14Elise RenardD 11-12 (36)33:02+13:5514:48
15Iselin HøivoldD 11-12 (36)33:30+14:2315:01
16Konstanse MoholthD 15 (30)55:04+18:2615:22
17Tale StrandD 17-18 E (47)59:35+20:2715:19
18Ingrid LestebergD 11-12 (36)36:18+17:1116:16
19Andrea VaneboD 17-18 E (47)1:01:17+22:0915:45
19Atle Nikolai WølloH 15 (33)57:32+21:5814:23
20Arne BerganH 14 (29)58:44+27:3016:29
24Elisabeth HetlevikD 45- (42)1:07:27+28:1718:37
26Barbara Willkommen EikenD 45- (42)1:09:39+30:2919:14
26Espen RøsteH 45- (69)49:16+14:4711:25
28Jane RødderD 50- (30)2:16:52+1:35:2937:48
30Trygve HeggedalH 21-E (60)47:56+11:448:29
33Rolf Trygve HaugH 16 (39)1:13:04+40:3218:16
39Cora EbnerD 45- (42)1:33:35+54:2525:51
43Hans Otto ØverbyH 50- (66)53:33+21:4613:07
47Roar TønnessenH 55- (53)1:08:26+35:1218:51
50Hilde MoholthDIR-B (58)1:43:28+58:5629:59
50Erik HøivoldH 55- (53)2:05:47+1:32:3334:39
52Arild StorheimH 50- (66)58:20+26:3314:17
56Roger Andre VaneboH 50- (66)1:01:56+30:0915:10
57Per GustafssonH 50- (66)1:02:37+30:5015:20
62Atle WølloH 50- (66)1:24:42+52:5520:45
63Terje Ulla EikenH 50- (66)1:35:54+1:04:0723:30
Halvor LøkenH 14 (29)diskvalifisert
Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (47)diskvalifisert
Erlend HaugH 55- (53)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Sarah WølloD 17-18 E (47)diskvalifisert
Bjørn HaavengenH 45- (69)diskvalifisert
Ann-Karin LestebergD 17-B (11)diskvalifisert
Kristin EgerD 45- (42)ikke startet
Siri MoholthD 17- (8)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (47)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor