Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

IL Tyrving

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Simen BergstrømN-åpen (91)36:48+6:1219:28
0Andrea KongsbergN-åpen (91)22:30+-8:0611:54
0Ola M. JacobsenN-åpen (91)30:00+-0:3615:52
0Esten Valentin NybråtenN-åpen (91)30:00+-0:3615:52
0Max Alexander NybråtenN-åpen (91)15:38+-14:588:16
0Håkon Juell LarsenH -10 (14)44:31+29:1422:56
2Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (54)44:18+2:259:01
2Thomas BergDIR-C (27)34:43+0:1514:03
3Bjørn EkebergH 21-E (60)37:43+1:316:41
4Ole Grini JohansenH 35- (7)50:10+7:1911:00
5Berit DanielsenD 55- (25)46:44+5:3414:22
6Linnea HolstD 14 (23)46:24+5:5714:08
6Oda J SikkelandD 19-20 E (16)48:51+6:5611:31
6Ane Næsset RamtvedtD 17- (8)1:22:53+34:4119:32
6Ådne SkjærsteinH 16 (39)40:06+7:3410:01
6Torgeir NørbechH 21-E (60)38:58+2:466:54
7Ivar LundanesH 21-E (60)40:31+4:197:11
8Mille Baastad BergD 14 (23)47:10+6:4314:22
8Are KristiansenH 50- (66)35:35+3:488:43
9Berit BergeD 55- (25)55:16+14:0617:00
10Eirik JørgensenDIR-A (54)54:26+12:3311:05
10Per SlungaardH 55- (53)37:11+3:5710:14
11Kjell Gorm RøkkeH 70- (28)40:56+8:2815:13
11Trond LundH 50- (66)38:07+6:209:20
12Nora SkauenD 45- (42)50:35+11:2513:58
14Randi NilstadD 60- (16)53:59+20:2320:04
15Håvard ToresenH 65- (19)1:02:38+30:4223:17
15Per Kristian EkebergH 60- (29)37:44+8:1811:36
15Hasse BergstrømH 70- (28)41:49+9:2115:32
16Kjell StenstadvoldH 70- (28)42:30+10:0215:47
16Ida TiltnesD 21-E (32)47:30+11:3210:31
17Marius Juell LarsenH 11-12 (26)33:17+16:3814:55
17Kajsa Meyer LarssonD 14 (23)1:03:09+22:4219:15
20Karl FremstadH 21-E (60)45:08+8:568:00
21Agni Fjogstad NielsenD 21-E (32)48:42+12:4410:47
22Kristine SolbakkenD 14 (23)1:18:15+37:4823:51
22Vegard Brun SagaH 21-E (60)45:14+9:028:01
22Kristine FjeldboD 21-E (32)49:11+13:1310:54
23Alf PettersenH 60- (29)48:49+19:2315:01
23Ingrid BergeD 21-E (32)49:26+13:2810:57
25Kjetil SolbakkenDIR-B (58)1:09:13+24:4120:03
26Styrk Hundseid KamsvågH 21-E (60)46:37+10:258:15
27Katrine SolbakkenDIR-C (27)1:30:27+55:5936:37
27Iris HolstD 16 (31)1:12:01+39:4620:06
27Karoline AndersenD 21-E (32)56:57+20:5912:37
28Kristian Juell LarsenH 15 (33)1:11:36+36:0217:54
28Mina JørgensenD 17-18 E (47)1:08:30+29:2217:36
28Silje SlungaardD 16 (31)1:12:50+40:3520:20
29Frode KamsvågDIR-A (54)1:12:48+30:5514:49
32Camilla StridsklevDIR-A (54)1:15:00+33:0715:16
32Emma Meyer LarssonD 17-18 E (47)1:11:17+32:0918:19
34Andreas Juell LarsenDIR-A (54)1:15:19+33:2615:20
34Bjørn SpjelkavikDIR-B (58)1:17:50+33:1822:33
34Bjørn Henning GrandalH 55- (53)49:06+15:5213:31
37Morten Nilstad PettersenH 21-E (60)49:53+13:418:50
41Morten KongsbergH 55- (53)57:11+23:5715:45
44Elisabeth MeyerDIR-B (58)1:27:32+43:0025:22
48Aud I SpjelkavikDIR-B (58)1:36:58+52:2628:06
55Stian BergersenH 21-E (60)1:05:11+28:5911:33
Tellef Juell LarsenDIR-A (54)diskvalifisert
Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Jim Øystein NybråtenH 21-E (60)diskvalifisert
Hege FeiringD 45- (42)diskvalifisert
Solveig SikkelandD 55- (25)diskvalifisert
Else GrandalD 50- (30)diskvalifisert
Svein S JacobsenH 65- (19)ikke startet
Linn HokholtD 21-E (32)ikke startet
Kristoffer JacobsenH 21-E (60)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor