Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Heming Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Fredrik Heyerdahl RødstenN-åpen (91)46:45+16:0924:44
0Astrid ReuschD -10 (8)30:51+-23:1415:54
2Kasper FosserH 21-E (60)36:32+0:206:28
3Bjørn Anders FlågenH 19-20E (14)46:08+7:109:02
4Karl Even RyghH 40- (20)45:07+5:009:53
5Ragnhild BråtenDIR-B (58)48:41+4:0914:06
5Maya Jones ArnesenD 16 (31)42:27+10:1211:51
7Julie Heyerdahl RødstenD 13 (22)1:03:05+21:2119:13
8Rikke IversenDIR-B (58)51:39+7:0714:58
8Nils Petter FremmingH 55- (53)36:46+3:3210:07
9Elle M. MelbyeD 60- (16)48:04+14:2817:52
9Kristian ØstermannH 16 (39)41:16+8:4410:19
9Ida Marie FlågenD 15 (30)50:58+14:2014:14
12Runa SkyttersæterD 55- (25)56:38+15:2817:25
12Signe Astrup ArnesenD 50- (30)56:21+14:5815:33
13Henrik ReuschH 16 (39)44:18+11:4611:04
13Anne ØstvoldD 13 (22)1:15:01+33:1722:52
14Live ØstvoldD 16 (31)57:18+25:0316:00
17Hanna Eckhardt AndersenD 16 (31)1:00:29+28:1416:53
17Anna Elisabeth RyghD 11-12 (36)35:02+15:5515:42
17Einar ØstvoldH 13 (20)1:52:18+1:07:2931:32
17Øystein ØstermannH 50- (66)42:16+10:2910:21
18Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (60)43:58+7:467:47
18Hannah Syrdal ØenD 14 (23)1:03:37+23:1019:23
19Ferdinand FremmingH 16 (39)47:36+15:0411:54
20Victor IversenDIR-C (27)1:08:47+34:1927:50
20Magnus Eide-FredriksenH 16 (39)47:52+15:2011:58
20Knut Erling ØenH 50- (66)43:02+11:1510:32
21Fridtjof ReuschH 14 (29)1:04:01+32:4717:58
22Ella BerstadD 15 (30)1:03:11+26:3317:38
27Egil Wickstrand IversenH 55- (53)46:34+13:2012:49
30Pia IversenDIR-A (54)1:14:09+32:1615:06
32Ann Elin FlågenD 45- (42)1:24:21+45:1123:18
34Marianne ReuschD 45- (42)1:24:28+45:1823:20
36Lasse ArnesenH 50- (66)49:28+17:4112:07
41Hanne Marthe ØstvoldD 45- (42)1:52:34+1:13:2431:05
49Arild GimseDIR-B (58)1:40:47+56:1529:12
49Anders FlågenH 50- (66)55:33+23:4613:36
54Harald Eide-FredriksenH 50- (66)1:00:37+28:5014:51
Christian ReuschH 45- (69)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (16)diskvalifisert
Helge BjaalandH 75- (11)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 16 (39)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (22)diskvalifisert
Roger ØstvoldH 45- (69)diskvalifisert
Alexander RødstenDIR-B (58)ikke startet
Bjørn WilladssenH 60- (29)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018