Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

Alta OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Eskil FrischknechtH 16 (39)49:29+16:5712:22Last ned GPS-spor i gpx-format
64Martin FrischknechtH 50- (66)1:49:40+1:17:5326:52

Andebu IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Magnus Aakre-LarsenN-åpen (91)30:3616:11
0Marte Aakre-LarsenN-åpen (91)27:05+-3:3114:19
9Elling AakreH 65- (19)43:21+11:2516:06
9Elisabeth RødD 65- (12)1:18:57+38:3029:20

Asker Skiklubb

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eivind KjernsmoN-åpen (91)30:13+-0:2315:59
0Synne KjernsmoN-åpen (91)26:01+-4:3513:45
1Sander ArntzenH 17-18E (44)35:377:49
2Jorun RuudD 45- (42)40:21+1:1111:08
2Sondre YtterbøH 16 (39)38:55+6:239:43
2Henrik Fredriksen AasH 17-18E (44)35:45+0:087:51
2Ida Kristine NordvikD 15-16B (2)1:35:51+36:1329:13
3Synne StrandD 19-20 E (16)44:28+2:3310:29
3Felix FinsrudH 16 (39)39:18+6:469:49
4Astrid YtterbøD 11-12 (36)23:02+3:5510:19
7Johan WestlyDIR-A (54)50:04+8:1110:11
8Gjermund GravirDIR-A (54)52:51+10:5810:45
8Nora Synnøve WoxholthD 19-20 E (16)51:33+9:3812:09
8Per Clemet WisløffH 17-18E (44)39:05+3:288:35
8Sigrun Hernes YtterbøD 50- (30)52:28+11:0514:29
9Toril Fougner WisløffD 45- (42)48:48+9:3813:28
11Axel HoveidH 19-20E (14)51:48+12:5010:09
14Edel Sofie NilsenD 55- (25)1:01:46+20:3619:00
15May ChristoffersenDIR-B (58)57:14+12:4216:35
15Marianne ArnesenD 50- (30)58:36+17:1316:11
16Silje Ruud FossheimD 11-12 (36)33:32+14:2515:02
17Reidar FossumH 60- (29)39:25+9:5912:07
17Martha WisløffD 13 (22)1:28:12+46:2826:53
21Ina MartiniD 16 (31)1:05:20+33:0518:14
21Simen Aure SkogedalH 15 (33)59:56+24:2214:59
22Emil Ruud FossheimH 14 (29)1:06:44+35:3018:44
23Per Anders YtterbøDIR-B (58)1:06:22+21:5019:14
23Tarje EspelinH 14 (29)1:09:56+38:4219:38
23Marit EgnerD 45- (42)1:05:25+26:1518:04
23Svein GranerudH 50- (66)44:12+12:2510:50
25Leif BergersenDIR-A (54)1:08:40+26:4713:59
27Gunhild MyhrD 50- (30)1:38:23+57:0027:10
27Anna Øfsthus GravirD 17-18 E (47)1:07:56+28:4817:27
27Frikk Alvaro EmbergsrudH 16 (39)56:36+24:0414:09
27Trygve MyhrH 17-18E (44)49:38+14:0110:54
33Arne FossheimH 55- (53)48:35+15:2113:23
33Tuva EspelinD 11-12 (36)53:35+34:2824:01
34Eilev KvaaleH 16 (39)1:13:54+41:2218:28
39Kjetil KjernsmoDIR-A (54)1:30:14+48:2118:22
45Sølvi MartiniDIR-B (58)1:28:11+43:3925:33
46Sverre WisløffH 45- (69)1:05:29+31:0015:11
51Torstein KvaaleH 50- (66)56:32+24:4513:51
52Per WiréhnH 21-E (60)1:01:31+25:1910:54
57Arild NyhaugH 45- (69)1:33:34+59:0521:42
Mathias NyhaugH 14 (29)diskvalifisert
Jakob Backer-TellnesH 14 (29)ikke startet
Håvard EspelinH 50- (66)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sveinung FristadH 80- (6)58:40+11:4623:33
6Edvin HelleH 70- (28)37:38+5:1013:59
14Anders BjørkaasH 65- (19)56:49+24:5321:07
31Audun HelleDIR-A (54)1:14:46+32:5315:13
Wexia WangN-åpen (91)diskvalifisert

Bergens TF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Andreas DaleH 15 (33)38:31+2:579:37
13Jon DaleDIR-B (58)55:48+11:1616:10

Berger og Svelvik OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ola Gjermstad PettersenH -10 (14)25:41+10:2413:14
0Marcus SyvertsenH -10 (14)32:35+17:1816:47
7Lasse SyvertsenH 35- (7)1:20:15+37:2417:35
12Rolf ChristensenH 65- (19)47:49+15:5317:46
12Trude HansenD 40- (15)1:11:51+34:2619:47
25Terje W. PettersenH 45- (69)48:50+14:2111:19
36Hedda Wessel PettersenD 11-12 (36)1:13:50+54:4333:06
55Håvard W. PettersenH 45- (69)1:15:57+41:2817:37
Oda GjerdahlD 17-18 E (47)ikke startet

Bjugn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Gunnar EideDIR-A (54)1:21:37+39:4416:37

Botne SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Yngve MobtåthenH 50- (66)1:53:19+1:21:3227:46
Ingrid MobråthenD 15 (30)diskvalifisert

Byåsen IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lene Berg HanssenD 17-18 E (47)44:06+4:5811:20
13Emilie Liabakk EriksenD 19-20 E (16)1:09:07+27:1216:18
17Øivind Magne RogndalenH 70- (28)43:32+11:0416:11
31Petter Liabakk EriksenH 17-18E (44)51:54+16:1711:24
Svein Endre HoveH 70- (28)diskvalifisert

Bækkelagets SK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eldar BørsumH 70- (28)32:2812:04Last ned GPS-spor i gpx-format
4Ralph StreetH 21-E (60)37:48+1:366:42
5Mathias GløersenH 19-20E (14)48:12+9:149:27
11Tor Halvor BolkesjøDIR-B (58)54:16+9:4415:43
11Marthe GløersenD 21-E (32)42:48+6:509:29
15Yngvar ChristiansenH 55- (53)39:02+5:4810:45
16Ingeborg ØderudD 50- (30)58:47+17:2416:14
17Anne Marie BlekenDIR-A (54)1:05:05+23:1213:15
20Vetle ChristiansenH 21-E (60)45:08+8:568:00
25Mariann UlvestadD 21-E (32)50:45+14:4711:15
34Martin SchälliH 21-E (60)49:21+13:098:45
35Håvard MyhreH 21-E (60)49:31+13:198:46
41Wolfgang KampelH 21-E (60)52:08+15:569:14
42Jan Erik AalbergH 50- (66)53:27+21:4013:06
53Anders StorbratenH 21-E (60)1:02:39+26:2711:06
Odd KletteliH 80- (6)diskvalifisert
Lone BrochmannD 21-E (32)ikke startet

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Steinar LandeH 45- (69)45:49+11:2010:37

Driv IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Trond WettergreenH 70- (28)49:09+16:4118:16

Eds SK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julia JohanssonN-åpen (91)35:27+4:5118:45
1Helena ErikssonDIR-B (58)44:3212:54
3Gunilla OtterstenDIR-B (58)46:24+1:5213:26
10Arvid GalborgenH 65- (19)44:15+12:1916:26
16Carl-Göran StrutzH 60- (29)38:02+8:3611:42
26Melker AnderssonH 15 (33)1:02:43+27:0915:40
32Gert AnderssonH 50- (66)47:36+15:4911:40

Eiker OL

15 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anne Marthe PeveriD 17- (8)1:12:37+24:2517:07
4Ane DyrkornD 19-20 E (16)45:42+3:4710:46
6Aud KjemperudD 65- (12)1:04:16+23:4923:53
7Thea DyrkornD 19-20 E (16)50:40+8:4511:56
11Oda Isnes TyseD 16 (31)54:48+22:3315:18
11Vigdis AndersenD 65- (12)1:23:11+42:4430:55
13Alvilde Lysaker SandenD 16 (31)56:14+23:5915:42
16Øystein AndersenH 65- (19)1:11:29+39:3326:34
22Torun DyrkornDIR-B (58)1:03:24+18:5218:22
23Alf Johan HjelmtvedtH 70- (28)52:45+20:1719:36
26Solveig LetmolieD 17-18 E (47)1:07:36+28:2817:22
29Tomine Lysaker SandenD 17-18 E (47)1:08:53+29:4517:42
30Even Woldstad HanssenH 55- (53)47:36+14:2213:06
Christine HoenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Eli Tufte HanssenD 55- (25)diskvalifisert

Elverum OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Stein NordviH 65- (19)37:26+5:3013:54
8Sander Tonjer FingarsenH 15 (33)43:07+7:3310:46
16Mats LindaasH 15 (33)54:36+19:0213:39
21Harald ØstbyeH 60- (29)46:08+16:4214:11
Gaute LindaasH 15 (33)ikke startet

Fana IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Øistein BøeH 55- (53)ikke startet

Fet OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathias BerganH 13-16C (10)31:0712:23
2Anne-Marthe HansenD 17-C (12)36:57+1:5714:43
6Johannes ArnøH 13-16C (10)39:19+8:1215:39
8Ragnhild Mathea HelmersenD 15 (30)48:36+11:5813:34
9Asgeir LiumDIR-A (54)52:53+11:0010:46
13Amalie SkjønhaugD 13-16C (13)50:47+27:2320:13
21Tom BerganH 45- (69)46:18+11:4910:44
25Gaute SkjønhaugH 11-12 (26)47:20+30:4121:13
40Torgeir SkjønhaugH 45- (69)58:29+24:0013:34
44Kyrre GranH 45- (69)59:46+25:1713:52
60Jørn MoeH 50- (66)1:13:48+42:0118:05

Flyfemkamp

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Frank SandbergDIR-A (54)59:00+17:0712:00
27Glenn MullerDIR-A (54)1:10:16+28:2314:18
35Joachim EideDIR-A (54)1:18:56+37:0316:04
47Bendik FalchDIR-A (54)2:01:39+1:19:4624:46
47Stine Therese SjoDIR-B (58)1:32:19+47:4726:45

Fossum IF

66 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Olav GrevstadN-åpen (91)18:00+-12:369:31
0Åse Marie Halaas AppenzellerN-åpen (91)31:33+0:5716:41
1Nils HæstadH 60- (29)29:269:03
4Heidi Kristina SebjørnsenD 14 (23)42:48+2:2113:02
4Signe HoloD 13 (22)51:32+9:4815:42
5Charles HalaasH 45- (69)40:28+5:599:23
5Karen Hoel JomaasD 17-18 E (47)46:49+7:4112:02
6Victoria Hæstad BjørnstadD 21-E (32)40:46+4:489:02
7Øystein HoloH 55- (53)36:00+2:469:55
8Selma Tørudbakken JendalD 13-16C (13)34:47+11:2313:51
8Håvard Rekve LianH 11-12 (26)24:39+8:0011:03
8Ragnhild HjermstadD 21-E (32)41:48+5:509:16
9Eirik Vie StrislandH 14 (29)43:35+12:2112:14
9Ragnhild Blom-HagenD 14 (23)49:04+8:3714:57
9Kristin Nergaard BergD 40- (15)1:06:27+29:0218:18
10Kathinka Zahl HagenD 14 (23)49:13+8:4615:00
11Sondre Zahl HagenH 16 (39)43:34+11:0210:53
11Harald BakkeH 45- (69)42:18+7:499:48
12Oscar Hæstad BjørnstadH 19-20E (14)53:48+14:5010:32
12Lars HjermstadH 60- (29)36:38+7:1211:16
12Mikkel KatlaH 16 (39)43:50+11:1810:57
13Einar MelsomH 21-E (60)43:38+7:267:44
13Pernille KatlaD 21-E (32)46:10+10:1210:14
13Birk Felland SætnanH 15 (33)50:08+14:3412:32
14Anders GrevstadH 45- (69)44:06+9:3710:13
14Sindre Vie StrislandH 14 (29)51:05+19:5114:20
14Gunde TumelionisD 13 (22)1:16:21+34:3723:16
14Erling HjermstadH 21-E (60)43:44+7:327:45
15Olaf Blom-HagenH 11-12 (26)29:51+13:1213:23
15Helene Bjørkvold JendalD 15 (30)53:45+17:0715:00
16Oliver NilsenH 14 (29)53:12+21:5814:56
18Åsne Naadland HoloD 21-E (32)47:54+11:5610:37
19Morten HeirDIR-A (54)1:05:56+24:0313:25
19Silje Nilsen BergDIR-C (27)1:03:14+28:4625:36
20Knut Jostein SætnanH 45- (69)45:51+11:2210:38
20Gustav Andresen SkotteH 15 (33)58:48+23:1414:42
21Lars Erik GjeinH 45- (69)46:18+11:4910:44
22Karianne KatlaDIR-A (54)1:07:38+25:4513:46
22Sigbjørn ModalsliH 60- (29)47:50+18:2414:43
23Trond BrevikDIR-A (54)1:08:03+26:1013:51
23Erlend BørliH 16 (39)52:18+19:4613:04
24Erlend BakkeH 11-12 (26)41:21+24:4218:32
24Eldri HoloD 50- (30)1:22:34+41:1122:48
28Per KaarbyDIR-A (54)1:11:25+29:3214:32
28Håkon JendalH 50- (66)46:07+14:2011:18
28Ingrid G. KvålsgardD 21-E (32)57:25+21:2712:43
29Marius BakkeH 16 (39)1:00:26+27:5415:06
29Katrine BakkeD 45- (42)1:19:06+39:5621:51
29Leif StørmerH 21-E (60)47:33+11:218:25
31Ståle HeitmannH 45- (69)52:13+17:4412:06
32Øyvind HjermstadH 21-E (60)48:18+12:068:33
33Terje MelsomDIR-A (54)1:15:06+33:1315:17
37Bent Sande KvermeDIR-A (54)1:23:51+41:5817:04
37Håkon BørliH 45- (69)56:53+22:2413:11Last ned GPS-spor i gpx-format
40Kristin FalkD 45- (42)1:49:04+1:09:5430:07
41Martin Borge HeirH 21-E (60)52:08+15:569:14
42Tanja AppenzellerDIR-B (58)1:25:27+40:5524:46
46Arild AndresenH 50- (66)54:50+23:0313:26
47Sven Arne GylterudH 50- (66)54:55+23:0813:27
48Emil StørmerH 21-E (60)56:04+19:529:56
48Christian JomaasH 50- (66)55:03+23:1613:29
51Sivert Sande KvermeH 21-E (60)1:01:29+25:1710:54
54Eivind Berner MyhreH 21-E (60)1:03:30+27:1811:15
56Peter GisholtH 21-E (60)1:08:29+32:1712:08
Vebjørn Blom-HagenH 16 (39)diskvalifisert
Mari BrendeD 15 (30)diskvalifisert
Cecilie Christin KvermeDIR-B (58)ikke startet
Henrik Elias SebjørnsenH 11-12 (26)ikke startet
Ask Felland SætnanH 11-12 (26)ikke startet
Oskar StørmerH 21-E (60)ikke startet

Fredrikstad SK

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Vilma DanevadN-åpen (91)24:12+-6:2412:48
0Eva Riddervold KahrsN-åpen (91)39:59+9:2321:09
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (15)37:2510:18
1Maren Roll PaulsenD 17-B (11)52:5616:08
2Mia Mathisen BekhusD 19-20 E (16)42:37+0:4210:03
2Hanna Fiskum NordbrødenD 17- (8)53:06+4:5412:31
2Jenny DanevadD 11-12 (36)21:57+2:509:50
2Espen DanevadH 45- (69)36:28+1:598:27
3Bjørn HeidenstrømH 65- (19)33:20+1:2412:23
4Frank LøwengreenH 50- (66)34:22+2:358:25
5Anders Johan KrosbyH 70- (28)37:37+5:0913:59
5Hans Petter MathisenH 21-E (60)38:26+2:146:48
6Henrik OttesenH 45- (69)41:13+6:449:33
7Morten HelminsenDIR-B (58)50:57+6:2514:46
7Espen BekhusH 45- (69)41:14+6:459:34
8Håvard LucasenH 21-E (60)41:21+5:097:19
9Marianne Riddervold KahrsD 21-E (32)42:33+6:359:26
10Britt Stine StrandD 17-C (12)54:22+19:2221:39
10Gunn Astrid JakobsenD 60- (16)48:50+15:1418:09
10Dyre Martin GulbrandsenH 45- (69)41:47+7:189:41
11Rikke Blakkestad IngesenD 19-20 E (16)1:02:28+20:3314:43
12Marit KahrsD 21-E (32)45:35+9:3710:06
12Espen Nordbrøden FiskumH 21-E (60)43:09+6:577:39
14Kristoffer B. HelminsenH 16 (39)44:54+12:2211:13
14Thomas BlomkvistH 15 (33)50:52+15:1812:43
14Eirik ImrikH 17-18E (44)41:42+6:059:09
15Anders SkarholtH 21-E (60)43:54+7:427:47
16Bendik EliassenH 17-18E (44)43:22+7:459:31
17Sondre OttesenH 17-18E (44)44:26+8:499:45
19Emma Sofie SteinslandD 14 (23)1:03:43+23:1619:25
19Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (32)47:58+12:0010:38
21Amalie LøkkebergD 14 (23)1:13:46+33:1922:29
22Hilde PoppeD 45- (42)1:05:03+25:5317:58
23Christian Riddervold KahrsH 21-E (60)45:17+9:058:01
23Thomas LieH 45- (69)47:28+12:5911:00
23Oliver Hagaseth MydskeH 17-18E (44)47:12+11:3510:22
24Signe Strand GulbrandsenD 15 (30)1:28:14+51:3624:38
26Nikoline  BromanderDIR-A (54)1:08:58+27:0514:02
27Andreas HøyeH 21-E (60)46:52+10:408:18
29Runar Saur ModahlH 17-18E (44)51:07+15:3011:14
33Ida-Synnøve KristiansenD 17-18 E (47)1:13:30+34:2218:53
38Axel BromanderH 55- (53)51:54+18:4014:17
45Torben Christian WendlerH 21-E (60)55:03+18:519:45
47Håvard BergetH 21-E (60)55:45+19:339:53
54Kjell Reidar MydskeH 45- (69)1:14:55+40:2617:22
Jan Edvin BlomkvistDIR-A (54)diskvalifisert
Laila HelminsenDIR-B (58)diskvalifisert
Kjell Arild KarlsenH 21-E (60)diskvalifisert
Christina AnderssonD 55- (25)diskvalifisert
Sivert PoppeH 15 (33)diskvalifisert
Embla ØvretveitD 15 (30)diskvalifisert
Christine Roll PaulsenD 50- (30)diskvalifisert
Adele C.S. EdvardsenN-åpen (91)ikke startet

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Malin SandstadD 19-20 E (16)41:559:53
2Johan IvarssonH 50- (66)33:01+1:148:05
3Mats EidsmoH 17-18E (44)36:10+0:337:56
5Lars SandstadH 17-18E (44)37:53+2:168:19
12Vegard KittilsenH 17-18E (44)40:32+4:558:54

Førde IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Torodd OsH 70- (28)38:17+5:4914:13
13Helge ScheiH 65- (19)55:45+23:4920:43

Ganddal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Janne Tjørhom AasheimD 17-18 E (47)48:10+9:0212:22

Gimle IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Agnes SteffensenN-åpen (91)30:05+-0:3115:55
8Erlend Grønlund MoenH 13-16C (10)40:29+9:2216:07
9Vetle FosdalH 13-16C (10)40:41+9:3416:12
9Trygve FosseH 75- (11)53:50+21:4321:37
10Iren BrasethDIR-C (27)40:52+6:2416:32
10Thorbjørn Johan BjørloH 75- (11)1:16:52+44:4530:52
12Willy GrønstadH 70- (28)41:08+8:4015:17
28Eva SteffesenDIR-B (58)1:11:22+26:5020:41
38Tore Grønlund MoenDIR-A (54)1:25:28+43:3517:24
39Martin HeitmannDIR-B (58)1:22:14+37:4223:50
43Ingrid Grønlund MoenDIR-B (58)1:27:21+42:4925:19
Johanna YtterbølD 80- (3)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eline KravdalN-åpen (91)39:17+8:4120:47
1Marie KravdalD 13 (22)41:4412:43
3Lars LienH 14 (29)36:54+5:4010:21
4Kristine KravdalD 16 (31)38:14+5:5910:40
5Even LienH 11-12 (26)22:20+5:4110:00
7Torbjørn KravdalH 40- (20)46:39+6:3210:13
15Annar Erlien SolerødH 14 (29)51:07+19:5314:21
15Agnethe HasliD 19-20 E (16)1:22:47+40:5219:31
15Margrete JørandliD 60- (16)55:59+22:2320:48
17Hege SolerødD 50- (30)58:52+17:2916:15Last ned GPS-spor i gpx-format
20Josef ØhmanH 11-12 (26)35:44+19:0516:01
24Eiril Erlien SolerødD 11-12 (36)40:34+21:2718:11
29Martin ØhmanH 45- (69)51:25+16:5611:55Last ned GPS-spor i gpx-format
33Øyvind LienH 45- (69)55:02+20:3312:46
36Eli Ringstad LienD 45- (42)1:27:01+47:5124:02
37Elias ØhmanH 17-18E (44)55:28+19:5112:11
51Even ErlienH 45- (69)1:11:47+37:1816:39

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Grunde IsaksætreH 16 (39)42:34+10:0210:38

Göteborg Majorna OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Jennie RunessonD 21-E (32)50:24+14:2611:10

Hadeland OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (14)29:27+14:1015:10
12Trygve RognstadDIR-B (58)54:37+10:0515:49
21Tom-Vegard FeltstykketDIR-A (54)1:07:28+25:3513:44
21Astrid RognstadD 15 (30)1:01:17+24:3917:07
25John HofossH 60- (29)53:14+23:4816:22
25Gunn Elin RudiD 45- (42)1:09:16+30:0619:08
30Berthe TesloD 16 (31)1:20:27+48:1222:28
31Ingeborg RognstadD 17-18 E (47)1:10:35+31:2718:08
44Einar TesloH 50- (66)53:45+21:5813:10

Halden SK

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hanna AasN-åpen (91)29:40+-0:5615:41
0Ida AasN-åpen (91)24:14+-6:2212:49
0Joel Bronebakk JohanssonN-åpen (91)25:30+-5:0613:29
0Hanna HaldinN-åpen (91)31:25+0:4916:37
0Emilie HelgesenN-åpen (91)22:58+-7:3812:09
0Signe KvalheimN-åpen (91)17:59+-12:379:30
0Emma Nordlie MagnussenN-åpen (91)23:01+-7:3512:10
0Troy Victor StoksethN-åpen (91)35:20+4:4418:41
0Even UlekleivN-åpen (91)37:20+6:4419:45
0Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (14)29:01+13:4414:57
0Ville Emil WingstedtH -10 (14)18:12+2:559:22
0Sara Elina Fristad HämälistöD -10 (8)42:08+-11:5721:43
1Helle KvalheimD 13-16N (2)20:469:47
1Synne Marie JenssenD 15-16B (2)59:3818:10
2Marieluise Schmitt GranD 16 (31)34:23+2:089:36
3Åse Valero KjerkreitD 11-12N (5)32:09+6:4215:09
4Sverre SandvikH 11-12 (26)22:05+5:269:54
5Marie Lien BackstrømD 13-16C (13)32:50+9:2613:04
5Frøya Hauan AndersenD 17- (8)1:15:42+27:3017:51
5Minna Sofie WingstedtD 11-12 (36)23:23+4:1610:29
6Sigurd Saxe SandvikH 15 (33)41:19+5:4510:19
8Jakob TorgersenH 16 (39)40:33+8:0110:08
9Josefin EylertsenD 13-16C (13)35:05+11:4113:58
9Sigrid Schmitt GranD 11-12 (36)28:33+9:2612:48
11Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (36)29:42+10:3513:19
12Sebastian Bøhn-BryntesenH 13 (20)1:04:16+19:2718:03
13Emma Helene OlsenD 14 (23)54:05+13:3816:29
16Gøril FristadDIR-A (54)1:03:27+21:3412:55
21Philip Orud HovlandH 11-12 (26)38:50+22:1117:24
31Jonathan EylertsenH 15 (33)1:42:02+1:06:2825:30
32Alf Kristian HelleH 16 (39)1:09:07+36:3517:16
Thea KvalheimD 11-12N (5)diskvalifisert
Martin BrækkeH 16 (39)diskvalifisert
India HaavaldsenN-åpen (91)ikke startet
Maren HenriksenD 13 (22)ikke startet

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Inger E. VamnesD 80- (3)1:30:24+35:3936:18
5Liv FeiringD 70- (7)1:04:12+11:0225:46
14Trond FeiringH 70- (28)41:46+9:1815:31
16Mari Ovidia RanestadD 13 (22)1:21:36+39:5224:52
23Vegard RanestadH 15 (33)1:00:21+24:4715:05
Kjetil JacobsenH 17-B (6)ikke startet

Haslum IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Erik Johan GrorudH 70- (28)48:03+15:3517:51

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ove MartinsenH 60- (29)33:48+4:2210:24

Hedrum OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre R HoltH 19-20E (14)38:587:38
4Viljan van RaaijH 16 (39)39:19+6:479:49
20Kari Reppesgård HoltD 45- (42)1:02:58+23:4817:23
25Henrik R HoltH 16 (39)54:50+22:1813:42
31Tone Sølie LysnesD 45- (42)1:23:13+44:0322:59
31Roger LysnesH 50- (66)47:33+15:4611:39
58Eelco van RaaijH 45- (69)1:36:58+1:02:2922:29

Heming Orientering

45 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Fredrik Heyerdahl RødstenN-åpen (91)46:45+16:0924:44
0Astrid ReuschD -10 (8)30:51+-23:1415:54
2Kasper FosserH 21-E (60)36:32+0:206:28
3Bjørn Anders FlågenH 19-20E (14)46:08+7:109:02
4Karl Even RyghH 40- (20)45:07+5:009:53
5Ragnhild BråtenDIR-B (58)48:41+4:0914:06
5Maya Jones ArnesenD 16 (31)42:27+10:1211:51
7Julie Heyerdahl RødstenD 13 (22)1:03:05+21:2119:13
8Rikke IversenDIR-B (58)51:39+7:0714:58
8Nils Petter FremmingH 55- (53)36:46+3:3210:07
9Elle M. MelbyeD 60- (16)48:04+14:2817:52
9Kristian ØstermannH 16 (39)41:16+8:4410:19
9Ida Marie FlågenD 15 (30)50:58+14:2014:14
12Runa SkyttersæterD 55- (25)56:38+15:2817:25
12Signe Astrup ArnesenD 50- (30)56:21+14:5815:33
13Henrik ReuschH 16 (39)44:18+11:4611:04
13Anne ØstvoldD 13 (22)1:15:01+33:1722:52
14Live ØstvoldD 16 (31)57:18+25:0316:00
17Hanna Eckhardt AndersenD 16 (31)1:00:29+28:1416:53
17Anna Elisabeth RyghD 11-12 (36)35:02+15:5515:42
17Einar ØstvoldH 13 (20)1:52:18+1:07:2931:32
17Øystein ØstermannH 50- (66)42:16+10:2910:21
18Ulrik Astrup ArnesenH 21-E (60)43:58+7:467:47
18Hannah Syrdal ØenD 14 (23)1:03:37+23:1019:23
19Ferdinand FremmingH 16 (39)47:36+15:0411:54
20Victor IversenDIR-C (27)1:08:47+34:1927:50
20Magnus Eide-FredriksenH 16 (39)47:52+15:2011:58
20Knut Erling ØenH 50- (66)43:02+11:1510:32
21Fridtjof ReuschH 14 (29)1:04:01+32:4717:58
22Ella BerstadD 15 (30)1:03:11+26:3317:38
27Egil Wickstrand IversenH 55- (53)46:34+13:2012:49
30Pia IversenDIR-A (54)1:14:09+32:1615:06
32Ann Elin FlågenD 45- (42)1:24:21+45:1123:18
34Marianne ReuschD 45- (42)1:24:28+45:1823:20
36Lasse ArnesenH 50- (66)49:28+17:4112:07
41Hanne Marthe ØstvoldD 45- (42)1:52:34+1:13:2431:05
49Arild GimseDIR-B (58)1:40:47+56:1529:12
49Anders FlågenH 50- (66)55:33+23:4613:36
54Harald Eide-FredriksenH 50- (66)1:00:37+28:5014:51
Christian ReuschH 45- (69)diskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenD 19-20 E (16)diskvalifisert
Helge BjaalandH 75- (11)diskvalifisert
August Syrdal ØenH 16 (39)diskvalifisert
Helene Margarethe KristensenD 13 (22)diskvalifisert
Roger ØstvoldH 45- (69)diskvalifisert
Alexander RødstenDIR-B (58)ikke startet
Bjørn WilladssenH 60- (29)ikke startet

Idd Sportsklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilhelm SvarødH 11-12N (2)44:18+18:2820:53
4Marit Bokerød HansenD 65- (12)55:15+14:4820:32
26Frank SvarødH 55- (53)45:30+12:1612:32
Remi JohannesenH 17- (13)diskvalifisert
Leif BokerødH 70- (28)diskvalifisert

Idefjordens SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriella AxelssonD 65- (12)40:2715:02
24Roger GustafssonH 60- (29)49:42+20:1615:17
44Rune KristiansenH 55- (53)1:00:53+27:3916:46
57Oscar GustafssonH 21-E (60)1:20:05+43:5314:11

IFK Umeå

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Lukas PetersonH 21-E (60)42:18+6:067:30

IL BUL-Tromsø

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gjermund UrsetH 50- (66)31:477:47
3Anne UrsetD 45- (42)42:22+3:1211:42
9Hans UrsetH 15 (33)45:56+10:2211:29
Mia Gjermundsdotter UrsetD 13-16C (13)ikke startet

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Henrik Repstad StoremyrH 13 (20)1:01:07+16:1817:10
26Ole Magnus StoremyrH 11-12 (26)1:04:50+48:1129:04

IL Koll

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Iver AarsethN-åpen (91)17:24+-13:129:12
0Lars August FjellheimN-åpen (91)28:11+-2:2514:54
0Jonathan FodstadN-åpen (91)17:40+-12:569:20
0Hans Olav FuglestvedN-åpen (91)28:06+-2:3014:52
0Thomas Nissen HellerudN-åpen (91)27:35+-3:0114:35
0Ellinor Johansen HickenN-åpen (91)29:49+-0:4715:46
0Henrik Johansen HickenN-åpen (91)28:42+-1:5415:11
0Ivar Øen LandstadN-åpen (91)39:42+9:0621:00
0Sverre Øen LandstadN-åpen (91)32:27+1:5117:10
0August Myklebust LeopolderN-åpen (91)24:14+-6:2212:49
0Simen Lian MortensenN-åpen (91)31:12+0:3616:30
0Ole Jacob MyklebustN-åpen (91)17:05+-13:319:02
0Lauritz Nissen HellerudN-åpen (91)28:01+-2:3514:49
0Karl Oraug RyghN-åpen (91)14:43+-15:537:47
1Åse Helen Myklebust LeopolderD 17-N (3)54:4125:47
1Teodor Nysæther MikkelsenH 11-12N (2)25:5012:11
1Christian Fredrik BorgH 14 (29)31:148:46
2Carin Björck FodstadD 17-N (3)55:03+0:2225:58
7Tobias Tronbøl LiumH 13-16C (10)39:29+8:2215:43
8Kristin MortensenD 17-C (12)49:59+14:5919:54
8Jonas HickenH 13 (20)59:31+14:4216:43
15Bernt Christian HellerudH 40- (20)1:14:00+33:5316:13
18Johan LundeH 55- (53)40:50+7:3611:14
30Odd Arne LianH 50- (66)47:25+15:3811:37
Hans Georg LeopolderH 17-N (2)diskvalifisert
Martin Christoffer BorgH 13 (20)diskvalifisert
Johannes Salvesen-LundeH 13 (20)brutt
Aksel Nissen HellerudH 11-12N (2)ikke startet

IL Tyrving

65 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Simen BergstrømN-åpen (91)36:48+6:1219:28
0Andrea KongsbergN-åpen (91)22:30+-8:0611:54
0Ola M. JacobsenN-åpen (91)30:00+-0:3615:52
0Esten Valentin NybråtenN-åpen (91)30:00+-0:3615:52
0Max Alexander NybråtenN-åpen (91)15:38+-14:588:16
0Håkon Juell LarsenH -10 (14)44:31+29:1422:56
2Betty Ann Bjerkreim NilsenDIR-A (54)44:18+2:259:01
2Thomas BergDIR-C (27)34:43+0:1514:03
3Bjørn EkebergH 21-E (60)37:43+1:316:41
4Ole Grini JohansenH 35- (7)50:10+7:1911:00
5Berit DanielsenD 55- (25)46:44+5:3414:22
6Linnea HolstD 14 (23)46:24+5:5714:08
6Oda J SikkelandD 19-20 E (16)48:51+6:5611:31
6Ane Næsset RamtvedtD 17- (8)1:22:53+34:4119:32
6Ådne SkjærsteinH 16 (39)40:06+7:3410:01
6Torgeir NørbechH 21-E (60)38:58+2:466:54
7Ivar LundanesH 21-E (60)40:31+4:197:11
8Mille Baastad BergD 14 (23)47:10+6:4314:22
8Are KristiansenH 50- (66)35:35+3:488:43
9Berit BergeD 55- (25)55:16+14:0617:00
10Eirik JørgensenDIR-A (54)54:26+12:3311:05
10Per SlungaardH 55- (53)37:11+3:5710:14
11Kjell Gorm RøkkeH 70- (28)40:56+8:2815:13
11Trond LundH 50- (66)38:07+6:209:20
12Nora SkauenD 45- (42)50:35+11:2513:58
14Randi NilstadD 60- (16)53:59+20:2320:04
15Håvard ToresenH 65- (19)1:02:38+30:4223:17
15Per Kristian EkebergH 60- (29)37:44+8:1811:36
15Hasse BergstrømH 70- (28)41:49+9:2115:32
16Kjell StenstadvoldH 70- (28)42:30+10:0215:47
16Ida TiltnesD 21-E (32)47:30+11:3210:31
17Marius Juell LarsenH 11-12 (26)33:17+16:3814:55
17Kajsa Meyer LarssonD 14 (23)1:03:09+22:4219:15
20Karl FremstadH 21-E (60)45:08+8:568:00
21Agni Fjogstad NielsenD 21-E (32)48:42+12:4410:47
22Kristine SolbakkenD 14 (23)1:18:15+37:4823:51
22Vegard Brun SagaH 21-E (60)45:14+9:028:01
22Kristine FjeldboD 21-E (32)49:11+13:1310:54
23Alf PettersenH 60- (29)48:49+19:2315:01
23Ingrid BergeD 21-E (32)49:26+13:2810:57
25Kjetil SolbakkenDIR-B (58)1:09:13+24:4120:03
26Styrk Hundseid KamsvågH 21-E (60)46:37+10:258:15
27Katrine SolbakkenDIR-C (27)1:30:27+55:5936:37
27Iris HolstD 16 (31)1:12:01+39:4620:06
27Karoline AndersenD 21-E (32)56:57+20:5912:37
28Kristian Juell LarsenH 15 (33)1:11:36+36:0217:54
28Mina JørgensenD 17-18 E (47)1:08:30+29:2217:36
28Silje SlungaardD 16 (31)1:12:50+40:3520:20
29Frode KamsvågDIR-A (54)1:12:48+30:5514:49
32Camilla StridsklevDIR-A (54)1:15:00+33:0715:16
32Emma Meyer LarssonD 17-18 E (47)1:11:17+32:0918:19
34Andreas Juell LarsenDIR-A (54)1:15:19+33:2615:20
34Bjørn SpjelkavikDIR-B (58)1:17:50+33:1822:33
34Bjørn Henning GrandalH 55- (53)49:06+15:5213:31
37Morten Nilstad PettersenH 21-E (60)49:53+13:418:50
41Morten KongsbergH 55- (53)57:11+23:5715:45
44Elisabeth MeyerDIR-B (58)1:27:32+43:0025:22
48Aud I SpjelkavikDIR-B (58)1:36:58+52:2628:06
55Stian BergersenH 21-E (60)1:05:11+28:5911:33
Tellef Juell LarsenDIR-A (54)diskvalifisert
Ingrid Lund HovdenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Jim Øystein NybråtenH 21-E (60)diskvalifisert
Hege FeiringD 45- (42)diskvalifisert
Solveig SikkelandD 55- (25)diskvalifisert
Else GrandalD 50- (30)diskvalifisert
Svein S JacobsenH 65- (19)ikke startet
Linn HokholtD 21-E (32)ikke startet
Kristoffer JacobsenH 21-E (60)ikke startet

Indre Østfold OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anders TaraldrudH 75- (11)33:49+1:4213:34
2Sjur GrindstuenH 17-B (6)55:54+14:2615:42
3Tove TesdalD 17-C (12)40:16+5:1616:02
3Sture OttesenH 60- (29)31:39+2:139:44
3Bente LineD 55- (25)43:13+2:0313:17
3Amund Øiseth BedinH 15-16B (5)1:11:18+20:3620:01
5Stian OverskeidH 35- (7)55:15+12:2412:06
7Bent GalborgenH 65- (19)41:32+9:3615:26
8Bjørn Erik GlomsrudH 40- (20)49:25+9:1810:50
8Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (15)1:04:49+27:2417:51
8Eva TaraldrudD 65- (12)1:05:39+25:1224:24
9Thomas BedinH 40- (20)49:45+9:3810:54
11Fredrik LarsenH 40- (20)56:49+16:4212:27
16Anne SørumD 60- (16)1:22:09+48:3330:32
17Peder Aabogen HaugaardH 15 (33)54:47+19:1313:41
19Sindre ValsgårdH 40- (20)1:42:30+1:02:2322:28
19Elida Sagli GudimD 15 (30)59:22+22:4416:34
20Lars Petter GlomsrudDIR-A (54)1:06:47+24:5413:36
21Eirik BlågestadH 17-18E (44)45:37+10:0010:01
24Rune BlågestadH 45- (69)47:34+13:0511:02
24Kristoffer HalsnesH 15 (33)1:02:02+26:2815:30
31Theodor LierH 16 (39)1:06:30+33:5816:37
32Rune NygårdDIR-B (58)1:15:28+30:5621:52
32Asle Sagli GudimH 45- (69)53:41+19:1212:27
49Kent KopperudH 45- (69)1:08:46+34:1715:57
50Øyvind ThømtH 45- (69)1:08:56+34:2715:59
Trond RetteraasenH 45- (69)diskvalifisert
Ina BlågestadD 17-B (11)diskvalifisert
Per Oskar LarsenH 65- (19)diskvalifisert
Vilde RetteraasenD 16 (31)diskvalifisert
Ida Aabogen HaugaardD 17- (8)diskvalifisert
Jørn HaugerudH 55- (53)ikke startet
Frank Johannes BjøringsøyH 60- (29)ikke startet
Elma Sagli GudimD 13 (22)ikke startet

Kalevan rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jussi SilvennoinenH 55- (53)35:46+2:329:51

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marit NilssonD 65- (12)1:05:11+24:4424:13

Kjelsås IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Sondre Meinert RystadN-åpen (91)27:09+-3:2714:21
0Trym Meinert RystadN-åpen (91)19:49+-10:4710:29

Kolbotn og Skimt OL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Gustav FærdenN-åpen (91)45:12+14:3623:54
1Sissel OlaisenD 70- (7)53:1021:21
2Veronica Elena SvindsethD 13-16N (2)34:07+13:2116:05
2Nils Anders NiklassonH 13 (20)46:28+1:3913:03
2Bengt NiklassonH 55- (53)33:29+0:159:13
3Anne Marit FærdenD 70- (7)57:35+4:2523:07
4Jon FærdenH 70- (28)36:27+3:5913:33Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bjørn NordvikH 17-B (6)1:07:10+25:4218:52
6Selma FærdenD 13-16C (13)33:27+10:0313:19
9Mari MøretrøDIR-C (27)39:04+4:3615:48
11Sigrid Aaby MøretrøD 13-16C (13)47:11+23:4718:47
14Bjørnar GammelsæterH 55- (53)38:55+5:4110:43
18Bjørn Sverre GulheimDIR-B (58)59:50+15:1817:20
18Alva Marika NiklassonD 15 (30)58:15+21:3716:16
23Sofie GammelsæterD 15 (30)1:24:43+48:0523:39
25Celine YtternesD 16 (31)1:09:25+37:1019:23
29Isabel HandstangerD 16 (31)1:13:09+40:5420:25
34Linda GammelsæterD 17-18 E (47)1:16:29+37:2119:39
38Anders FærdenH 45- (69)57:04+22:3513:14
41Dag StrislandH 45- (69)58:48+24:1913:38
42Trond MøretrøDIR-A (54)1:33:48+51:5519:06
45John YtternesH 55- (53)1:02:44+29:3017:16
Sigurd OlaisenH -10 (14)diskvalifisert
Knut BjørkeloH 55- (53)diskvalifisert
Geir TrøanH 70- (28)diskvalifisert

Kongsberg OL

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Eirik LestebergN-åpen (91)32:39+2:0317:16
0Magnus LestebergN-åpen (91)34:58+4:2218:30
0Mathis RenardN-åpen (91)23:14+-7:2212:17
0Håkon ØverbyN-åpen (91)19:53+-10:4310:31
0Jon StrandH -10 (14)22:43+7:2611:42
0Amalie Myrvold SkovlystD -10 (8)28:09+-25:5614:30
1Gro SandD 17-C (12)35:0013:56
1Øyvind DrageH 55- (53)33:149:09
1Ingar HåkonsenH 75- (11)32:0712:53
1Celine RenardD 17- (8)48:1211:22
2Jarand GustafssonH 11-12 (26)21:53+5:149:48
2Unn Hilde HeggedalD 55- (25)42:07+0:5712:57
2Marlin HaavengenD 17-18 E (47)41:31+2:2310:40
2Ragnhild Myrvold SkovlystD 40- (15)40:55+3:3011:16
3Damien RenardH 17- (13)56:22+7:1312:21
3Åsne HaavengenD 16 (31)34:57+2:429:45
4Odd StrandH 45- (69)38:46+4:178:59
5Ingvild GustafssonD 14 (23)43:45+3:1813:20
5Vetle DrageH 16 (39)39:38+7:069:54
5Ingrid KvistadD 45- (42)46:26+7:1612:49
5Svein-Erik SøgårdH 55- (53)35:19+2:059:43
5Kari StrandD 40- (15)51:58+14:3314:18
6Anita Sørensen DrageD 45- (42)46:34+7:2412:51
6Synne Sommerstad RøsteD 13 (22)1:00:48+19:0418:32
6Endre SandH 13 (20)57:35+12:4616:10
7Simen Sommerstad RøsteH 11-12 (26)22:43+6:0410:11
7Ole Kristoffer ThrondsenH 75- (11)49:14+17:0719:46
7Tord StrandH 19-20E (14)48:34+9:369:31
7Andreas Myrvold SkovlystH 13 (20)57:49+13:0016:14
7Lene FlessebergD 17-B (11)1:23:39+30:4325:30
7Ellen GustafssonD 40- (15)58:35+21:1016:08
8Mathilde Sæter FlessebergD 16 (31)44:42+12:2712:29
8Per Øivind EgerH 45- (69)41:23+6:549:36
9Øivind MyhreH 60- (29)35:29+6:0310:55
9Henrik HaugH 17- (13)1:05:48+16:3914:25
9Håkon LundH 19-20E (14)49:46+10:489:45
10Ingjerd SommerstadD 45- (42)48:54+9:4413:30
10Ola LestebergH 40- (20)52:27+12:2011:30
11Selma HøivoldD 15 (30)51:22+14:4414:20
12Aurora MoholthD 19-20 E (16)1:03:30+21:3514:58
12Mari ØverbyD 15 (30)51:46+15:0814:27Last ned GPS-spor i gpx-format
12Johan EgerH 15 (33)47:03+11:2911:45
12Marte EgerD 11-12 (36)30:53+11:4613:50
14Elise RenardD 11-12 (36)33:02+13:5514:48
15Iselin HøivoldD 11-12 (36)33:30+14:2315:01
16Konstanse MoholthD 15 (30)55:04+18:2615:22
17Tale StrandD 17-18 E (47)59:35+20:2715:19
18Ingrid LestebergD 11-12 (36)36:18+17:1116:16
19Andrea VaneboD 17-18 E (47)1:01:17+22:0915:45
19Atle Nikolai WølloH 15 (33)57:32+21:5814:23
20Arne BerganH 14 (29)58:44+27:3016:29
24Elisabeth HetlevikD 45- (42)1:07:27+28:1718:37
26Barbara Willkommen EikenD 45- (42)1:09:39+30:2919:14
26Espen RøsteH 45- (69)49:16+14:4711:25
28Jane RødderD 50- (30)2:16:52+1:35:2937:48
30Trygve HeggedalH 21-E (60)47:56+11:448:29
33Rolf Trygve HaugH 16 (39)1:13:04+40:3218:16
39Cora EbnerD 45- (42)1:33:35+54:2525:51
43Hans Otto ØverbyH 50- (66)53:33+21:4613:07
47Roar TønnessenH 55- (53)1:08:26+35:1218:51
50Hilde MoholthDIR-B (58)1:43:28+58:5629:59
50Erik HøivoldH 55- (53)2:05:47+1:32:3334:39
52Arild StorheimH 50- (66)58:20+26:3314:17
56Roger Andre VaneboH 50- (66)1:01:56+30:0915:10
57Per GustafssonH 50- (66)1:02:37+30:5015:20
62Atle WølloH 50- (66)1:24:42+52:5520:45
63Terje Ulla EikenH 50- (66)1:35:54+1:04:0723:30
Halvor LøkenH 14 (29)diskvalifisert
Kjersti Tønnessen BergstølD 17-18 E (47)diskvalifisert
Erlend HaugH 55- (53)diskvalifisert
Ingvild LangeggenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Sarah WølloD 17-18 E (47)diskvalifisert
Bjørn HaavengenH 45- (69)diskvalifisert
Ann-Karin LestebergD 17-B (11)diskvalifisert
Kristin EgerD 45- (42)ikke startet
Siri MoholthD 17- (8)ikke startet
Helene EgerD 17-18 E (47)ikke startet

Konnerud IL

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Julie Økern HågårdN-åpen (91)32:20+1:4417:06
0Mone Småge-HilsenD -10 (8)36:40+-17:2518:54
1Isa HeggedalD 50- (30)41:2311:25
2Jørgen BaklidH 19-20E (14)40:15+1:177:53
3Mille Vasshaug JægtvikD 15 (30)42:14+5:3611:47
4Tiril HolenD 13-16C (13)31:26+8:0212:31
4Katherine EstepD 17-C (12)40:23+5:2316:05
4Ingunn Lysaker NorbomD 17-B (11)1:04:55+11:5919:47
5Anette Larsen AkselsenD 35- (7)1:01:40+15:2815:51
6Tove HeimdalD 50- (30)50:58+9:3514:04
8Jenny BaklidD 17-18 E (47)48:25+9:1712:26
8Joar GjerdahlH 19-20E (14)49:02+10:049:36
9Andrea RanvikD 17-18 E (47)52:24+13:1613:28
9Thea Sildnes BaklidD 19-20 E (16)56:53+14:5813:24
9Aslak HeimdalH 17-18E (44)39:06+3:298:35
9André JægtvikH 45- (69)41:38+7:099:39
10Vilde Sabine SkotnesD 13-16C (13)38:27+15:0315:19
10Hedda SpangbergD 15 (30)51:21+14:4314:20
12Pål PedersenDIR-C (27)45:16+10:4818:19
13Toini SkyttersæterD 50- (30)57:15+15:5215:48
18Kjetil SpangbergDIR-C (27)59:32+25:0424:06
18Reno PapeH 14 (29)57:19+26:0516:06
19Henning GaarderH 70- (28)46:33+14:0517:18
19Hans Mathias Økern HågårdH 11-12 (26)35:32+18:5315:56
20Nora Småge HilsenD 16 (31)1:04:46+32:3118:05
21Johanne StorhaugD 11-12 (36)39:40+20:3317:47
22Anniken RanvikD 17-18 E (47)1:05:36+26:2816:51
22Elsa Sofie Lysheden-VogtD 11-12 (36)39:41+20:3417:47
23Nora AkselsenD 11-12 (36)39:53+20:4617:53
24Anne Grethe PapeDIR-C (27)1:21:29+47:0132:59
25Amanda Skyttersæter SaugerudD 17-18 E (47)1:06:58+27:5017:12
26Hanna SpangbergD 11-12 (36)43:21+24:1419:26
27Vetle Lysaker NorbomH 15 (33)1:08:49+33:1517:12
30Annette Bjørnås KrogstieD 17-18 E (47)1:08:56+29:4817:43
35Mette SpangbergD 45- (42)1:24:37+45:2723:22
39Bjørn BaklidH 55- (53)54:16+21:0214:56
46Trond BaklidH 55- (53)1:04:00+30:4617:37
53Kjell Petter SmågeH 45- (69)1:13:39+39:1017:05
Håvard HågårdDIR-A (54)diskvalifisert
Hans Jørgen KrogstieDIR-B (58)diskvalifisert
Tove SildnesDIR-B (58)diskvalifisert
Thea LandD 17-18 E (47)diskvalifisert
Steinar RuudH 75- (11)brutt

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne AndersenD 21-E (32)35:587:58
6Ragnhild HaldD 55- (25)47:00+5:5014:27
9Jon BjørgumH 55- (53)37:01+3:4710:11Last ned GPS-spor i gpx-format
25Morten HulløenH 55- (53)45:13+11:5912:27
Inga Vestøl StødleD 17-18 E (47)diskvalifisert
Bodil HulløenD 55- (25)diskvalifisert

Lardal OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Kristin Melby JacobsenD 15 (30)47:52+11:1413:22
17Hallvard TjentlandH 14 (29)55:09+23:5515:29
27Hege MelbyDIR-B (58)1:11:17+26:4520:39
32Audun Melby JacobsenH 17-18E (44)52:01+16:2411:25

Larvik OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gerd LangsethD 70- (7)55:28+2:1822:16
2Kristin HjortlandD 17-B (11)54:31+1:3516:37
3Agathe BrathagenD 13-16C (13)28:22+4:5811:18
7Pernille ZagarD 11-12 (36)26:05+6:5811:41
10Thelma BrathagenD 11-12 (36)29:38+10:3113:17
12Kari BergD 65- (12)1:41:27+1:01:0037:42
13Rolf GjølbergH 70- (28)41:37+9:0915:28
18Per Olav GulbrandsenH 50- (66)42:21+10:3410:22
22Ida Vår DirdalD 50- (30)1:08:06+26:4318:48
23Ida Sofie HjortlandD 16 (31)1:06:36+34:2118:36
Anne Berg GjølbergD 17-B (11)diskvalifisert
Henrik Kaupang LyeH 14 (29)ikke startet

Lierbygda OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Helga HaverstadD 60- (16)33:3612:29
2Sigurd Paulsen AskH 13-16C (10)32:20+1:1312:52
4Håvard Sandvoll AskH 17-B (6)1:01:33+20:0517:17
8Gunhild HennumD 55- (25)48:36+7:2614:57
11Kim Farnes HansenH 55- (53)37:37+4:2310:21
18Ingemar Jansson HaverstadH 60- (29)39:39+10:1312:12
55Bjørn-Willy ArntzenH 50- (66)1:01:05+29:1814:58

Lillehammer OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Birgit Dorthea Kleppa MadslienD 15 (30)44:07+7:2912:19
5Ole Gunnar Kleppa MadslienH 14 (29)39:55+8:4111:12
5Martine SkjelsvikD 15 (30)47:15+10:3713:11

Lillomarka OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (2)20:279:38
3Ole Kjell LangmyrenH 55- (53)34:15+1:019:26
3Svein NygårdH 50- (66)33:58+2:118:19
6Nov Bar-NathanH 11-12 (26)22:36+5:5710:08Last ned GPS-spor i gpx-format
6Ingrid BlindheimD 16 (31)44:04+11:4912:18
11Maria Rørvik HaverD 17-18 E (47)52:53+13:4513:35
14Netta Bar-NathanD 15 (30)53:40+17:0214:59
15Kristina YakubkinaD 21-E (32)47:10+11:1210:27
17David GottfridssonH 21-E (60)43:55+7:437:47
18Assaf Bar-NathanH 40- (20)1:27:35+47:2819:12
20Elias Skjolden SørensenH 17-18E (44)45:14+9:379:56
21Line Bar-NathanDIR-B (58)1:02:59+18:2718:15
29Merete RørvikDIR-B (58)1:12:13+27:4120:55
41Mathias Pedersen VoldH 17-18E (44)1:04:29+28:5214:10
50Mathias BenjaminsenH 21-E (60)57:51+21:3910:15
Sunniva HalvorsrudDIR-B (58)diskvalifisert
Emilie Pedersen VoldD 14 (23)diskvalifisert
Ingunn Høst FossgardD 14 (23)ikke startet
Jens Johan BrekkeH 17-18E (44)ikke startet
Karoline SønsterudbråtenD 21-E (32)ikke startet
Eirik Høst FossgardH 17-18E (44)ikke startet

Løten o-lag

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Lis DæhliD 60- (16)39:24+5:4814:38
13Trond OlsenH 60- (29)37:18+7:5211:28
13Sigurd DæhliH 55- (53)38:52+5:3810:42
18Randi Fallbakken BergeD 55- (25)1:22:03+40:5325:14
23Knut AndersenDIR-C (27)1:20:39+46:1132:39
26Emilie Westli AndersenD 21-E (32)51:11+15:1311:20
28Harald BergeH 55- (53)46:39+13:2512:51
31Anita Østgård OlsenDIR-B (58)1:14:25+29:5321:34

Modum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Maren KopplandDIR-B (58)48:51+4:1914:09
27Lars EnerhaugenH 50- (66)45:22+13:3511:07

Måren OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Hermine OddenN-åpen (91)27:30+-3:0614:33
0Isolde OddenN-åpen (91)31:02+0:2616:25
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)54:4521:59
7Stein TurtumøygardH 65- (19)41:32+9:3615:26
14Kine DirroDIR-A (54)1:01:25+19:3212:30
19Gro Hege LudvigsenD 55- (25)1:22:51+41:4125:29
32Morten KarlsenH 55- (53)47:45+14:3113:09
35Carmen DirroD 17-18 E (47)1:16:30+37:2219:39
58Trond HolterH 50- (66)1:07:12+35:2516:28

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Jo Bogstrand IngvaldsenN-åpen (91)22:29+-8:0711:53
5Simen Gløgård StensrudH 13 (20)54:46+9:5715:23
10John Thomas PetersenH 70- (28)39:45+7:1714:46
12Christian GløgårdH 45- (69)42:31+8:029:51
17Kristin FleisjeD 55- (25)1:18:47+37:3724:14

Nobil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lisa JørandliDIR-C (27)46:43+12:1518:54
15Stian Hasli HansenDIR-C (27)46:44+12:1618:55

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Peter NagtzaamDIR-C (27)37:03+2:3515:00

Notodden OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald KvisliH 55- (53)35:08+1:549:40
4Heidi SchatvetD 55- (25)44:40+3:3013:44
13Emma EngehultD 15 (30)51:58+15:2014:30
24Rune EngehultH 50- (66)44:43+12:5610:57

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Audun HeimdalH 21-E (60)36:126:25
7Ingrid LundanesD 21-E (32)40:52+4:549:03
Sigrid AlexandersenD 21-E (32)ikke startet

Nydalens SK

95 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Alma Rygh HoltenN-åpen (91)16:04+-14:328:30
0Ingeborg Rekkertbø KorenN-åpen (91)27:37+-2:5914:36
0Mathilde Rekkertbø KorenN-åpen (91)15:32+-15:048:13
0Alma Lunøe-AkselsenN-åpen (91)21:47+-8:4911:31
0Tarjei Hausken NordbergN-åpen (91)24:13+-6:2312:48
0Josefine Oraug RyghN-åpen (91)15:59+-14:378:27
0Ada RodemN-åpen (91)41:30+10:5421:57
0Johanne Ragvin RystadN-åpen (91)41:36+11:0022:00
0Sondre HafskjoldH -10 (14)30:52+15:3515:54
0Helene ScheeleD -10 (8)14:16+-39:497:21
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 16 (39)32:328:08
1Oda ScheeleD 16 (31)32:159:00
1Sondre Ruud BråtenH 17- (13)49:0910:46
1Ragne WiklundD 17-18 E (47)39:0810:03
1Berit Sofie WiklundD 45- (42)39:1010:49
1Selma Størmer-AntonsenD 11-12 (36)19:078:34
1Nicole RagvinD 35- (7)46:1211:52
1Teodor Mo HjelsethH 15 (33)35:348:53
1Pia Young VikD 15 (30)36:3810:13
2Terje Wiig MathisenH 60- (29)30:16+0:509:18
2Rune RystadH 40- (20)43:09+3:029:27
2Marie ScheeleD 13 (22)44:19+2:3513:30
2Kasper Bakken UlsethH 15 (33)38:11+2:379:32
2Monica Tørnqvist HaldenD 50- (30)47:20+5:5713:04
3Vetle NorlingDIR-C (27)36:06+1:3814:36
3Esten KorenH 45- (69)38:04+3:358:49
3Inga Skaarer WiklundD 14 (23)42:42+2:1513:01
3Siri UlvestadD 21-E (32)38:07+2:098:27
3Eira Skaarer WiklundD 11-12 (36)22:41+3:3410:10
4Audun BerganDIR-A (54)45:23+3:309:14
4Marte NarumD 21-E (32)38:52+2:548:37
5Rune ScheeleH 50- (66)34:32+2:458:27
5Gaute BerganH 15 (33)41:03+5:2910:15
5Anne M Hausken NordbergD 21-E (32)39:58+4:008:51
6Ellen Marie TurterD 60- (16)39:34+5:5814:42
6Øystein RodemH 35- (7)56:24+13:3312:22
6Maren Kaarby RodemD 35- (7)1:03:49+17:3716:24
6Anny ØenD 40- (15)52:53+15:2814:34
8Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (42)48:30+9:2013:23
8Einar JensenH 60- (29)34:34+5:0810:38
9Tone E LyeD 21-E (32)42:33+6:359:26
10Martin Størmer-AntonsenH 14 (29)46:13+14:5912:58
10Emilie WestinD 19-20 E (16)57:31+15:3613:33
10Sander H. RogndokkenH 19-20E (14)51:06+12:0810:01
10Halvor Tørnqvist HaldenH 17-18E (44)39:46+4:098:44
10Ea LunøeD 16 (31)48:22+16:0713:30
10Tiril Ebon EspedalD 13 (22)1:05:11+23:2719:52
11Marie SaugestadD 14 (23)50:26+9:5915:22
11Anne Marit BjergaardD 50- (30)55:17+13:5415:16
12Mari AarsethD 13 (22)1:14:48+33:0422:48
13Else Kari ScheeleD 45- (42)52:27+13:1714:29
13Sigurd Størmer-AntonsenH 11-12 (26)27:32+10:5312:20
13Marie LilandD 17-18 E (47)54:50+15:4214:05
14Einar LunøeH 50- (66)40:00+8:139:48
14Per Noah SommerheinH 11-12 (26)29:26+12:4713:11
15Siri StørmerD 45- (42)54:57+15:4715:10
15Ada WulfsbergD 17-18 E (47)55:40+16:3214:18
16Frode RystadH 40- (20)1:14:29+34:2216:20
17Frida SolsrudD 15 (30)57:04+20:2615:56
18Eskil HafskjoldH 11-12 (26)35:20+18:4115:50
19Børge PedersenH 50- (66)42:52+11:0510:30
20Klavs MadsenH 60- (29)44:44+15:1813:45
20Elise Wærp HaugeD 15 (30)1:00:35+23:5716:55
21Tore KjølsethH 55- (53)43:04+9:5011:51
21Ottar WiklundH 50- (66)43:43+11:5610:42
22Elias StubberudH 15 (33)59:58+24:2414:59
24Kathrine LunøeDIR-B (58)1:08:59+24:2719:59
25Øystein PettersenH 21-E (60)46:00+9:488:09
25Espen LunøeH 50- (66)44:51+13:0410:59
25Rolf Andreas BergH 15 (33)1:02:17+26:4315:34
27Torstein HoleH 45- (69)49:23+14:5411:27
28Bjørn HaugeH 45- (69)49:28+14:5911:28
29Jonas AarsethH 15 (33)1:25:15+49:4121:18
29Marion HuberD 21-E (32)59:06+23:0813:06
30Marianne DæhliD 21-E (32)1:00:47+24:4913:28
30Elise HafskjoldD 45- (42)1:19:10+40:0021:52
31Ragnar TonjerH 21-E (60)48:16+12:048:33
32Ulla Lunøe AkselsenD 11-12 (36)51:57+32:5023:17
34Kjetil EspedalH 50- (66)49:13+17:2612:03
35Jan Tore HenriksenH 50- (66)49:17+17:3012:04
35Knut LandstadH 45- (69)55:12+20:4312:48
38Anders BjergaardH 21-E (60)50:29+14:178:57
39Erik SagvoldenH 21-E (60)50:57+14:459:02
41Jo WiklundDIR-A (54)1:32:00+50:0718:44
41Per Ola UlsethH 50- (66)51:05+19:1812:31
42Mons Kr. LøvfaldH 55- (53)58:53+25:3916:13
45Jan Erik IsaksenH 50- (66)54:17+22:3013:18
46Simen A BjøringsøyH 21-E (60)55:29+19:179:50
47Jon SolsrudH 45- (69)1:05:47+31:1815:15
Anne Kathrine AkselsenD 17-C (12)diskvalifisert
Fredrik SaugestadH 45- (69)diskvalifisert
Tobias EspedalH 16 (39)diskvalifisert
Frida Bakken UlsethD 17-18 E (47)diskvalifisert
Lars Young VikH 17-18E (44)diskvalifisert
Runar HafskjoldH 45- (69)diskvalifisert
Sindre LangaasH 45- (69)ikke startet

Odal OL - Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Petter Kristoffer HusåsH 13-16C (10)34:52+3:4513:53
3Martin SkytterenH 17-B (6)56:03+14:3515:44
5Sondre SkytterenH 17- (13)1:01:00+11:5113:22
10Emil SkytterenH 13-16C (10)49:39+18:3219:46
11Henrik Åserud SørensenH 17- (13)1:23:13+34:0418:14

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Geir SommerheinDIR-A (54)49:24+7:3110:03

OK Moss

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Amelia BryneN-åpen (91)44:00+13:2423:16
0Elise Holm NedrebøN-åpen (91)34:35+3:5918:17
0Edvinas KontautasN-åpen (91)18:49+-11:479:57
0Alice Lindløv SandN-åpen (91)42:04+11:2822:15
0Solan LøkenN-åpen (91)20:57+-9:3911:05
0Selmer LøkenH -10 (14)19:15+3:589:55
0Sofie Holm NedrebøD -10 (8)30:41+-23:2415:48
2Morten TangenH 17- (13)54:19+5:1011:54
2Erik Rytter JakobsenH 35- (7)44:08+1:179:40
2Alfred BjørnerødH 14 (29)32:37+1:239:09
3Harald LundhaugH 75- (11)33:57+1:5013:38
3Donatas KontautasH 35- (7)49:40+6:4910:53
4Sondre LadimH 14 (29)37:35+6:2110:33
4Inger LindløvD 70- (7)57:36+4:2623:07
4Aurora GjølsjøD 17-18 E (47)45:05+5:5711:35
5Bjørn PaulsenH 65- (19)37:21+5:2513:53
5Johanne Bratland TjernshaugenD 19-20 E (16)46:22+4:2710:56
5Øyvind LøkenH 40- (20)45:14+5:079:55
5Kristine RoskifteD 17-B (11)1:11:48+18:5221:53
6Tordis Rytter JakobsenD 70- (7)1:18:52+25:4231:40
6Thomas RoskifteH 40- (20)46:04+5:5710:06
6Emma Aune JakobsenD 11-12 (36)24:53+5:4611:09
9Marianne LøkenD 17-C (12)51:14+16:1420:24
11Hanne WoldD 40- (15)1:08:14+30:4918:47
12Julie Sophie WoldD 14 (23)51:10+10:4315:35
12Reidun BraathenD 60- (16)51:54+18:1819:17
12Hallvard KorenH 50- (66)38:47+7:009:30
13Brage KristiansenDIR-C (27)45:29+11:0118:24
16Karoline BjørnerødD 17-18 E (47)57:37+18:2914:48
17Øystein OlsenH 45- (69)45:05+10:3610:27
18Henning Bratland CarlsenH 45- (69)45:40+11:1110:35
19Ingrid Bratland TjernshaugenD 16 (31)1:03:22+31:0717:42
21Christopher LadimH 16 (39)48:11+15:3912:02
23Anders Hovgaard EisvangH 11-12 (26)41:10+24:3118:27
24Per Oscar SaugestadH 70- (28)54:17+21:4920:10
26Martin Hovgaard EisvangDIR-B (58)1:10:01+25:2920:17
27Erle Elise WoldD 11-12 (36)45:18+26:1120:18
27Tonje HolmD 45- (42)1:12:58+33:4820:09
28Roy GjerdingH 60- (29)1:02:58+33:3219:22
44Selma KristiansenDIR-A (54)1:40:27+58:3420:27
46Adam KristiansenDIR-A (54)1:58:54+1:17:0124:12
Vegar KristiansenDIR-A (54)diskvalifisert
Stein KorenH 80- (6)diskvalifisert
Christopher SchiveH 55- (53)diskvalifisert
Stein KlyveH 60- (29)diskvalifisert
Linda FredhD 40- (15)diskvalifisert

OK Ravinen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Lars ForsbergDIR-A (54)1:02:08+20:1512:39

OK Skeidi

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Helge GisholtH 50- (66)37:49+6:029:16

OK Tyr

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Olle GranefeltN-åpen (91)19:35+-11:0110:21
0Malte GranefeltH -10 (14)15:177:52
1Jörgen GranefeltH 40- (20)40:078:47
4Elisabet ÖströmD 60- (16)39:20+5:4414:37
4Sixten WestlundH 60- (29)31:48+2:229:47
8Lisa AnnersandD 60- (16)47:17+13:4117:34
10Olov ÖströmH 60- (29)35:49+6:2311:01
15Anna Weckner WestlundD 55- (25)1:07:52+26:4220:52
48Mats KensbyH 55- (53)1:19:45+46:3121:58
Ingrid KensbyD 55- (25)diskvalifisert

OK Øst

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øistein HagenH 70- (28)33:29+1:0112:26
11Øivind EriksenDIR-C (27)41:03+6:3516:37
16Jens-Henrik SimonsenDIR-B (58)57:20+12:4816:37
21Tor SimonsenDIR-C (27)1:09:02+34:3427:56
22Liv SimonsenDIR-C (27)1:09:21+34:5328:04

OL Toten-Troll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (19)32:15+0:1911:59Last ned GPS-spor i gpx-format
7Marius StaffH 17- (13)1:03:54+14:4514:00Last ned GPS-spor i gpx-format
9Vanja StaffD 50- (30)53:04+11:4114:39
16Ingrid RavnanD 55- (25)1:10:47+29:3721:46
16Nils Harald StaffH 55- (53)39:46+6:3210:57
23Onno VerberneH 55- (53)44:38+11:2412:17

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Henry SundsetvikH 75- (11)52:44+20:3721:10
53Geir PaulsenH 50- (66)59:49+28:0214:39

OL Tønsberg og omegn

46 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Lars Jørgen Stordal AalerudN-åpen (91)26:37+-3:5914:04
0Mathilde Stordal AalerudN-åpen (91)30:20+-0:1616:02
0Fredrik BueN-åpen (91)28:14+-2:2214:56
0Silje Loftesnes KaupangN-åpen (91)22:55+-7:4112:07
0Ada Josefine KnoopN-åpen (91)40:00+9:2421:09
0Henrik MathisenN-åpen (91)18:26+-12:109:45
0Emma ÅsheimerN-åpen (91)23:38+-6:5812:30
1Per Jarle EikelandH 17-C (6)27:4511:03
1Tore S. RasmussenH 80- (6)46:5418:50
2Mathea GløersenD 14 (23)41:07+0:4012:32
2Tonje RasmussenD 35- (7)49:25+3:1312:42
3Eigil KongsfjellH 80- (6)1:01:58+15:0424:53
3Sindre MathisenH 13 (20)52:26+7:3714:43
3Anita MathisenD 17-B (11)1:01:02+8:0618:36
4Stig HjelsethH 17-C (6)46:48+19:0318:38
4Jannicke ØdegårdD 35- (7)1:00:40+14:2815:35
5Vibeke Svendsen MathisenD 17-C (12)42:52+7:5217:04
5Børre GrovanH 17-C (6)47:50+20:0519:03
7Maria GrovanD 13-16C (13)34:00+10:3613:32
7Else StordalD 17-C (12)48:20+13:2019:15
8Wilma EvensenD 11-12 (36)27:42+8:3512:25
11Sondre EvensenDIR-A (54)56:43+14:5011:33
11Turid ØdegårdD 60- (16)51:20+17:4419:04
13Trond EvensenDIR-A (54)1:00:11+18:1812:15
13Trym B IslandH 17-18E (44)40:54+5:178:59
13Anne-Berit RasmussenD 60- (16)51:57+18:2119:18
13Lene LoftesnesD 40- (15)1:19:25+42:0021:52
16Lars Loftesnes KaupangH 13 (20)1:18:58+34:0922:10
18Oliver ØstbyH 16 (39)46:29+13:5711:37
18Lars Emil BueH 13 (20)2:07:26+1:22:3735:47
18Hans StordalH 70- (28)45:41+13:1316:58
22Frode RobertsenH 55- (53)44:27+11:1312:14
24Vetle MathisenH 16 (39)52:25+19:5313:06
25Tuva Nørgaard BjørsethDIR-C (27)1:21:34+47:0633:01
26Norah OlsenDIR-C (27)1:21:43+47:1533:05
26Anny Horge RogneD 16 (31)1:10:56+38:4119:48
26Jakob HjelsethH 17-18E (44)47:39+12:0210:28
30Morten Krona HaflanH 17-18E (44)51:29+15:5211:18
34Ida Kristine BueD 11-12 (36)55:27+36:2024:51
35Ane MathisenD 11-12 (36)1:01:25+42:1827:32
38Odd Egil FrognerDIR-B (58)1:21:52+37:2023:43
52Håvard ØstbyH 45- (69)1:11:56+37:2716:41
Egil RyghH 80- (6)diskvalifisert
Julie EikelandD 17- (8)diskvalifisert
Mari Loftesnes KaupangD 15 (30)diskvalifisert
Lita Lerke Leodine HjelsethD 15 (30)diskvalifisert
Roar MathisenH 45- (69)ikke startet

OL Vallset/Stange

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mona Bugge HaugD 60- (16)37:21+3:4513:53
5Kåre ØstgårdH 75- (11)46:58+14:5118:51

Oppsal Orientering

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nils NikolaisenN-åpen (91)27:35+-3:0114:35
0Julia Malathi Brox RayamajhiN-åpen (91)28:36+-2:0015:07
0Martina VågsnesN-åpen (91)32:49+2:1317:21
0Alfred NikolaisenH -10 (14)27:54+12:3714:22
0Eivind VågsnesH -10 (14)41:28+26:1121:22
1Iben Johansen-BarliD 11-12N (5)25:2712:00
1Sondre OlaussenH 11-12 (26)16:397:27
2Synne Syversen GihleD 11-12N (5)28:57+3:3013:39
3Ram RayamajhiH 17-C (6)38:21+10:3615:16
3Simen SkeideH 11-12 (26)22:01+5:229:52
3Ingeborg Roll MoslandD 13 (22)49:30+7:4615:05
3Per-Ivar NikolaisenH 40- (20)44:32+4:259:45
3Dagrun Brox RayamajhiD 35- (7)54:14+8:0213:56
4Wiona Resvoll SkaugD 11-12N (5)33:42+8:1515:53
4Erling HobølDIR-B (58)47:23+2:5113:44
4Vilhelm Gilhuus-MoeDIR-C (27)36:16+1:4814:40
4Tore LangaardH 75- (11)34:22+2:1513:48
4Bo Utseth BøhlerengenH 15-16B (5)1:18:37+27:5522:05
5Ingrid Johansen-BarliD 13 (22)54:33+12:4916:37
6Lars Sigurd Baugstø RødnesH 14 (29)40:02+8:4811:14
7Tina KallesonD 16 (31)44:11+11:5612:20
7Arnhild KroghD 45- (42)48:18+9:0813:20
7Ane Sofie KroghD 17-18 E (47)48:23+9:1512:26
7Ask OlaussenH 14 (29)40:19+9:0511:19
7Anselm ReichenbachH 15 (33)42:18+6:4410:34
8Jonas KroghH 14 (29)43:20+12:0612:10
9Arne OlaussenDIR-B (58)53:40+9:0815:33
9Ane HustvedtD 13 (22)1:04:59+23:1519:48
10Sigve VågsnesH 21-E (60)42:24+6:127:31
10Mila ZaharinovaD 40- (15)1:07:41+30:1618:38
11Marius E. AamodtH 14 (29)47:40+16:2613:23
11Sigurd HobølH 11-12 (26)27:19+10:4012:14
12Sille HustvedtD 13-16C (13)50:29+27:0520:06
13Jakob A. GjedeboH 13 (20)1:04:55+20:0618:14
14Katrine Bjordal VegganD 14 (23)55:05+14:3816:47
14Vigdis HobølD 21-E (32)46:48+10:5010:22
16Morten MoslandH 45- (69)44:36+10:0710:20
16Ingrid Solheim UndebergetD 16 (31)1:00:14+27:5916:49
16Elin KallesonD 45- (42)1:00:14+21:0416:38
17Helge Grenager SolheimH 40- (20)1:16:10+36:0316:42
19Olav Johannes DeelstraH 21-E (60)44:27+8:157:52
20Synne Utseth BøhlerengenD 11-12 (36)38:33+19:2617:17
28Thor MellaH 21-E (60)47:24+11:128:24
29Mari KallesonD 11-12 (36)45:46+26:3920:31
30Rolf HustvedtH 45- (69)52:02+17:3312:04
31Marie Bjordal VegganD 11-12 (36)46:40+27:3320:55
33Thomas RuudH 21-E (60)48:42+12:308:38
34William Resvoll SkaugH 17-18E (44)54:16+18:3911:55
36Lavran ThorstensenH 21-E (60)49:33+13:218:47
36Espen WigaardH 45- (69)56:30+22:0113:06
39Boye Dirro BøhlerengenH 45- (69)57:46+23:1713:24
40Bent Erik SkaugH 21-E (60)51:07+14:559:03
43Eilert AamodtH 45- (69)59:31+25:0213:48
43Ludvig RødnesH 21-E (60)52:41+16:299:20
48Ola NilsenH 45- (69)1:07:09+32:4015:34
49Are WigaardH 21-E (60)57:04+20:5210:07
58Gard-Martin Udnesseter JohnsonH 21-E (60)1:32:03+55:5116:19
Martin ReichenbachH 45- (69)diskvalifisert
Inger SkaugD 70- (7)diskvalifisert
Sofie Solheim UndebergetD 13 (22)diskvalifisert
Heidi BjordalD 40- (15)diskvalifisert
Ingrid LuråsDIR-B (58)brutt
Snorre VegganH 45- (69)ikke startet
Eskil KolshusH 14 (29)ikke startet

Oslostudentenes IK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Are EriksenH 65- (19)31:5611:52
4Audrun UtskarpenD 40- (15)50:51+13:2614:00
22Guttorm L EggeH 50- (66)43:56+12:0910:46

Porsgrunn OL

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Marie HoltemannN-åpen (91)21:55+-8:4111:35
1Thore KornmoH 45- (69)34:298:00
2Une HoltermannD 15 (30)40:38+4:0011:21
3Tobias MathisenH 15 (33)38:18+2:449:34
4Atle RemmeH 65- (19)36:11+4:1513:27
4Håkon KornmoH 19-20E (14)46:38+7:409:08
6Anine Kjørholt LieD 15 (30)47:42+11:0413:19
10Anders L. RosenvoldH 15 (33)46:28+10:5411:37
10Hilde Kristine RosenvoldD 50- (30)53:22+11:5914:44
13Magne Wiig MathisenH 45- (69)42:56+8:279:57
14Hanne VassendD 17-18 E (47)55:30+16:2214:16
15Dag AusenH 45- (69)44:17+9:4810:16
15Alexander Repstad StoremyrH 17-18E (44)43:18+7:419:30
17Halvard KornmoH 16 (39)45:31+12:5911:22
17Sara MathisenD 45- (42)1:00:59+21:4916:50
18Hilde VassendD 45- (42)1:02:18+23:0817:12
19Kjell WestinH 55- (53)41:28+8:1411:25
22Rasmus MathisenH 17-18E (44)46:22+10:4510:11
28Lenka WestinD 45- (42)1:17:39+38:2921:27
31Kjersti Adéla WestinD 21-E (32)1:01:02+25:0413:31
33Håvard SkriubakkenH 17-18E (44)53:36+17:5911:46
38Jon SkriubakkenH 50- (66)50:01+18:1412:15
Elise AusenD 17-18 E (47)diskvalifisert
Lill BirkelundD 17-B (11)diskvalifisert

Raumar Orientering

33 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Erle FosstveitN-åpen (91)33:16+2:4017:36
0Oda SandvikN-åpen (91)27:05+-3:3114:19
2Silje Ekroll JahrenD 21-E (32)38:00+2:028:25
3Tina BjørnstadD 17-N (3)1:04:23+9:4230:22
4Daniel EngenH 13-16C (10)36:01+4:5414:20
4Tor-Arve Bjørnstad StrandH 17- (13)59:46+10:3713:06
5Brage FosstveitH 13-16C (10)39:13+8:0615:37
6Tor StrandH 17- (13)1:03:28+14:1913:55
6Anna Austad SveenD 17-B (11)1:19:44+26:4824:18
8Emil Bjørnstad StrandH 17- (13)1:04:47+15:3814:12
9Ståle SønsterudbråtenH 50- (66)36:52+5:059:02
10Asle JahrenDIR-B (58)53:48+9:1615:35
11Kaja SandvikD 13 (22)1:12:06+30:2221:58
12Kristine Eide RappD 17-18 E (47)53:27+14:1913:44
13Ida EngenD 55- (25)56:46+15:3617:28
14Cathrine SandvikDIR-B (58)56:20+11:4816:19
14Øystein Bieltvedt SkeieH 40- (20)1:11:27+31:2015:40
14Gjermund Taje SkeieH 13 (20)1:08:12+23:2319:09
15Gaute FosstveitH 16 (39)45:09+12:3711:17
15Håvard EikH 13 (20)1:16:07+31:1821:22
20Gunnar FosstveitDIR-B (58)1:02:52+18:2018:13
24Hanne Eide RappD 17-18 E (47)1:06:15+27:0717:01
25Anne Catherine EkrollD 50- (30)1:31:46+50:2325:20
26Anne-Grete AustadD 50- (30)1:33:33+52:1025:50
27Jan SveenH 60- (29)1:01:35+32:0918:56
29Øystein RappH 50- (66)46:16+14:2911:20
29Knut EngenH 55- (53)47:01+13:4712:57
30Camilla FosstveitDIR-B (58)1:13:51+29:1921:24
35Øistein Fagerli NæssH 17-18E (44)54:30+18:5311:58
38Anders HorveiH 17-18E (44)56:07+20:3012:20
41Kenneth EikDIR-B (58)1:23:03+38:3124:04
61Pål Kogstad NæssH 50- (66)1:16:03+44:1618:38
Nina Elise EikDIR-C (27)brutt
Stine AustadD 17- (8)ikke startet

Ringerike OL

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ida Amundsen BjørkliD -10 (8)54:0527:52
1Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (5)50:4214:14
2Sunniva VienaD 13-16C (13)27:57+4:3311:08
2Even Amundsen BjørkliH 15-16B (5)1:01:09+10:2717:10
3Kirsti KringhaugD 50- (30)47:39+6:1613:09
3Kari StrandeD 65- (12)47:32+7:0517:40
3Monica BerglundD 40- (15)49:04+11:3913:31
4Ida Bolette EnerhaugenD 17- (8)1:15:40+27:2817:50
4Sissel SkovlyD 50- (30)48:09+6:4613:18
5Oskar FossåsH 15-16B (5)1:28:43+38:0124:55
5Anne-Kristin KvammeD 50- (30)48:18+6:5513:20
6Lars-Inge ArnevikH 50- (66)34:33+2:468:28
7Morten DåsnesH 60- (29)34:29+5:0310:36
9Helge RevhaugH 70- (28)39:05+6:3714:31
11Anne Guro NøklebyD 45- (42)49:45+10:3513:44
11Rasmus BerglundH 13 (20)1:01:16+16:2717:12
12Kristian KihleH 55- (53)38:07+4:5310:30
13Martin Nøkleby MellingH 14 (29)48:55+17:4113:44
13Juha VienaH 50- (66)38:53+7:069:31
18Mikkel BerglundH 15 (33)56:07+20:3314:01
19Reidar KollstrømH 13 (20)2:17:54+1:33:0538:44
21Line Skjevik ArnevikD 45- (42)1:04:16+25:0617:45
28Jørgen Nøkleby MellingH 16 (39)58:18+25:4614:34
33Karen Backe LangumD 45- (42)1:24:23+45:1323:18
40Oskar ArnevikH 17-18E (44)57:49+22:1212:42
42Lars BerglundH 45- (69)59:22+24:5313:46
59Jon Erland FossaasH 45- (69)1:42:32+1:08:0323:47
66Knut Ivar KollstrømH 50- (66)1:54:20+1:22:3328:01
Aud Kjersti Dalset VienaD 17-C (12)diskvalifisert
Stig MellingH 45- (69)diskvalifisert
Marion AmundsenD 35- (7)diskvalifisert

Røros IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Petter GullikstadH 55- (53)44:54+11:4012:22

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ida SyversenD 50- (30)57:47+16:2415:57
15Nora Christine HansenD 13 (22)1:19:15+37:3124:09
20Øyvind Roger HansenH 55- (53)42:59+9:4511:50
Eva SyversenD 55- (25)diskvalifisert

Sandefjord OK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Josephine Lin BjørkN-åpen (91)27:54+-2:4214:45
0Karen KlavenesN-åpen (91)18:54+-11:4210:00
1Ragne KlavenesDIR-C (27)34:2813:57
1Tiri RebårdD 55- (25)41:1012:40
4Gabriel GjoneH 13 (20)53:26+8:3715:00
7Cornelius BjørkH 16 (39)40:29+7:5710:07
9Brage EikåsH 13 (20)59:32+14:4316:43
12Benjamin GjoneH 14 (29)48:31+17:1713:37
13Daniella GjoneD 11-12 (36)32:40+13:3314:38
16Hans Gøran BjørkDIR-C (27)51:24+16:5620:48
17Sigrun GjoneDIR-C (27)53:14+18:4621:33
18Ingeborg EikåsD 13 (22)1:31:42+49:5827:57
18Lill-Ann TorpD 50- (30)1:00:11+18:4816:37
19Anders KlavenesH 14 (29)58:17+27:0316:22
19Stine ArntzenD 45- (42)1:02:24+23:1417:14
25Theodor BjørkH 14 (29)1:11:29+40:1520:04
33Mai Britt BjørkDIR-B (58)1:16:58+32:2622:18
35Jonas EikåsH 16 (39)1:14:29+41:5718:37
37Trond FossDIR-B (58)1:20:54+36:2223:26
37Wenche EikåsD 45- (42)1:27:57+48:4724:17
45Eskil SteinDIR-A (54)1:51:57+1:10:0422:48
45Einar KlavenesH 45- (69)1:02:44+28:1514:33
49Per Ivar HalvorsenH 55- (53)1:26:23+53:0923:47
56Jo Børre EikåsH 45- (69)1:22:32+48:0319:08
Markus EikåsH 17-C (6)diskvalifisert
Knut GjoneDIR-B (58)diskvalifisert
Gjendine Gjelstad RebårdD 15 (30)diskvalifisert

Sarpsborg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elise HaugeN-åpen (91)28:20+-2:1614:59
0Håkon PrangerødN-åpen (91)20:00+-10:3610:34
0Sander Ryste OddenN-åpen (91)26:39+-3:5714:06
0Jens Vonen SvaeN-åpen (91)16:18+-14:188:37
1Solveig Pehrsen-LundeD 13-16C (13)23:249:19
5Synnøve VonenDIR-C (27)36:30+2:0214:46
8Sigrid HaugeD 13 (22)1:03:09+21:2519:15
12Nina PedersenD 16 (31)56:10+23:5515:41
14Helena ÅsbergD 19-20 E (16)1:18:37+36:4218:32
16Jerminias Ryste OddenH 11-12 (26)30:41+14:0213:45
21Marie HansenD 17-18 E (47)1:04:46+25:3816:38
22Jesper Vonen SvaeH 11-12 (26)39:36+22:5717:45
22Adine Blakkestad IngesenD 16 (31)1:05:50+33:3518:23
37Marie Lindløv JensenD 17-18 E (47)1:23:55+44:4721:34
Bernt MyrvoldDIR-B (58)diskvalifisert
Ivar HansenH 14 (29)diskvalifisert
Anders LundeH 40- (20)diskvalifisert

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Grete S B HoviD 60- (16)33:56+0:2012:36Last ned GPS-spor i gpx-format
11Harald HoviH 60- (29)35:55+6:2911:03
35Espen RaastadH 55- (53)50:24+17:1013:53

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Unn Mette KlopbakkenD 50- (30)1:05:49+24:2618:10
21Anita StensethD 50- (30)1:07:49+26:2618:44
26Erik HasliH 60- (29)53:30+24:0416:27

Sogndal IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Christian FrøydH 45- (69)ikke startet

Stokke IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Runar KittilsenH 70- (28)38:02+5:3414:08
10Inger NergaardD 65- (12)1:19:59+39:3229:44
11Ove Gunnar JacobsenH 65- (19)45:29+13:3316:54
22Lars Martin GjeinH 70- (28)52:19+19:5119:26
Ragnar Niemi BergH 65- (19)diskvalifisert

Sturla, IF

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mina Akiko JohnsenD 14 (23)40:2712:19
2Linda VerdeD 65- (12)42:36+2:0915:50
5Harald ThonH 60- (29)33:41+4:1510:21
6Svend Kristian EidstenH 17-B (6)1:25:44+44:1624:04
6Bjørn W. LudvigsenH 75- (11)47:53+15:4619:13
7Ellen Horni-JohnsenDIR-C (27)37:38+3:1015:14
7Marie KvarmeD 14 (23)46:30+6:0314:10
8Anders JohnsenDIR-C (27)37:39+3:1115:14
9Henrik KaiserH 11-12 (26)26:33+9:5411:54
10Lukas KlausenH 15 (33)46:28+10:5411:37
12Mats JohnsenH 11-12 (26)27:24+10:4512:17
16Anne Maren EidstenD 14 (23)1:00:24+19:5718:24
16Mathias Skourup RognebakkeH 16 (39)45:11+12:3911:17
17Stine KaiserDIR-B (58)59:31+14:5917:15
19Marthe Graff-WiikD 13 (22)1:34:05+52:2128:41
23Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeD 50- (30)1:12:30+31:0720:01
24Johan Kristian UndelandH 17-18E (44)47:16+11:3910:23
24Martin KaiserH 14 (29)1:10:07+38:5319:41
31Geir Holm GundersenH 55- (53)47:39+14:2513:07
33Roger WiikH 50- (66)48:50+17:0311:58
36Ingeborg KvarmeD 17-18 E (47)1:17:00+37:5219:47
38Charlotte SkourupD 45- (42)1:30:03+50:5324:52
40Egil FrydenlundDIR-A (54)1:30:46+48:5318:29
40Michal PaskoDIR-B (58)1:22:23+37:5123:52
43Snorre FrydenlundDIR-A (54)1:34:08+52:1519:10
Olav MelheimH 15 (33)diskvalifisert

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jarl Magnus BergeDIR-A (54)41:538:31

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Liv Inger PrangerødD 60- (16)42:30+8:5415:47

Trøsken IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emma BraathenN-åpen (91)33:40+3:0417:48
0Sander Agnalt HeggenesN-åpen (91)32:45+2:0917:19
0Adele Øen SkålandN-åpen (91)23:28+-7:0812:24
0Håkon Lillegraven LangsæterH -10 (14)1:04:00+48:4332:59
5Bodil BerbyD 65- (12)59:06+18:3921:58
13Runar StangH 40- (20)1:03:36+23:2913:56
19Arnfinn SkålandDIR-B (58)1:00:57+16:2517:40
26Mathias Pedersen HolmskauH 14 (29)1:40:27+1:09:1328:12
28Ingrid Pedersen HolmskauD 11-12 (36)45:31+26:2420:24
30Marte Lillegraven LangsæterD 11-12 (36)45:52+26:4520:34
Jimmy NordliH 70- (28)diskvalifisert
Helene StangD 11-12 (36)ikke startet

Turun Metsänkävijät

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Sami HämälistöH 21-E (60)45:36+9:248:05

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Leif Arne NytrøenDIR-B (58)45:45+1:1313:15
7Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (25)48:14+7:0414:50
36Gaute Kvittum NytrøenH 17-18E (44)55:15+19:3812:08
Ane Ingeborg KalbækkenD 17-18 E (47)diskvalifisert

Vang OL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Knut SkjesetH 70- (28)36:12+3:4413:27
11Eskil FrøislandH 17-18E (44)40:18+4:418:51
18Even LindaasH 17-18E (44)44:48+9:119:50
20Anne FrøislandD 14 (23)1:11:49+31:2221:53
28Njaal Ellegaard MelbyH 17-18E (44)49:49+14:1210:56
34Øivind FrøislandH 45- (69)55:05+20:3612:46
39Ole Johan BråtenH 17-18E (44)57:39+22:0212:40
40Stein Arne NegårdH 55- (53)54:54+21:4015:07
42Fredrik SveenH 17-18E (44)1:15:59+40:2216:41
43Øystein MelbyH 55- (53)59:23+26:0916:21
Jostein Svaland DaleH 17-18E (44)ikke startet

Varegg Fleridrett

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonatan Rosengren DrakeH 35- (7)42:519:23
4Karianne StrømmeD 45- (42)42:55+3:4511:51
6Linda BønesD 17-C (12)45:05+10:0517:57
6Markus Kjærner-SembH 19-20E (14)48:20+9:229:28
6Kristian RykkjeH 17-18E (44)38:16+2:398:24
7Stian RykkjeH 17-18E (44)38:24+2:478:26
7Tore NymarkH 50- (66)34:53+3:068:32
7Tove AasheimD 50- (30)51:10+9:4714:08
10Kristian Fredrik ThomassenH 17- (13)1:08:38+19:2915:03
10Mari Strømme LidD 17-18 E (47)52:43+13:3513:33
11Oskar RøenH 21-E (60)42:46+6:347:34
14Linda RykkjeD 45- (42)52:31+13:2114:30
15Vyacheslav MukhidinovH 21-E (60)43:54+7:427:47
15Magnus Strømme LidH 15 (33)53:51+18:1713:27
16Kristian LøvåsH 50- (66)42:12+10:2510:20
17Christiane TrösseD 21-E (32)47:50+11:5210:36
18Ragnhild Vrålstad LøvåsD 17-18 E (47)1:00:54+21:4615:39
20Tora Aasheim NymarkD 17-18 E (47)1:01:23+22:1515:46
24Eirunn Husby NordstadD 16 (31)1:09:24+37:0919:23
25Mathias RosenlundH 17-18E (44)47:18+11:4110:23
26Erik BohneH 16 (39)55:12+22:4013:48
30Tage RosenlundH 16 (39)1:05:21+32:4916:20
30Jon Erik Doppelhofer ErvikH 15 (33)1:27:31+51:5721:52
32Ingunn MartinsenD 21-E (32)1:04:16+28:1814:14
59Gernot DoppelhoferH 50- (66)1:10:13+38:2617:12
Mathias Kjærner-SembH 17- (13)diskvalifisert
Per Øivind HusbyH 65- (19)diskvalifisert

Varteig OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Elida EspenesN-åpen (91)37:33+6:5719:52
1Henrik Julian Fontes ÅrbuH 13 (20)44:4912:35
2Roy Roger EspenesH 17-C (6)37:17+9:3214:51
19Einar Kristian LundeH 60- (29)41:14+11:4812:41
36Kjell Einar AndersenH 55- (53)51:08+17:5414:05
40Dag BrenåsH 50- (66)50:29+18:4212:22
44Olav Halvorsen SikkelandH 21-E (60)53:19+17:079:27
Elsie BrenneDIR-B (58)diskvalifisert
Julie BrenåsD 13 (22)diskvalifisert
Bjørn ÅrbuDIR-A (54)ikke startet

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anders VestølH 17-18E (44)37:26+1:498:13
37Ole Petter VestølH 50- (66)49:41+17:5412:10

Wing OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Rune StræteH 50- (66)45:07+13:2011:03
39Øyvind SchjelderupH 50- (66)50:12+18:2512:18

Østmarka OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik NæssH 17-B (6)41:2811:38
9Ingrid Marie Stubban HygenD 16 (31)47:53+15:3813:22
10Mathias LinløkkenH 11-12 (26)26:37+9:5811:56
11Ingrid NermoenD 55- (25)55:25+14:1517:03
14Øystein KildahlH 60- (29)37:25+7:5911:30
15Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 16 (31)59:21+27:0616:34
15Sigrid NermoenD 14 (23)59:04+18:3718:00
18Håvar BrevikDIR-A (54)1:05:53+24:0013:25
18Inga Cathrin WinsvoldD 16 (31)1:02:56+30:4117:34
19Pernille Nor-WollD 11-12 (36)36:20+17:1316:17
19Andreas RambergH 17-18E (44)45:12+9:359:56
23Anna Cecilie LinløkkenD 17-18 E (47)1:05:54+26:4616:56
24Bjørn ChristensenDIR-A (54)1:08:06+26:1313:52
25Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (36)41:13+22:0618:28
35June HerredsvelaDIR-B (58)1:18:23+33:5122:43
36Kristin HygenDIR-B (58)1:20:43+36:1123:23
43Tor Magnus GrøstadH 17-18E (44)1:24:03+48:2618:28
46Gina BrevikDIR-B (58)1:29:26+44:5425:55
50Terje LinløkkenH 50- (66)55:47+24:0013:40
60Knut Johan WinsvoldH 45- (69)1:42:35+1:08:0623:48
Inge RambergDIR-A (54)diskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenH 19-20E (14)diskvalifisert
Hans Olav HygenH 45- (69)diskvalifisert
Magnus JystadDIR-A (54)ikke startet
Siv Susanne JystadDIR-B (58)ikke startet
Alexandra LinløkkenD 16 (31)ikke startet

Ås-NMBU Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Kinga BanfiN-åpen (91)26:58+-3:3814:16
0Odin Schei DanevadN-åpen (91)26:57+-3:3914:15
0Synne Schei DanevadD -10 (8)28:51+-25:1414:52
3Nils TveiteDIR-A (54)44:35+2:429:04
5Jo Inge FjellstadDIR-A (54)45:48+3:559:19
10Sille WinsnesD 55- (25)55:23+14:1317:02
12Robert BanfiH 40- (20)58:59+18:5212:56
13Linus OlhansH 19-20E (14)1:04:01+25:0312:33
15Håkon DanevadH 50- (66)42:10+10:2310:20
17Ivar MaalenH 55- (53)40:13+6:5911:04
19Ingunn ScheiD 50- (30)1:01:04+19:4116:52
20Kaja Winsnes NordhagenD 21-E (32)48:14+12:1610:41
37Eirik NordhagenH 55- (53)51:41+18:2714:14
48Ingrid TveiteDIR-A (54)2:32:01+1:50:0830:57
Kjell BlomsethDIR-A (54)diskvalifisert
Judit BanfiDIR-B (58)diskvalifisert
Anne NilsenD 45- (42)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018