Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

H 16

4 000 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tidR
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK32:328:08
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb38:55+6:239:43
3Felix FinsrudAsker Skiklubb39:18+6:469:49
4Viljan van RaaijHedrum OL39:19+6:479:49
5Vetle DrageKongsberg OL39:38+7:069:54
6Ådne SkjærsteinIL Tyrving40:06+7:3410:01
7Cornelius BjørkSandefjord OK40:29+7:5710:07
8Jakob TorgersenHalden SK40:33+8:0110:08
9Kristian ØstermannHeming Orientering41:16+8:4410:19
10Grunde IsaksætreGrue IL42:34+10:0210:38
11Sondre Zahl HagenFossum IF43:34+11:0210:53
12Mikkel KatlaFossum IF43:50+11:1810:57
13Henrik ReuschHeming Orientering44:18+11:4611:04
14Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK44:54+12:2211:13
15Gaute FosstveitRaumar Orientering45:09+12:3711:17
16Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF45:11+12:3911:17
17Halvard KornmoPorsgrunn OL45:31+12:5911:22
18Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn46:29+13:5711:37
19Ferdinand FremmingHeming Orientering47:36+15:0411:54
20Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering47:52+15:2011:58
21Christopher LadimOK Moss48:11+15:3912:02
22Eskil FrischknechtAlta OL49:29+16:5712:22Last ned GPS-spor i gpx-format
23Erlend BørliFossum IF52:18+19:4613:04
24Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn52:25+19:5313:06
25Henrik R HoltHedrum OL54:50+22:1813:42
26Erik BohneVaregg Fleridrett55:12+22:4013:48
27Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb56:36+24:0414:09
28Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL58:18+25:4614:34
29Marius BakkeFossum IF1:00:26+27:5415:06
30Tage RosenlundVaregg Fleridrett1:05:21+32:4916:20
31Theodor LierIndre Østfold OK1:06:30+33:5816:37
32Alf Kristian HelleHalden SK1:09:07+36:3517:16
33Rolf Trygve HaugKongsberg OL1:13:04+40:3218:16
34Eilev KvaaleAsker Skiklubb1:13:54+41:2218:28
35Jonas EikåsSandefjord OK1:14:29+41:5718:37
Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Tobias EspedalNydalens SKdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor