Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

DIR-A

4 910 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OK41:538:31
2Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrving44:18+2:259:01
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering44:35+2:429:04
4Audun BerganNydalens SK45:23+3:309:14
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering45:48+3:559:19
6Geir SommerheinOK Horten49:24+7:3110:03
7Johan WestlyAsker Skiklubb50:04+8:1110:11
8Gjermund GravirAsker Skiklubb52:51+10:5810:45
9Asgeir LiumFet OL52:53+11:0010:46
10Eirik JørgensenIL Tyrving54:26+12:3311:05
11Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn56:43+14:5011:33
12Frank SandbergFlyfemkamp59:00+17:0712:00
13Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:00:11+18:1812:15
14Kine DirroMåren OK1:01:25+19:3212:30
15Lars ForsbergOK Ravinen1:02:08+20:1512:39
16Gøril FristadHalden SK1:03:27+21:3412:55
17Anne Marie BlekenBækkelagets SK1:05:05+23:1213:15
18Håvar BrevikØstmarka OK1:05:53+24:0013:25
19Morten HeirFossum IF1:05:56+24:0313:25
20Lars Petter GlomsrudIndre Østfold OK1:06:47+24:5413:36
21Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL1:07:28+25:3513:44
22Karianne KatlaFossum IF1:07:38+25:4513:46
23Trond BrevikFossum IF1:08:03+26:1013:51
24Bjørn ChristensenØstmarka OK1:08:06+26:1313:52
25Leif BergersenAsker Skiklubb1:08:40+26:4713:59
26Nikoline  BromanderFredrikstad SK1:08:58+27:0514:02
27Glenn MullerFlyfemkamp1:10:16+28:2314:18
28Per KaarbyFossum IF1:11:25+29:3214:32
29Frode KamsvågIL Tyrving1:12:48+30:5514:49
30Pia IversenHeming Orientering1:14:09+32:1615:06
31Audun HelleAskvoll og Holmedal IL1:14:46+32:5315:13
32Camilla StridsklevIL Tyrving1:15:00+33:0715:16
33Terje MelsomFossum IF1:15:06+33:1315:17
34Andreas Juell LarsenIL Tyrving1:15:19+33:2615:20
35Joachim EideFlyfemkamp1:18:56+37:0316:04
36Gunnar EideBjugn1:21:37+39:4416:37
37Bent Sande KvermeFossum IF1:23:51+41:5817:04
38Tore Grønlund MoenGimle IF1:25:28+43:3517:24
39Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1:30:14+48:2118:22
40Egil FrydenlundSturla, IF1:30:46+48:5318:29
41Jo WiklundNydalens SK1:32:00+50:0718:44
42Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:33:48+51:5519:06
43Snorre FrydenlundSturla, IF1:34:08+52:1519:10
44Selma KristiansenOK Moss1:40:27+58:3420:27
45Eskil SteinSandefjord OK1:51:57+1:10:0422:48
46Adam KristiansenOK Moss1:58:54+1:17:0124:12
47Bendik FalchFlyfemkamp2:01:39+1:19:4624:46
48Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering2:32:01+1:50:0830:57
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Håvard HågårdKonnerud ILdiskvalifisert
Vegar KristiansenOK Mossdiskvalifisert
Tellef Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Inge RambergØstmarka OKdiskvalifisert
Magnus JystadØstmarka OKikke startet
Bjørn ÅrbuVarteig OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor