Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 14 april 2018

D 45-

3 620 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit Sofie WiklundNydalens SK39:1010:49
2Jorun RuudAsker Skiklubb40:21+1:1111:08
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø42:22+3:1211:42
4Karianne StrømmeVaregg Fleridrett42:55+3:4511:51
5Ingrid KvistadKongsberg OL46:26+7:1612:49
6Anita Sørensen DrageKongsberg OL46:34+7:2412:51
7Arnhild KroghOppsal Orientering48:18+9:0813:20
8Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK48:30+9:2013:23
9Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb48:48+9:3813:28
10Ingjerd SommerstadKongsberg OL48:54+9:4413:30
11Anne Guro NøklebyRingerike OL49:45+10:3513:44
12Nora SkauenIL Tyrving50:35+11:2513:58
13Else Kari ScheeleNydalens SK52:27+13:1714:29
14Linda RykkjeVaregg Fleridrett52:31+13:2114:30
15Siri StørmerNydalens SK54:57+15:4715:10
16Elin KallesonOppsal Orientering1:00:14+21:0416:38
17Sara MathisenPorsgrunn OL1:00:59+21:4916:50
18Hilde VassendPorsgrunn OL1:02:18+23:0817:12
19Stine ArntzenSandefjord OK1:02:24+23:1417:14
20Kari Reppesgård HoltHedrum OL1:02:58+23:4817:23
21Line Skjevik ArnevikRingerike OL1:04:16+25:0617:45
22Hilde PoppeFredrikstad SK1:05:03+25:5317:58
23Marit EgnerAsker Skiklubb1:05:25+26:1518:04
24Elisabeth HetlevikKongsberg OL1:07:27+28:1718:37
25Gunn Elin RudiHadeland OL1:09:16+30:0619:08
26Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:09:39+30:2919:14
27Tonje HolmOK Moss1:12:58+33:4820:09
28Lenka WestinPorsgrunn OL1:17:39+38:2921:27
29Katrine BakkeFossum IF1:19:06+39:5621:51
30Elise HafskjoldNydalens SK1:19:10+40:0021:52
31Tone Sølie LysnesHedrum OL1:23:13+44:0322:59
32Ann Elin FlågenHeming Orientering1:24:21+45:1123:18
33Karen Backe LangumRingerike OL1:24:23+45:1323:18
34Marianne ReuschHeming Orientering1:24:28+45:1823:20
35Mette SpangbergKonnerud IL1:24:37+45:2723:22
36Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1:27:01+47:5124:02
37Wenche EikåsSandefjord OK1:27:57+48:4724:17
38Charlotte SkourupSturla, IF1:30:03+50:5324:52
39Cora EbnerKongsberg OL1:33:35+54:2525:51
40Kristin FalkFossum IF1:49:04+1:09:5430:07
41Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1:52:34+1:13:2431:05
Hege FeiringIL Tyrvingdiskvalifisert
Kristin EgerKongsberg OLikke startet
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor