Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Stemmen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HIL Klubbkarusell 2017 - løp 5 - Stemmen
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 2 mai 2017

D 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 17-

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering57:5115:13

D 60-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Britt RameckersHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 11-12

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias EngesliHaugesund IL Orientering1:19:1936:03
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Benedictas VitkauskasHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 13-14

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering47:5317:06
Emil EngesliHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering55:0214:28

H 17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering57:3815:10
2Erik EngløkkHaugesund IL Orientering59:32+1:5415:40

H 50-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar KvaleHaugesund IL Orientering52:2713:48
Lars Johann MiljeHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Jan SteffensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne StakkestadHaugesund IL Orientering33:1111:51
2Sigved GramstadHaugesund IL Orientering41:37+8:2614:51

Råtass

700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Alma -Haugesund IL Orientering11:0915:55
0Ine -Haugesund IL Orientering10:0414:22
0Rikke -Haugesund IL Orientering8:4312:27
0Therese -Haugesund IL Orientering10:0914:30
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering5:237:41
0Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering7:3110:44
0Emil Olsen RachorHaugesund IL Orientering7:3710:52
0Ulrik Olsen RachorHaugesund IL Orientering11:22+0:1316:14
0Adrian RingdalHaugesund IL Orientering9:3413:40
0Lars WikstrømHaugesund IL Orientering7:5911:24
Johan LundegaardHaugesund IL Orienteringbrutt

D 17 - kort

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi EngløkkHaugesund IL Orientering35:5412:49
2Anita SælevikHaugesund IL Orientering45:30+9:3616:15

H 17 - kort

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering36:1612:57

D 15-16 kort

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Tiril OlaussenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15-16 - kort

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering32:2311:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor