Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: HIL Klubbkarusell 2017 - løp 2 - Solandsmarka
Arrangørorganisasjon: Haugesund IL Orientering
Dato: tirsdag 28 mars 2017

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna LindtnerHaugesund IL Orientering30:54
2Miriam SveenHaugesund IL Orientering42:04+11:10
3Ida LütcheratHaugesund IL Orientering42:05+11:11
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringbrutt
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringbrutt

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara HetlandHaugesund IL Orientering1:07:57
2Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering1:07:59+0:02

D 17-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristina VollHaugesund IL Orientering39:22
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering43:36+4:14
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:09:57+30:35
4Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:12:10+32:48
5Andrea DrangsholtKristiansand OK1:34:10+54:48

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne WiigHaugesund IL Orientering28:31
2Kari Anne RingdalHaugesund IL Orientering28:41+0:10

H 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emil EngesliHaugesund IL Orientering33:02
2Victor RingdalHaugesund IL Orientering33:16+0:14
3Arvid VidtsteinHaugesund IL Orientering33:18+0:16
4Peder GramstadHaugesund IL Orientering36:35+3:33
5Elias EngesliHaugesund IL Orientering39:24+6:22

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering23:00
2Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering38:33+15:33

H 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orienteringfullført

H 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein BaustadHaugesund IL Orientering46:32
2Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering46:43+0:11
3Fridtjof RachorHaugesund IL Orientering1:08:19+21:47
Erik EngløkkHaugesund IL Orienteringikke startet

H 60-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigved GramstadHaugesund IL Orientering34:51

Råtass

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering18:39
2Johan LundegårdHaugesund IL Orientering20:18
3Leander BrugmanHaugesund IL Orientering21:23
4Håkon NordhusHaugesund IL Orientering22:08
5Leo Røvær JosephsenHaugesund IL Orientering23:02
6Arne Gramstad BerstadHaugesund IL Orientering24:36
7Irene HolmeHaugesund IL Orientering24:37
8Benedikkas Haugesund IL Orientering24:54
9Andreas Wiig NystadHaugesund IL Orientering25:40
10Filip SveenHaugesund IL Orientering26:53
11Alexander Totland JensenHaugesund IL Orientering27:12
12Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering28:12
13Ingrid SveenHaugesund IL Orientering28:34
14Rikke KristiansenHaugesund IL Orientering28:46
15Kajsa FaastveitHaugesund IL Orientering29:12
16Ine H. OlsenHaugesund IL Orientering44:06

D 17 - kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anita SælevikHaugesund IL Orientering41:11
Madli HjermannHaugesund IL Orienteringikke startet

H 17 - kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering30:28
2Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering32:20+1:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor