Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Marnardal IL
Dato: onsdag 24 mai 2017

A-kort damer

3 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Målfrid KonstKristiansand OK50:1913:58
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK51:30+1:1114:18
3Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK53:59+3:4014:59
4Ragnhild HaldKristiansand OK58:14+7:5516:10
5Ingvild MulenKristiansand OK1:01:37+11:1817:06
6Gro BørteKristiansand OK1:32:43+42:2425:45
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

A-kort herrer

3 600 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge HodnemyrIL Vindbjart37:4310:28
2Sigurd Svaland AasBirkenes IL39:08+1:2510:52
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK41:02+3:1911:23
4Trygve Børte NomelandKristiansand OK45:06+7:2312:31
5Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK46:57+9:1413:02
6Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK47:23+9:4013:09
7Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK49:53+12:1013:51
8Geir KristiansenKristiansand OK51:03+13:2014:10
9Øivind StenstadOddersjaa SSK51:11+13:2814:13
10John RundeKristiansand OK51:42+13:5914:21
11Harald EikKristiansand OK51:54+14:1114:25
12Erlend Odd BergeKristiansand OK55:50+18:0715:30
13Jarle HeddelandØlen IL59:50+22:0716:37
14Helge KristensenOK Sør1:01:44+24:0117:08
15Asle KregnesKristiansand OK1:07:24+29:4118:43
Arvid AndersenMarnardaldiskvalifisert
Arild BjørkenesMarnardaldiskvalifisert
Roar MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

A-lang damer

4 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:00:3212:21
2Tone M. Uesland og Øyvind  UdøMarnardal1:22:07+21:3516:45
3Reidun  FuglestveitMarnardal1:26:54+26:2217:44

A-lang herrer

4 900 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart41:208:26
2Håvard IrgensKristiansand OK41:27+0:078:27
3Finn Terje UbergKristiansand OK43:30+2:108:52
4Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL43:58+2:388:58
5Brage TakleKristiansand OK50:10+8:5010:14
6Jon BjørgumKristiansand OK51:59+10:3910:36
7Kjell Arne HålandOK Sør52:35+11:1510:43
8Dag MoeKristiansand OK53:48+12:2810:58
9Steinar AasBirkenes IL54:15+12:5511:04
10Jan BlandkjennKristiansand OK56:38+15:1811:33
11Stein-Erik ScheieOK Sør57:30+16:1011:44
12Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK1:00:08+18:4812:16
13Peder MøllMarnardal1:03:04+21:4412:52
14Idar TveitOtra IL1:07:14+25:5413:43
15John ØyslebøMarnardal1:10:56+29:3614:28
16Arild HetlandMarnardal1:20:00+38:4016:19
17Egil AndersenMarnardal1:20:11+38:5116:21

C-løype damer

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe HeivollSøgne og Songdalen OK44:1418:25
2Aileen RundeKristiansand OK47:38+3:2419:50

C-løype herrer

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristen BueMarnardal33:2813:56
2Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart36:24+2:5615:10
3Audun KjøstvedtIL Høvdingen37:29+4:0115:37
4Eirik HodnemyrIL Vindbjart39:02+5:3416:15
5Jonas HenriksenSøgne og Songdalen OK42:19+8:5117:37
6Øyvind AndersenMarnardal46:44+13:1619:28
7Arnfinn HaalandMarnardal48:44+15:1620:18

N-løype damer

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Johnsen FuglestveitMarnardal30:0520:03

N-løype herrer

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ruben EianeMarnardal29:3719:44
0Petter FuglestveitMarnardal30:10+0:3320:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor