Offisiell resultatliste for Blodslitet 2017 eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet 2017 eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 21 oktober 2017

D 17-18 E

13 875 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK1:58:498:33
2Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK1:59:00+0:118:34
3Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:59:15+0:268:35
4Klara AxelssonEksjö SOK1:59:36+0:478:37
5Hanne VassendPorsgrunn OL2:04:36+5:478:58
6Ane DyrkornEiker OL2:05:02+6:139:00
7Pernille KatlaFossum IF2:06:50+8:019:08
8Siiri SilvennoinenKalevan rasti2:08:34+9:459:15
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF2:09:14+10:259:18
10Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb2:10:00+11:119:22
11Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK2:11:39+12:509:29
12Venla TurakainenHelsingin Suunistajat2:14:48+15:599:42
13Aurora GjølsjøOK Moss2:19:59+21:1010:05
14Marlin HaavengenKongsberg OL2:25:07+26:1810:27
15Lene Berg HanssenByåsen IL2:25:08+26:1910:27
16Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK2:29:17+30:2810:45
17Helene EgerKongsberg OL2:34:54+36:0511:09
18Agnethe HasliGjø-Vard OL2:36:44+37:5511:17
19Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss2:37:05+38:1611:19
20Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK2:51:56+53:0712:23
21Hedda SkatvedtRaumar Orientering2:51:57+53:0812:23
22Lotten SandénOK Södertörn2:53:31+54:4212:30
23Birka Øhlenschlæger NielsenOK Pan Århus2:56:01+57:1212:41
24Anna MeenPorsgrunn OL2:59:00+1:00:1112:54
25Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL2:59:01+1:00:1212:54
26Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL3:00:15+1:01:2612:59
27Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL3:00:36+1:01:4713:00
28Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF3:17:50+1:19:0114:15
29Inga Vestøl StødleKristiansand OK3:24:24+1:25:3514:43
30Linn Mei WaalerMåren OK3:24:31+1:25:4214:44
31Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø3:26:06+1:27:1714:51
Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Hedda Raadal BjørloHalden SKbrutt
Tora IndregardIL BUL-Tromsøbrutt
Dina ReitanFreidigbrutt
Marie HansenSarpsborg OLikke startet
Åsne Naadland HoloFossum IFikke startet
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLikke startet
Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OLikke startet

D 19-20 E

14 975 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK2:08:058:33
2Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb2:18:20+10:159:14
3Rebecca WaldenfjordOK Ravinen2:19:07+11:029:17
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL2:27:24+19:199:50
5Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb2:31:39+23:3410:07
6Margrethe WisløffAsker Skiklubb2:35:39+27:3410:23
7Marit Melby JacobsenLardal OL2:38:28+30:2310:34
8Emilie WestinPorsgrunn OL3:27:44+1:19:3913:52
Hanna HänströmOK Ravinenbrutt
Tonje Aasheim NymarkNTNUIbrutt
Oda J SikkelandIL Tyrvingbrutt
Ingrid LundanesEmblem ILikke startet

D 21-E

16 825 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid AlexandersenNTNUI2:04:337:24
2Anne M Hausken NordbergNydalens SK2:04:36+0:037:24
3Andrine BenjaminsenLillomarka OL2:07:45+3:127:35
4Marte NarumNydalens SK2:09:29+4:567:41
5Maren Jansson HaverstadNTNUI2:19:51+15:188:18
6Aleksandra HornikOK Kolmården2:24:02+19:298:33
7Eva JurenikovaHalden SK2:25:45+21:128:39
8Ingrid GulbrandsenNTNUI2:30:26+25:538:56
9Delphine PoirotLillomarka OL2:37:15+32:429:20
10Marjo LiikanenGanddal IL2:39:28+34:559:28
11Emma BergmanOK Pan Kristianstad2:40:47+36:149:33
12Hedvig ÅstebølNTNUI3:08:06+1:03:3311:10
Jo ShepherdHalden SKbrutt
Tove AlexanderssonStora Tuna OKikke startet

H 17-18E

16 625 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias JonssonNydalens SK1:52:556:47
2Viktor SvenskStora Tuna OK1:55:33+2:386:57
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:55:39+2:446:57
4Kasper FosserHeming Orientering1:55:48+2:536:57
5Niels Christian HellerudHalden SK1:56:26+3:317:00
6Axel GranqvistOK Ravinen1:57:35+4:407:04
7Sander ArntzenAsker Skiklubb1:58:17+5:227:06
8Jørgen BaklidKonnerud IL1:59:10+6:157:10
9Felix AxelssonMarkbygdens OK1:59:13+6:187:10
10Sindre R HoltHedrum OL2:00:28+7:337:14
11Erling HjermstadFossum IF2:06:45+13:507:37
12Einar EkelandOddersjaa SSK2:06:54+13:597:37
13Øyvind HjermstadFossum IF2:07:10+14:157:38
14Victor HanssonJönköping OK2:08:20+15:257:43
15Simen BallangrudRaufoss IL Orientering2:11:12+18:177:53
16Erik Hæstad BjørnstadFossum IF2:11:18+18:237:53
17Oskari SilvennoinenKalevan rasti2:12:37+19:427:58
18Jørgen WulfsbergNydalens SK2:13:00+20:058:00
19Eskil FrøislandVang OL2:13:36+20:418:02
20Olof SkoglundKils OK2:14:39+21:448:05
21Hugo LillieströmOK Roxen2:15:10+22:158:07
22Håkon LundKongsberg OL2:15:29+22:348:08
23Marius AurebekkKristiansand OK2:15:34+22:398:09
24Aslak HeimdalKonnerud IL2:19:55+27:008:24
25Joar GjerdahlKonnerud IL2:22:18+29:238:33
26Bjørn Anders FlågenHeming Orientering2:23:34+30:398:38
27Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF2:24:46+31:518:42
28Audun BerganNydalens SK2:24:50+31:558:42
29Even-Johan KaspersenMo OK2:25:04+32:098:43
30Erlend BrendstuenHalden SK2:29:49+36:549:00
31Axel HoveidAsker Skiklubb2:29:54+36:599:00
32Jens Johan BrekkeLillomarka OL2:34:27+41:329:17
33Rasmus MathisenPorsgrunn OL2:34:31+41:369:17
34Trym B IslandOL Tønsberg og omegn2:36:50+43:559:26
35Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF2:37:05+44:109:26
36Njaal Ellegaard MelbyVang OL2:37:56+45:019:29
37Petter Astrup ArnesenHeming Orientering2:41:40+48:459:43
38Henrik André LarsenKongsberg OL2:41:47+48:529:43
39Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL2:42:31+49:369:46
40Lavran ThorstensenOppsal Orientering2:42:50+49:559:47
41Simon DahlbergOK Nolaskogsarna2:43:20+50:259:49
42Jostein Svaland DaleVang OL2:45:43+52:489:58
43Walter LagerhällRehns BK2:49:46+56:5110:12
44Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb3:03:41+1:10:4611:02
45Elias ØhmanGjø-Vard OL3:06:49+1:13:5411:14
46Øyvind Eliseussen-SkalleHarstad OL3:08:04+1:15:0911:18
47Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK3:13:50+1:20:5511:39
48Even FossumIK Grane Arendal Orientering3:22:06+1:29:1112:09
49Håvard RokkanMo OK3:38:07+1:45:1213:07
Jonas AnderssonOK Roxendiskvalifisert
Sebastian DalandKristiansand OKdiskvalifisert
Henrik HaugKongsberg OLdiskvalifisert
Lukas OlmKils OKdiskvalifisert
Peter GisholtFossum IFbrutt
Johan Halkjær DupontOK Pan Århusbrutt
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringbrutt
Tord StrandKongsberg OLbrutt
David ThorvikNydalens SKbrutt
Mathias HermstadFreidigikke startet
Erik HerneOK Ravinenikke startet
Skjalg NysæterSkien OKikke startet
Elias Skjolden SørensenLillomarka OLikke startet
Per Clemet WisløffAsker Skiklubbikke startet

H 19-20E

17 125 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias Bäcklund EkvallTrollhättans SOK1:53:396:38
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:53:43+0:046:38
3Isac von KrusenstiernaOK Kåre1:54:36+0:576:41
4Håvard EidsmoFreidig1:55:03+1:246:43
5Albin LillieströmOK Roxen1:55:04+1:256:43
6Simon ImarkTullinge SK1:55:12+1:336:43
7Victor ImarkTullinge SK2:01:44+8:057:06
8Anton ForsbergLånghundra IF2:01:53+8:147:07
9Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb2:02:41+9:027:09
10Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn2:02:49+9:107:10
11Jonas GustafssonOK Kåre2:03:42+10:037:13
12Audun HeimdalKonnerud IL2:07:35+13:567:27
13Marius PyttenKristiansand OK2:07:47+14:087:27
14Jan Erik NaessFossum IF2:20:05+26:268:10
15Olav Milian Schmitt GranHalden SK2:24:58+31:198:27
16Tobias KristensenLarvik OK2:46:16+52:379:42
17Bjørnar LøvliAsker Skiklubb2:51:22+57:4310:00
18Lars SolliMo OK2:53:58+1:00:1910:09
19Lars Eliseussen-SkalleHarstad OL4:25:02+2:31:2315:28
Ludvig RødnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringbrutt
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKbrutt
Herman Ryen MartinsenFredrikstad SKbrutt
Peter NordbrødenHalden SKbrutt
Sander H. RogndokkenNydalens SKbrutt
Viktor WassénVänersborgs SKbrutt
Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet
Anders HagaRaumar Orienteringikke startet

H 21-E

24 275 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil SvenskStora Tuna OK2:32:406:17
2Anders NordbergNydalens SK2:32:59+0:196:18
3Ralph StreetNydalens SK2:36:08+3:286:25
4Hans Petter MathisenFredrikstad SK2:40:04+7:246:35
5Johan RunessonTampereen Pyrintö2:41:21+8:416:38
6Thomas Natvig ÅrstadHalden SK2:41:31+8:516:39
7Magnus SvingheimRaumar Orientering2:42:50+10:106:42
8Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK2:44:18+11:386:46
9Bjørn EkebergIL Tyrving2:45:37+12:576:49
10Ivar LundanesEmblem IL2:46:41+14:016:51
11Håvard HagaNydalens SK2:50:16+17:367:00
12Espen JakobsenIL Tyrving2:55:46+23:067:14
13Øyvind HelgerudHalden SK2:58:37+25:577:21
14Alan CherryNydalens SK2:59:12+26:327:22
15Bojan BlumensteinNydalens SK3:03:19+30:397:33
16Vetle ChristiansenBækkelagets SK3:09:43+37:037:48
17Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK3:12:31+39:517:55
18Olav LundanesPaimion Rasti3:13:47+41:077:58
19Martin NilssonNydalens SK3:15:54+43:148:04
20Andreas HøyeFredrikstad SK3:19:49+47:098:13
21Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK3:22:26+49:468:20
22Sigurd Myhre AndreassenHalden SK3:23:04+50:248:21
23Ola Marius PedersenOppsal Orientering3:30:20+57:408:39
24Eirik RavnanIL Tyrving3:42:31+1:09:519:09
25Giacomo FrattariOK Pan Århus3:46:37+1:13:579:20
26Scott CollierCornwall OC4:28:46+1:56:0611:04
Mads Kruse JuhlNydalens SKdiskvalifisert
Jonas AnderssonStora Tuna OKbrutt
Espen Nordbrøden FiskumHalden SKbrutt
Scott FraserTurun Metsänkävijätbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Emil GranqvistNTNUIbrutt
Eirik Kamstrup HovindHalden SKbrutt
Ed NicholasEUOCbrutt
Jens RönnolsJärla Orienteringbrutt
Øyvind WiggenByåsen ILbrutt
Martin AhlbergerHestra IFikke startet
Eskil KinnebergIFK Göteborgikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor