Offisiell resultatliste for KSO Høst 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 1
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 22 august 2017

D 13-14

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK32:0218:18

D 15-16

1 750 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie ChristiansenKristiansand OK18:1010:22
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18:13+0:0310:24
3Sigrid EkelandOddersjaa SSK20:31+2:2111:43
4Tuva HepburnKristiansand OK23:12+5:0213:15
5Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK25:54+7:4414:48

D 17-

1 750 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK12:467:17
2Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK16:38+3:529:30
3Hege Hennig LundeOK Sør17:23+4:379:56
4Målfrid KonstKristiansand OK18:48+6:0210:44
5Gro BørteKristiansand OK19:52+7:0611:21
5Heidi Fidje AndersenOK Sør19:52+7:0611:21
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK20:09+7:2311:30
8Inga Vestøl StødleKristiansand OK21:50+9:0412:28
9Linn-Carina DalandKristiansand OK22:45+9:5913:00
10Gro EideOK Sør24:43+11:5714:07
Silje BøenKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger ReinhartsenKristiansand OK20:0711:29
2Ragnhild HaldKristiansand OK20:29+0:2211:42
3Unni MyhreOddersjaa SSK22:08+2:0112:38

D 60-

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brit Ingeborg DanielsenOddersjaa SSK23:2613:23
2Kirsten SalthaugKristiansand OK27:45+4:1915:51
3Elin Glad BalchenOddersjaa SSK28:18+4:5216:10
4Signe HeivollSøgne og Songdalen OK30:13+6:4717:16

D 70-

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK29:3116:52
2Gudveig JørundlandOK Sør35:03+5:3220:01

H 13-14

1 750 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK14:568:32
2Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK18:45+3:4910:42
3Vetle BergKristiansand OK30:45+15:4917:34
Trygve Børte NomelandKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16

1 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK12:537:21
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK14:35+1:428:20
3Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK16:24+3:319:22
4Erlend Odd BergeKristiansand OK17:41+4:4810:06
5Odd-Anton HermansenKristiansand OK18:35+5:4210:37
Sander LindevikKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-

1 750 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK11:196:28
1Ståle GjelstenKristiansand OK11:196:28
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK12:59+1:407:25
4Gaute FriestadKristiansand OK13:50+2:317:54
5Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK14:59+3:408:33
6Stein-Erik ScheieOK Sør15:23+4:048:47
7Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK15:36+4:178:54
8Kjell Arne HålandOK Sør15:49+4:309:02
9Yngve VetrhusSøgne og Songdalen OK16:40+5:219:31
10Jonas MyhreKristiansand OK16:59+5:409:42
11Morten CowardOK Sør17:40+6:2110:05
11Magnus Frestad NygaardNOTEAM17:40+6:2110:05
13Bjørnar KregnesKristiansand OK18:20+7:0110:28
14Lasse HodneOddersjaa SSK19:16+7:5711:00
15Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse23:12+11:5313:15
16Steinar SundeSøgne og Songdalen OK24:10+12:5113:48

H 50-

1 750 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK16:139:16
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK17:04+0:519:45
3Øivind SæbøKristiansand OK17:45+1:3210:08
4Kyrre EllefsenOK Sør18:02+1:4910:18
5Harald VingerhagenKristiansand OK18:06+1:5310:20
6Ole-Herman CappelenHisøy OK20:24+4:1111:39
7Jan EideOK Sør21:41+5:2812:23
8Robert CowardOK Sør23:20+7:0713:20
9Bjørn A FriestadKristiansand OK26:52+10:3915:21
10Olav KjetsaaOtra IL31:55+15:4218:14
Terje WoldOK Sørdiskvalifisert
Arild KnutsenSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

H 60-

1 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank Glad BalchenOddersjaa SSK16:439:33
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK19:35+2:5211:11
3Stein CowardOK Sør20:30+3:4711:42
4Per LarsenKristiansand OK21:44+5:0112:25
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen23:31+6:4813:26
6Sigmund SalthaugKristiansand OK23:33+6:5013:27
7Erik HodneOddersjaa SSK27:03+10:2015:27
Øystein HalvorsenKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage BjorvandOddersjaa SSK16:4411:57
2Lars KostølKristiansand OK16:48+0:0412:00
3Magnus Hennig LundeOK Sør19:52+3:0814:11
4Fredrik IglebækOK Sør20:32+3:4814:40

H 70-

1 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun KjøstvedtIL Høvdingen22:3812:56
2Magne MoyOK Sør27:24+4:4615:39
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H12

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vebjørn BergKristiansand OK22:4412:59

H-bedr

1 750 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL15:378:55
2Jack BjørnsenLøplabbet16:01+0:249:09
3Bjarne FærestrandBroadnet16:02+0:259:09
4Thorbjørn VærpPoint Taken17:33+1:5610:01
5Harald EikNikkelverket BIL18:39+3:0210:39
6Øystein MosfjellKristiansand Kommune19:18+3:4111:01
7Geir KristiansenKristiansand OK19:39+4:0211:13
Tor H ChristiansenFylkesmannendiskvalifisert

D-16N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12:509:10

D12

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Hanne TønnesenOK Sørdiskvalifisert

D17N

1 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn R. BøckmanKristiansand OK11:208:05

D-bedr

1 750 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL16:579:41
2Adriana EikNikkelverket BIL29:50+12:5317:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor