Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: onsdag 14 juni 2017

Jenter N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Emilie LynnebakkenKristiansand OK19:5715:20
2Selma WhiteSøgne og Songdalen OK21:43+1:4616:42

Damer-C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adriane EikKristiansand OK42:1320:06
Lina GrindheimOtra ILdiskvalifisert

Herrer-C

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit og Torbjørn GrindheimOtra IL34:4516:32

Damer -B

2 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK34:2213:13
2Siri ØkstadOddersjaa SSK37:25+3:0314:23
3Anne Marie EkelandOddersjaa SSK39:03+4:4115:01
4Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK39:36+5:1415:13
5Tina BoothKristiansand OK43:21+8:5916:40
6Anne Karin RibeKristiansand OK44:07+9:4516:58
7Signe HeivollSøgne og Songdalen OK48:15+13:5318:33
8Torun LynnebakkenKristiansand OK48:22+14:0018:36
9Elin Glad BalchenOddersjaa SSK49:36+15:1419:04
10Gudveig JørundlandOK Sør55:25+21:0321:18
11Hanne HermansenKristiansand OK57:25+23:0322:05
12Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK1:09:53+35:3126:52
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Herrer B

2 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik HodnemyrIL Vindbjart31:5412:16
2Tony HalsallOtra IL36:07+4:1313:53
3Nils Egil JohannessenIL Høvdingen36:45+4:5114:08
4Arild JørgensenOddersjaa SSK38:51+6:5714:56
5Magne MoyOK Sør41:24+9:3015:55
6Halvard VesterhusIL Høvdingen43:03+11:0916:33
7Bjørn A FriestadKristiansand OK43:43+11:4916:48
8Einar JørundlandOK Sør55:37+23:4321:23
9Odd JakobsenKristiansand OK57:27+25:3322:05
Audun KjøstvedtIL Høvdingendiskvalifisert

Damer A-kort

3 800 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bente MestadTorridal IL41:5411:01
2Inga Vestøl StødleKristiansand OK42:03+0:0911:03
3Mette MestadTorridal IL42:46+0:5211:15
4Målfrid KonstKristiansand OK44:17+2:2311:39
5Ane RibeSøgne og Songdalen OK47:03+5:0912:22
6Ragnhild HaldKristiansand OK54:07+12:1314:14
7Vibeke Wold SundeSøgne og Songdalen OK54:43+12:4914:23
8Irene Werner SteinslandIL Vindbjart1:02:15+20:2116:22
9Synne StrayKristiansand OK1:02:53+20:5916:32
10Liv Bente H FriestadKristiansand OK1:05:34+23:4017:15
Gro BørteKristiansand OKdiskvalifisert

Herrer A-kort

3 800 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten JørgensenKristiansand OK27:037:07
2Ole KostølKristiansand OK33:03+6:008:41
3Torkel ReinhartsenKristiansand OK33:27+6:248:48
4Brage TakleKristiansand OK34:00+6:578:56
5John HansenKristiansand OK35:57+8:549:27
6Kristen RibeKristiansand OK37:14+10:119:47
7Oluf BøckmanKristiansand OK37:50+10:479:57
8Helge HodnemyrIL Vindbjart39:31+12:2810:23
9Sigrid EkelandOddersjaa SSK40:49+13:4610:44
10Kristian NyhusBirkenes IL41:01+13:5810:47
11Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK41:03+14:0010:48
12Thorbjørn VærpKristiansand OK42:40+15:3711:13
13Øyvind SæbøKristiansand OK43:14+16:1111:22
14Harald EikKristiansand OK43:15+16:1211:22
15Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK43:59+16:5611:34
16Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OK44:12+17:0911:37
17Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK45:14+18:1111:54
18Harald VingerhagenKristiansand OK45:59+18:5612:06
19Per W. TorgersenOddersjaa SSK46:57+19:5412:21
20Eirik Heddeland MartensKristiansand OK47:12+20:0912:25
21Ketil GrindheimOtra IL47:20+20:1712:27
22Frank Glad BalchenOddersjaa SSK47:55+20:5212:36
23Øyvind MikkelsenKristiansand OK48:15+21:1212:41
24Nils Arne JohannessenKristiansand OK48:25+21:2212:44
25Guttorm NyhusBirkenes IL49:19+22:1612:58
26Øyvin SimonsenIL Imås49:42+22:3913:04
27Dagfinn HaarrOddersjaa SSK54:35+27:3214:21
28Reidar SæstadKristiansand OK56:21+29:1814:49
29Hans Tore SandsdalenOddersjaa SSK56:58+29:5514:59
30Jon A BjørgumIL Vindbjart57:08+30:0515:02
31Kjell SandåkerIL Imås1:01:58+34:5516:18
Henrik Svaland AasKristiansand OKdiskvalifisert
Jesse WhiteSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

Damer A-lang

4 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteSøgne og Songdalen OK48:1510:43
2Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK58:27+10:1212:59

Herrer A-lang

4 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian DalandKristiansand OK32:587:19
2Gaute FriestadKristiansand OK34:00+1:027:33
3Ståle GjelstenKristiansand OK34:05+1:077:34
4Marius PyttenKristiansand OK34:06+1:087:34
5Johannes Bakke AashamarKristiansand OK37:25+4:278:18
6David RuneKristiansand OK38:16+5:188:30
7Jonas KittelsenNTNUI40:14+7:168:56
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK40:50+7:529:04
9Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK41:39+8:419:15
10Arne BujordetKristiansand OK41:53+8:559:18
11Jack BjørnsenKristiansand OK43:09+10:119:35
12Steinar AasBirkenes IL44:08+11:109:48
13Dag MoeKristiansand OK44:25+11:279:52
14Trygve Børte NomelandKristiansand OK45:07+12:0910:01
15Terje UrfjellIL Imås45:47+12:4910:10
16Svein WigemyrOddersjaa SSK46:56+13:5810:25
17Kjell Arne HålandOK Sør47:07+14:0910:28
18Magnus MosfjellBirkenes IL47:19+14:2110:30
19Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL47:34+14:3610:34
20Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK49:30+16:3211:00
21Jon Terje EkelandOddersjaa SSK49:38+16:4011:01
22Bjørn Idar SætranIF Trauma49:57+16:5911:06
23Svein SundeSøgne og Songdalen OK51:06+18:0811:21
24Fred-Arne SivertsenKristiansand OK51:12+18:1411:22
25Jonas MyhreKristiansand OK56:26+23:2812:32
26Stein CowardOK Sør58:13+25:1512:56
27Roar MyhreKristiansand OK58:39+25:4113:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor