Offisiell resultatliste for Sørlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sørlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Torridal IL
Dato: onsdag 31 mai 2017

A lang Damer

5 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKristiansand OK50:179:29
2Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:15:34+25:1714:15
3Malin HaugeHisøy OK1:16:11+25:5414:22
4Christina WhiteSøgne og Songdalen OK1:18:45+28:2814:51
silje HaugeHisøy OKdiskvalifisert

A kort Damer

3 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne HaugeHisøy OK1:07:5217:51
2Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen1:10:56+3:0418:40
3Målfrid KonstKristiansand OK1:13:14+5:2219:16
4Siri Thortveit MyhreKristiansand OK1:14:25+6:3319:35
5Gro BørteKristiansand OK1:28:22+20:3023:15
6Ingvild MulenKristiansand OK1:29:12+21:2023:28
7Linn Karina DalanKristiansand OK1:32:05+24:1324:13
8Siri BjorvandBirkenes IL1:40:07+32:1526:20

B Damer

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering47:3919:03
2Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering50:32+2:5320:12
3Gudveig JørundlandOK Sør1:18:23+30:4431:21
4Aileen RundeKristiansand OK1:44:35+56:5641:50
Siri ØkstadOddersjaa SSKdiskvalifisert

C Damer

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv SkrettingTorridal IL1:15:5039:54
Solveig SchouOK Sørdiskvalifisert

A lang Herrer

5 300 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart48:519:13
2David RundeKristiansand OK56:51+8:0010:43
3Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL59:28+10:3711:13
4Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1:07:01+18:1012:38
5Steinar AasBirkenes IL1:07:41+18:5012:46
6Tor ÅmdalKristiansand OK1:08:26+19:3512:54
7Kjell Arne HålandOK Sør1:10:58+22:0713:23
8Jan BlandkjennKristiansand OK1:12:48+23:5713:44
9Stein-Erik ScheieOK Sør1:13:59+25:0813:57
10Fred Arne SivertsenKristiansand OK1:15:12+26:2114:11
11Espen BirkenesBirkenes IL1:15:34+26:4314:15
12Kristian PyttenKristiansand OK1:15:55+27:0414:19
13Svein SundeSøgne og Songdalen OK1:18:57+30:0614:53
14Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1:21:05+32:1415:17
15Sigurd Svaland AasBirkenes IL1:22:27+33:3615:33
16Trygve Børte NomelandKristiansand OK1:33:11+44:2017:34
17Paul Christian JensenBirkenes IL1:35:27+46:3618:00

A kort Herrer

3 800 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard SandåkerIL Imås40:2410:37
2Helge HodnemyrIL Vindbjart58:09+17:4515:18
3Henrik Svaland AasKristiansand OK58:18+17:5415:20
4Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1:00:10+19:4615:50
5Kjetil GrindheimOtra IL1:01:35+21:1116:12
6John RundeKristiansand OK1:01:47+21:2316:15
7Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK1:02:22+21:5816:24
8Fredrik B. OrdingIL Høvdingen1:03:22+22:5816:40
9Harald EikKristiansand OK1:07:05+26:4117:39
10Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK1:08:26+28:0218:00
11Kristian NyhusBirkenes IL1:09:38+29:1418:19
12Øyvin SimonsenIL Imås1:10:13+29:4918:28
13Geir KristiansenKristiansand OK1:10:48+30:2418:37
14Øystein DybeslandSøgne og Songdalen OK1:14:03+33:3919:29
15Roar MyhreKristiansand OK1:15:51+35:2719:57
16Kjell SandåkerIL Imås1:16:40+36:1620:10
17Per W. TorgersenOddersjaa SSK1:17:40+37:1620:26
18Guttorm NyhusBirkenes IL1:17:48+37:2420:28
19Helge KristensenOK Sør1:22:27+42:0321:41
20Torkild EivindsonIL Vindbjart1:23:55+43:3122:05
21Dagfinn HaarrOddersjaa SSK1:23:58+43:3422:05
22Jon A BjørgumIL Vindbjart1:28:15+47:5123:13
Aksel SlettebøeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Bjørn StormoenBirkenes ILdiskvalifisert
Thorbjørn VærpKristiansand OKbrutt

B Herrer

2 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir Inge GjeruldsenØyestad IF allianse41:1816:31
2Svein Ove GjeruldsenØyestad IF allianse44:37+3:1917:50
3Eirik HodnemyrIL Vindbjart47:09+5:5118:51
4Tony HalsallOtra IL47:29+6:1118:59
5Ove KjetsåOtra IL47:35+6:1719:02
6Einar JørundlandOK Sør1:03:12+21:5425:16
7Rolf MikkelsenIL Imås1:07:03+25:4526:49
8Harald WibyeNOTEAM1:16:12+34:5430:28
Jan KruseTorridal ILdiskvalifisert
Bjørn A. SchouOK Sørdiskvalifisert

N Herrer

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torjus AurebekkTorridal IL20:2815:44
2Erik BåslandTorridal IL23:05+2:3717:45
3Johannes Stenvik HansenTorridal IL32:18+11:5024:50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor