Offisiell resultatliste for KM Sprint AAOK og VAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Sprint AAOK og VAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Birkenes IL
Dato: lørdag 6 mai 2017

N-åpen

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Broers DamsgaardHisøy OK15:0710:04
2Erik Broers DamsgaardHisøy OK18:33+3:2612:22

D -10

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Klara TobiassenBirkenes IL19:1412:49

D 11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sandra Sofie TømtIL Imås35:1023:26

D 13-14

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid MosfjellBirkenes IL23:1611:38

D 15-16

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin HaugeHisøy OK13:316:45
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK13:43+0:126:51
3Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK14:07+0:367:03

D 21-

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16:366:38
2Silje HaugeHisøy OK18:00+1:247:12
3Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OK19:36+3:007:50
4Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK22:56+6:209:10
5Linn Carina DalandKristiansand OK28:24+11:4811:21
6Mari CowardOK Sør28:34+11:5811:25
7Åse Karin AakvikBirkenes IL32:02+15:2612:48

D 45-

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Reiersen JensenBirkenes IL22:349:24
2Arnhild U. BråtenVegårshei IL23:52+1:189:56
3Anne Marie EkelandOddersjaa SSK26:27+3:5311:01

D 55-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK28:3911:56
Anne Kari BirkelandBirkenes ILdiskvalifisert

D 65-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Karin StigemoIL Imås29:4614:53

H -10

1 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lars BirkenesBirkenes IL12:028:01
Casper WestbergBirkenes IL21:0614:04

H 11-12

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL15:249:37

H 13-14

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK12:266:13
2Martin Reiersen JensenBirkenes IL13:04+0:386:32
3Henrik Andreas TømtIL Imås20:22+7:5610:11

H 13-16C

1 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenIL Vindbjart13:388:31
2Edvard ÅneslandBirkenes IL24:40+11:0215:25

H 15-16

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK13:565:48
2Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL14:24+0:286:00
3Magnus MosfjellBirkenes IL16:46+2:506:59
4Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering17:44+3:487:23
5Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK17:59+4:037:29
6Erling Heggelund LiaBirkenes IL20:37+6:418:35

H 17-20

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius AurebekkKristiansand OK13:045:13
2Johannes Bakke AashamarKristiansand OK13:46+0:425:30
3Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK14:18+1:145:43
4Torkel ReinhartsenKristiansand OK15:03+1:596:01
5Sigurd Svaland AasBirkenes IL16:42+3:386:40
6Even FossumIK Grane Arendal Orientering17:15+4:116:54
7Anund NyhusBirkenes IL24:28+11:249:47

H 21-

2 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK12:024:48
2Christian BøenKristiansand OK13:50+1:485:32
3Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK14:38+2:365:51
4Åsulv Birkeland StormoenKristiansand OK14:55+2:535:58
5Stig DalsørenKristiansand OK15:45+3:436:18
6Ørjan Svaland AasKristiansand OK16:20+4:186:32
7Terje UrfjellIL Imås16:51+4:496:44
8Henrik Svaland AasKristiansand OK17:06+5:046:50
9Kjell Arne HålandOK Sør17:45+5:437:06
10Jack BjørnsenKristiansand OK17:47+5:457:06
11Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK18:16+6:147:18
12Per Olav NærestadIF Trauma20:13+8:118:05
13Morten CowardOK Sør20:44+8:428:17
14Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering20:49+8:478:19
15Per Kristian TømtIL Imås21:15+9:138:30

H 45-

2 500 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne BujordetKristiansand OK17:006:48
2Oluf BøckmanKristiansand OK18:03+1:037:13
3Paul-Erling LiaBirkenes IL18:24+1:247:21
4Egil FossumIK Grane Arendal Orientering19:14+2:147:41
5Jon Terje EkelandOddersjaa SSK19:20+2:207:44
6Rune SkogerbøIL Vindbjart19:38+2:387:51
7Geir BråtenVegårshei IL19:39+2:397:51
8Idar TveitOtra IL20:27+3:278:10

H 55-

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK17:087:08
2Ole-Herman CappelenHisøy OK19:31+2:238:07
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK19:32+2:248:08
Dag MoeKristiansand OKdiskvalifisert
John HansenKristiansand OKdiskvalifisert

H 65-

2 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein CowardOK Sør20:118:24
2Frank Glad BalchenOddersjaa SSK20:20+0:098:28
3Dagfinn HaarrOddersjaa SSK22:01+1:509:10
4Øyvin SimonsenIL Imås25:31+5:2010:37
5Widar Taxth LølandHisøy OK25:46+5:3510:44
6Magne MoyOK Sør30:18+10:0712:37
7Audun KjøstvedtIL Høvdingen31:34+11:2313:09

H 75-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SyvertsenIL Vindbjart27:4813:54
2Oddbjørn HjetlandKristiansand OK30:29+2:4115:14
3Peter RosendahlIL Vindbjart35:08+7:2017:34
Olav StrislandIL Vindbjartdiskvalifisert

C-Åpen

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Lund JensenOddersjaa SSK13:118:14
2Therese NilsenIL Imås19:03+5:5211:54
3Siri CowardOK Sør22:10+8:5913:51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor