Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Vår 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 4
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 9 mai 2017

D 13-14

2 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tina BoothKristiansand OK39:1416:41
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK42:13+2:5917:57
3Emma IglebækOK Sør1:12:42+33:2830:56

D 15-16

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie felicia ChristiansenKristiansand OK29:0212:18

D 17-

2 350 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK22:119:26
2Marianne AndersenKristiansand OK23:56+1:4510:11
3Janne BjorvandOddersjaa SSK26:00+3:4911:03
4Ida AurebekkKristiansand OK30:54+8:4313:08
5Hege Hennig LundeOK Sør31:05+8:5413:13
6Målfrid KonstKristiansand OK34:11+12:0014:32
7Inga Vestøl StødleKristiansand OK34:31+12:2014:41
8Heidi Fidje AndersenOK Sør34:33+12:2214:42
9Benedicte BeckmannKristiansand OK34:40+12:2914:45
10Elise RøsnesIL Høvdingen38:07+15:5616:13
11Gro EideOK Sør1:13:03+50:5231:05
Linn Carina DalandKristiansand OKdiskvalifisert

D 50-

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK30:5413:05
2Ragnhild HaldKristiansand OK35:06+4:1214:52
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen49:24+18:3020:55
4Anette RøsnesIL Høvdingen55:54+25:0023:41

D 60-

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK40:1417:02
2Elin Glad BalchenOddersjaa SSK53:24+13:1022:37
3Kirsten SalthaugRambøll55:41+15:2723:35
4Solveig SchouOK Sør1:00:56+20:4225:49

D 70-

2 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK54:3023:05
2Gudveig JørundlandOK Sør1:00:47+6:1725:45

H 13-14

2 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK20:188:36
2Sindre Fidje AndersenOK Sør31:28+11:1013:20
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK32:43+12:2513:51
4Oskar Salthaug MessenlienKristiansand OK46:22+26:0419:38
Vetle BergKristiansand OKdiskvalifisert

H 15-16

2 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1David RundeKristiansand OK19:588:23
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK25:36+5:3810:45
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK25:53+5:5510:52
4Erlend Odd BergeKristiansand OK31:10+11:1213:05
Simon Beckmann KristiansenKristiansand OKdiskvalifisert
Martin HaugenKristiansand OKdiskvalifisert

H 17-

2 360 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian BøenKristiansand OK17:047:13
2Vegard DanielsenKristiansand OK17:31+0:277:25
3Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK18:28+1:247:49
4Torkel ReinhartsenKristiansand OK22:34+5:309:33
5Vegard MyhreKristiansand OK23:38+6:3410:00
6Kjell Arne HålandOK Sør24:11+7:0710:14
7Svein SundeSøgne og Songdalen OK24:39+7:3510:26
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK25:25+8:2110:46
9Jonas MyhreKristiansand OK26:45+9:4111:20
10Knut AurebekkTorridal IL26:54+9:5011:23
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK27:56+10:5211:50
12Rune SkogerbøIL Vindbjart32:01+14:5713:33
13Espen CowardOK Sør34:01+16:5714:24
14Morten CowardOK Sør37:26+20:2215:51
Stein-Erik ScheieOK Sørdiskvalifisert

H 50-

2 360 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fred-Arne SivertsenKristiansand OK23:5210:06
2Jan BlandkjennKristiansand OK24:15+0:2310:16
3Terje RøsnesIL Høvdingen28:16+4:2411:58
4Harald VingerhagenKristiansand OK36:28+12:3615:27
5Helge KristensenOK Sør37:28+13:3615:52
6Terje WoldOK Sør43:04+19:1218:14

H 60-

2 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK23:5910:09
2Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK27:34+3:3511:40
3Stein CowardOK Sør30:01+6:0212:43
4Frank Glad BalchenOddersjaa SSK34:46+10:4714:43
5Dagfinn HaarrOddersjaa SSK38:20+14:2116:14
6Erik HodneOddersjaa SSK41:24+17:2517:32
7Leif Otto TorjusenKristiansand OK49:09+25:1020:49
Jostein KorsvikOK Sørdiskvalifisert
Sigmund SalthaugKristiansand OKdiskvalifisert

H-16N

1 290 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK13:4710:41
2Fredrik IglebækOK Sør15:59+2:1212:23
3Sereina SnerthammerNOTEAM16:16+2:2912:36
4Brage BjorvandOddersjaa SSK16:17+2:3012:37
5Fabian JohannessenKristiansand OK18:03+4:1613:59
6Lars KostølKristiansand OK21:02+7:1516:18

H 70-

2 360 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nils Egil JohannessenIL Høvdingen39:5916:56
2Audun KjøstvedtIL Høvdingen46:06+6:0719:32
3Bjørn A. SchouOK Sør52:20+12:2122:10
4Magne MoyOK Sør52:53+12:5422:24
Einar JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H12

2 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob JohannessenKristiansand OK1:18:4533:05
Vebjørn BergKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

2 380 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor ÅmdalKristiansand OK22:389:30
2Jack BjørnsenLøplabbet25:28+2:5010:42
3Tor LohneRambøll26:48+4:1011:15
4Oluf BøckmanNikkelverket BIL27:57+5:1911:44
5Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL28:04+5:2611:47
6Bjarne FærestrandBroadnet31:50+9:1213:22
7Harald EikNikkelverket BIL32:09+9:3113:30
Reidar SæstadDNBdiskvalifisert
Thorbjørn VærpPoint Takendiskvalifisert

D-16N

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør12:249:36

D-bedr

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christina WhiteNikkelverket BIL28:0211:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor