Offisiell resultatliste for KSO Vår 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Vår 2
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 25 april 2017

D 13-14

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK29:0514:07
2Tina BoothKristiansand OK39:15+10:1019:03

D 15-16

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK20:5610:09
2Sigrid EkelandOddersjaa SSK24:26+3:3011:51
3Tuva HepburnKristiansand OK29:18+8:2214:13
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKdiskvalifisert
Julie felicia ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

D 17-

2 060 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone WigemyrOddersjaa SSK15:257:29
2Janne BjorvandOddersjaa SSK20:28+5:039:56
3Ida AurebekkKristiansand OK21:05+5:4010:14
4Maja BergerByåsen IL21:30+6:0510:26
5Målfrid KonstKristiansand OK22:05+6:4010:43
6Gro BørteKristiansand OK22:30+7:0510:55
7Benedicte BeckmannKristiansand OK24:35+9:1011:56
8Kristin D AuslandOddersjaa SSK25:16+9:5112:15
9Heidi Fidje AndersenOK Sør26:29+11:0412:51
10Inga Vestøl StødleKristiansand OK27:57+12:3213:34
11Trine EskelandOK Sør30:36+15:1114:51
12Una Glende JansonKristiansand OK30:39+15:1414:52
13Gro EideOK Sør32:44+17:1915:53
Hege Hennig LundeOK Sørdiskvalifisert
Elise RøsnesIL Høvdingenbrutt

D 50-

2 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK26:1412:44
2Åse Reidun KregnesKristiansand OK27:43+1:2913:27
3Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen31:59+5:4515:31
Anette RøsnesIL Høvdingenbrutt

D 60-

2 060 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK27:1513:13
2Solveig SchouOK Sør34:11+6:5616:35
3Kirsten SalthaugRambøll36:27+9:1217:41

D 70-

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK40:0419:26
Gudveig JørundlandOK Sørdiskvalifisert

H 13-14

2 060 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage TakleKristiansand OK17:418:35
2Trygve Børte NomelandKristiansand OK19:52+2:119:38

H 15-16

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK16:578:13
2Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18:46+1:499:06
3Odd-Anton HermansenKristiansand OK20:38+3:4110:00
4Erlend Odd BergeKristiansand OK25:57+9:0012:35
5Erlend Fidje AndersenOK Sør27:05+10:0813:08
6Martin HaugenKristiansand OK30:02+13:0514:34

H 17-

2 060 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard DanielsenKristiansand OK12:095:53
2Pau Llorens CaellasKristiansand OK14:17+2:086:56
3Marius PyttenKristiansand OK14:29+2:207:01
4Johannes Bakke AashamarKristiansand OK14:50+2:417:12
5Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK15:14+3:057:23
6Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK15:59+3:507:45
7Marius AurebekkKristiansand OK17:25+5:168:27
8Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK17:28+5:198:28
9Kjell Arne HålandOK Sør18:29+6:208:58
10Svein SundeSøgne og Songdalen OK19:28+7:199:26
11Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK20:30+8:219:57
12Jonas MyhreKristiansand OK20:56+8:4710:09
13Morten CowardOK Sør21:27+9:1810:24
14Espen CowardOK Sør23:04+10:5511:11
Kristian PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Vegard MyhreKristiansand OKdiskvalifisert

H 50-

2 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK16:438:06
2Fred-Arne SivertsenKristiansand OK18:18+1:358:53
3Tor ÅmdalKristiansand OK18:25+1:428:56
4Terje RøsnesIL Høvdingen20:44+4:0110:03
5Harald VingerhagenKristiansand OK21:22+4:3910:22
6Robert CowardOK Sør23:05+6:2211:12
7Bjørn A FriestadKristiansand OK33:08+16:2516:05
8Jan EideOK Sør36:02+19:1917:29

H 60-

2 060 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John HansenKristiansand OK20:339:58
2Stein CowardOK Sør22:02+1:2910:41
3Øyvind TorgersenKristiansand OK22:08+1:3510:44
4Øystein HalvorsenKristiansand OK22:16+1:4310:48
5Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen24:10+3:3711:43
6Jostein KorsvikOK Sør24:14+3:4111:45
7Dagfinn HaarrOddersjaa SSK24:36+4:0311:56
8Sigmund BergKristiansand OK32:08+11:3515:35
9Terje UlebergOK Sør33:16+12:4316:08
10Sigmund SalthaugRambøll37:50+17:1718:21
11Magne TaulerOddersjaa SSK38:09+17:3618:31
12Jan Tore JørgensenOK Sør39:32+18:5919:11
Magne Reier JørgensenKristiansand OKdiskvalifisert
Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK19:0212:41
2Brage BjorvandOddersjaa SSK19:56+0:5413:17
3Lars KostølKristiansand OK27:01+7:5918:00
4Magnus Hennig LundeOK Sør27:24+8:2218:16

H 70-

2 060 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK23:3111:24
2Audun KjøstvedtIL Høvdingen28:24+4:5313:47
3Bjørn A. SchouOK Sør29:14+5:4314:11
4Arild TelstøIL Vindbjart36:37+13:0617:46
5Einar JørundlandOK Sør38:46+15:1518:49
6Magne MoyOK Sør41:39+18:0820:13

H-bedr

2 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oluf BøckmanNikkelverket BIL18:128:50
2Tor LohneRambøll19:39+1:279:32
3Bjarne FærestrandBroadnet21:11+2:5910:16
4Harald EikNikkelverket BIL22:00+3:4810:40
5Geir KristiansenKristiansand OK23:14+5:0211:16
6Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL25:00+6:4812:08
7Øystein MosfjeldKristiansand kommune26:29+8:1712:51
Reidar SæstadKristiansand OKdiskvalifisert

D-16N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne TønnesenOK Sør23:3915:46
2Serina WigemyrKristiansand OK24:55+1:1616:36
3Selma WhiteSøgne og Songdalen OK46:29+22:5030:59

D-bedr

2 060 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Christina WhiteNikkelverket BILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor