Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #3
Arrangørorganisasjon: Ås IL
Dato: onsdag 14 juni 2017

D 11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Camilla LundkvistÅs-NMBU Orientering25:1513:17
2Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering48:3525:34
2Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering48:3525:34
Oline Bjerknes FagerlidMåren OKikke startet

D 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna RehnKolbotn og Skimt OL29:1312:10
2Noor Dirro-HeluMåren OK33:47+4:3414:04
3Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL34:00+4:4714:10

D 15-16

2 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje CarlsenSturla, IF44:3315:21
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet

D 17-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering36:409:24
2Ingvild Maalen-JohansenÅs-NMBU Orientering40:02+3:2210:15
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering42:29+5:4910:53
4Linn Mei WaalerMåren OK44:28+7:4811:24
5Kine BøhlerengenMåren OK45:34+8:5411:41
6Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL45:35+8:5511:41

D 40-

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering32:1511:07
2Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering33:21+1:0611:30
3Anne NilsenÅs-NMBU Orientering37:28+5:1312:55
4Grete WestgaardIndre Østfold OK39:20+7:0513:33
5Monica FeylingKolbotn og Skimt OL51:46+19:3117:51
6Linda FredhOK Moss59:37+27:2220:33

D 50-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Torill HokholtKolbotn og Skimt OL28:569:58
2Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering30:48+1:5210:37
3Berit DanielsenIL Tyrving35:35+6:3912:16
4Gro Hege LudvigsenMåren OK41:59+13:0314:28
5Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering43:27+14:3114:58

D 70-

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK35:1214:40
2Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL39:43+4:3116:32

H 11-12

1 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob A. GjedeboOppsal Orientering15:318:10
2Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK16:008:25
3August Holt-Siegel 2Ås-NMBU Orientering20:4110:53
4Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering22:2211:46
5Linus Eggen VingeOppsal Orientering22:2611:48

H 13-14

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas GjetangerMåren OK21:459:03
2Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering27:30+5:4511:27
3Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering28:41+6:5611:57
4Magnus EndresenMåren OK32:58+11:1313:44

H 15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering32:228:17

H 17-

6 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering47:517:35
2Sindre NordhagenÅs-NMBU Orientering47:58+0:077:36
3Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL56:42+8:519:00
4Donatas KontautasOK Moss1:01:07+13:169:42
5Morten TangenOK Moss1:02:19+14:289:53
6Audun BjerknesMåren OK1:03:53+16:0210:08
7Lars BaklidKonnerud IL1:05:13+17:2210:21
8Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1:05:36+17:4510:24
9Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:09:44+21:5311:04

H 40-

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erland SkatterÅs-NMBU Orientering42:2710:53
2Peter CarlsenSturla, IF45:42+3:1511:43
3Lars Petter EndresenMåren OK51:52+9:2513:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Bjørn-Erik PedersenÅs-NMBU Orientering53:31+11:0413:43
5Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering1:23:34+41:0721:25

H 50-

3 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering33:028:28
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL34:07+1:058:44
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering36:21+3:199:19
4Kunt BjørkeloKolbotn og Skimt OL36:49+3:479:26
4Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering36:49+3:479:26
6Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL36:58+3:569:28
7Per Kristian EkebergIL Tyrving38:43+5:419:55
8Are SkindloTrauma IF46:32+13:3011:55
9Morten KarlsenMåren OK49:13+16:1112:37
10Andreas LundqvistÅs-NMBU Orientering54:28+21:2613:57
11Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL55:04+22:0214:07
John YtternesKolbotn og Skimt OLikke startet

H 60-

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DueMåren OK24:408:30
2Håvard SteinsholtÅs-NMBU Orientering24:56+0:168:35
3Stein TurtumøygardMåren OK36:09+11:2912:27
4Jon FredriksenHauketo IF36:51+12:1112:42
5Peter KlavenessMåren OK49:52+25:1217:11

H 70-

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hasse BergstrømIL Tyrving33:3011:33
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL35:07+1:3712:06
3Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL37:06+3:3612:47
4Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL53:47+20:1718:32
5Åsmund JahrDriv IL1:01:06+27:3621:04
6Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1:32:23+58:5331:51
Karl Fredrik KolderupStabæk IFdiskvalifisert

D -12N

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma FeylingKolbotn og Skimt OL26:3515:38
2Lea Leiren GüntherKolbotn og Skimt OL26:4315:42
3Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering28:4016:51
4Nicloa WarsinskaÅs-NMBU Orientering28:4216:52
5Helene RøsvikÅs-NMBU Orientering29:3117:21
6Astri Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering29:4317:28
7Johanne ØrkaÅs-NMBU Orientering31:1618:23
8Ester HjärtsjöÅs-NMBU Orientering31:1718:24
9Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering31:3618:35
10Leana SlettvollKolbotn og Skimt OL32:1819:00
11Malin GjetangerMåren OK33:4319:50
12Johanna LundeKolbotn og Skimt OL36:1421:18
13Helene HarstadKolbotn og Skimt OL37:3522:06

H -12N

1 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK13:117:45
2Fredrik Brandt-KjelsenMåren OK18:5711:08
3Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL20:2211:58
4August Holt-SiegelÅs-NMBU Orientering21:3412:41
5Jakob Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering24:0414:09
6Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL25:2714:58
7Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering26:0115:18
8Alfred KemptonKolbotn og Skimt OL27:0315:54
9Vegard GaustadÅs-NMBU Orientering28:4516:54
10Jose SeguraÅs-NMBU Orientering30:5118:08
11Trygve LillehammerÅs-NMBU Orientering30:5318:10
12Halvor ØrkaÅs-NMBU Orientering31:1118:20
13Johannes GaustadÅs-NMBU Orientering38:1222:28
14Martin Klaren NielsenÅs-NMBU Orientering43:3825:40
Håvard EndresenMåren OKikke startet

H 13-16N

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn ØrkaÅs-NMBU Orientering25:5013:35

Åpen B

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL26:4811:10
2Ketil JacobsenHamar OK32:34+5:4613:34
3Solvår KvedalenKolbotn og Skimt OL39:03+12:1516:16

Åpen C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian LillegårdLillomarka OL24:2312:50
2Tarjei LillehammerÅs-NMBU Orientering25:12+0:4913:15

LangLett

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen Brandt KjelsenMåren OK34:138:46
2Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering39:30+5:1710:07
3Fredrik HoltÅs-NMBU Orientering39:34+5:2110:08
4Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering1:21:56+47:4321:00
5Pernille RødÅs-NMBU Orientering1:35:55+1:01:4224:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor