Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsmesterskap mellomdistanse Myrdalsetra

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsmesterskap mellomdistanse Myrdalsetra
Arrangørorganisasjoner: Emblem IL / Velledalen IL
Dato: søndag 21 mai 2017

D17C

1 720 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete MasdalVelledalen IL18:4610:54
2Linda Ramsevik TeigeneEmblem IL20:37+1:5111:59
3Marie FauskrudEmblem IL20:57+2:1112:10
4Monica Hole BjørnesethVelledalen IL21:28+2:4212:28
5May Britt DrønnesundEmblem IL23:13+4:2713:29
6Barbro HoleneEmblem IL26:51+8:0515:36
7Lone Tynes AndersonMolde og Omegn IF31:11+12:2518:07
8Ragna KnardalVelledalen IL35:03+16:1720:22
9Hilde Riksheim TandstadVelledalen IL38:08+19:2222:10
10Anita Mosby NakkenVelledalen IL41:01+22:1523:50
Annlaug LervågVelledalen ILdiskvalifisert

D-12N

1 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mathea Hole BusengdalVelledalen IL38:37+28:0837:29
0Emma DrønnesundEmblem IL19:45+9:1619:10
0Elvira Kristine IdlandVelledalen IL21:43+11:1421:05
0Helene Heggheim JensenEmblem IL29:34+19:0528:42
0Silje Heggheim JensenEmblem IL29:48+19:1928:55
0Ida NilsenVelledalen IL26:04+15:3525:18
0Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL24:42+14:1323:58
0Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL24:37+14:0823:53
Ingrid BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
Frøys Sjølie GrebstadVelledalen ILdiskvalifisert
Olivia Sjølie GrebstadVelledalen ILdiskvalifisert

D10-12

1 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie DrønnesundEmblem IL18:4410:53
2Cornelia HoleneEmblem IL19:00+0:1611:02

D13-14

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL23:1410:19
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL29:37+6:2313:09

D15-16

2 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF37:5614:12

D17-20

3 920 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL28:017:08
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL35:28+7:279:02
3Sofie SjåholmMolde og Omegn IF49:51+21:5012:43
4Emma Olin HolmbergVelledalen IL1:05:37+37:3616:44

D50

2 670 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF27:2210:14
2Marianne LykkeEmblem IL27:29+0:0710:17
3Marit Sylte LundanesEmblem IL28:17+0:5510:35

H-12N

1 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ola DrotninghaugVelledalen IL38:33+17:2037:25
0Sturla August IdlandVelledalen IL21:42+0:2921:04
0Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL26:28+5:1525:41
0Tobias Ibsen LervågVelledalen IL25:38+4:2524:53
0Alfred MasdalVelledalen IL57:35+36:2255:54
0Noralf MasdalVelledalen IL57:21+36:0855:40
0Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL23:11+1:5822:30
0Jon Sæle BakkeVelledalen IL37:24+16:1136:18
0Evander Ulstein FetVelledalen IL19:4619:11
Olay BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
Olve BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert

H10-12

1 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus StandalEmblem IL17:2610:08
2Eivind Tynes AndersonMolde og Omegn IF18:33+1:0710:47
3Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL25:56+8:3015:04

H13-16N

1 030 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas NakkenVelledalen IL13:2813:04

H17-20

4 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27:226:00
2Erlend Nilsen SandnesEmblem IL27:35+0:136:03

H40

3 920 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF31:478:06
2Roar ReitenEmblem IL33:24+1:378:31
3Arunas RazickasEmblem IL41:51+10:0410:40
4Bjarne SjåholmMolde og Omegn IF52:38+20:5113:25
5Frank DrønnesundEmblem IL1:06:08+34:2116:52

H50

3 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Roger LundanesEmblem IL28:138:02
2Roger Andre VaneboKongsberg OL35:40+7:2710:09

H60

2 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar GytriFørde IL26:219:52
2Audun ÅrøenEmblem IL29:45+3:2411:08
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF37:15+10:5413:57
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert

D21

3 920 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marion AebiOK Tisaren31:137:57
2Pernille Ibsen LervågVelledalen IL44:49+13:3611:25
3Janne TomtumVelledalen IL1:19:03+47:5020:09

H21

4 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivar LundanesEmblem IL28:586:21
2Henning Osnes TeigeneEmblem IL31:48+2:506:59
3Robin Bergane JanssonNOTEAM46:11+17:1310:09
4Anders SætermoenEmblem IL46:12+17:1410:09
5Jahn-Egil SkotteEmblem IL46:18+17:2010:10
6Tormod KlokkVelledalen IL1:08:57+39:5915:09

H17C

1 720 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Magne SolibakkeEmblem IL13:107:39
2Per Magne DrotningehaugVelledalen IL13:35+0:257:53
3Bernt Are LervågVelledalen IL14:33+1:238:27
4Geir Helge GrebstadVelledalen IL16:16+3:069:27
5Fredrik IdlandVelledalen IL16:37+3:279:39
6Lars Even HatlemarkVelledalen IL17:16+4:0610:02
7Øystein BakkeVelledalen IL17:20+4:1010:04
8Svein NakkenVelledalen IL20:20+7:1011:49
9Per Møller AndersonMolde og Omegn IF21:52+8:4212:42
10Per Gunnar HolmbergVelledalen IL23:01+9:5113:22
Mateusz BalonVelledalen ILdiskvalifisert
Torje Hole BjørnesethVelledalen ILdiskvalifisert
Livar NilsenVelledalen ILdiskvalifisert

D80

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene SylteMolde og Omegn IF1:35:5542:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor