Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 7 mai 2017

Emblem IL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marie Ramsevik  TeigeneDamer -12N (2)19:44+0:0215:10
0Emma DrønnesundDamer -12N (2)19:4215:09
0Julie DrønnesundDamer 11-12 (2)23:1112:52
0Henrik Ramsevik TeigeneHerrer 11-12 (1)43:5324:22
1Kristin LundanesDamer 13-14 (2)28:5812:35
1May Britt DrønnesundDamer 17C (1)41:5018:11
1Erlend Nilsen SandnesHerrer 17-20 (3)26:256:17
1Henning Osnes TeigeneHerrer 21-39 (3)30:427:18
1Janita SkogengDamer 40-49 (2)26:2811:30
1Vilde Årøen LykkeDamer 17-20 (3)29:389:33
1Marianne LykkeDamer 50-59 (3)24:3610:41
1Roar ReitenHerrer 40-49 (3)28:419:15
1Geir NilsenHerrer 60-69 (3)23:5010:21
2Kristian Nilsen SandnesHerrer 17-20 (3)27:12+0:476:28
2Serine Skogeng ReitenDamer 13-14 (2)31:27+2:2913:40
2Marit Sylte LundanesDamer 50-59 (3)28:56+4:2012:34
2Arunas RazickasHerrer 40-49 (3)29:03+0:229:22
3Frank DrønnesundHerrer 40-49 (3)45:24+16:4314:38
0Lars Roger LundanesHerrer 50-59 (3)diskvalifisert

Molde og Omegn IF

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Lukas AspremHerrer -12N (6)28:5722:16
0Lene HainkDamer 11-12 (2)23:36+0:2513:06
0Kasper Teigmo HoldenHerrer -12N (6)24:0018:27
0Benjamin StørdalHerrer -12N (6)24:2918:50
0Kristoffer Rørhus VatneHerrer -12N (6)26:4820:36
0Eystein Grüner BjåstadHerrer -12N (6)29:00+0:0322:18
0Eirik Grüner Bjåstad StartnrHerrer -12N (6)29:49+0:5222:56
1Ane Hagset StavnesliDamer 15-16 (1)42:4613:47
1Asbjørn BergHerrer 70-79 (1)24:0913:25
1Malene SylteDamer 80+ (1)36:3120:17
2Jørill GjeitnesDamer 40-49 (2)30:21+3:5313:11
2Sofie SjåholmDamer 17-20 (3)41:14+11:3613:18
2Mads Bratland ClaussenHerrer 21-39 (3)40:29+9:479:38
2Kjell StensåHerrer 60-69 (3)27:49+3:5912:05
2Stig DahleHerrer 50-59 (3)34:34+5:5411:09
3Magne Angelhus MorstølHerrer 17-20 (3)45:48+19:2310:54
3Rikke Gjeitnes DahleDamer 17-20 (3)41:58+12:2013:32
3Victor StørdalHerrer 21-39 (3)47:00+16:1811:11
3Hanne-Merete HagsetDamer 50-59 (3)30:02+5:2613:03
3Bjørn JakobsenHerrer 60-69 (3)37:20+13:3016:13

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Dag StenersenHerrer 50-59 (3)28:409:14

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor