Offisiell resultatliste for Vårsprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 7 mai 2017

Herrer 17-20

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Nilsen SandnesEmblem IL26:256:17
2Kristian Nilsen SandnesEmblem IL27:12+0:476:28
3Magne Angelhus MorstølMolde og Omegn IF45:48+19:2310:54

Herrer 21-39

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henning Osnes TeigeneEmblem IL30:427:18
2Mads Bratland ClaussenMolde og Omegn IF40:29+9:479:38
3Victor StørdalMolde og Omegn IF47:00+16:1811:11

Herrer 40-49

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ReitenEmblem IL28:419:15
2Arunas RazickasEmblem IL29:03+0:229:22
3Frank DrønnesundEmblem IL45:24+16:4314:38

Herrer 50-59

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag StenersenNidarøst OK28:409:14
2Stig DahleMolde og Omegn IF34:34+5:5411:09
Lars Roger LundanesEmblem ILdiskvalifisert

Damer 13-14

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin LundanesEmblem IL28:5812:35
2Serine Skogeng ReitenEmblem IL31:27+2:2913:40

Damer 15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF42:4613:47

Damer 17-20

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Årøen LykkeEmblem IL29:389:33
2Sofie SjåholmMolde og Omegn IF41:14+11:3613:18
3Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF41:58+12:2013:32

Damer 40-49

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janita SkogengEmblem IL26:2811:30
2Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF30:21+3:5313:11

Herrer 60-69

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir NilsenEmblem IL23:5010:21
2Kjell StensåMolde og Omegn IF27:49+3:5912:05
3Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF37:20+13:3016:13

Damer 17C

2 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Britt DrønnesundEmblem IL41:5018:11

Damer 50-59

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne LykkeEmblem IL24:3610:41
2Marit Sylte LundanesEmblem IL28:56+4:2012:34
3Hanne-Merete HagsetMolde og Omegn IF30:02+5:2613:03

Herrer 11-12

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL43:5324:22

Herrer 70-79

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asbjørn BergMolde og Omegn IF24:0913:25

Damer 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lene HainkMolde og Omegn IF23:36+0:2513:06
0Julie DrønnesundEmblem IL23:1112:52

Damer 80+

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malene SylteMolde og Omegn IF36:3120:17

Herrer -12N

1 300 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Lukas AspremMolde og Omegn IF28:5722:16
0Kasper Teigmo HoldenMolde og Omegn IF24:0018:27
0Benjamin StørdalMolde og Omegn IF24:2918:50
0Kristoffer Rørhus VatneMolde og Omegn IF26:4820:36
0Eystein Grüner BjåstadMolde og Omegn IF29:00+0:0322:18
0Eirik Grüner Bjåstad StartnrMolde og Omegn IF29:49+0:5222:56

Damer -12N

1 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marie Ramsevik  TeigeneEmblem IL19:44+0:0215:10
0Emma DrønnesundEmblem IL19:4215:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor