Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet - Dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 3
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: mandag 5 juni 2017

N-åpen

2 090 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL40:4219:28
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK29:0413:54
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK43:38+2:1120:52
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb51:44+10:1724:45
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL40:4619:30
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL42:11+0:4420:11
0Eirik NastadAsker Skiklubb20:489:57
0Oskar KnutheimSturla, IF50:24+8:5724:06
0Sivert KnutheimSturla, IF50:26+8:5924:07
0Ingar Aarvik-HansenSturla, IF50:22+8:5524:05
0Nils Zahl ErikssonKongsberg OL27:3913:13
0Alva Zahl ErikssonKongsberg OL59:35+18:0828:30
0Snorre HessenNOTEAM27:3813:13
0Herman HessenNOTEAM30:2614:33
0Adeline Aune MedianNOTEAM29:4514:14
0Julie SvilaasNOTEAM54:03+12:3625:51
0Peter SvilaasNOTEAM54:00+12:3325:50
0Masik ZiaiNOTEAM44:37+3:1021:20
0Iver Håvardsson ReitenNOTEAM26:5212:51
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)29:0013:52
0Yasin StenstadvoldNOTEAM51:55+10:2824:50
0Yousef StenstadvoldNOTEAM51:58+10:3124:51
0Silje NicolaysenSandefjord OK35:1916:53
0Sondre FlomNOTEAM33:3916:06
0Jonas MikkelsenHorsens OK30:0314:22
0Erik BerganKongsberg OL41:0319:38
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb22:2310:42
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL26:0712:29
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL35:5317:10
0Håkon ØverbyKongsberg OL30:1814:29
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb24:3911:47
0Sindre FurlandSandefjord OK28:1013:28
0Ingvild RingheimLarvik OK22:4110:51
0Eirik LestebergKongsberg OL25:0512:00
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL41:2719:49
0Magnus LestebergKongsberg OL34:2716:28
0Sara NerlandAsker Skiklubb32:0415:20
0Christoffer Vråle RønningSturla, IF28:0213:24
0Mina LauvlidKongsberg OL46:28+5:0122:13
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering25:2912:11
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37:5718:09
0Frida HopeModum OL26:0912:30
0Tony N HansenOdda OL54:57+13:3026:17
0Julie Økern HågårdKonnerud IL52:42+11:1525:12
0Sigurd Oma LøyningOdda OL35:1516:51
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL17:128:13
0Olai BisethKongsberg OL23:3911:18
0Jens Vonen SvaeSarpsborg OL21:2910:16
0Mathis RenardKongsberg OL37:5918:10
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Tuva BredholtKongsberg OLikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Ida Amundsen BjørkliRingerike OLikke startet

D -10

1 820 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marte EgerKongsberg OL29:23+7:5016:08
0Rannveig Oma LøyningOdda OL42:22+20:4923:16
0Daniella GjoneSandefjord OK25:28+3:5513:59
0Hanna Eline EngeløkkHaugerud IF53:51+32:1829:35
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)21:3311:50
0Elise RenardKongsberg OL19:3310:44

D 11-12N

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una NastadAsker Skiklubb22:0310:33
2Ragne KlavenesSandefjord OK22:04+0:0110:33
3Ane Kristine EidAsker Skiklubb27:28+5:2513:08

D 13-16N

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn37:4314:30

D 17-A kort

3 480 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa FranzenIL Tyrving31:489:08
2Hege Holth RekaaRøyken OL37:13+5:2510:41
3Elin UlsakerHemsedal IL44:42+12:5412:50
4Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK47:00+15:1213:30
5Sanna AntellRøyken OL47:38+15:5013:41
6Åshild OmaOdda OL49:53+18:0514:20
7Vera Gano MønnichRøyken OL1:00:37+28:4917:25

D 17-B

3 040 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mie ZagarLarvik OK45:1814:54
2Celine YtternesKolbotn og Skimt OL49:22+4:0416:14
3Susanne StrømHedrum OL52:06+6:4817:08
4Anne Moian NydalAsker Skiklubb52:56+7:3817:24
5Hilde Andrea NysetherOK Horten54:55+9:3718:03
6Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb56:42+11:2418:39
7Aileen RundeKristiansand OK1:06:35+21:1721:54
8Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL1:21:55+36:3726:56
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-C

2 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Berit UlsakerHemsedal IL39:1815:13
2Solveig SchouOK Sør41:31+2:1316:05
3Maj Lene NystuenRøyken OL55:05+15:4721:21
4Kari BergLarvik OK57:34+18:1622:18
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-N

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrun GjoneSandefjord OK51:3019:48
2Nina NicolaysenSandefjord OK1:23:57+32:2732:17

D 17-20

4 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb45:5811:20
2Kristiane RogstadKongsberg OL58:54+12:5614:32

D 21-

4 550 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL37:118:10
2Helene Lund-JohansenIL Tyrving48:34+11:2310:40
3Mari Jellum HelgerudIL Tyrving49:00+11:4910:46
4Helen MartinsenIL Gular49:18+12:0710:50
5Marianne Solheim SandbergModum OL51:54+14:4311:24
6Trine BolstadGanddal IL53:44+16:3311:48
7Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving53:48+16:3711:49
8Katharina RogstadEmblem IL53:49+16:3811:49
9Anne Marthe PeveriEiker OL56:18+19:0712:22
10Maren KoplandModum OL1:01:46+24:3513:34
11Trine D. KihleNTNUI1:03:25+26:1413:56

D 35-

4 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL53:2413:11
Marion AmundsenRingerike OLikke startet

D 40-

4 050 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mone NastadNotodden OL34:418:33
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK37:59+3:189:22
3Monica BerglundRingerike OL41:22+6:4110:12
4Ingrid UndstadLarvik OK44:36+9:5511:00
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb45:28+10:4711:13
6Larysa MironavaModum OL46:00+11:1911:21
7Kristin Nergaard BergFossum IF47:39+12:5811:45
8Wenche EikåsSandefjord OK59:39+24:5814:43
9Linda FredhOK Moss1:47:29+1:12:4826:32

D 45-

3 820 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Økern JensenKonnerud IL36:269:32
2Torunn Økern JensenRingerike OL40:25+3:5910:34
3Tonje VråleSturla, IF42:04+5:3811:00
4Tone SkramRøyken OL49:27+13:0112:56
5Randi EngløkkHaugesund IL Orientering51:57+15:3113:35
6Jane ExleyWarrior OC53:59+17:3314:07
7Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1:00:53+24:2715:56
8Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:04:42+28:1616:56
9Marit GanoRøyken OL1:11:07+34:4118:37
Irene MikkelsenHorsens OKdiskvalifisert

D 50-

3 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK33:019:29
2Heidi SchatvetNotodden OL35:58+2:5710:20
3Ida SyversenRøyken OL40:51+7:5011:44

D 55-

3 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL38:1610:59
2Ann Karin TjørhomGanddal IL38:38+0:2211:06
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb42:22+4:0612:10
4Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL42:31+4:1512:13
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb46:03+7:4713:13
6Cathrine NorvikRøyken OL51:27+13:1114:47
7Eva SyversenRøyken OL53:07+14:5115:15
8Inger SchibstedRøyken OL1:29:16+51:0025:39
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert

D 60-

3 140 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL32:5210:28
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK44:07+11:1514:02
3Aud KjemperudEiker OL47:51+14:5915:14
4Live Joronn YtrehusRingerike OL49:23+16:3115:43
5Inger NergaardStokke IL52:16+19:2416:38
Anne Lise AndreassenSandefjord OKikke startet

D 65-

3 140 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda VerdeSturla, IF37:3911:59
2Berit HegdalBergens TF42:22+4:4313:29
3Ingjerd SognnæsBergens TF43:57+6:1813:59
4Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø46:27+8:4814:47
5Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:04:33+26:5420:33
6Elisabeth RødAndebu IL1:27:04+49:2527:43

D 70-

2 510 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL36:1114:24
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL36:53+0:4214:41
3Inger LindløvOK Moss40:56+4:4516:18
4Edel SlettemarkStord Orientering41:25+5:1416:30
5May Helene HansenSandefjord OK47:04+10:5318:45
6Eli KlovningPorsgrunn OL49:03+12:5219:32
7Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag49:33+13:2219:44
8Gry Bruland VråleSturla, IF53:46+17:3521:25
9Ingvill VoldFana IL55:37+19:2622:09

D 75-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenRingerike OL40:0915:59
2Unni DrageHaugerud IF43:10+3:0117:11
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 80-

2 510 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør50:5520:17
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1:07:18+16:2326:48

H -10

1 820 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Arne BisethKongsberg OL21:3911:53
0Herman LauvlidKongsberg OL19:3710:46
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL43:06+16:1923:40
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18:5310:22
0Jan Olav BerganKongsberg OL26:4714:42
0Rasmus EngehultNotodden OL18:4310:17
0Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL22:5112:33
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb20:2411:12
0Jon StrandKongsberg OL24:0713:15
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Jarand GustafssonKongsberg OLikke startet

H 11-12N

2 090 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias AxelsonEiker OL15:517:35
2Erik ZagarLarvik OK19:16+3:259:13
3Erlend UlsakerHemsedal IL19:27+3:369:18

H 13-16N

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen AskLierbygda OL33:1312:46

H 17-A kort

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stian BergersenIL Tyrving30:227:29
2Endre UlsakerHemsedal IL36:55+6:339:06
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering54:33+24:1113:28

H 17-B

3 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandvoll AskLierbygda OL34:4011:24
2Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)35:59+1:1911:50
3Ove KjetsåOtra IL40:19+5:3913:15
4Tony HalsallOtra IL41:17+6:3713:34
5Eiliv Bjarne LønningenOtra IL44:31+9:5114:38
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLikke startet

H 17-C

2 580 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL21:358:21
2Einar HansenOdda OL36:22+14:4714:05
3Knut GjoneSandefjord OK54:46+33:1121:13
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-20

4 550 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF39:218:38
2Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OL47:53+8:3210:31

H 21-

6 280 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn SagbergIL Tyrving39:336:17
2Anders TiltnesIL Tyrving40:23+0:506:25
3Kjetil OkkenhaugEmblem IL43:25+3:526:54
4Emil JönssonIL Tyrving44:02+4:297:00
5Morten Urdal BakkeIL Tyrving44:26+4:537:04
6Halvor SaunesNydalens SK44:46+5:137:07
7Rune NygaardIL Gular46:39+7:067:25
8Sigurd Myhre AndreassenHalden SK47:14+7:417:31
9Stefan RingOK Löftan47:37+8:047:34
10Christian Faruga KarldénKvillebyns SK48:22+8:497:42
11Kenneth SandvoldEiker OL52:49+13:168:24
12Øyvind StoksethHalden SK55:16+15:438:48
13Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL56:57+17:249:04
14Markus LivingIL Tyrving58:18+18:459:17
15Lars GrønhovdModum OL59:01+19:289:23
16Morten TangenOK Moss1:05:43+26:1010:27
17Robert FredriksenNotodden OL1:05:55+26:2210:29
18Morten Taraldsten BrunesModum OL1:10:39+31:0611:15

H 35-

6 280 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbikke startet

H 40-

6 280 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)45:267:14
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)49:34+4:087:53
3Inge LindsethNydalens SK50:23+4:578:01
4Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)58:38+13:129:20
5Lars BerglundRingerike OL59:40+14:149:30
6Mads MikkelsenHorsens OK1:12:20+26:5411:31
7Ola BratlieIL BUL-Tromsø1:12:47+27:2111:35
8Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1:56:26+1:11:0018:32
Gard LindsethNydalens SKikke startet

H 45-

4 940 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering36:037:17
2Håvard HågårdKonnerud IL39:11+3:087:55
3Steinar EastwoodLillomarka OL39:43+3:408:02
4Steinar LågAsker Skiklubb40:51+4:488:16
5Sturle FurlandSandefjord OK41:26+5:238:23
6Neil MarstonHemsedal IL41:46+5:438:27
7Per Olav GulbrandsenLarvik OK42:22+6:198:34
8Jon NicolaysenSandefjord OK46:35+10:329:25
9Rune EngehultNotodden OL46:43+10:409:27
10Jo Børre EikåsSandefjord OK47:13+11:109:33
11Lars Erik GjeinFossum IF47:52+11:499:41
12Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)51:43+15:4010:28
13Erik EngløkkHaugesund IL Orientering51:52+15:4910:29
14Atle StrømHedrum OL54:55+18:5211:07
15Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)57:33+21:3011:38
16Ian RingheimOL Trollo1:00:21+24:1812:12
17Atle BorgersenHedrum OL1:01:51+25:4812:31
Terje BlindheimLillomarka OLikke startet
Frode NysæterSkien OKikke startet

H 50-

4 090 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gjermund RørenEiker OL29:527:18
2Øystein ØstermannHeming Orientering33:05+3:138:05
3Harald KvisliNotodden OL33:09+3:178:06
4Torgeir SnilsbergOK Moss33:57+4:058:18
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)35:44+5:528:44
6Gunnar HopeModum OL36:06+6:148:49
7Roar ByeModum OL38:17+8:259:21
8Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)47:35+17:4311:38
9Inge RingheimLarvik OK53:57+24:0513:11
10Per Einar StrømHedrum OL1:05:29+35:3716:00

H 55-

4 090 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristian KihleRingerike OL30:307:27
2Martin BagnessWarrior OC31:03+0:337:35
3Harald ThonSturla, IF32:11+1:417:52
4Per SlungaardIL Tyrving33:34+3:048:12
5Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL35:01+4:318:33
6Øyvind Roger HansenRøyken OL36:53+6:239:01
7Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb42:25+11:5510:22
8Eivind TokheimOdda OL43:00+12:3010:30
9John YtternesKolbotn og Skimt OL45:13+14:4311:03
10Roar NydalAsker Skiklubb47:03+16:3311:30
11Christian SchibstedRøyken OL49:10+18:4012:01
12Leif Kåre BessebergEiker OL51:09+20:3912:30
13Håkon MogstadFana IL54:48+24:1813:23
14Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb55:46+25:1613:38

H 60-

3 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir StrandhagenRøyken OL30:498:26
2Dag MoeKristiansand OK33:20+2:319:07
3Magne VollenOslostudentenes IK34:42+3:539:30
4Are EriksenOslostudentenes IK35:52+5:039:49
5Reidar FossumAsker Skiklubb35:55+5:069:50
6Tor Ragnar AndersenHalden SK40:34+9:4511:06
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL41:51+11:0211:27
8Roy GjerdingOK Moss46:00+15:1112:36
9Axel DamgaardOL Trollo48:01+17:1213:09
Erik LindstrømModum OLikke startet

H 65-

3 650 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK33:139:06
2Widar TrømborgSande Sportsklubb36:10+2:579:54
3Hans Roar BakkenEiker OL39:37+6:2410:51
4Sveinung RekaaNotodden OL40:28+7:1511:05
5Martin WilsonBerkshire Orienteers40:34+7:2111:06
6Hugo ChristensenNotodden OL41:26+8:1311:21
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL41:35+8:2211:23
8Per Ove TransethRøyken OL41:47+8:3411:26
9Øivind FadumSande Sportsklubb42:11+8:5811:33
10Jørn TorgersenTIF Viking47:23+14:1012:58
11Elling AakreAndebu IL47:25+14:1212:59
12Martin NaufHedrum OL49:17+16:0413:30
13Paul SkjakerHadeland OL50:24+17:1113:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Ragnar Niemi BergStokke IL51:11+17:5814:01
15Arnulf RulnesNotodden OL54:37+21:2414:57
16Leif Roger HultgreenRingerike OL55:02+21:4915:04
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Jiri UrvalekPorsgrunn OLdiskvalifisert
Rolf LundeEiker OLikke startet
Jan BøhleOL Trolloikke startet

H 70-

3 480 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL39:5311:27
2Helge FossheimHedrum OL40:43+0:5011:42
3Per VoldFana IL41:08+1:1511:49
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL42:18+2:2512:09
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL42:57+3:0412:20
6Harald SteinslandVikebygd IL45:56+6:0313:11
7Bjørn SpjelkavikIL Tyrving46:31+6:3813:22
8Ragnar HillestadLardal OL47:11+7:1813:33
9Frank EliassenSandefjord OK47:33+7:4013:39
10Thorolf TrolsrudBotne SK47:59+8:0613:47
11Knut LindløvOK Moss48:51+8:5814:02
12Kjell GrønhovdModum OL49:41+9:4814:16
13Lars Martin GjeinStokke IL50:46+10:5314:35
14Kjell MeenPorsgrunn OL50:49+10:5614:36
15Rolf GjølbergLarvik OK50:54+11:0114:37
16Brede Høibak GundersenRingerike OL51:27+11:3414:47
17Kåre ThorbjørnsenLarvik OK52:48+12:5515:10
18Steinar SlettemarkStord Orientering1:04:51+24:5818:38
19Lasse VråleSturla, IF1:18:49+38:5622:38
Bjørn A. SchouOK Sørdiskvalifisert
Kjell StenstadvoldIL Tyrvingikke startet

H 75-

3 140 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss34:1010:52
2Ingolf DybvikStord Orientering42:45+8:3513:36
3Bjørn W. LudvigsenSturla, IF44:21+10:1114:07
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK46:32+12:2214:49
5Oddvar GjelstadSandefjord OK46:54+12:4414:56
6Kjell KlokkerudEiker OL48:31+14:2115:27
7Tormod DahlenRingerike OL50:09+15:5915:58
8Erling TidemannLommedalens IL50:38+16:2816:07
9Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn50:58+16:4816:13
10Magne KlovningPorsgrunn OL53:23+19:1317:00
11Tor Eivind EdvardsenLarvik OK55:34+21:2417:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb56:46+22:3618:04
13Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:07:57+33:4721:38

H 80-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag38:2315:17
2Johan JanssonVäxjö OK41:21+2:5816:28
3Per MeilandLommedalens IL45:42+7:1918:12
4Tor DrageHaugerud IF48:21+9:5819:15
Einar JørundlandOK Sørbrutt
Helge HalvorsenLarvik OKikke startet
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnikke startet

Direkte A-Kort

3 650 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VestøtVegårshei IL32:098:48
2Kjell RønnebergRøyken OL35:59+3:509:51
3Åsne HaavengenKongsberg OL37:50+5:4110:21
4Einar KlavenesSandefjord OK38:06+5:5710:26
5Sofie AarnesNydalens SK39:05+6:5610:42
6Torun DyrkornEiker OL42:23+10:1411:36
7Helle Egeberg VáriSturla, IF44:40+12:3112:14
8Pål RundeKristiansand OK50:21+18:1213:47
9Stig InstanesSturla, IF51:46+19:3714:10
10Hanne FredheimLillomarka OL52:52+20:4314:29
10Silje SlungaardIL Tyrving52:52+20:4314:29
12Vemund RønnebergRøyken OL56:01+23:5215:20
13Ole J BråthenLierbygda OL59:44+27:3516:21
14Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:05:13+33:0417:52
15Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL1:09:26+37:1719:01
16Merete UndelandSturla, IF1:20:12+48:0321:58
17Rune MoranAsker Skiklubb1:30:51+58:4224:53
18Lill-Kristin EngeModum OL1:40:51+1:08:4227:37
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Nina Marie UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Heidi StoksethHalden SKbrutt
Arve LøyningOdda OLikke startet

Direkte A-Lang

4 550 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Matthias GilgienIL Tyrving33:327:22
2Øyvind EngerNydalens SK35:34+2:027:49
3Siggen YtrehusBø OL35:57+2:257:54
4Øystein RastadAsker Skiklubb37:05+3:338:09
5Brynjar FredheimLillomarka OL37:06+3:348:09
6David RundeKristiansand OK37:55+4:238:20
7Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering39:44+6:128:43
8Audun BjerknesOppsal Orientering40:14+6:428:50
8Espen WigaardOppsal Orientering40:14+6:428:50
10Tibor VáriSturla, IF41:14+7:429:03
11Geir Thomas KnutheimSturla, IF42:43+9:119:23
12LIver RingheimLarvik OK43:04+9:329:27
13Vendula SramkovaHemsedal IL43:18+9:469:30
14Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK43:19+9:479:31
15Anders GustafssonSturla, IF43:25+9:539:32
16Karl-Johan MalmbergIL Tyrving44:38+11:069:48
17Atgeir TakleAsker Skiklubb44:58+11:269:52
18Kristian ØstermannHeming Orientering46:04+12:3210:07
19Arne TorgersenBækkelagets SK46:57+13:2510:19
20Håkon Nergaard BergStokke IL47:01+13:2910:20
21Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen49:00+15:2810:46
22Hallvard BergIL Tyrving49:35+16:0310:53
23Pål Martin EidNOTEAM50:51+17:1911:10
24Torill BrekkenGanddal IL51:08+17:3611:14
25Morten JohnsenStokke IL53:13+19:4111:41
26Jon Erik KvarmeSturla, IF53:33+20:0111:46
27Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen58:44+25:1212:54
28Kathinka RogstadKongsberg OL1:01:14+27:4213:27
29Tor Inge TollehaugEiker OL1:02:16+28:4413:41
30Nina BirkelundAsker Skiklubb1:04:49+31:1714:14
31Kristin SørensenSturla, IF1:05:13+31:4114:20
32Snorre FrydenlundSturla, IF1:07:38+34:0614:51
33Maria TorgersenBækkelagets SK1:15:43+42:1116:38
34Aud Ellen BrevikSturla, IF1:17:24+43:5217:00
35Karl Anton UndelandSturla, IF2:31:03+1:57:3133:11
Rune SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Endre WigaardMåren OKdiskvalifisert
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubbikke startet

Direkte B

3 040 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karsten RønningSturla, IF34:5311:28
2Torleif GaltelandAsker Skiklubb38:08+3:1512:32
3Benjamin GjoneSandefjord OK38:35+3:4212:41
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL39:05+4:1212:51
5Torbjørn BogenSturla, IF42:48+7:5514:04
6Tine ReitenNOTEAM43:17+8:2414:14
7Jørgen WesterheimStord Orientering44:54+10:0114:46
8Svend Kristian EidstenSturla, IF45:39+10:4615:00
9Odin FismenFossum IF46:29+11:3615:17
10Morten FismenFossum IF46:35+11:4215:19
11Synnøve WestermoenSandefjord OK52:56+18:0317:24
12Mia EngehultNotodden OL56:57+22:0418:44
13Elisabeth H JohannessenRøyken OL1:02:44+27:5120:38
14Odd  Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:05:26+30:3321:31
15Per Ingvar TollehaugEiker OL1:34:47+59:5431:10
Aagot HartmannRøyken OLdiskvalifisert

Direkte C

2 580 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK23:359:08
2Ingrid MohnKongsberg OL29:11+5:3611:18
3Bendik Schia LøeNotodden OL35:35+12:0013:47
4Ellen Horni-JohnsenSturla, IF36:26+12:5114:07
5Anders JohnsenSturla, IF36:29+12:5414:08
6Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo38:12+14:3714:48
7Torbjørn Nguyen HansenOdda OL39:28+15:5315:17
8Daniel NystuenRøyken OL56:14+32:3921:47
9Oskar HopeModum OL56:25+32:5021:52
10Synnøve VonerSarpsborg OL1:06:16+42:4125:41
11Elias Nguyen HansenOdda OL1:31:23+1:07:4835:25
Ellen Sofie RuudEiker OLikke startet

H 11-12_12

1 650 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL12:027:17
2Endre SandKongsberg OL12:04+0:027:18
3Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL12:05+0:037:19
4Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)12:19+0:177:27
5Borgar SkjelbredKongsberg OL12:21+0:197:29
6Gabriel GjoneSandefjord OK13:59+1:578:28
7Mathias BirkelundAsker Skiklubb15:22+3:209:18
8Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15:34+3:329:26
Frikk FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 11-12_3

1 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL24:0514:35
2Rasmus D. EastwoodLillomarka OL24:11+0:0614:39
3Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)26:52+2:4716:16
4Martin TorøKongsberg OL27:16+3:1116:31
5Brage EikåsSandefjord OK30:16+6:1118:20
6Ella MikkelsenHorsens OK31:03+6:5818:49
7Mikkel RastadAsker Skiklubb43:17+19:1226:13
Tuva EspelinAsker Skiklubbikke startet

D 11-12_12

1 650 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iril RingheimLarvik OK13:528:24
2Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL13:55+0:038:26
3Synne Lien GrøtbergKongsberg OL14:11+0:198:35
4Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)16:47+2:5510:10
5Marthe Graff-WiikRøyken OL17:14+3:2210:26
Ingrid LestebergKongsberg OLdiskvalifisert

D 11-12_3

1 650 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering32:3119:42
2Pernille ZagarLarvik OK33:34+1:0320:20
3Iselin HøivoldKongsberg OL34:02+1:3120:37
4Nora Christine HansenRøyken OL39:06+6:3523:41
5Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)39:08+6:3723:43

H 13-16_12

2 630 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders VestølKristiansand OK16:566:26
2Rolf Trygve HaugKongsberg OL17:16+0:206:33
3Johan Kristian UndelandSturla, IF17:23+0:276:36
4Adam ConwayKongsberg OL17:51+0:556:47
5Felix FinsrudAsker Skiklubb18:08+1:126:53
6Johan EgerKongsberg OL18:17+1:216:57
7Arne BerganKongsberg OL20:34+3:387:49
7Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20:34+3:387:49
7Sindre UlsakerHemsedal IL20:34+3:387:49
10Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering20:36+3:407:49
11Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb20:39+3:437:51
12Jakob Schia LøeNotodden OL20:47+3:517:54
13Jacob MikkelsenHorsens OK20:49+3:537:54
14Mikael BirkelundAsker Skiklubb21:12+4:168:03
15Snorre SlokvikNotodden OL21:49+4:538:17
16Anders KlavenesSandefjord OK25:35+8:399:43
17Egil FrydenlundSturla, IF25:50+8:549:49
18Olav LundKongsberg OL26:15+9:199:58
19Tarje EspelinAsker Skiklubb26:46+9:5010:10
20Markus RichterSandnes IL (Rogaland)27:44+10:4810:32
21Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering28:10+11:1410:42
22Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)31:55+14:5912:08
23Olav MelheimSturla, IF36:17+19:2113:47
24Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering39:29+22:3315:00
25Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL40:28+23:3215:23
26Børge Nilsen BergFossum IF41:11+24:1515:39
Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orienteringbrutt
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)brutt

H 13-16_3

2 630 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1David RundeKristiansand OK33:3212:45
2Vetle DrageKongsberg OL37:52+4:2014:23
3Halvor LøkenKongsberg OL38:06+4:3414:29
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL38:19+4:4714:34
5Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering39:22+5:5014:58
6Mikkel BerglundRingerike OL39:45+6:1315:06
7Erlend LangeggenKongsberg OL41:19+7:4715:42
8Martin BirkelundAsker Skiklubb42:06+8:3416:00
9Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb42:18+8:4616:05
10Lukas KlausenSturla, IF46:44+13:1217:46
11Halvor RudningenHemsedal IL48:44+15:1218:31
12Åsmund SlokvikNotodden OL49:26+15:5418:47
13Jonas EikåsSandefjord OK51:47+18:1519:41
14Jakob RastadAsker Skiklubb54:41+21:0920:47
15Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)56:11+22:3921:21
16Eivind Bogen ArenthSturla, IF56:40+23:0821:32
17Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering58:07+24:3522:05
18Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering1:11:15+37:4327:05
19Even Amundsen BjørkliRingerike OL1:13:17+39:4527:51
20Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:38:40+1:05:0837:30

D 13-16_12

2 340 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb21:539:21
2Marie KvarmeSturla, IF23:20+1:279:58
3Konstanse MoholthKongsberg OL23:21+1:289:58
4Mari ØverbyKongsberg OL23:31+1:3810:02
5Selma HøivoldKongsberg OL23:34+1:4110:04
6Silje MorlandstøEiker OL24:00+2:0710:15
7Kseniya MironavaKongsberg OL24:08+2:1510:18
8Anne Maren EidstenSturla, IF24:17+2:2410:22
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24:37+2:4410:31
10Ingvild LangeggenKongsberg OL24:40+2:4710:32
11Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL24:43+2:5010:33
12Martine JægtvikKonnerud IL24:54+3:0110:38
13Ida MonsenEgersund OK24:56+3:0310:39
14Emma EngehultNotodden OL24:57+3:0410:39
15Solveig LetmolieEiker OL25:02+3:0910:41
16Mina Akiko JohnsenSturla, IF25:03+3:1010:42
17Nora Småge HilsenKonnerud IL25:05+3:1210:43
18Malene InstanesSturla, IF26:41+4:4811:24
19Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)27:07+5:1411:35
20Amanda AxelsonEiker OL51:45+29:5222:06
Sunniva MorlandstoEiker OLikke startet

D 13-16_3

2 630 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL46:4217:45
2Karoline TorøKongsberg OL48:09+1:2718:18
3Tale StrandKongsberg OL50:51+4:0919:20
4Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)50:52+4:1019:20
5Tomine Lysaker SandenEiker OL51:36+4:5419:37
6Janne Tjørhom AasheimGanddal IL52:09+5:2719:49
7Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL52:25+5:4319:55
8Iselin SørensenSturla, IF52:34+5:5219:59
9Oda Isnes TyseEiker OL53:50+7:0820:28
10Ine InstanesSturla, IF56:05+9:2321:19
11Ingeborg KvarmeSturla, IF58:58+12:1622:25
12Ingvild GustafssonKongsberg OL1:01:59+15:1723:34
13Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL1:02:04+15:2223:35
14Kristin NordgårdNotodden OL1:09:17+22:3526:20
15Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:09:31+22:4926:25
16Tiril OlaussenHaugerud IF1:11:11+24:2927:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor