Offisiell resultatliste for KM mellom VAOK/AAOK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellom VAOK/AAOK
Arrangørorganisasjoner: Aust-Agder / Søgne og Songdalen OK
Dato: søndag 7 mai 2017

Birkenes IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri BjorvandD 45-57:3422:08
2Asgeir Reiersen JensenH 15-1627:44+1:309:33
7Svein Roar JonsmyrH 45-47:12+18:0416:16
7Bjørn StormoenH 55-40:59+12:4115:45
Anne Kari BirkelandD 17Bdiskvalifisert

Førde IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anita E. HoleD 17-C41:1316:29
1Anja HoleD 13-1443:5417:33
1Knut Even HoleH 17-A kort55:2919:07
Vegar HoleH 15-16diskvalifisert

Hisøy OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Silje HaugeD 17-2034:0511:45
1Malin HaugeD 15-1632:2412:27
2Gerd YttervikD 17-C47:03+5:5018:49
4Widar Taxth LølandH 65-55:01+18:2921:09

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn Idar SætranH 35-41:4412:16

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Christine MikkelsenD 21-36:37+6:4610:46

IL Imås

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Øyvin SimonsenH 65-36:3214:03
2Henrik Andreas TømtH 13-141:02:30+36:2625:00
6Kjell SandåkerH 55-39:56+11:3815:21
7Terje UrfjellH 21-54:11+15:0412:02
12Per Kristian TømtH 21-1:12:04+32:5716:00

IL Vindbjart

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Markus Omdal TharaldsenH 13-16C47:4519:06

Kristiansand OK

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Torun LynnebakkenD 17B55:0422:01
1David RundeH 15-1626:149:02
1Marianne AndersenD 21-29:518:46
1Marius PyttenH 17-2026:137:42
1Brage TakleH 13-1426:0410:25
1Målfrid KonstD 35-48:2716:42
1Bjørn A FriestadH 17B1:04:2025:44
1Eirik Heddeland MartensH 21-39:078:41
1Arne BujordetH 45-29:0810:02
1Jack BjørnsenH 55-28:1810:53
1Una JansonD 17-A kort47:4818:23
1Håvard IrgensH 21-39:078:41
2Sofie Beckmann KristiansenD12N39:33+15:3121:58
2Aileen RundeD 17B1:19:51+24:4731:56
2John HansenH 55-30:20+2:0211:40
2Johannes Bakke AashamarH 17-2028:00+1:478:14
2Oluf BøckmanH 45-33:01+3:5311:23
2Inga Vestøl StødleD 17-2048:37+14:3216:45
2Christiane Ruud BøckmanD 15-1635:51+3:2713:47
3Øyvind MikkelsenH 45-33:08+4:0011:25
3Tina BoothD 13-141:09:31+25:3727:48
3Adriana EikD 17-C48:27+7:1419:22
3Vetle Elias LynnebakkenH 17-2033:45+7:329:55
3Linda G. OpheimD 17B1:21:08+26:0432:27
3Ståle GjelstenH 21-46:06+6:5910:14
4Kristian PyttenH 17-2036:39+10:2610:46
4Liv Bente H FriestadD 55-53:03+12:4121:13
4Silje KregnesD 15-1651:46+19:2219:54
4Linn Carina DalandD 21-59:22+29:3117:27
4Håvar Birkeland StormoenH 21-49:49+10:4211:04
5Torkel ReinhartsenH 17-2037:28+11:1511:01
5Ernst PyttenH 45-38:07+8:5913:08
5Morten HulløenH 55-37:45+9:2714:31
5Simon Beckmann KristiansenH 15-1635:16+9:0212:09
6Harald EikH 45-45:28+16:2015:40
6John RundeH 17-2042:50+16:3712:35
6Åsulv Birkeland StormoenH 21-51:45+12:3811:30
8Jan BlandkjennH 55-43:30+15:1216:43
8Geir KristiansenH 45-48:07+18:5916:35
10Pål RundeH 45-49:28+20:2017:03
Benedicte BeckmannD 45-diskvalifisert
Thorbjørn VærpH 45-diskvalifisert
Stig DalsørenH 21-diskvalifisert

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ola SløgedalH 21-1:01:15+22:0813:36

Oddersjaa SSK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadD 55-40:2216:08
2Dagfinn HaarrH 65-40:25+3:5315:32
3Sigrid EkelandD 15-1635:57+3:3313:49
4Per W. TorgersenH 55-36:43+8:2514:07
4Ole Gunnar Lund JensenH 15-1632:59+6:4511:22
Jon Terje EkelandH 45-diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Harald WibyeH 75-diskvalifisert

OK Sør

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Gudveig JørundlandD 75-1:08:1527:18
1Einar JørundlandH 75-1:04:1325:41
3Bjørn A. SchouH 65-52:00+15:2820:00
4Solveig SchouD 17-C56:48+15:3522:43
9Kjell Arne HålandH 21-1:01:12+22:0513:36
11Stein-Erik ScheieH 21-1:07:29+28:2214:59

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ove KjetsåH 45-48:25+19:1716:41

Søgne og Songdalen OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Selma WhiteD12N24:0213:21
1Else-Margrethe BredlandD 65-1:08:5627:34
2Astrid WhiteD 13-1446:40+2:4618:40
3Reidar HeivollH 55-32:26+4:0812:28
3Irene Beate Øhrn ArnevikD 21-48:39+18:4814:18
8Ståle ThortveitH 21-57:20+18:1312:44
Floke BredlandH 65-brutt

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mette MestadD 55-40:38+0:1616:15
3Bente MestadD 55-42:22+2:0016:56

Vegårshei IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Anders VestølH 15-1630:22+4:0810:28
4Ole Petter VestølH 45-37:12+8:0412:49
5Sten Åge NygårdseterH 21-51:21+12:1411:24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor