Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet - Dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 2
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: søndag 4 juni 2017

N-åpen

1 870 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Tiril J MyklatunIL Tyrving31:4516:58
0Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll35:4519:07
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK30:2216:14
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK34:5618:40
0Oliver BjerkeNOTEAM45:55+7:5824:33
0Mina HobbelstadEiker OL21:2411:26
0Simen HobbelstadEiker OL22:2011:56
0Fredrik GrønsethFossum IF23:3012:34
0Silje Nilsen BergFossum IF51:50+13:5327:43
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL43:37+5:4023:19
0Eirik NastadAsker Skiklubb25:0013:22
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL36:3419:33
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL33:2217:50
0Benedicte DaleBergens TF26:4814:19
0Sebastian RøkebergEiker OL28:1915:08
0Sijle Lund HovdenIL Tyrving47:09+9:1225:12
0Christoffer Balogh BergeIL Tyrving47:04+9:0725:10
0Iver ReitenNOTEAM31:4216:57
0Silas Mestad HansenLillomarka OL1:33:43+55:4650:06
0Sofus Mestad HansenLillomarka OL1:34:11+56:1450:21
0Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL32:0717:10
0Helle S Boldingh DebernardNydalens SK55:29+17:3229:40
0Tuva BredholtKongsberg OL23:0012:17
0Eivind VågsnesOppsal Orientering30:3416:20
0Jonas MikkelsenHorsens OK30:1416:10
0Tony N HansenOdda OL59:21+21:2431:44
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL37:5720:17
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL25:1513:30
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL19:2410:22
0Adele TeigenKongsberg OL37:1719:56
0Martina VågsnesOppsal Orientering29:3615:49
0Karen KlavenesSandefjord OK29:3015:46
0Mathis RenardKongsberg OL25:2813:37
0Ingvild RingheimLarvik OK22:1211:52
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)40:26+2:2921:37
0Sigurd Oma LøyningOdda OL30:0016:02
0Olai BisethKongsberg OL22:0011:45
0Odin Vie StrislandFossum IF30:3716:22
0Erik BerganKongsberg OL42:21+4:2422:38
0Silje Andresen SkotteFossum IF27:4214:48
0Linus Mestad HansenLillomarka OL50:46+12:4927:08
0Eirik LestebergKongsberg OL23:4412:41
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL32:5217:34
0Jakob Bredland EidAsker Skiklubb22:4312:08
0Håkon ØverbyKongsberg OL33:0317:40
0Mathias Bredland EidAsker Skiklubb29:4815:56
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering21:1311:20
0Magnus LestebergKongsberg OL39:26+1:2921:05
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)37:0819:51
0Sindre FurlandSandefjord OK25:4713:47
0Frida HopeModum OL36:2219:26
Nora GrønsethFossum IFikke startet
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D -10

1 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Elise RenardKongsberg OL35:1219:39
0Daniella GjoneSandefjord OK36:15+0:5520:15
0Marte EgerKongsberg OL33:3218:44
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)35:2019:44
0Rannveig Oma LøyningOdda OL33:0518:28

D 11-12

2 600 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL20:167:47
2Iril RingheimLarvik OK22:22+2:068:36
3Selma Srørmer-AntonsenNydalens SK22:48+2:328:46
4Sofia ØhlckersIL Tyrving24:18+4:029:20
5Nora Christine HansenRøyken OL27:29+7:1310:34
6Sara MartiniAsker Skiklubb30:53+10:3711:52
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)31:13+10:5712:00
8Tuva EspelinAsker Skiklubb31:56+11:4012:16
9Ingeborg EikåsSandefjord OK32:11+11:5512:22
10Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL33:13+12:5712:46
11Ella MikkelsenHorsens OK33:40+13:2412:56
12Ingrid LestebergKongsberg OL36:00+15:4413:50
13Anne ØstvoldHeming Orientering36:32+16:1614:03
14Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)45:21+25:0517:26
15Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb45:59+25:4317:41
16Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering47:59+27:4318:27
17Line Borgejordet SimonesNotodden OL48:48+28:3218:46
18Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL50:41+30:2519:29
19Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL1:00:54+40:3823:25
20Johanna WidmaierFossum IF1:16:30+56:1429:25
Elise Nilsen BergFossum IFdiskvalifisert

D 11-12N

1 870 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Lien GrøtbergKongsberg OL20:4311:04
2Ragne KlavenesSandefjord OK22:33+1:5012:03
2Una NastadAsker Skiklubb22:33+1:5012:03
4Ane Kristine EidAsker Skiklubb29:45+9:0215:54

D 13-14

3 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb27:358:16
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)30:42+3:079:13
3Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL31:43+4:089:31
4Mari ØverbyKongsberg OL35:22+7:4710:37
5Emma EngehultNotodden OL36:23+8:4810:55
6Kseniya MironavaModum OL37:14+9:3911:10
7Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)40:20+12:4512:06
8Ingvild GustafssonKongsberg OL42:16+14:4112:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Helene Bjørkvold JendalFossum IF42:52+15:1712:52
10Ingrid MobråthenBotne SK49:54+22:1914:59
11Johanna Sofie LongfjeldModum OL55:41+28:0616:43
12Eileen BjanesIL Tyrving56:49+29:1417:03
13Konstanse MoholthKongsberg OL59:41+32:0617:55
14Vida Helland-HansenIL Tyrving1:15:47+48:1222:45
15Mille Baastad BergIL Tyrving1:21:46+54:1124:33
Helene Brandal SøftingKongsberg OLikke startet

D 13-16C

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid SkjelbredKongsberg OL40:3014:00
2Amanda AxelsonEiker OL41:36+1:0614:23
3Selma Mestad HansenLillomarka OL1:37:10+56:4033:37
Maren BruserudOL Trolloikke startet

D 13-16N

2 770 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn42:0315:10

D 15-16

4 130 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL34:188:18
2Tale StrandKongsberg OL35:57+1:398:42
3Åsne HaavengenKongsberg OL36:51+2:338:55
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL38:38+4:209:21
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL40:36+6:189:49
6Mina JørgensenIL Tyrving42:44+8:2610:20
7Ina MartiniAsker Skiklubb44:38+10:2010:48
8Ida MonsenEgersund OK45:37+11:1911:02
9Malene InstanesSturla, IF46:29+12:1111:15
10Ingrid BlindheimLillomarka OL50:46+16:2812:17
11Karoline TorøKongsberg OL51:02+16:4412:21
12Christine HoenEiker OL51:30+17:1212:28
13Oda Isnes TyseEiker OL54:06+19:4813:05
14Ingrid Lund HovdenIL Tyrving55:00+20:4213:19
15Ingvild LangeggenKongsberg OL56:53+22:3513:46
16Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL58:33+24:1514:10
17Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1:01:17+26:5914:50
18Live ØstvoldHeming Orientering1:05:15+30:5715:47
19Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:11:44+37:2617:22
Malene NysæterSkien OKdiskvalifisert
Celine YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Marte Karine LarsenKongsberg OLikke startet

D 15-16B

2 890 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine InstanesSturla, IF34:0111:46
2Martine JægtvikKonnerud IL48:12+14:1116:40
3Anni SaarelaKonnerud IL56:01+22:0019:22
4Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:17:52+43:5126:56

D 17-A kort

3 810 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mone NastadNotodden OL33:498:52
2Ane Baldishol BrevigRøyken OL35:51+2:029:24
3Ida SvanbergRøyken OL39:34+5:4510:23
4Hege Holth RekaaRøyken OL40:47+6:5810:42
5Elin UlsakerHemsedal IL42:17+8:2811:05
6Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK45:56+12:0712:03
7Hanna NysæterSkien OK50:54+17:0513:21
8Sigrid Melander VieFossum IF53:19+19:3013:59
9Vera Gano MønnichRøyken OL1:05:34+31:4517:12
Åshild OmaOdda OLdiskvalifisert

D 17-B

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL40:2113:57
2Anne Berg GjølbergLarvik OK44:06+3:4515:15
3Tove Beate JelstadModum OL46:44+6:2316:10
4Susanne StrømHedrum OL54:41+14:2018:55
5Rita RaastadSkien OK57:06+16:4519:45
6Bodil HulløenKristiansand OK1:02:44+22:2321:42
7Aileen RundeKristiansand OK1:03:55+23:3422:06

D 17-C

2 890 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL38:4013:22 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Solveig SchouOK Sør57:59+19:1920:03
3June Helen MyklebustHedrum OL1:06:44+28:0423:05
4Grete SkotteFossum IF1:19:19+40:3927:26
Anne Berit UlsakerHemsedal ILdiskvalifisert
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-N

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina NicolaysenSandefjord OK52:5319:05
2Sigrun GjoneSandefjord OK1:20:30+27:3729:03

D 17-20

4 910 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BrekkeLillomarka OL50:3610:18
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL54:59+4:2311:11
3Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb57:59+7:2311:48
4Kristiane RogstadKongsberg OL1:26:38+36:0217:38

D 21-

6 010 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marjo LiikanenGanddal IL47:447:56
2Therese HaareKonnerud IL47:50+0:067:57
3Malin SørensenNydalens SK48:34+0:508:04
4Sølvi FossøyEiker OL59:45+12:019:56
5Helen MartinsenIL Gular1:03:15+15:3110:31
6Trine BolstadGanddal IL1:03:56+16:1210:38
7Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1:08:27+20:4311:23
8Anne Marthe PeveriEiker OL1:10:02+22:1811:39
9Katharina RogstadEmblem IL1:11:04+23:2011:49
Ingrid Disch LøsetÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Helene Lund-JohansenIL Tyrvingikke startet

D 35-

4 910 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille NaufHedrum OL1:07:2613:44

D 40-

4 910 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK47:249:39
2Siri StørmerNydalens SK48:30+1:069:52
3Monica BerglundRingerike OL52:51+5:2710:45
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK53:10+5:4610:49
5Kristin Nergaard BergFossum IF1:02:39+15:1512:45
6Larysa MironavaModum OL1:05:45+18:2113:23
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:08:51+21:2714:01
8Linda FredhOK Moss1:51:06+1:03:4222:37
Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

D 45-

4 130 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Milda ØhlckersIL Tyrving42:2710:16
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb42:29+0:0210:17
3Kristin SandvenNotodden OL46:07+3:4011:09
4Anne Guro NøklebyRingerike OL46:39+4:1211:17
5Marit InngjerdingenHeming Orientering47:42+5:1511:32
6Irene MikkelsenHorsens OK49:14+6:4711:55
7Tanja InstanesSturla, IF55:25+12:5813:25
8Line Skjevik ArnevikRingerike OL56:56+14:2913:47
9Jane ExleyWarrior OC1:00:22+17:5514:36
10Anne Marthe ØstvoldHeming Orientering1:02:54+20:2715:13
11Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:03:10+20:4315:17
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:03:14+20:4715:18
13Ina Cecilie LandroKonnerud IL1:03:57+21:3015:29
14Jorunn BlindheimLillomarka OL1:08:00+25:3316:27
15Åse NysæterSkien OK1:11:10+28:4317:13
16Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:11:17+28:5017:15
17Marit GanoRøyken OL1:11:21+28:5417:16
18Trude NysæterSkien OK1:13:02+30:3517:41
19Solveig BerganNydalens SK1:13:45+31:1817:51
20Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1:24:58+42:3120:34
Kristin BruserudOL Trolloikke startet
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 50-

3 810 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tove StrandMåren OK37:269:49
2Inger Tone NygårdEgersund OK39:56+2:3010:28
3Toini SkyttersæterKonnerud IL44:12+6:4611:36
4Veslemøy SolbergKonnerud IL45:59+8:3312:04
5Ida SyversenRøyken OL46:47+9:2112:16
6Ingvild MulenKristiansand OK51:30+14:0413:31
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb53:00+15:3413:54
8Maria TorgersenBækkelagets SK1:02:22+24:5616:22

D 55-

3 810 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dagrun MelkildHeming Orientering39:0410:15
2Grete S B HoviSkien OK39:21+0:1710:19
3Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL41:16+2:1210:49
4Anne Berit EidNydalens SK44:26+5:2211:39
5Ann Karin TjørhomGanddal IL45:45+6:4112:00
6Kjersti SkantzeIL Tyrving47:17+8:1312:24
7Kirsti Aas OlsenEiker OL49:06+10:0212:53
8Bente LandmarkFossum IF49:09+10:0512:54
9Randi NicolaisenAsker Skiklubb49:18+10:1412:56
10Berit BergeIL Tyrving50:04+11:0013:08
11Carina JacobssonOK Rodhen50:33+11:2913:16
12May Jorunn RognlienModum OL58:11+19:0715:16
12Eva SyversenRøyken OL58:11+19:0715:16
14Eli Tufte HanssenEiker OL59:39+20:3515:39
15Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1:00:10+21:0615:47
16Grete BerntsenMåren OK1:02:48+23:4416:28
17Anne Margit BrattenMåren OK1:14:44+35:4019:36

D 60-

3 250 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL33:0010:09
2Bjørg SvanbergRøyken OL36:45+3:4511:18
3Unni Strand KarlsenFredrikstad SK45:58+12:5814:08
4Aud KjemperudEiker OL48:15+15:1514:50
Randi NilstadIL Tyrvingdiskvalifisert
Wenche HultgreenIL Tyrvingikke startet
Inger NergaardStokke ILikke startet

D 65-

3 250 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK37:1411:27
2Linda VerdeSturla, IF39:10+1:5612:03
3Kari StrandeRingerike OL39:44+2:3012:13
4Ingjerd SognnæsBergens TF41:58+4:4412:54
5Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL43:37+6:2313:25
6Berit HegdalBergens TF48:48+11:3415:00
7Bjørg MostaulBø OL49:37+12:2315:16
8Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø51:21+14:0715:48
9Astrid LundeDrangedal OL1:07:06+29:5220:38
10Helga PeveriEiker OL1:08:50+31:3621:10
11Grethe Lill RyengSturla, IF1:15:29+38:1523:13
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert
Inger TiltnesIL Tyrvingdiskvalifisert
Emma Grete Feyling HaareKonnerud ILdiskvalifisert

D 70-

2 700 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgitte BekkelundRøyken OL37:3213:54
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL38:30+0:5814:15
3Edel SlettemarkStord Orientering41:32+4:0015:22
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL45:49+8:1716:58
5May Helene HansenSandefjord OK54:37+17:0520:13
6Synnøve DalvaBø OL1:16:42+39:1028:24
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Ingvill VoldFana ILdiskvalifisert
Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslagikke startet

D 75-

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb42:2815:43
2Unni DrageHaugerud IF45:41+3:1316:55
3Elin DahlenRingerike OL48:32+6:0417:58
4Inger Lise SolbergBø OL1:01:23+18:5522:44

D 80-

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør58:2821:39
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1:02:09+3:4123:01

H -10

1 790 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Jon StrandKongsberg OL23:34+3:3413:09
0Jan Olav BerganKongsberg OL20:0011:10
0Arne BisethKongsberg OL22:33+2:3312:35
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL28:08+8:0815:43
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL20:08+0:0811:14
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubbbrutt
Lauritz BrunborgNittedal OLikke startet

H 11-12

2 600 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rasmus BerglundRingerike OL18:567:16
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20:30+1:347:53
3Brage EikåsSandefjord OK22:02+3:068:28
4Gabriel GjoneSandefjord OK23:55+4:599:11
5Borgar SkjelbredKongsberg OL24:05+5:099:15
6Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK24:31+5:359:25
7Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)25:02+6:069:37
8Endre SandKongsberg OL25:49+6:539:55
9Anders Næss-UlsethHeming Orientering26:31+7:3510:11
10Erlend UlsakerHemsedal IL30:29+11:3311:43
11Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)32:22+13:2612:26
12Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)33:02+14:0612:42
13Oskar HopeModum OL38:29+19:3314:48
14Einar ØstvoldHeming Orientering42:30+23:3416:20
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OLdiskvalifisert
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

H 11-12N

1 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathias AxelsonEiker OL20:1410:49

H 13-14

3 330 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF23:467:08
2Jacob MikkelsenHorsens OK27:57+4:118:23
3Halvor LøkenKongsberg OL28:18+4:328:29
4Vegard Holm JohannesenKongsberg OL29:44+5:588:55
5Johan EgerKongsberg OL30:53+7:079:16
6Mikkel BerglundRingerike OL31:18+7:329:23
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering32:11+8:259:39
8Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)32:16+8:309:41
9Sindre Vie StrislandFossum IF33:29+9:4310:03
10Arne BerganKongsberg OL33:46+10:0010:08
11Benjamin GjoneSandefjord OK36:57+13:1111:05
12Atle Nikolai WølloKongsberg OL37:07+13:2111:08
13Markus RichterSandnes IL (Rogaland)37:28+13:4211:15
14Martin Nøkleby MellingRingerike OL37:44+13:5811:19
15Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering38:27+14:4111:32
16Børge Nilsen BergFossum IF39:46+16:0011:56
17Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb39:54+16:0811:58
18Tarje EspelinAsker Skiklubb40:44+16:5812:13
19Sindre UlsakerHemsedal IL41:52+18:0612:34
20Martin Størmer-AntonsenNydalens SK43:15+19:2912:59
21Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering43:19+19:3313:00
22Anders KlavenesSandefjord OK46:48+23:0214:03
23Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)48:11+24:2514:28
24Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb51:48+28:0215:33
25Mathias NyhaugAsker Skiklubb55:00+31:1416:30
26Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering56:06+32:2016:50
27Eivind Bogen ArenthSturla, IF58:20+34:3417:31
28Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)59:47+36:0117:57
Erlend LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert
Jørgen WesterheimStord Orienteringbrutt
Gustav Andresen SkotteFossum IFikke startet
Axel AaldeNydalens SKikke startet
Gaute BerganNydalens SKikke startet
Eirik Vie StrislandFossum IFikke startet
Arthur BrunborgNittedal OLikke startet

H 13-16C

2 890 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus EikåsSandefjord OK38:4913:25
2Christian DaleBergens TF39:55+1:0613:48
3Kristoffer ØhlckersIL Tyrving45:07+6:1815:36
4Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering54:41+15:5218:55
5Torbjørn Nguyen HansenOdda OL1:00:03+21:1420:46
6Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1:02:07+23:1821:29
7Elias Nguyen HansenOdda OL2:25:12+1:46:2350:14
Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet

H 15-16

4 910 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering39:017:56
2Anders VestølVegårshei IL40:07+1:068:10
3Rolf Trygve HaugKongsberg OL40:26+1:258:14
4Eivind Berner MyhreFossum IF41:59+2:588:33
5Vetle DrageKongsberg OL44:15+5:149:00
6David RundeKristiansand OK48:04+9:039:47
7Iver RingheimLarvik OK53:46+14:4510:57
8Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:03:14+24:1312:52
9Olav LundKongsberg OL1:07:29+28:2813:44
10Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1:10:24+31:2314:20
11Jonas EikåsSandefjord OK1:11:43+32:4214:36
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLikke startet
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OLikke startet
Herman BrunborgNittedal OLikke startet
Halvor RudningenHemsedal ILikke startet

H 15-16B

2 890 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering31:0710:46
2Ulrik Andre StrømHedrum OL41:48+10:4114:27
Anders Kvamme FeldeSnertingdal IF Orienteringikke startet

H 17-A kort

4 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Holth JohannessenRøyken OL40:578:20
2Stian BergersenIL Tyrving43:23+2:268:50
3Simon NysæterSkien OK49:42+8:4510:07
4Endre UlsakerHemsedal IL55:52+14:5511:22
5Peter CarlsenSturla, IF1:00:30+19:3312:19
6Sander ArnevikRingerike OL1:01:19+20:2212:29
7Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:04:39+23:4213:10
Håvard Landro SvingheimKonnerud ILikke startet

H 17-B

2 890 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arild NyhaugAsker Skiklubb35:1712:12
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL38:12+2:5513:13
3Ove KjetsåOtra IL41:03+5:4614:12
4Tony HalsallOtra IL41:04+5:4714:12
5Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)43:25+8:0815:01
6Thor VollsetHeming Orientering46:59+11:4216:15
7Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL49:56+14:3917:16
8Eiliv Bjarne LønningenOtra IL57:55+22:3820:02
9Helge JørgensenHaugesund IL Orientering59:45+24:2820:40
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

H 17-C

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL31:0210:44
2Knut GjoneSandefjord OK56:42+25:4019:37
3Einar HansenOdda OL1:01:51+30:4921:24
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-20

6 010 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun BerganNydalens SK46:387:45
2Skjalg NysæterSkien OK51:39+5:018:35
3Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF55:09+8:319:10
4Oskar ArnevikRingerike OL59:02+12:249:49
5Martin Andresen SkotteFossum IF1:09:16+22:3811:31
Even-Andre ThorbjørnsenNotodden OLdiskvalifisert

H 21-

7 170 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein SørensenNydalens SK43:416:05
2Rune NygaardIL Gular46:49+3:086:31
3Morten Urdal BakkeIL Tyrving46:54+3:136:32
4Sigve VågsnesOppsal Orientering46:58+3:176:33
5Øyvind HelgerudHalden SK48:30+4:496:45
6Kjetil OkkenhaugEmblem IL48:52+5:116:48
7Halvor SaunesNydalens SK49:44+6:036:56
8Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL50:42+7:017:04
9Lars-Inge ArnevikRingerike OL52:02+8:217:15
10Stefan RingOK Löftan53:13+9:327:25
11Sigurd Myhre AndreassenHalden SK54:33+10:527:36
12Kenneth SandvoldEiker OL54:44+11:037:38
13Øyvind StoksethHalden SK55:12+11:317:41
14Trond LundIL Tyrving58:45+15:048:11
15Steinar LandeBø OL1:00:47+17:068:28
16Lars GrønhovdModum OL1:05:56+22:159:11
17Morten TangenOK Moss1:13:51+30:1010:17
18Pål SkogedalAsker Skiklubb1:43:17+59:3614:24
Eirik Næss-UlsethNydalens SKikke startet

H 35-

7 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer JacobsenIL Tyrving52:337:19
Jostein F. TellnesAsker Skiklubbbrutt

H 40-

7 170 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)48:146:43
2Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)52:15+4:017:17
3Jan Tore LudvigsenIL Koll54:12+5:587:33
4Henning SpjelkavikIL Tyrving58:55+10:418:13
5Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1:01:22+13:088:33
6Lars BerglundRingerike OL1:06:45+18:319:18
7Kristian Bernhard NilsenFossum IF1:07:38+19:249:25
8André JægtvikKonnerud IL1:08:09+19:559:30
9Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL1:11:40+23:269:59
10Charles HalaasFossum IF1:17:15+29:0110:46
11Ola BratlieIL BUL-Tromsø1:20:24+32:1011:12
12Mads MikkelsenHorsens OK1:26:00+37:4611:59
13Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:10:00+1:21:4618:07

H 45-

6 440 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Dag StrislandKolbotn og Skimt OL32:074:59
2Kenneth WesterheimStord Orientering47:18+15:117:20
3Frode NysæterSkien OK47:38+15:317:23
4Gisle NysæterSkien OK47:42+15:357:24
5Geir HoffIL Tyrving53:58+21:518:22
6Neil MarstonHemsedal IL55:37+23:308:38
7Bjørnar OlsrødStokke IL57:25+25:188:54
8Lars Erik GjeinFossum IF59:08+27:019:10
9Rune EngehultNotodden OL59:10+27:039:11
10Steinar EastwoodLillomarka OL1:00:27+28:209:23
11Sturle FurlandSandefjord OK1:02:55+30:489:46
12Frode StrislandFossum IF1:03:47+31:409:54
13Bjørn MartiniAsker Skiklubb1:04:14+32:079:58
14Atle StrømHedrum OL1:06:05+33:5810:15
15Stig MellingRingerike OL1:06:28+34:2110:19
16Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:06:51+34:4410:22
17Eirik JørgensenIL Tyrving1:07:38+35:3110:30
18Jo Børre EikåsSandefjord OK1:12:49+40:4211:18
19Jon NicolaysenSandefjord OK1:12:57+40:5011:19
20Terje BlindheimLillomarka OL1:13:50+41:4311:27
21Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:15:47+43:4011:46
22Atle BorgersenHedrum OL1:16:09+44:0211:49
23Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:24:25+52:1813:06
24Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1:24:37+52:3013:08
25Stig InstanesSturla, IF1:25:19+53:1213:14
26Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF1:34:17+1:02:1014:38
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Lars Audun VoldLillomarka OLikke startet
Håkon WoldSturla, IFikke startet

H 50-

5 320 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb39:057:20
2Helge GisholtOK Skeidi39:45+0:407:28
3Erik SaugerudKonnerud IL44:31+5:268:22
4Arild AndresenFossum IF45:31+6:268:33
5Gunnar HopeModum OL47:38+8:338:57
6Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)48:41+9:369:09
7Lars BaklidKonnerud IL49:57+10:529:23
8Torgeir SnilsbergOK Moss50:07+11:029:25
9Njål SvingheimKonnerud IL50:21+11:169:27
10Håkon JendalFossum IF50:46+11:419:32
11Roar ByeModum OL56:14+17:0910:34
12Arne TorgersenBækkelagets SK56:56+17:5110:42
13Nils BerganNydalens SK59:20+20:1511:09
14Bjørn Richard KirsteSkien OK1:06:39+27:3412:31
15Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1:08:53+29:4812:56
16Øivind BergetSarpsborg OL1:18:03+38:5814:40
17Per Einar StrømHedrum OL1:50:41+1:11:3620:48
18Inge RingheimLarvik OK2:02:41+1:23:3623:03
Rune RøedStokke ILikke startet

H 55-

5 320 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SlungaardIL Tyrving42:348:00
2Harald ThonSturla, IF43:03+0:298:05
3Martin BagnessWarrior OC43:54+1:208:15
4Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL44:08+1:348:17
5Inge GlittumOK Skeidi46:39+4:058:46
6Jan BlandkjennKristiansand OK48:20+5:469:05
7Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL49:12+6:389:14
8Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb52:26+9:529:51
9Øyvind Roger HansenRøyken OL52:58+10:249:57
10Espen RaastadSkien OK55:22+12:4810:24
11Ove MartinsenHauketo IF58:58+16:2411:05
12Morten HulløenKristiansand OK1:00:01+17:2711:16
13Håkon MogstadFana IL1:05:33+22:5912:19
14Eivind TokheimOdda OL1:09:29+26:5513:03
15John YtternesKolbotn og Skimt OL1:33:36+51:0217:35

H 60-

4 120 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumOK Skeidi31:517:43
2Terje Wiig MathisenNydalens SK33:23+1:328:06
3Morten DueMåren OK34:45+2:548:26
4Morten DåsnesRingerike OL36:35+4:448:52
5Harald HoviSkien OK38:23+6:329:18
6Dag MoeKristiansand OK38:49+6:589:25
7Magne VollenOslostudentenes IK39:10+7:199:30
8Are EriksenOslostudentenes IK40:21+8:309:47
9Reidar FossumAsker Skiklubb41:42+9:5110:07
10Alf PettersenIL Tyrving44:59+13:0810:55
11Svein AckenhausenKonnerud IL46:03+14:1211:10
12Gisle Nordahl DueMåren OK49:10+17:1911:56
13Kjell SvanbergRøyken OL49:39+17:4812:03
14Per Chr. HagenBø OL51:33+19:4212:30
15Roy GjerdingOK Moss53:49+21:5813:03
16Øyvind GylverAsker Skiklubb1:02:10+30:1915:05
17Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:09:59+38:0816:59
Frode LøsetRingerike OLbrutt
Erik LindstrømModum OLikke startet

H 65-

4 120 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK37:079:00
2Sveinung RekaaNotodden OL41:09+4:029:59
3Øivind FadumSande Sportsklubb41:34+4:2710:05
4Hans Roar BakkenEiker OL44:05+6:5810:41
5Hugo ChristensenNotodden OL44:59+7:5210:55
6Per Ove TransethRøyken OL45:24+8:1711:01
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL46:46+9:3911:21
8Rolf LundeEiker OL47:53+10:4611:37
9Arne TiltnesIL Tyrving48:09+11:0211:41
10Paul SkjakerHadeland OL48:55+11:4811:52 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Martin WilsonBerkshire Orienteers49:43+12:3612:04
12Per ØhlckersIL Tyrving49:48+12:4112:05
13Martin NaufHedrum OL49:52+12:4512:06
14Arnulf RulnesNotodden OL50:53+13:4612:21
15Ragnar Niemi BergStokke IL54:20+17:1313:11
16Elling AakreAndebu IL54:34+17:2713:14
17Hans Lyder HaareKonnerud IL56:57+19:5013:49
18Leif Roger HultgreenRingerike OL1:09:19+32:1216:49
19Hogne KjæråsAndebu IL1:20:58+43:5119:39
Jimmy NordliTrøsken ILdiskvalifisert
Jørn TorgersenTIF Vikingdiskvalifisert
Jan BøhleOL Trollodiskvalifisert
Eystein WeltzienIL Tyrvingikke startet

H 70-

3 810 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL38:4010:08
2Geir ArnesenBærums Skiklub40:49+2:0910:42
3Eldar BørsumBækkelagets SK41:19+2:3910:50
4Ragnar HillestadLardal OL42:49+4:0911:14
5Per VoldFana IL43:00+4:2011:17
6Kjell DolvaSkien OK45:49+7:0912:01
7Tor SørensenEiker OL46:48+8:0812:17
8Dag Rønning JensenOL Trollo47:36+8:5612:29
9Rolf GjølbergLarvik OK47:44+9:0412:31
10Sigvald RobberstadHalsnøy OL48:17+9:3712:40
11Kjell GrønhovdModum OL49:04+10:2412:52
12Helge FossheimHedrum OL50:37+11:5713:17
13Geir TrøanKolbotn og Skimt OL50:59+12:1913:22
14Trond WettergreenDriv IL54:17+15:3714:14
15Lars Martin GjeinStokke IL55:18+16:3814:30
16Arne KristensenStokke IL57:51+19:1115:11
17Frank EliassenSandefjord OK58:28+19:4815:20
18Hallvard MyrvollBø OL59:52+21:1215:42
19Harald SteinslandVikebygd IL1:00:31+21:5115:53
20Thorolf TrolsrudBotne SK1:01:19+22:3916:05
21Bjørn A. SchouOK Sør1:06:43+28:0317:30
22Tore VaajeAsker Skiklubb1:09:19+30:3918:11 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:14:06+35:2619:26
Roar LøkenSandefjord OKikke startet
Kjell StenstadvoldIL Tyrvingikke startet
Steinar SlettemarkStord Orienteringikke startet

H 75-

3 250 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss37:0111:23
2Odd AureDrangedal OL39:42+2:4112:12
3Ingolf DybvikStord Orientering41:50+4:4912:52
4Bjørn W. LudvigsenSturla, IF43:19+6:1813:19
5Kjell KlokkerudEiker OL45:49+8:4814:05
6Erling TidemannLommedalens IL49:02+12:0115:05
7Per Øystein AndersenLarvik OK49:24+12:2315:12
8Ivar Louis BergSturla, IF49:31+12:3015:14
9Tormod DahlenRingerike OL56:21+19:2017:20
10Sturle HånesIL GeoForm58:33+21:3218:00
11Arne ØfsthusAsker Skiklubb1:00:12+23:1118:31
12Oddvar GjelstadSandefjord OK1:05:22+28:2120:06
13Tor Eivind EdvardsenLarvik OK1:06:12+29:1120:22
14Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1:07:20+30:1920:43
15Sigurd HaugerudIL GeoForm1:16:22+39:2123:29
16Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:19:30+42:2924:27
Olav SolbergBø OLdiskvalifisert
Kåre KnudsenIL GeoFormdiskvalifisert
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

H 80-

2 700 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF42:3715:47
2Johan JanssonVäxjö OK48:52+6:1518:05
3Helge TvedtenLarvik OK50:13+7:3618:35
4Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag51:49+9:1219:11
5Einar JørundlandOK Sør55:38+13:0120:36
6Olav MostaulHøydalsmo IL57:57+15:2021:27
7Ole Einar DalenRingerike OL1:00:29+17:5222:24
8Helge HalvorsenLarvik OK1:00:51+18:1422:32
9Per MeilandLommedalens IL1:20:07+37:3029:40
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegnbrutt
Carl-Fred. KolderupStabæk IFikke startet

Direkte A-Kort

4 120 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav TorgersenBækkelagets SK36:058:45
2Sofie AamesNydalens SK37:51+1:469:11
3Einar KlavenesSandefjord OK39:56+3:519:41
4Jan SævigNOTEAM40:20+4:159:47
5Sven OhrvikKonnerud IL44:31+8:2610:48
6Eirik Næsset RamtvedtOslostudentenes IK44:42+8:3710:50
7Mila ZaharinovaOppsal Orientering46:09+10:0411:12
8Sissel  SkovlyRingerike OL46:15+10:1011:13
9Tom André AlstadsætherEiker OL47:46+11:4111:35
10Arve LøyningOdda OL50:56+14:5112:21
11Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen51:49+15:4412:34
12Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL53:56+17:5113:05
13Jakob Skovly FjeldstadRingerike OL54:47+18:4213:17
14Eirin D MathiesenRingerike OL56:43+20:3813:45
15Pål RundeKristiansand OK57:56+21:5114:03
16Toril WiigIL Tyrving59:31+23:2614:26
17Ingeborg KvarmeSturla, IF59:44+23:3914:29
18Anne NilsenÅs-NMBU Orientering59:56+23:5114:32
19Aase MestadLillomarka OL1:00:14+24:0914:37
20Gun Irene MonsenEgersund OK1:04:53+28:4815:44
21Roger ØstvoldHeming Orientering1:09:59+33:5416:59
22Lill-Kristin EngeModum OL1:21:13+45:0819:42
Hanne FredheimLillomarka OLdiskvalifisert
Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

Direkte A-Lang

6 010 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigur HeggedalNydalens SK37:546:18
2Håkon HeggedalNydalens SK41:55+4:016:58
3Øyvind  EngerNydalens SK42:01+4:076:59
4Erik HaareKonnerud IL46:39+8:457:45
5Brynjar  FredheimLillomarka OL50:13+12:198:21
6Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK52:29+14:358:43
7Dag Helland-HansenIL Tyrving54:04+16:108:59
8Siri EidnesOslostudentenes IK54:41+16:479:05
9Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen59:26+21:329:53
10Roar GammelsæterKolbotn og Skimt OL59:52+21:589:57
11Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1:01:10+23:1610:10
12Torstein  MellemNydalens SK1:01:53+23:5910:17
13Håkon Nergaard  BergStokke IL1:02:13+24:1910:21
14Torill BrekkenGanddal IL1:07:42+29:4811:15
15Vencula SramkovaHemsedal IL1:08:28+30:3411:23
16Ingun Jahren HorvliKonnerud IL1:13:30+35:3612:13
17Adam ConwayKongsberg OL1:14:28+36:3412:23
18Jon Erik KvarmeSturla, IF1:15:04+37:1012:29
19Trond MyhreFossum IF1:17:54+40:0012:57
20Bertil HorvliKonnerud IL1:19:28+41:3413:13

Direkte B

2 890 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KvarmeSturla, IF25:018:39
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL32:59+7:5811:24
3Thea Fjogstad  NielsenNOTEAM33:11+8:1011:28
4Mina Akiko Horni JohnsenSturla, IF36:03+11:0212:28
5Even LøkkenNOTEAM37:03+12:0212:49
6Håvard MathiesenNOTEAM40:06+15:0513:52
7Kristin FredheimSandefjord OK43:02+18:0114:53
8Christian HandstangerKolbotn og Skimt OL49:11+24:1017:01
9Torbjørn BogenSturla, IF49:18+24:1717:03
10Silje MyklatunIL Tyrving49:34+24:3317:09
11Vetle TveitenNOTEAM50:13+25:1217:22
12Sølvi MartiniAsker Skiklubb53:52+28:5118:38
13Vegard Tronstad AndersenKongsberg OL1:05:09+40:0822:32
14Hildegunn  GrønsethFossum IF1:09:02+44:0123:53
15Synnøve WestermoenSandefjord OK1:14:17+49:1625:42
Dag Ottar JohansenAsker Skiklubbdiskvalifisert

Direkte C

2 890 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tanja AppenzellerFossum IF1:10:2724:22
2Anders JohnsenSturla, IF1:14:59+4:3225:56
3Ellen Sofie RuudEiker OL1:54:31+44:0439:37

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor