Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Pinseløpet - Dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Pinseløpet - Dag 1
Arrangørorganisasjon: Kongsberg OL
Dato: lørdag 3 juni 2017

N-åpen

1 970 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Selma WeslienKongsberg OL37:45+7:2519:09
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL20:5310:36
0Sebastian RøkebergEiker OL16:198:16
0Hedvig Marie HaugBotne SK27:4314:04
0Karoline NordgårdNotodden OL27:5314:09
0Aurora Viken FossEiker OL35:04+4:4417:48
0Ronia Robin MarstonHemsedal IL32:57+2:3716:43
0Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL30:55+0:3515:41
0Sigrid F AamandIdrettslaget Dyre Vaa26:0613:14
0Randi F AamandIdrettslaget Dyre Vaa24:5612:39
0Erik BerganKongsberg OL32:48+2:2816:38
0Tiril J MyltunIL Tyrving29:5515:11
0Alva Zahl ErikssonKongsberg OL48:22+18:0224:33
0Snorre HessenNOTEAM47:59+17:3924:21
0Nils Zahl  ErikssonNOTEAM47:53+17:3324:18
0Kristian MorkNotodden OL20:4010:29
0Eirik LestebergKongsberg OL22:0411:12
0Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering20:2510:21
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL28:0614:15
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering26:5613:40
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL30:2015:23
0Sigurd Oma LøyningOdda OL33:00+2:4016:45
0Eivind VågsnesOppsal Orientering25:1712:50
0Jonas MikkelsenHorsens OK26:4113:32
0Håkon ØverbyKongsberg OL26:0013:11
0Simen HobbelstadEiker OL21:1010:44
0Eline Maudal PettersenKongsberg OL26:2813:26
0Frida HopeModum OL27:0913:46
0Olai BisethKongsberg OL20:2510:21
0Mina HobbelstadEiker OL20:5110:35
0Andreas KristiansenOL Trollo23:2711:54
0Mathis RenardKongsberg OL24:1712:19
0Cathrine SognNotodden OL24:2712:24
0Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb41:10+10:5020:53
0Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)35:31+5:1118:01
0Inga Jiang EriksenNotodden OL41:10+10:5020:53
0Martina VågsnesOppsal Orientering31:06+0:4615:47
0Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb24:3012:26
0Tuva BredholtKongsberg OL26:5613:40
0Sindre FurlandSandefjord OK20:0010:09
0Mathis BurckhardtEiker OL35:36+5:1618:04
0Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving32:21+2:0116:25
0Tony N HansenOdda OL44:14+13:5422:27
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL32:38+2:1816:33
0Maia Maudal PettersenKongsberg OL40:20+10:0020:28
0Ingvild RingheimLarvik OK22:3711:28
0Amalie BirkelundAsker Skiklubb48:57+18:3724:50
0Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb24:0912:15
0Erlend Sørebø GulliksenNotodden OL27:1313:48
0Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SK27:4314:04
0Johanne Hedemark NelsonBerger og Svelvik OL35:39+5:1918:05
0Magnus LestebergKongsberg OL34:33+4:1317:32
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL17:438:59
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)24:3712:29
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Sunniva Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
Malin Johansson HendenHedrum OLikke startet
Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OLikke startet
Elise Hedemark NelsonBerger og Svelvik OLikke startet
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet
Erik BerganKongsberg OLikke startet

D -10

1 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marte EgerKongsberg OL27:2913:52
0Rannveig Oma LøyningOdda OL27:2413:50
0Elise RenardKongsberg OL23:0211:37
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering39:16+8:4619:49
0Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)30:3015:24
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL33:24+2:5416:52

D 11-12

2 610 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL20:147:45
2Sofia ØhlckersIL Tyrving24:25+4:119:21
3Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb25:01+4:479:35
4Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering26:08+5:5410:00
5Iril RingheimLarvik OK27:30+7:1610:32
6Ingeborg EikåsSandefjord OK28:08+7:5410:46
7Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)28:39+8:2510:58
8Marthe Graff-WiikRøyken OL29:19+9:0511:13
9Sara MartiniAsker Skiklubb29:30+9:1611:18
10Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL29:54+9:4011:27
11Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)30:04+9:5011:31
12Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL30:16+10:0211:35
13Ella MikkelsenHorsens OK32:30+12:1612:27
14Ingrid LestebergKongsberg OL35:00+14:4613:24
15Iselin HøivoldKongsberg OL35:04+14:5013:26
16Anne ØstvoldHeming Orientering36:00+15:4613:47
17Line Borgejordet SimonesNotodden OL48:30+28:1618:34

D 11-12N

1 970 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Lien GrøtbergKongsberg OL18:259:20
2Maria Schau OlsenNotodden OL33:59+15:3417:15

D 13-14

2 800 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26:379:30
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)26:48+0:119:34
3Mari ØverbyKongsberg OL26:49+0:129:34
4Johanna Sofie LongfjeldModum OL28:47+2:1010:16
5Mina Akiko JohnsenSturla, IF28:54+2:1710:19
6Selma HøivoldKongsberg OL29:28+2:5110:31
7Emma EngehultNotodden OL30:45+4:0810:58
8Ingvild GustafssonKongsberg OL31:27+4:5011:13
9Konstanse MoholthKongsberg OL32:56+6:1911:45
10Kseniya MironavaModum OL34:45+8:0812:24
11Eileen BjanesIL Tyrving36:54+10:1713:10
12Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)38:26+11:4913:43
13Marie KvarmeSturla, IF38:34+11:5713:46
14Kristin NordgårdNotodden OL44:20+17:4315:50
15Vida Helland-HansenIL Tyrving46:49+20:1216:43
16Ingrid MobråthenBotne SK48:41+22:0417:23
17Mille Baastad BergIL Tyrving49:38+23:0117:43
18Andrea Kirkenes FjellRøyken OL1:39:23+1:12:4635:29
19Helene Brandal SøftingKongsberg OL2:04:43+1:38:0644:32
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sunniva MorlandstoEiker OLikke startet

D 13-16C

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigrid SkjelbredKongsberg OL35:0711:42
2Mina Borgejordet SimonesNotodden OL38:26+3:1912:48
3Marlene SkramdalHedrum OL38:46+3:3912:55
4Amanda AxelsonEiker OL38:53+3:4612:57
Maren BruserudOL Trolloikke startet

D 13-16N

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg HovdejordNotodden OL33:3712:21

D 15-16

3 340 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne HaavengenKongsberg OL32:339:44
2Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL32:45+0:129:48
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb35:10+2:3710:31
4Ida MonsenEgersund OK36:22+3:4910:53
5Solveig LetmolieEiker OL36:26+3:5310:54
6Tale StrandKongsberg OL36:46+4:1311:00
7Christine HoenEiker OL36:48+4:1511:01
8Ingeborg KvarmeSturla, IF38:56+6:2311:39
9Janne Tjørhom AasheimGanddal IL40:11+7:3812:01
10Ingrid BlindheimLillomarka OL40:17+7:4412:03
11Tomine Lysaker SandenEiker OL40:29+7:5612:07
12Oda Isnes TyseEiker OL40:30+7:5712:07
13Karoline TorøKongsberg OL41:34+9:0112:26
14Silje MorlandstøEiker OL42:25+9:5212:41
15Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL42:54+10:2112:50
16Hanna JohanssonHedrum OL50:23+17:5015:05
17Ina MartiniAsker Skiklubb50:32+17:5915:07
18Marte Karine LarsenKongsberg OL51:00+18:2715:16
19Silje SlungaardIL Tyrving51:51+19:1815:31
20Alvilde Lysaker SandenEiker OL52:35+20:0215:44
21Live ØstvoldHeming Orientering58:27+25:5417:30
22Anny RogneOL Tønsberg og omegn1:00:51+28:1818:13
23Malene InstanesSturla, IF1:01:59+29:2618:33
24Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:05:40+33:0719:39
25Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL1:08:15+35:4220:26
26Anni SaarelaKonnerud IL1:12:48+40:1521:47
27Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:19:48+47:1523:53
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Ingvild LangeggenKongsberg OLdiskvalifisert

D 15-16B

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine InstanesSturla, IF31:5011:12
2Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering1:13:09+41:1925:45

D 17-A kort

3 030 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsa FranzenIL Tyrving28:449:28
2Ingrid LetmolieEiker OL37:54+9:1012:30
3Anna Isnes TyseEiker OL40:41+11:5713:25
4Johanne Øderud VatneBækkelagets SK41:28+12:4413:41
5Marianne Solheim SandbergModum OL44:00+15:1614:31
6Vera Gano MønnichRøyken OL44:28+15:4414:40
7Anne Berg GjølbergLarvik OK46:57+18:1315:29
8Åshild OmaOdda OL50:12+21:2816:34

D 17-B

2 840 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vivian MoenLardal OL43:1815:14
2Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK45:17+1:5915:56
3Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL46:04+2:4616:13
4Inger Isnes TyseEiker OL48:57+5:3917:14
5Rita RaastadSkien OK50:59+7:4117:57
6Bodil HulløenKristiansand OK54:05+10:4719:02
7Mia EngehultNotodden OL54:15+10:5719:06
8Susanne StrømHedrum OL57:41+14:2320:18
9Anne Moian NydalAsker Skiklubb1:05:05+21:4722:55
10Aileen RundeKristiansand OK1:05:59+22:4123:14
11Silje Skatvedt StensrudOK Horten1:15:17+31:5926:30
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OLikke startet
Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-C

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL36:0712:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
2May-Britt SkramdalHedrum OL39:50+3:4313:16
3June Helen MyklebustHedrum OL44:29+8:2214:49
4Kristin JohanssonHedrum OL50:07+14:0016:42
5Solveig SchouOK Sør1:01:15+25:0820:25
Lene Elise Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-N

2 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina NicolaysenSandefjord OK41:4715:21
Nina irene Guttormsen SørumSkien OKdiskvalifisert

D 17-20

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BrekkeLillomarka OL38:2111:10
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL40:58+2:3711:56
3Kristiane RogstadKongsberg OL1:01:34+23:1317:56

D 21-

3 670 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Malin SørensenNydalens SK28:487:50
2Therese HaareKonnerud IL29:00+0:127:54
3Marjo LiikanenGanddal IL29:41+0:538:05
4Magdalena CermakovaNydalens SK32:57+4:098:58
5Sølvi FossøyEiker OL37:14+8:2610:08
6Trine BolstadGanddal IL42:28+13:4011:34
7Anne Marthe PeveriEiker OL42:41+13:5311:37
8Katharina RogstadEmblem IL47:45+18:5713:00
Helen MartinsenIL Gularikke startet

D 35-

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Marie BlekenBækkelagets SK34:069:56
2Randi MorkNotodden OL42:58+8:5212:31
3Pernille NaufHedrum OL1:01:02+26:5617:47

D 40-

3 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Zsuzsa FeyIL Tyrving32:559:35
2Ingrid UndstadLarvik OK33:06+0:119:39
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK35:11+2:1610:15
4Monica BerglundRingerike OL39:14+6:1911:26
5Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41:37+8:4212:07
6Larysa MironavaModum OL42:20+9:2512:20
7Wenche EikåsSandefjord OK48:00+15:0513:59
8Trude HansenBerger og Svelvik OL53:12+20:1715:30
9Linda FredhOK Moss1:11:01+38:0620:42
10Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1:13:57+41:0221:33
Mona HoltePorsgrunn OLikke startet

D 45-

3 340 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb33:229:59
2Kristin SandvenNotodden OL34:01+0:3910:11
3Milda ØhlckersIL Tyrving37:35+4:1311:15
4Irene MikkelsenHorsens OK39:02+5:4011:41
5Tanja InstanesSturla, IF41:17+7:5512:21
6Randi EngløkkHaugesund IL Orientering44:25+11:0313:17
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering46:13+12:5113:50
8Marit InngjerdingenHeming Orientering46:51+13:2914:01
9Marte Sørebø GulliksenNotodden OL52:21+18:5915:40
10Hanne Marthe ØstvoldHedrum OL57:26+24:0417:11
11Christine HandstangerKolbotn og Skimt OL1:00:13+26:5118:01
12Merete UndelandSturla, IF1:00:45+27:2318:11
13Anne NilsenÅs-NMBU Orientering1:03:12+29:5018:55
14Marit GanoRøyken OL1:05:49+32:2719:42
15Jorunn BlindheimLillomarka OL1:12:09+38:4721:36
16Jane ExleyWarrior OC1:15:01+41:3922:27
17Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1:34:03+1:00:4128:09
18Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1:39:43+1:06:2129:51
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 030 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK32:1310:37
2Heidi SchatvetNotodden OL34:16+2:0311:18
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37:55+5:4212:30
4Toini SkyttersæterKonnerud IL38:31+6:1812:42

D 55-

3 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK32:4610:48
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL34:20+1:3411:19
3Kirsti Aas OlsenEiker OL35:36+2:5011:44
4Ann Karin TjørhomGanddal IL38:26+5:4012:41
5Randi NicolaisenAsker Skiklubb40:39+7:5313:24
6Bente LandmarkFossum IF46:54+14:0815:28
7Carina JacobssonOK Rodhen49:17+16:3116:15
8Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb50:44+17:5816:44
9Eli Tufte HanssenEiker OL1:05:24+32:3821:35

D 60-

3 040 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL34:0111:11
2Unni Strand KarlsenFredrikstad SK40:58+6:5713:28
3May ChristoffersenAsker Skiklubb41:07+7:0613:31
4Elle M. MelbyeHeming Orientering57:41+23:4018:58
5Aud KjemperudEiker OL1:00:47+26:4619:59
6Inger NergaardStokke IL1:01:13+27:1220:08
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 65-

3 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid StrandeSkien OK36:4712:05
2Kari StrandeRingerike OL38:53+2:0612:47
3Linda VerdeSturla, IF39:12+2:2512:53
4Ingunn YtrehusIL BUL-Tromsø42:58+6:1114:08
5Berit HegdalBergens TF44:46+7:5914:43
6Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL49:16+12:2916:12
7Ingjerd SognnæsBergens TF49:29+12:4216:16
8Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:05:34+28:4721:34
9Helga PeveriEiker OL1:15:01+38:1424:40
10Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL1:23:15+46:2827:23
Bjørg MostaulBø OLdiskvalifisert
Elisabeth RødAndebu ILdiskvalifisert
Grethe Lill RyengSturla, IFbrutt

D 70-

2 390 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL32:0213:24
2Birgitte BekkelundRøyken OL35:59+3:5715:03
3Inger LindløvOK Moss39:12+7:1016:24
4Edel SlettemarkStord Orientering39:48+7:4616:39
5May Helene HansenSandefjord OK41:09+9:0717:13
6Eli KlovningPorsgrunn OL44:55+12:5318:47
7Synnøve DalvaBø OL44:57+12:5518:48
8Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL45:03+13:0118:50
9Sidsel SandelienHeming Orientering45:30+13:2819:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
10Aina Romsdal MauritzsenVaranger Orienteringslag1:00:51+28:4925:27
11Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:31:58+59:5638:28
12Ingvill VoldFana IL1:45:49+1:13:4744:16

D 75-

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb36:4415:22
2Unni DrageHaugerud IF50:19+13:3521:03
3Elin DahlenRingerike OL58:03+21:1924:17

D 80-

2 390 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gudveig JørundlandOK Sør1:03:3226:34

H -10

1 980 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL17:028:36
0Snorre Bøen WiikNotodden OL34:03+10:0917:11
0Magnus SigurdssonStokke IL18:199:15
0Arne BisethKongsberg OL26:05+2:1113:10
0Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb24:08+0:1412:11
0Ola Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL23:4712:00
0Jan Olav BerganKongsberg OL23:5412:04
0Rasmus EngehultNotodden OL18:129:11
0Jon StrandKongsberg OL19:429:56
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17:368:53
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubbbrutt

H 11-12

2 610 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19:047:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Rasmus BerglundRingerike OL19:38+0:347:31
3Rasmus D. EastwoodLillomarka OL21:43+2:398:19
4Borgar SkjelbredKongsberg OL22:37+3:338:39
5Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL22:48+3:448:44
6Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)27:37+8:3310:34
7Anders Næss-UlsethHeming Orientering27:56+8:5210:42
8Einar ØstvoldHeming Orientering28:24+9:2010:52
9Mathias BirkelundAsker Skiklubb28:38+9:3410:58
10Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)34:25+15:2113:11
11Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving34:31+15:2713:13
12Linus Hognestad SennelsRøyken OL36:30+17:2613:59
13Oskar HopeModum OL50:10+31:0619:13
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H 11-12N

1 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)16:018:07
2Ludvig SkramdalHedrum OL21:47+5:4611:03
3Mathias AxelsonEiker OL28:30+12:2914:28
4Anund Sørebø GulliksenNotodden OL33:58+17:5717:14
5Bernard HandstangerKolbotn og Skimt OL35:16+19:1517:54

H 13-14

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas DaleBergens TF22:448:07
2Adam ConwayKongsberg OL22:52+0:088:10
3Jacob MikkelsenHorsens OK23:08+0:248:15
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL25:09+2:258:58
5Johan EgerKongsberg OL25:29+2:459:06
6Halvor LøkenKongsberg OL26:06+3:229:19
7Vegard Holm JohannesenKongsberg OL26:17+3:339:23
8Mikkel BerglundRingerike OL27:23+4:399:46
9Erlend LangeggenKongsberg OL29:18+6:3410:27
10Arne BerganKongsberg OL31:17+8:3311:10
11Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb31:57+9:1311:24
12Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering32:31+9:4711:36
13Henrik Kaupang LyeLarvik OK33:06+10:2211:49
14Mikael BirkelundAsker Skiklubb33:25+10:4111:56
15Markus RichterSandnes IL (Rogaland)36:35+13:5113:03
16Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering41:46+19:0214:55
17Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)42:29+19:4515:10
18Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)44:13+21:2915:47
19Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering47:40+24:5617:01
20Mathias NyhaugAsker Skiklubb49:58+27:1417:50
21Eivind Bogen ArenthSturla, IF53:04+30:2018:57
22Jørgen WesterheimStord Orientering55:32+32:4819:50
23Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)1:00:06+37:2221:27
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringikke startet

H 13-16C

3 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving25:108:23
2Kristoffer JørgensenHaugesund IL Orientering25:40+0:308:33
3Oskar BaklidKonnerud IL26:15+1:058:45
4Christian DaleBergens TF31:19+6:0910:26
5Bendik Schia LøeNotodden OL33:08+7:5811:02
6Markus EikåsSandefjord OK40:23+15:1313:27
7Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)40:42+15:3213:34
8Torbjørn Nguyen HansenOdda OL45:08+19:5815:02
9Sigurd Paulsen AskLierbygda OL46:02+20:5215:20
10Åsmund Paulsen VieHaugesund IL Orientering47:54+22:4415:58
11Elias Nguyen HansenOdda OL53:56+28:4617:58

H 15-16

3 430 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF25:137:21
2David RundeKristiansand OK26:31+1:187:43
3Anders VestølVegårshei IL27:06+1:537:54
4Vetle DrageKongsberg OL27:29+2:168:00
5Eivind Berner MyhreFossum IF27:57+2:448:08
6Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28:15+3:028:14
7Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering29:13+4:008:31
8Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn30:42+5:298:57
9Rolf Trygve HaugKongsberg OL37:30+12:1710:55
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving38:35+13:2211:14
11Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40:19+15:0611:45
12Jonas EikåsSandefjord OK40:44+15:3111:52
13Iver RingheimLarvik OK41:30+16:1712:05
14Jakob Schia LøeNotodden OL53:30+28:1715:35
15Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL1:04:02+38:4918:40
Olav LundKongsberg OLdiskvalifisert
Lars Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert
Martin BirkelundAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 15-16B

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering39:3613:56
2Ulrik Andre StrømHedrum OL59:26+19:5020:55

H 17-A kort

3 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor Halvor BolkesjøBækkelagets SK40:5311:55
2Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL47:56+7:0313:58
3Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering54:46+13:5315:58

H 17-B

2 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Sandvoll AskLierbygda OL32:5011:33
2Arild NyhaugAsker Skiklubb34:47+1:5712:14
3Ove KjetsåOtra IL35:48+2:5812:36
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL39:58+7:0814:04
5Tony HalsallOtra IL41:19+8:2914:32
6Øyvind KristiansenOL Trollo48:17+15:2717:00
7Eiliv Bjarne LønningenOtra IL48:37+15:4717:07
8Helge JørgensenHaugesund IL Orientering52:47+19:5718:35
9Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)54:35+21:4519:13
Ivar Mikal TyseEiker OLdiskvalifisert

H 17-C

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik AxelsonEiker OL22:397:33
2Gunnar SandenEiker OL34:09+11:3011:23
3Christoph CentmayerEiker OL40:25+17:4613:28
4Arnfinn SørumSkien OK46:55+24:1615:38
5Einar HansenOdda OL1:12:31+49:5224:10
Stian LillegårdLillomarka OLikke startet
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-20

3 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF31:398:37
2Vegard LøvliAsker Skiklubb36:39+5:009:59
Bjørnar LøvliAsker Skiklubbikke startet

H 21-

4 590 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn SagbergIL Tyrving27:556:04
2Øystein SørensenNydalens SK28:22+0:276:10
3Sigve VågsnesOppsal Orientering31:39+3:446:53
4Kjetil OkkenhaugEmblem IL31:46+3:516:55
5Christian Faruga KarldénKvillebyns SK33:31+5:367:18
6Halvor SaunesNydalens SK33:56+6:017:23
7Øyvind StoksethHalden SK34:10+6:157:26
8Christian HolmboeIL Tyrving34:47+6:527:34
9Eirik Næss-UlsethNydalens SK36:38+8:437:58
10Kristoffer JacobsenIL Tyrving37:06+9:118:04
11Sigurd Myhre AndreassenHalden SK38:09+10:148:18
12Stefan RingOK Löftan44:56+17:019:47
13Morten TangenOK Moss50:57+23:0211:06
14Pål SkogedalAsker Skiklubb1:12:58+45:0315:53
Morten Urdal BakkeIL Tyrvingdiskvalifisert
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Rune NygaardIL Gularikke startet

H 40-

4 590 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)37:158:06
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)39:28+2:138:35
3Lars BerglundRingerike OL42:59+5:449:21
4Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)45:29+8:149:54
5Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL47:28+10:1310:20
6Ola BratlieIL BUL-Tromsø54:21+17:0611:50
7Rune Kristian MorkNotodden OL54:55+17:4011:57
8Mads MikkelsenHorsens OK55:26+18:1112:04
9Eirik SkavhellenBotne SK1:17:08+39:5316:48
10Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1:26:12+48:5718:46
Truls FjeldstadPorsgrunn OLikke startet

H 45-

4 070 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering30:267:28
2Lars Erik GjeinFossum IF33:14+2:488:09
3Neil MarstonHemsedal IL35:07+4:418:37
4Sturle FurlandSandefjord OK35:13+4:478:39
5Pål SommerheinOK Horten35:53+5:278:48
6Bjørn MartiniAsker Skiklubb37:12+6:469:08
7Rune EngehultNotodden OL37:33+7:079:13
8Bjørnar OlsrødStokke IL38:00+7:349:20
9Steinar EastwoodLillomarka OL38:03+7:379:20
10Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK38:35+8:099:28
11Jon NicolaysenSandefjord OK40:08+9:429:51
12Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)43:20+12:5410:38
13Atle StrømHedrum OL43:33+13:0710:42
14Erik EngløkkHaugesund IL Orientering43:45+13:1910:44
15Stig InstanesSturla, IF44:31+14:0510:56
16Terje BlindheimLillomarka OL45:25+14:5911:09
17Jørn-Are LongfjeldModum OL47:16+16:5011:36
18Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb48:39+18:1311:57
19Jo Børre EikåsSandefjord OK49:38+19:1212:11
20Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)49:46+19:2012:13
21Ian RingheimOL Trollo54:47+24:2113:27
22Atle BorgersenHedrum OL1:11:48+41:2217:38
Terje W. PettersenBerger og Svelvik OLdiskvalifisert
Tore HvidebergOK Skeidiikke startet
Dag StrislandKolbotn og Skimt OLikke startet

H 50-

3 440 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir SnilsbergOK Moss28:298:16
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb28:56+0:278:24
3Gjermund RørenEiker OL29:19+0:508:31
4Petter LøeNotodden OL29:47+1:188:39
5Erik SaugerudKonnerud IL30:31+2:028:52
6Harald KvisliNotodden OL30:43+2:148:55
7Lars BaklidKonnerud IL31:17+2:489:05
8Rolf Atle RolfsnesFitjar IL31:20+2:519:06
9Gunnar HopeModum OL33:03+4:349:36
10Egil FuruaBerger og Svelvik OL35:56+7:2710:26
11Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)37:14+8:4510:49
12Bjørn Richard KirsteSkien OK41:19+12:5012:00
13Pål Kogstad NæssRaumar Orientering44:56+16:2713:03
14Tom GrettebergBotne SK46:14+17:4513:26
15Inge RingheimLarvik OK49:00+20:3114:14
16Tore SandemIndre Østfold OK51:33+23:0414:59
17Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)56:11+27:4216:19
18Torbjørn BogenSturla, IF59:00+30:3117:09
Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert
Rune RøedStokke ILikke startet
Roar ByeModum OLikke startet

H 55-

3 440 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per SlungaardIL Tyrving27:187:56
2Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL27:53+0:358:06
3Harald ThonSturla, IF28:24+1:068:15
4Martin BagnessWarrior OC29:30+2:128:34
5Jan BlandkjennKristiansand OK30:14+2:568:47
6Espen RaastadSkien OK32:56+5:389:34
7Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL33:51+6:339:50
8Håkon LøvliAsker Skiklubb35:11+7:5310:13
9Martin GranlyLillomarka OL36:37+9:1910:38
10Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL37:37+10:1910:56
11Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb38:01+10:4311:03
12Morten HulløenKristiansand OK40:31+13:1311:46
13Halvor JutulstadBækkelagets SK43:52+16:3412:45
14Håkon MogstadFana IL53:18+26:0015:29
15Eivind TokheimOdda OL53:59+26:4115:41
16John YtternesKolbotn og Skimt OL1:01:36+34:1817:54
17Roar NydalAsker Skiklubb1:04:41+37:2318:48
Vincent EijsinkÅs-NMBU Orienteringbrutt
Øyvind Roger HansenRøyken OLbrutt

H 60-

3 060 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL25:198:16
2Dag MoeKristiansand OK28:37+3:189:21
3Leif BergersenAsker Skiklubb31:16+5:5710:13
4Harald HoviSkien OK32:33+7:1410:38
5Per Chr. HagenBø OL32:49+7:3010:43
6Dagfinn TorpePorsgrunn OL33:52+8:3311:04
7Reidar FossumAsker Skiklubb34:10+8:5111:09
8Roy GjerdingOK Moss41:33+16:1413:34
9Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn51:35+26:1616:51

H 65-

3 060 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom A. KarlsenFredrikstad SK27:288:58
2Hans Roar BakkenEiker OL31:35+4:0710:19
3Sveinung RekaaNotodden OL31:58+4:3010:26
4Hugo ChristensenNotodden OL33:34+6:0610:58
5Øivind FadumSande Sportsklubb34:21+6:5311:13
6Paul SkjakerHadeland OL34:43+7:1511:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Per ØhlckersIL Tyrving35:54+8:2611:43
8Ragnar Niemi BergStokke IL39:25+11:5712:52
9Jan BøhleOL Trollo39:34+12:0612:55
10Martin NaufHedrum OL39:52+12:2413:01
11Rolf LundeEiker OL40:06+12:3813:06
12Elling AakreAndebu IL40:58+13:3013:23
13Hans Lyder HaareKonnerud IL43:44+16:1614:17
14Arnulf RulnesNotodden OL43:56+16:2814:21
15Jørn TorgersenTIF Viking45:31+18:0314:52
16Leif Roger HultgreenRingerike OL49:40+22:1216:13
17Martin WilsonBerkshire Orienteers54:41+27:1317:52
18Ole JohanssonPorsgrunn OL54:52+27:2417:55
19Christian BuggeRøyken OL55:37+28:0918:10

H 70-

3 030 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WintherOppsal Orientering29:199:40
2Frank EliassenSandefjord OK33:40+4:2111:06
3Jørgen HolmboeIL Tyrving35:55+6:3611:51
4Runar KittilsenStokke IL36:25+7:0612:01
5Eldar BørsumBækkelagets SK37:13+7:5412:16
6Kjell DolvaSkien OK37:40+8:2112:25
7Ragnar HillestadLardal OL37:56+8:3712:31
8Per VoldFana IL38:39+9:2012:45
9Helge RevhaugRingerike OL38:42+9:2312:46
10Eirik EriksenSturla, IF38:51+9:3212:49
11Dag Rønning JensenOL Trollo39:12+9:5312:56
12Sigvald RobberstadHalsnøy OL39:45+10:2613:07
13Rolf GjølbergLarvik OK40:04+10:4513:13
14Henning GaarderKonnerud IL40:14+10:5513:16
15Kåre ThorbjørnsenLarvik OK41:29+12:1013:41
16Erik Johan GrorudHaslum IL41:43+12:2413:46
17Trond WettergreenDriv IL41:53+12:3413:49
18Bjørn SpjelkavikIL Tyrving42:54+13:3514:09
19Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK43:47+14:2814:26
20Harald SteinslandVikebygd IL44:44+15:2514:45
21Bjørn A. SchouOK Sør44:49+15:3014:47
22Thorolf TrolsrudBotne SK45:26+16:0714:59
23Knut LindløvOK Moss46:53+17:3415:28
24Lars Martin GjeinStokke IL49:48+20:2916:26
25Brede Høibak GundersenRingerike OL51:28+22:0916:59
26Tore VaajeAsker Skiklubb56:18+26:5918:34 Last ned GPS-spor i gpx-format
27Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:02:29+33:1020:37
28Bjørn SandelienHeming Orientering1:04:33+35:1421:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
29Roar LøkenSandefjord OK1:16:46+47:2725:20
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert

H 75-

3 040 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss35:1311:35
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF36:36+1:2312:02
3Tormod DahlenRingerike OL42:41+7:2814:02
4Per Øystein AndersenLarvik OK45:58+10:4515:07
5Ivar Louis BergSturla, IF47:14+12:0115:32
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK50:34+15:2116:38
7Magne KlovningPorsgrunn OL52:35+17:2217:17
8Helge BjaalandHeming Orientering54:05+18:5217:47
9Bjørn GunnerødAsker Skiklubb55:11+19:5818:09
10Kåre KnudsenIL GeoForm55:50+20:3718:21
11Tor Eivind EdvardsenLarvik OK56:04+20:5118:26
12Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb58:40+23:2719:17
13Oddvar GjelstadSandefjord OK59:32+24:1919:35
14Ingolf DybvikStord Orientering1:11:28+36:1523:30
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormdiskvalifisert
Terje ThrondsenNittedal OLikke startet
Steinar RuudKonnerud ILikke startet
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegnikke startet

H 80-

2 390 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars MauritzsenVaranger Orienteringslag35:4014:55
2Tor DrageHaugerud IF37:00+1:2015:28
3Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn38:03+2:2315:55
4Johan JanssonVäxjö OK40:36+4:5616:59
5Ole Einar DalenRingerike OL44:13+8:3318:30
6Helge TvedtenLarvik OK45:03+9:2318:50
7Helge HalvorsenLarvik OK49:32+13:5220:43
8Einar JørundlandOK Sør51:17+15:3721:27
9Bjørn HaugenSandefjord OK58:41+23:0124:33
Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Direkte A-Kort

3 060 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils A AamandIdrettslaget Dyre Vaa24:508:06
2Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32:25+7:3510:35
3Sofie AamesNydalens SK33:59+9:0911:06
4Tom André AlstadsætherEiker OL35:49+10:5911:42
5Arve LøyningOdda OL39:23+14:3312:52
6Lene Therese MyrlandNTNUI41:51+17:0113:40
7Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL42:06+17:1613:45
8Jiri UrvalekPorsgrunn OL42:18+17:2813:49
9Mila ZaharinovaOppsal Orientering45:43+20:5314:56
10Pål RundeKristiansand OK52:26+27:3617:08
11Gun Irene MonsenEgersund OK56:12+31:2218:21
12Hanne FredheimLillomarka OL56:46+31:5618:33
13Roger ØstvoldHeming Orientering1:02:28+37:3820:24
14Ole J BråthenLierbygda OL1:02:55+38:0520:33
15Olav MoRøyken OL1:13:13+48:2323:55
16Rune MoianAsker Skiklubb1:15:12+50:2224:34
Tuva HeenNOTEAMbrutt
Ingvild TandbergAsker Skiklubbbrutt

Direkte A-Lang

3 670 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigur HeggedalNydalens SK26:007:05
2Håvard  MyhreBækkelagets SK27:05+1:057:22
3Håvard  TorpeNydalens SK29:39+3:398:04
4Håkon HeggedalNydalens SK31:55+5:558:41
5Henning SpjelkavikIL Tyrving32:25+6:258:49
6Brynjar FredheimLillomarka OL32:32+6:328:51
7Dag Helland-HansenIL Tyrving35:12+9:129:35
8Stefan SchwarzenbergenLG Stettlen35:34+9:349:41
9Jon Erik KvarmeSturla, IF38:24+12:2410:27
10Arianna TauferNydalens SK39:15+13:1510:41
11Siri EidnesOslostudentenes IK39:49+13:4910:50
12Bertil HornliKonnerud IL41:51+15:5111:24
13Atanaska BedelevaOK Rila (Bulgaria)42:55+16:5511:41
14Ingun Jahren HorvliKonnerud IL44:09+18:0912:01
15Jon Erland FossaasRingerike OL46:32+20:3212:40
16Anders ØpstadAsker Skiklubb48:31+22:3113:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
17Anniken Helland-HansenIL Tyrving49:02+23:0213:21
18Silvia Schneider-SchiessLardal OL49:38+23:3813:31
19Trond MyhreFossum IF51:12+25:1213:57
20Nina BirkelundAsker Skiklubb56:50+30:5015:29
21Siri HolmboeIL BUL-Tromsø58:23+32:2315:54
22Torstein MellemNydalens SK59:29+33:2916:12
23Torill BrekkenGanddal IL1:02:17+36:1716:58
24Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL1:32:14+1:06:1425:07
25Vegard Tronsdad AndersenKongsberg OL1:32:54+1:06:5425:18
Vendula SramkovaHemsedal ILdiskvalifisert
Toril WiigIL Tyrvingikke startet

Direkte B

2 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL35:3612:32
2Rolf JustadIF Hellas43:32+7:5615:19
3Dag Otter JohansenAsker Skiklubb45:23+9:4715:58
4Torleif GaltelandAsker Skiklubb55:55+20:1919:41
5Silje MyklatunIL Tyrving56:16+20:4019:48
6Sølvi MartiniAsker Skiklubb1:04:39+29:0322:45
7Anne Elvsaas  MoRøyken OL1:05:05+29:2922:55
8Halvard FossEiker OL1:07:01+31:2523:35
9Ana Maria WilhelmsenLarvik OK1:12:58+37:2225:41
10Oskar Erland FossaasRingerike OL1:28:35+52:5931:11

Direkte C

3 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eva Trolsrud WeaasNOTEAM46:3615:32
2Anders JohnsenSturla, IF46:57+0:2115:39
3Ellen Sofie RuudEiker OL58:43+12:0719:34
Kristin BruserudOL Trolloikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor