Offisiell resultatliste for St. Hanskuten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: St. Hanskuten
Arrangørorganisasjon: OL Gaula
Dato: søndag 18 juni 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (var først til å svare)

D 15-16

7 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKdiskvalifisert

D 21-

13 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pauline Røstum BellingmoNTNUI3:00:5713:55
2Julie HindenesOL Gaula3:01:00+0:0313:55

D 40-

7 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig1:08:489:10
2Tone AlmåsIL Leik1:30:30+21:4212:04

D 50-

7 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Kari StubsjøenIL Leik1:30:3012:04
2Turid RøsandNidarøst OK1:57:37+48:4915:40
3Trine SunnsetMelhus IL2:36:39+1:27:5120:53

D 60-

7 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Anne-Sofie GjermstadNidarøst OKdiskvalifisert

H 15-16

7 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig1:04:008:32
2Jonas GrønliFreidig1:10:16+6:169:22

H 17-18

13 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sivert BellingmoOL Gaula2:00:269:15

H 21-

15 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK1:58:417:48
2Sindre JohannessenFreidig2:10:08+11:278:33
3Ola KeiseråsIL Leik2:17:51+19:109:04
4Jonas UnsgårdIL Leik2:20:06+21:259:13
5Jørgen LongvaByåsen IL2:56:37+57:5611:37

H 40-

13 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon RøstumOL Gaula1:59:429:12
Nils Kristian SkjærvoldFreidigikke startet

H 50-

13 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle PedersenMelhus IL2:03:229:29
2Frode HaugskottOL Trollelg2:03:28+0:069:29
3Geir ArnesenFreidig2:10:37+7:1510:02
4John LerliMelhus IL2:35:12+31:5011:56
5Hjalmar HugdalOL Gaula2:42:07+38:4512:28
6Bjørn P. LøvåsNidarøst OK2:47:29+44:0712:53

H 60-

7 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg1:19:5110:38
2Tom BuggeByåsen IL1:26:11+6:2011:29
3Nils Olav VennevikFreidig1:59:10+39:1915:53
Rolf Helge RøsandNidarøst OKikke startet

H 70-

7 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL1:19:1910:34
2Torleif StephansenNidarøst OK1:19:26+0:0710:35
3Magnus LandstadFreidig1:44:20+25:0113:54
4Arne SæterhaugByåsen IL1:45:23+26:0414:03
5Øistein ÅsmulOL Trollelg1:47:00+27:4114:16
Robert StrømWing OKdiskvalifisert
Rolf KarsetSteinkjer OKikke startet

Tur kort

5 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mai Iren AlmåsIL Leik1:33:1118:38
2Kristoffer LerliMelhus IL1:49:48+16:3721:57
Anna BellingmoOL Gauladiskvalifisert
Hilde BellingmoOL Gauladiskvalifisert
Heidi FlåOrkanger IFdiskvalifisert
Ivar SkjærvoldOL Gaulaikke startet
Johan Pape SkjærvoldFreidigikke startet

Tur lang

7 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten KorsvoldWing OK1:19:0610:32
2Svein UnsgårdIL Leik1:21:37+2:3110:52
3Svein Olav ÅmotIL Leik1:28:30+9:2411:48
4Einar KeiseråsIL Leik1:37:11+18:0512:57
4Geir Inge KeiseråsIL Leik1:37:11+18:0512:57
6Jan HageIL Leik1:57:00+37:5415:36
6Brage KeiseråsLeik1:57:00+37:5415:36
Joar Arvid KrognesIL Leikdiskvalifisert
Eivind LonaWing OKdiskvalifisert
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017