Offisiell resultatliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

D17-18

10 750 m, 40 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Runa Fremstad Larvik OK 1:36:50 9:00
2 Anna Ulvensøen OL Tønsberg og omegn 1:36:56 +0:06 9:01
3 Kristine Berglia Eiker OL 1:37:28 +0:38 9:04
4 Marthe Gløersen OL Tønsberg og omegn 1:37:38 +0:48 9:04
5 Line Maria Haugen Melby Raumar Orientering 1:38:30 +1:40 9:09
6 Gunvor Hov Høydal Fossum IF 1:39:32 +2:42 9:15
7 Florence Haines AIRE GB 1:39:38 +2:48 9:16
8 Camilla Hengebøl Fossum IF 1:39:41 +2:51 9:16
9 Jorunn Kvakland SPK Freidig 1:40:01 +3:11 9:18
10 Amilia Björklund Sävedalens AIK 1:40:27 +3:37 9:20
11 Malin Eijsink Ås-UMB Orientering 1:40:48 +3:58 9:22
12 Amanda Thellsén OK Roxen 1:41:28 +4:38 9:26
13 Victoria Höstman FSO 1:41:35 +4:45 9:26
14 Gry Granstedt Halden SK 1:43:42 +6:52 9:38
15 Nikoline Bromander Fredrikstad SK 1:44:29 +7:39 9:43
16 Live Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 1:48:57 +12:07 10:08
17 Eli Marita Forseth OL Trollelg 1:49:03 +12:13 10:08
18 Johanna V. Frenckell FSO 1:50:23 +13:33 10:16
19 Benedicte Hald Bjørgum Kristiansand OK 1:50:28 +13:38 10:16
20 Aurora Fossøy Lia IL 1:56:27 +19:37 10:49
21 Elin Nylund FSO 1:56:45 +19:55 10:51
22 Linnea Gustasson Uddevalla OK 1:58:40 +21:50 11:02
23 Susanna Forsell FSO 1:58:59 +22:09 11:04
24 Sanni Kymäläinen Tampereen Pyrintö 2:01:34 +24:44 11:18
25 Mathea Gjeitnes Molde og Omegn IF 2:11:18 +34:28 12:12
26 Emilie Westli Andersen Løten OL 2:11:20 +34:30 12:13
27 Johanne Rakner Varegg Fleridrett 2:11:24 +34:34 12:13
28 Nina Najbjerg OK GORM 2:11:43 +34:53 12:15
29 Tonje Kvamme Dahl Ringerike OL 2:15:17 +38:27 12:35
30 Jenny Andreassen Moe Ås-UMB Orientering 2:15:59 +39:09 12:38
31 Ingrid Okkenhaug Verdal OK 2:16:05 +39:15 12:39
32 Pia Skyttersæter Iversen Heming/Njård OL 2:16:09 +39:19 12:39
33 Maren Bunæs Nilsen Eiker OL 2:16:24 +39:34 12:41
34 Aina Viena Ringerike OL 2:21:41 +44:51 13:10
35 Sofia Penger FSO 2:25:22 +48:32 13:31
36 Mikaela Borgman FSO 2:31:52 +55:02 14:07
Ita Klingenberg OK Pan Århus diskvalifisert
Siri Kollerud Lillomarka OL brutt
Marie Nordbye Nybø Konnerud IL brutt
Marie Styrvold Porsgrunn OL brutt
Marte Fallbakken Berge Løten OL ikke startet
Solveig Blindheim Lillomarka OL ikke startet
Marianne Opsahl Bredesen Fossum IF ikke startet
Kamilla Olaussen Fredrikstad SK ikke startet
Mathilde Rundhaug Mo OK - Orientering ikke startet
Elin Sund FSO ikke startet
Marta Ulvensøen OL Tønsberg og omegn ikke startet
Guro Vassend Porsgrunn OL ikke startet

D19-20

12 590 m, 32 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emma Klingenberg OK Pan Århus 1:43:09 8:11
2 Helena Karlsson Bromma-Vällingby SOK 1:43:32 +0:23 8:13
3 Maren Jansson Haverstad Konnerud IL 1:43:49 +0:40 8:14
4 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:45:40 +2:31 8:23
5 Marte Narum OL Vallset/Stange 1:45:46 +2:37 8:24
6 Elin Månsson OK Löftan 1:45:56 +2:47 8:24
7 Therese Haare Konnerud IL 1:46:00 +2:51 8:25
8 Kristine Fjellanger Varegg Fleridrett 1:47:18 +4:09 8:31
9 Anette Baklid Konnerud IL 1:51:02 +7:53 8:49
10 Synne Baklid Konnerud IL 1:51:10 +8:01 8:49
11 Stine Bagger Hagner OK Pan Århus 1:55:02 +11:53 9:08
12 Ane Sofie Næss Bjørgul Halden SK 1:55:11 +12:02 9:08
13 Kristine Fjeldbo Sandefjord OK 1:55:34 +12:25 9:10
14 Oda Wennemo Raumar Orientering 1:58:44 +15:35 9:25
15 Silje Uhlen Maurset Ås-UMB Orientering 2:00:05 +16:56 9:32
16 Anneke Hald Bjørgum Kristiansand OK 2:00:06 +16:57 9:32
17 Audhild Bakken Rognstad Lillehammer OK 2:04:26 +21:17 9:53
18 Julia Björkstrand FSO 2:06:48 +23:39 10:04
19 Ida-Marie Skogvik FSO 2:07:01 +23:52 10:05
20 Elin-Kristin Hem Sandefjord OK 2:07:33 +24:24 10:07
21 Guro Alexandersen Fredrikstad SK 2:10:46 +27:37 10:23
22 Ida Mari Borge Hovi Porsgrunn OL 2:11:50 +28:41 10:28
23 Gunhild Rogne Halland Varegg Fleridrett 2:12:08 +28:59 10:29
24 Ingvild Maalen-Johansen Ås-UMB Orientering 2:16:09 +33:00 10:48
25 Kristiina Lampinen Helsingin Suunistajat 2:19:13 +36:04 11:03
26 Marie Hammer Håversen Raumar Orientering 2:21:43 +38:34 11:15
27 Linn Kristine Gjesdal Varegg Fleridrett 2:23:24 +40:15 11:23
28 Marit Rønning Skoglund Byåsen IL 2:23:48 +40:39 11:25
29 Kjersti Adéla Westin Porsgrunn OL 2:26:36 +43:27 11:38
30 Maja Fjellstad Knutsen Porsgrunn OL 2:42:02 +58:53 12:52
31 Belinda Østvik Jørandli Gjø-Vard OL 3:18:41 +1:35:32 15:46
My Westlund OK Tyr brutt
Trine Breen Raumar Orientering ikke startet

D21

15 610 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 2:01:15 7:46
2 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 2:01:56 +0:41 7:48
3 Bodil Holmström NTNUI 2:02:18 +1:03 7:50
4 Galina Vinogradova Halden SK 2:02:24 +1:09 7:50
5 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 2:02:35 +1:20 7:51
6 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 2:02:37 +1:22 7:51
7 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 2:02:40 +1:25 7:51
8 Hanne Sandstad SPK Freidig 2:02:46 +1:31 7:51
9 Anna Forsberg OK Kolmården 2:02:54 +1:39 7:52
10 Mari Fasting NTNUI 2:05:42 +4:27 8:03
11 Tone E Lye IL Tyrving 2:12:15 +11:00 8:28
12 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 2:13:24 +12:09 8:32
13 Laura Lammila MS Parma 2:13:45 +12:30 8:34
14 Betty Ann Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK 2:14:03 +12:48 8:35
15 Linn Hokholt Lillomarka OL 2:16:58 +15:43 8:46
16 Anne Johanne Lind NTNUI 2:17:53 +16:38 8:49
17 Gitte Bromander NTNUI 2:19:46 +18:31 8:57
18 Iliana Shandurkova Halden SK 2:20:34 +19:19 9:00
19 Emma Johansson NTNUI 2:21:15 +20:00 9:02
20 Yvonne Gunell FSO 2:23:18 +22:03 9:10
21 Emma Andersson Sävedalens AIK 2:26:59 +25:44 9:24
22 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 2:27:10 +25:55 9:25
23 Ane Baldishol Brevig Røyken OL 2:27:26 +26:11 9:26
24 Marit Kahrs Bækkelagets SK 2:27:57 +26:42 9:28
25 Elin Bjerva Bækkelagets SK 2:36:23 +35:08 10:01
26 Lone Brochmann Eiker OL 2:40:33 +39:18 10:17
27 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 2:41:00 +39:45 10:18
28 Julie Strømman Berteig Fossum IF 2:41:09 +39:54 10:19
29 Gøril Rønning Sund Frol IL 2:41:10 +39:55 10:19
30 Kristin Åstebøl NTNUI 2:44:50 +43:35 10:33
31 Barbora Margoldova Järla Orientering 2:57:59 +56:44 11:24
32 Mette Hjerrild OK Pan Århus 2:59:38 +58:23 11:30
33 Martine Åstebøl IL i Bul-Tromsø 3:09:22 +1:08:07 12:07
34 Pernilla Olsson Skåneslättens OL 3:09:55 +1:08:40 12:09
35 Marianne Solheim Sandberg Modum OL 3:34:29 +1:33:14 13:44
36 Silje Borge Hovi NTNUI 3:37:21 +1:36:06 13:55
37 Elin Ekeberg IL Tyrving 3:37:23 +1:36:08 13:55
Sofie Johansson OK Linné diskvalifisert
Nikoline Ekeberg Schjerve Ås-UMB Orientering brutt
Irene Beate Øhrn Arnevik Kristiansand OK ikke startet
Arntraut Götsch IL i Bul-Tromsø ikke startet
Cristina Luis Nydalens SK ikke startet
Jennie Runesson Göteborg-Majorna OK ikke startet
Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK ikke startet
Hanne Vefsnmo NTNUI ikke startet

H17-18

14 160 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Emil Svensk Stora Tuna OK 1:35:02 6:42
2 Borger Melsom Fossum IF 1:38:17 +3:15 6:56
3 Sindre Rønning Frol IL 1:38:23 +3:21 6:56
4 Erik Malmberg Kvarnsvedens GoIF OK 1:42:54 +7:52 7:16
5 Thor Nørskov IFK Göteborg 1:43:01 +7:59 7:16
6 Magnus Glännefors Söders SOL Tyresö 1:43:07 +8:05 7:16
7 Anders Vister Indre Østfold OK 1:44:24 +9:22 7:22
8 Fredrik Raastad Skien O-klubb 1:44:43 +9:41 7:23
9 Petter Jakola Bodø og Omegn IF Orientering 1:46:58 +11:56 7:33
10 Eivind Romberg Kvaale Høydalsmo IL 1:47:00 +11:58 7:33
11 Morten Bujordet Kristiansand OK 1:47:06 +12:04 7:33
12 Sigurd Flågan Kongsberg OL 1:47:12 +12:10 7:34
13 Rasmus Palmqvist Aslaksen Järfälla OK 1:47:42 +12:40 7:36
14 Johannes Narum Hamar OK 1:47:54 +12:52 7:37
15 Paul Sirum Frol IL 1:48:16 +13:14 7:38
16 Mathias Drage Kongsberg OL 1:48:42 +13:40 7:40
17 Oskar Røen Varegg Fleridrett 1:48:47 +13:45 7:40
18 Sindre Østgulen Deisz Varegg Fleridrett 1:48:49 +13:47 7:41
19 Bjørn Lundanes Emblem IL 1:48:50 +13:48 7:41
20 Bojan Blumenstein OSC Kassel 1:48:53 +13:51 7:41
21 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 1:49:05 +14:03 7:42
22 Michal Hubacek OK Tisaren 1:49:13 +14:11 7:42
23 Thomas Schive OK Moss 1:49:24 +14:22 7:43
24 Magne Haga Raumar Orientering 1:50:32 +15:30 7:48
25 Johan Hoel Raumar Orientering 1:50:38 +15:36 7:48
26 Sindre Sandven Kongsberg OL 1:50:46 +15:44 7:49
27 Tiemo Schramm Snättringe SK 1:52:07 +17:05 7:55
28 Gustav Fiskum IL Tyrving 1:53:00 +17:58 7:58
29 Håkon Godager Løten OL 1:54:13 +19:11 8:03
30 Sindre Bæk Løten OL 1:54:14 +19:12 8:04
31 Håvard Haga Raumar Orientering 1:54:20 +19:18 8:04
32 Rasmus Rørholt Theisen IL i Bul-Tromsø 1:54:21 +19:19 8:04
33 Per Ola Ottesen Varegg Fleridrett 1:55:38 +20:36 8:09
34 Per Øyvind Valen Haugesund IL 1:57:43 +22:41 8:18
35 Bjørnar Smeland Nygårdseter Vegårshei IL 1:58:00 +22:58 8:20
36 Øystein Storsveen Løten OL 1:58:22 +23:20 8:21
37 Torjus Raa Varegg Fleridrett 1:58:30 +23:28 8:22
38 Hallvard Haugen Fossum IF 1:58:36 +23:34 8:22
39 Gunnar Holmgren Bergnäsets AIK 1:59:39 +24:37 8:26
40 Lars Maukon Muren Asker Skiklubb 1:59:49 +24:47 8:27
41 Simon Fröjd Snättringe SK 1:59:58 +24:56 8:28
42 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:00:24 +25:22 8:30
43 Olav Vestøl Vegårshei IL 2:00:38 +25:36 8:31
44 Adrian Opheim Måren OK 2:01:50 +26:48 8:36
45 Øystein Garsrud Tvedt Vaulen Orienteringsklubb 2:02:47 +27:45 8:40
46 Erik Trøen Lierbygda OL 2:02:52 +27:50 8:40
47 Terje Dalen Sørgård Byåsen IL 2:02:55 +27:53 8:40
48 Niclas Portin FSO 2:03:13 +28:11 8:42
49 Matias Kankkunen FSO 2:03:14 +28:12 8:42
50 Jonathan Åhman FSO 2:03:15 +28:13 8:42
51 Harald Kalager Asker Skiklubb 2:03:18 +28:16 8:42
52 Vegard Fiane Pedersen IK Grane Arendal Orientering 2:03:22 +28:20 8:42
53 Erlend Fjeld Ringsaker OK 2:03:26 +28:24 8:43
54 Åsmund Wennemo Raumar Orientering 2:06:07 +31:05 8:54
55 Tord Bjørnsen IL Express 2:06:49 +31:47 8:57
56 Ove Baardsgaard OL Trollelg 2:10:13 +35:11 9:11
57 Asbjørn Olsen Løten OL 2:10:44 +35:42 9:13
58 Lars Henrik Thon IF Sturla 2:11:15 +36:13 9:16
59 Øyvind Strande Ringerike OL 2:11:16 +36:14 9:16
60 Erlend Isachsen Asker Skiklubb 2:11:53 +36:51 9:18
61 Truls Wanvik Krogstadmo Selbu OK 2:14:44 +39:42 9:30
62 Sjur Hovi Skien O-klubb 2:15:46 +40:44 9:35
63 Jakob Kalvig Skogan Bodø og Omegn IF Orientering 2:22:24 +47:22 10:03
64 Sondre Ruud Bråten Raumar Orientering 2:24:35 +49:33 10:12
65 Sander Kirkebøen Halden SK 2:26:45 +51:43 10:21
66 Håkon Gimse Heming/Njård OL 2:27:50 +52:48 10:26
67 Mikko Salervo FSO 2:28:25 +53:23 10:28
68 Giordano Slanzi Røyken OL 2:30:27 +55:25 10:37
69 Håkon Njåstein IL Tyrving 2:31:04 +56:02 10:40
70 Erlend Raastad Skien O-klubb 2:31:52 +56:50 10:43
71 Marius Borge Heir Fossum IF 2:33:49 +58:47 10:51
72 Oscar Holm Nørgaard Silkeborg OK 2:45:39 +1:10:37 11:41
73 Sigurd Oxaas Wie Mo OK - Orientering 2:48:33 +1:13:31 11:54
74 Håkon Hegreberg Bodø og Omegn IF Orientering 2:59:04 +1:24:02 12:38
75 Tobias Svarer OK Esbjerg 3:07:49 +1:32:47 13:15
75 Jonas Søby Aarhus 1900 Orientering 3:07:49 +1:32:47 13:15
77 Kim Min Hansen Fredrikstad SK 4:13:31 +2:38:29 17:54
Lars Skantze IL Tyrving diskvalifisert
Tormod Hovdenak Stenersen OL Trollelg diskvalifisert
Sigurd Stenvik Byåsen IL diskvalifisert
Ola Kvisle Asker Skiklubb brutt
Simen Eid Nielsen Nydalens SK brutt
Anders Bjergaard Nydalens SK ikke startet
Vegard Bjerkreim Nilsen Lillehammer OK ikke startet
Jakob Edsen OK Pan Århus ikke startet
Anders Emilsson Oppsal IF Orientering ikke startet
Fredrik Gustavsen Flosta IL ikke startet
Bård Engzelius Gylver Asker Skiklubb ikke startet
Sindre Engzelius Gylver Asker Skiklubb ikke startet
Lars Hjerrild OK Pan Århus ikke startet
Halvard Kværna Østmarka OK ikke startet
Dag Lofthus Hamar OK ikke startet
Jørgen Madslien Nydalens SK ikke startet
Ville Pasanen FSO ikke startet
Gustav Pedersen OK GORM ikke startet
Nikolai Korvald Skaare Nydalens SK ikke startet
Andreas Stenerud OL Tønsberg og omegn ikke startet
Anders Treekrem Ås-UMB Orientering ikke startet
Johan Vavrys OK Tisaren ikke startet
Axel Wrådhe Attunda OK ikke startet

H19-20

16 420 m, 46 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Eskil Kinneberg Raumar Orientering 1:53:07 6:53
2 Håkon Jarvis Westergård Varegg Fleridrett 1:54:04 +0:57 6:56
3 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:54:47 +1:40 6:59
4 John Börjesson Hestra IF 1:54:57 +1:50 7:00
5 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:55:00 +1:53 7:00
6 Jonas Nordström Tullinge SK 1:55:54 +2:47 7:03
7 Anton Sjökvist Stora Tuna OK 1:57:17 +4:10 7:08
8 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 1:57:26 +4:19 7:09
9 Sindre Godager Gjø-Vard OL 2:00:17 +7:10 7:19
10 Petter Næss Bjørgul Halden SK 2:01:17 +8:10 7:23
11 Martin Vister Indre Østfold OK 2:01:23 +8:16 7:23
12 Mathias Stensland Lillevold NTNUI 2:01:41 +8:34 7:24
13 Daniel Martinsson Göteborg-Majorna OK 2:02:13 +9:06 7:26
14 Vit Braveny Kristiansand OK 2:02:46 +9:39 7:28
15 Per Melander Often NTNUI 2:02:47 +9:40 7:28
16 Severi Kymäläinen Tampereen Pyrintö 2:03:14 +10:07 7:30
17 Marius Thrane Ødum IFK Göteborg 2:03:35 +10:28 7:31
18 Jon Aukrust Osmoen Nord-Østerdal OK 2:03:38 +10:31 7:31
19 Carl Petter Lyngen Frol IL 2:10:43 +17:36 7:57
20 Torkil Eide Solstad IL Tyrving 2:12:26 +19:19 8:03
21 Göran Winblad Rehns BK 2:13:28 +20:21 8:07
22 Andreas H Boesen OK Pan Kristianstad 2:14:33 +21:26 8:11
23 Tobias Henriksson FSO 2:15:08 +22:01 8:13
24 Kristian Stenerud NTNUI 2:17:21 +24:14 8:21
25 Eskil Sande Gullord Gjø-Vard OL 2:18:22 +25:15 8:25
26 Svend Sondre Frøshaug Indre Østfold OK 2:18:43 +25:36 8:26
27 Simen Olafsen SPK Freidig 2:20:44 +27:37 8:34
28 Morten Severin Saue IL Tyrving 2:25:11 +32:04 8:50
29 Andreas Vangstad Kristiansand OK 2:26:01 +32:54 8:53
30 Florian Flechsig USV TU Dresden 2:28:05 +34:58 9:01
31 Markku Elo Laitilan Jyske 2:28:15 +35:08 9:01
32 Jakub Kamenický Kristiansand OK 2:30:50 +37:43 9:11
33 Simen Aamodt NTNUI 2:31:15 +38:08 9:12
34 Niklas Hjort Ingwersen OK Pan Århus 2:33:54 +40:47 9:22
35 Rasmus L. Henriksen OK Pan Århus 2:36:10 +43:03 9:30
36 Mathias H. Ringive OK GORM 2:36:13 +43:06 9:30
37 Erik Haajanen FSO 2:40:09 +47:02 9:45
38 Kjetil Friestad Kristiansand OK 2:48:00 +54:53 10:13
39 Ola Bakke Aashamar Flosta IL 2:48:31 +55:24 10:15
40 Kleo Ketonen FSO 2:51:10 +58:03 10:25
41 Finn-Eivind Eskøy Fossum IF 2:54:50 +1:01:43 10:38
42 Brynjar Larssen Bakken NTNUI 3:05:06 +1:11:59 11:16
43 Martin Damm TIF Viking 3:11:39 +1:18:32 11:40
44 Robert V. Frenckell FSO 3:36:25 +1:43:18 13:10
45 Nicolaj Damgård OK GORM 4:02:19 +2:09:12 14:45
Jo Forseth Indgaard Frol IL diskvalifisert
Terje Faugstad Bjertnes Lillomarka OL ikke startet
Peder Gjølstad Røhnebæk Brandval/Kongsvinger OK ikke startet
Ivar Lundanes Frol IL ikke startet
Mats Nordbrøden Halden SK ikke startet

H21

23 500 m, 82 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Nordberg Skien O-klubb 2:30:14 6:23
2 Olav Lundanes Halden SK 2:35:04 +4:50 6:35
3 Johan Runesson Göteborg-Majorna OK 2:35:06 +4:52 6:36
4 Fredrik Johansson IFK Lidingös SOK 2:35:13 +4:59 6:36
5 Filip Dahlgren IFK Lidingö SOK 2:35:51 +5:37 6:37
6 Anders Tiltnes IL Tyrving 2:36:00 +5:46 6:38
7 Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering 2:36:01 +5:47 6:38
8 Emil Wingstedt Halden SK 2:36:30 +6:16 6:39
9 Erik Axelsson Halden SK 2:36:46 +6:32 6:40
10 Sami Hämälistö Turun Metsänkävijät 2:41:55 +11:41 6:53
11 Kristoffer Fiane Pedersen Ås-UMB Orientering 2:42:13 +11:59 6:54
12 Øystein Kvaal Østerbø Wing OK 2:43:36 +13:22 6:57
13 Mats Haldin Halden SK 2:45:43 +15:29 7:03
14 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 2:50:18 +20:04 7:14
15 Vegard Ruttenborg NTNUI 2:53:39 +23:25 7:23
16 Espen Fiskum NTNUI 2:54:19 +24:05 7:25
17 Anders Einum NTNUI 2:55:27 +25:13 7:27
18 Olav Johannes Deelstra NTNUI 2:55:52 +25:38 7:29
19 Andreas Høye Kristiansand OK 2:57:09 +26:55 7:32
20 Markku Isokoski Pellon Ponsi 2:57:15 +27:01 7:32
21 Øystein Pettersen Nydalens SK 2:58:50 +28:36 7:36
22 Matthew Speake Lillomarka OL 3:01:53 +31:39 7:44
23 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 3:02:28 +32:14 7:45
24 Ivan Sirakov Kongsberg OL 3:02:53 +32:39 7:46
25 Fredrik Eliasson Halden SK 3:03:05 +32:51 7:47
26 Ragnar Tonjer Nydalens SK 3:03:56 +33:42 7:49
27 Daniel Marston Bækkelagets SK 3:04:55 +34:41 7:52
28 Mats Dahlén Kristiansand OK 3:05:22 +35:08 7:53
29 Dag Steinar Ragvin Skien O-klubb 3:05:55 +35:41 7:54
30 Vegard Brun Saga NTNUI 3:06:19 +36:05 7:55
31 Halvor Eid Nielsen NTNUI 3:14:35 +44:21 8:16
32 Audun Bjerkreim Nilsen Kristiansand OK 3:15:36 +45:22 8:19
33 David Gottfridsson Lillomarka OL 3:17:19 +47:05 8:23
34 Ove Antvord Haugereid Løten OL 3:17:23 +47:09 8:23
35 Eirik Jansson Haverstad Ås-UMB Orientering 3:17:49 +47:35 8:25
36 Magnus Ombustvedt Ås-UMB Orientering 3:17:58 +47:44 8:25
37 Øyvind Stokseth Halden SK 3:20:35 +50:21 8:32
38 Asgeir Bakken Rognstad NTNUI 3:22:42 +52:28 8:37
39 Leiv-Terje Arnevik Søgne og Songdalen OK 3:24:36 +54:22 8:42
40 Thomas Van Der Kleij Trol 3:27:03 +56:49 8:48
41 Christian Riddervold Kahrs Fredrikstad SK 3:28:44 +58:30 8:52
42 Viktor Stensson Helsingborgs SOK 3:29:18 +59:04 8:54
43 Øystein Sørensen Bækkelagets SK 3:32:09 +1:01:55 9:01
44 Boris Granovskiy OK Linné 3:32:14 +1:02:00 9:01
45 Ola Marius Pedersen Ås-UMB Orientering 3:37:05 +1:06:51 9:14
46 Simen A Bjøringsøy NTNUI 3:37:26 +1:07:12 9:15
47 Henning Spjelkavik IL Tyrving 3:39:13 +1:08:59 9:19
48 Gianluca Salvioni skodeg-o.com 3:39:32 +1:09:18 9:20
49 Alf Johan Lima Ganddal IL 3:42:57 +1:12:43 9:29
50 Oluf Eriksson OK Linné 3:43:02 +1:12:48 9:29
51 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 3:44:44 +1:14:30 9:33
52 Simen Smestad Ås-UMB Orientering 3:47:22 +1:17:08 9:40
53 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 3:50:20 +1:20:06 9:48
54 Henrik Drange Ruud Asker Skiklubb 3:50:53 +1:20:39 9:49
55 Roar Skulbørstad OL Trollelg 3:53:23 +1:23:09 9:55
56 Ross Smith OK Linné 4:00:38 +1:30:24 10:14
57 Eirik Watterdal Bækkelagets SK 4:04:08 +1:33:54 10:23
58 Dani Skjævestad Voreland IK Grane Arendal Orientering 4:04:56 +1:34:42 10:25
59 Petr Fiala Lejzcek OK 4:08:28 +1:38:14 10:34
60 Dries Van Der Kleij Trol 4:11:55 +1:41:41 10:43
61 Ola Lesteberg Kongsberg OL 4:22:46 +1:52:32 11:10
62 Truls Kvaase Bækkelagets SK 4:27:00 +1:56:46 11:21
63 Bengt Hansske Kils OK 4:27:17 +1:57:03 11:22
64 Marco Bezzi skodeg-o.com 4:27:24 +1:57:10 11:22
Dag Aalvik Nydalens SK diskvalifisert
Claus Bobach Aalborg OK diskvalifisert
Brian Aagaard Christiansen Aalborg OK diskvalifisert
Ivar Haugen Kristiansand OK diskvalifisert
Erik Jonsson NTNUI diskvalifisert
Miroslav Lenner Lejzcek OK diskvalifisert
Andreas Blomgren Västvärmlands OK brutt
Robert Fredriksen Notodden OL brutt
Paolo Mario Grassi skodeg-o.com brutt
Christian Holm Hansen Aalborg OK brutt
Øyvind Helgerud Halden SK brutt
Jonn Are Myhren IK Grane Arendal Orientering brutt
Niklas Olofsson Helsingborgs SOK brutt
Kyongsa Ri Bækkelagets SK brutt
Zbynek Sterba Lejzcek OK brutt
Svein Thorsberg Grue IL brutt
Einar Tommelstad Nydalens SK brutt
Espen Weltzien IL Tyrving brutt
Benjamin Anciaux Trol ikke startet
Vegard Brox IL Tyrving ikke startet
Rene Korsgaard Brund Aalborg OK ikke startet
Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering ikke startet
Anders Daltveit Fana IL ikke startet
Desmond Franssen Trol ikke startet
Hector Haines AIRE GB ikke startet
Snorre Hansen Byåsen IL ikke startet
Vaclav Komanec Lejzcek OK ikke startet
Jim Øystein Nybråten IL Tyrving ikke startet
Rune Olsen Bækkelagets SK ikke startet
Andreas Popp Aalborg OK ikke startet
Eirik Rustad Raumar Orientering ikke startet
Simen Rustad Raumar Orientering ikke startet
Even Skårholen Nydalens SK ikke startet
Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL ikke startet
Torben Christian Wendler Raumar Orientering ikke startet
Per Wiréhn Byåsen IL ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor