Offisiell resultatliste for NM-ultralang (Blodslitet)

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-ultralang (Blodslitet)
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 15 oktober 2011

H21

23 500 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders NordbergSkien O-klubb2:30:146:23
2Olav LundanesHalden SK2:35:04+4:506:35
3Johan RunessonGöteborg-Majorna OK2:35:06+4:526:36
4Fredrik JohanssonIFK Lidingös SOK2:35:13+4:596:36
5Filip DahlgrenIFK Lidingö SOK2:35:51+5:376:37
6Anders TiltnesIL Tyrving2:36:00+5:466:38
7Håvard LucasenÅs-UMB Orientering2:36:01+5:476:38
8Emil WingstedtHalden SK2:36:30+6:166:39
9Erik AxelssonHalden SK2:36:46+6:326:40
10Sami HämälistöTurun Metsänkävijät2:41:55+11:416:53
11Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering2:42:13+11:596:54
12Øystein Kvaal ØsterbøWing OK2:43:36+13:226:57
13Mats HaldinHalden SK2:45:43+15:297:03
14Ulf Forseth IndgaardFrol IL2:50:18+20:047:14
15Vegard RuttenborgNTNUI2:53:39+23:257:23
16Espen FiskumNTNUI2:54:19+24:057:25
17Anders EinumNTNUI2:55:27+25:137:27
18Olav Johannes DeelstraNTNUI2:55:52+25:387:29
19Andreas HøyeKristiansand OK2:57:09+26:557:32
20Markku IsokoskiPellon Ponsi2:57:15+27:017:32
21Øystein PettersenNydalens SK2:58:50+28:367:36
22Matthew SpeakeLillomarka OL3:01:53+31:397:44
23Bjørn EkebergIL Tyrving3:02:28+32:147:45
24Ivan SirakovKongsberg OL3:02:53+32:397:46
25Fredrik EliassonHalden SK3:03:05+32:517:47
26Ragnar TonjerNydalens SK3:03:56+33:427:49
27Daniel MarstonBækkelagets SK3:04:55+34:417:52
28Mats DahlénKristiansand OK3:05:22+35:087:53
29Dag Steinar RagvinSkien O-klubb3:05:55+35:417:54
30Vegard Brun SagaNTNUI3:06:19+36:057:55
31Halvor Eid NielsenNTNUI3:14:35+44:218:16
32Audun Bjerkreim NilsenKristiansand OK3:15:36+45:228:19
33David GottfridssonLillomarka OL3:17:19+47:058:23
34Ove Antvord HaugereidLøten OL3:17:23+47:098:23
35Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering3:17:49+47:358:25
36Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering3:17:58+47:448:25
37Øyvind StoksethHalden SK3:20:35+50:218:32
38Asgeir Bakken RognstadNTNUI3:22:42+52:288:37
39Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK3:24:36+54:228:42
40Thomas Van Der KleijTrol3:27:03+56:498:48
41Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK3:28:44+58:308:52
42Viktor StenssonHelsingborgs SOK3:29:18+59:048:54
43Øystein SørensenBækkelagets SK3:32:09+1:01:559:01
44Boris GranovskiyOK Linné3:32:14+1:02:009:01
45Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering3:37:05+1:06:519:14
46Simen A BjøringsøyNTNUI3:37:26+1:07:129:15
47Henning SpjelkavikIL Tyrving3:39:13+1:08:599:19
48Gianluca Salvioniskodeg-o.com3:39:32+1:09:189:20
49Alf Johan LimaGanddal IL3:42:57+1:12:439:29
50Oluf ErikssonOK Linné3:43:02+1:12:489:29
51Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett3:44:44+1:14:309:33
52Simen SmestadÅs-UMB Orientering3:47:22+1:17:089:40
53Sigurd HynneÅs-UMB Orientering3:50:20+1:20:069:48
54Henrik Drange RuudAsker Skiklubb3:50:53+1:20:399:49
55Roar SkulbørstadOL Trollelg3:53:23+1:23:099:55
56Ross SmithOK Linné4:00:38+1:30:2410:14
57Eirik WatterdalBækkelagets SK4:04:08+1:33:5410:23
58Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering4:04:56+1:34:4210:25
59Petr FialaLejzcek OK4:08:28+1:38:1410:34
60Dries Van Der KleijTrol4:11:55+1:41:4110:43
61Ola LestebergKongsberg OL4:22:46+1:52:3211:10
62Truls KvaaseBækkelagets SK4:27:00+1:56:4611:21
63Bengt HansskeKils OK4:27:17+1:57:0311:22
64Marco Bezziskodeg-o.com4:27:24+1:57:1011:22
Dag AalvikNydalens SKdiskvalifisert
Claus BobachAalborg OKdiskvalifisert
Brian Aagaard ChristiansenAalborg OKdiskvalifisert
Ivar HaugenKristiansand OKdiskvalifisert
Erik JonssonNTNUIdiskvalifisert
Miroslav LennerLejzcek OKdiskvalifisert
Andreas BlomgrenVästvärmlands OKbrutt
Robert FredriksenNotodden OLbrutt
Paolo Mario Grassiskodeg-o.combrutt
Christian Holm HansenAalborg OKbrutt
Øyvind HelgerudHalden SKbrutt
Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orienteringbrutt
Niklas OlofssonHelsingborgs SOKbrutt
Kyongsa RiBækkelagets SKbrutt
Zbynek SterbaLejzcek OKbrutt
Svein ThorsbergGrue ILbrutt
Einar TommelstadNydalens SKbrutt
Espen WeltzienIL Tyrvingbrutt
Benjamin AnciauxTrolikke startet
Vegard BroxIL Tyrvingikke startet
Rene Korsgaard BrundAalborg OKikke startet
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringikke startet
Anders DaltveitFana ILikke startet
Desmond FranssenTrolikke startet
Hector HainesAIRE GBikke startet
Snorre HansenByåsen ILikke startet
Vaclav KomanecLejzcek OKikke startet
Jim Øystein NybråtenIL Tyrvingikke startet
Rune OlsenBækkelagets SKikke startet
Andreas PoppAalborg OKikke startet
Eirik RustadRaumar Orienteringikke startet
Simen RustadRaumar Orienteringikke startet
Even SkårholenNydalens SKikke startet
Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLikke startet
Torben Christian WendlerRaumar Orienteringikke startet
Per WiréhnByåsen ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor