Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: IL Alvidra
Dato: mandag 15 mai 2017

H17- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre JohansenIL Alvidra45:45
2Einar StusdalEikanger IL55:33+9:48
3Andre CorneliussenEikanger IL58:00+12:15

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Atle AustrheimKvernbit IL49:35
2Ingvald GjesdalLindås53:13+3:38
3Ørjan Eirik ValestrandRisnes IL1:02:00+12:25

D50- Lang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda KlanderudÅrstad IL1:39:08

H17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein FretteIL Alvidra1:27:20

H50- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut E DyngelandKnarvik IL1:03:14
2Mikal KrossøyAustrheim1:09:39+6:25
3John JørgenvikLindås1:26:35+23:21

H13-16 Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon FretteIL Alvidra1:26:57
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra1:31:55+4:58
3Magnus Langeland JohansenIL Alvidra1:32:04+5:07

D17- Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sæbjørg H. KjekaIL Alvidra1:10:37
2Marianne BergHordvik1:39:17+28:40
Hilde Langeland JohansenIL Alvidradiskvalifisert

H17- Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eivind SvendsenNoTeam40:00
2Helge HaugenHordvik55:10+15:10
3Ståle LeirenHordvik58:57+18:57

H50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leiv EidsnesEikanger IL39:26

H11-12 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage Berg HaugenHordvik55:08
2Viljar Berg LeirenHordvik55:12+0:04
3Joar BratlidRond1:35:12+40:04

H-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olav Berg LeirenHordvik54:53

D17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ruth DyngelandKnarvik IL35:32

D13-16 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judith DyngelandKnarvik IL42:31

D-10 Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara SvendsenNoTeam40:00
2Sanna BratlidRond1:35:12+55:12

H17- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Espen BøNoTeam33:14

H-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Matheo StusdalEikanger IL1:35:04
2Trym CorneliussenEikanger IL1:38:45+3:41

D17- Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid StusdalEikanger IL1:38:38
2Rannveig StusdalEikanger IL1:38:39+0:01

D-10 Kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alida BøEikanger IL33:04
2Leona BøEikanger IL33:13+0:09
3Alida W. StusdalEikanger IL1:33:58+1:00:54
4Maja TotlandsdalEikanger IL1:34:01+1:00:57
5Rakel Stusdal CorneliussenEikanger IL1:38:44+1:05:40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor