Offisiell resultatliste for KM sprint Oppland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Oppland
Arrangørorganisasjon: Gjø-Vard OL
Dato: lørdag 17 juni 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (3 svar)

N-åpen

1 340 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Thobias SkoglundGjø-Vard OL27:26+5:2820:28
0Selma Byfuglien UlsrudGjø-Vard OL11:138:22
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL29:59+8:0122:22
0Rikke Nordahl ØsterhusGjø-Vard OL16:1312:06
0Lone Slotnæs LyshaugSnertingdal IF Orientering16:4312:28
0Ingrid JøranliTorpa OL29:18+7:2021:51
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL11:038:14
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering22:40+0:4216:54
0Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL27:00+5:0220:08
0Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL22:17+0:1916:37
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll51:30+29:3238:25
0Isabel Elin Halmstad AndersenGjø-Vard OL16:0812:02
0Emina Liné Halmstad AndersenGjø-Vard OL21:5816:23
Ville Langgård MunchLillehammer OKikke startet
Johannes HøieGjø-Vard OLikke startet
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OKikke startet

D -10

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL19:1012:03
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL21:3313:33

D 11-12

1 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL22:1313:58

D 13-14

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK14:547:18
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL15:38+0:447:39
3Astrid RognstadHadeland OL15:45+0:517:43
4Emma Visted-HansenGjø-Vard OL16:27+1:338:03

D 15-16

2 630 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg RognstadHadeland OL19:197:20
2Berthe TesloHadeland OL26:19+7:0010:00
3Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL28:42+9:2310:54
4Caroline EideGjø-Vard OL29:04+9:4511:03
5Anna Austad SveenRaumar Orientering29:39+10:2011:16

D 17-C

1 590 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea SlotnæsSnertingdal IF Orientering11:477:24

D 17-20

2 770 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jasmin SchwammbergerGjø-Vard OL18:036:30
2Ane Holm GrønengLillehammer OK19:07+1:046:54
3Synne SolbergGjø-Vard OL23:38+5:358:31
4Agnethe HasliGjø-Vard OL23:57+5:548:38
5Charlotte EideGjø-Vard OL34:27+16:2412:26
6Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL40:24+22:2114:35

D 21-

2 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari SvingheimLillehammer OK18:446:19
2Hildegunn LindstadOL Toten-Troll22:42+3:587:40
3Heidi JensenNTNUI23:27+4:437:55
4Stine AustadRaumar Orientering27:50+9:069:24

D 35-

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll17:456:24
2Valborg MadslienLillehammer OK19:03+1:186:52
3Mari JøranliTorpa OL19:41+1:567:06
4Berit BergsethGjø-Vard OL24:37+6:528:53

D 45-

2 770 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde GrønengLillehammer OK17:516:26
2Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering21:40+3:497:49
3Vanja StaffOL Toten-Troll22:25+4:348:05
4Anita StensethSnertingdal IF Orientering23:42+5:518:33
5Gunn Elin RudiHadeland OL24:35+6:448:52
6Anne-Grete AustadRaumar Orientering25:31+7:409:12
7Hege HeibergHadeland OL33:01+15:1011:55

D 55-

2 630 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marita HernandezOL Toten-Troll18:517:10
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll22:53+4:028:42
3Wenche BjørnstadRingsaker OK25:14+6:239:35
4Aud Mona RøsteHadeland OL33:08+14:1712:35

D 65-

2 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL30:5711:46
2Inger E. VamnesHamar OK35:24+4:2713:27

H -10

1 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll14:229:02
Nikolai TesloHadeland OL17:5611:16

H 11-12

1 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Even LienGjø-Vard OL12:227:46
2Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL14:24+2:029:03
3Mats LigaardenGjø-Vard OL19:00+6:3811:56
4Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL26:31+14:0916:40
Sindre JøranliTorpa OLikke startet
Amund FlaskerudOL Toten-Trollikke startet

H 13-14

2 040 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL14:096:56
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL15:46+1:377:43
3Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL20:31+6:2210:03
4Jo Randar HolmøyHadeland OL24:03+9:5411:47
5Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL27:02+12:5313:15

H 15-16

2 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL16:566:06
2Jakob MoOL Toten-Troll18:24+1:286:38
3Sigurd KvammeOL Toten-Troll18:39+1:436:43
4Håvard GjestvangOL Toten-Troll22:57+6:018:17

H 17-20

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen BallangrudRaufoss IL Orientering16:375:36

H 21-

2 960 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL18:446:19
2Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL21:55+3:117:24
Ola TellesbøHadeland OLikke startet
Marius StaffOL Toten-Trollikke startet

H 35-

2 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar SkoglundGjø-Vard OL29:059:49

H 45-

2 770 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK17:216:15
2Håvard KvammeOL Toten-Troll19:35+2:147:04

H 55-

2 770 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll16:416:01
2Onno VerberneOL Toten-Troll16:53+0:126:05
3Nils Harald StaffOL Toten-Troll17:24+0:436:16
4Petter GullikstadRøros IL19:23+2:426:59
5Øyvind SørlieHadeland OL19:33+2:527:03
6Bjarte LindstadOL Toten-Troll21:32+4:517:46
7Stein Arne NegårdVang OL22:19+5:388:03
8Jan SveenRaumar Orientering23:54+7:138:37
9Erik HaugenRingsaker OK26:45+10:049:39
10John HofossHadeland OL29:12+12:3110:32
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

H 65-

2 630 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut WikstrømRingsaker OK24:049:09
2Terje MalmHamar OK28:53+4:4910:58
3Hans Petter JevanordRingsaker OK34:08+10:0412:58

H 75-

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Vegard LundeLillehammer OK28:3414:00
2Svein SolerødOL Toten-Troll30:10+1:3614:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017