Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Oslo City Cup løp nr 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Oslo City Cup løp nr 4
Arrangørorganisasjon: Oppsal Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

D 11-12

3 200 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maja Mo HjelsethNydalens SK25:017:49
2Emilie Ruste FløLillomarka OL28:19+3:188:50
3Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering32:45+7:4410:14
4Nora SørbergRaumar Orientering33:03+8:0210:19
5Eira Skaarer WiklundNydalens SK33:20+8:1910:25
6Martha WisløffAsker Skiklubb34:51+9:5010:53
7Marie ScheeleNydalens SK35:06+10:0510:58
8Sara MartiniAsker Skiklubb39:35+14:3412:22
9Tiril Ebon EspedalNydalens SK41:06+16:0512:50
10Juni Espolin JohnsonBækkelagets SK44:39+19:3813:57
11Marie Bjordal VegganOppsal Orientering51:52+26:5116:12
11Mari KallesonOppsal Orientering51:52+26:5116:12
13Helene Margarethe KristensenHeming Orientering52:37+27:3616:26
Mari AarsethNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12

3 300 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sondre OlaussenOppsal Orientering23:307:07
2Simen Gløgård StensrudNittedal OL26:17+2:477:57
3Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK27:59+4:298:28
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL29:35+6:058:57
5Lukas Jones ArnesenHeming Orientering29:49+6:199:02
6Rasmus D. EastwoodLillomarka OL32:19+8:499:47
7Torbjørn LundebyLillomarka OL37:09+13:3911:15
8Nov Bar-NathanLillomarka OL39:11+15:4111:52
9Jakob A. GjedeboOppsal Orientering39:29+15:5911:57
10Vilhelm Skaug Gilhuus-MoeOppsal Orientering40:45+17:1512:20
11Aksel EideBækkelagets SK42:05+18:3512:45
12Elias KleivaNydalens SK42:19+18:4912:49
13Jakob BellLillomarka OL42:22+18:5212:50
14Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK43:28+19:5813:10
15Markus HirschBækkelagets SK43:37+20:0713:13
16Oskar HoltvedtBækkelagets SK45:00+21:3013:38
17Einar ØstvoldHeming Orientering48:26+24:5614:40
18Eskild HafskjoldNydalens SK54:10+30:4016:24

D 13-16

3 500 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK21:266:07
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering22:51+1:256:31
3Kristine KravdalGjø-Vard OL22:54+1:286:32
4Pia Young VikNydalens SK22:59+1:336:34
5Karen Hoel JomaasFossum IF23:30+2:046:42
6Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering24:06+2:406:53
7Amélie AamodtOppsal Orientering24:19+2:536:56
8Live ØstvoldHeming Orientering24:25+2:596:58
9Ea LunøeNydalens SK24:44+3:187:04
10Maya Jones ArnesenHeming Orientering24:53+3:277:06
11Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering25:05+3:397:10
11Malene JebsenHeming Orientering25:05+3:397:10
13Marie LilandNydalens SK25:16+3:507:13
14Ingrid BlindheimLillomarka OL25:19+3:537:14
15Ada WulfsbergNydalens SK25:21+3:557:14
16Mina JørgensenIL Tyrving25:54+4:287:24
17Tina KallesonOppsal Orientering25:57+4:317:24
18Ingeborg RognstadHadeland OL26:03+4:377:26
18Aurora Wilkens JernbergNydalens SK26:03+4:377:26
20Alexandra LinløkkenØstmarka OK26:12+4:467:29
21Ella BerstadHeming Orientering26:36+5:107:36
22Linnea HolstIL Tyrving27:11+5:457:46
22Hanne Eide RappRaumar Orientering27:11+5:457:46
24Mari BrendeFossum IF27:20+5:547:48
25Netta Bar-NathanLillomarka OL27:33+6:077:52
26Janna Sofie TellesbøØstmarka OK27:44+6:187:55
27Ragnhild Mathea HelmersenFet OL28:18+6:528:05
28Iris HolstIL Tyrving29:19+7:538:22
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK29:38+8:128:28
29Ida Marie FlågenHeming Orientering29:38+8:128:28
31Marie SaugestadNydalens SK29:41+8:158:28
32Astrid RognstadHadeland OL30:14+8:488:38
33Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF30:48+9:228:48
34Ingrid Lund HovdenIL Tyrving30:56+9:308:50
35Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering30:58+9:328:50
36Frida SolsrudNydalens SK31:07+9:418:53
37Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK31:17+9:518:56
38Inga Skaarer WiklundNydalens SK31:38+10:129:02
39Elise Wærp HaugeNydalens SK31:39+10:139:02
40Karen SkaugeHeming Orientering31:55+10:299:07
41Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering32:22+10:569:14
42Helene Bjørkvold JendalFossum IF32:28+11:029:16
43Julie BerntzenFet OL33:17+11:519:30
44Hannah MansNydalens SK34:16+12:509:47
45Hannah Syrdal ØenHeming Orientering35:32+14:0610:09
46Silje SlungaardIL Tyrving36:30+15:0410:25
47Kathinka Zahl HagenFossum IF37:28+16:0210:42
48Ingrid LuråsOppsal Orientering37:37+16:1110:44
49Mina Espolin JohnsonBækkelagets SK37:56+16:3010:50
50Ragnhild Blom-HagenFossum IF38:30+17:0411:00
51Oda SørlieNydalens SK39:30+18:0411:17
52Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK39:48+18:2211:22
53Emilie Pedersen VoldLillomarka OL42:21+20:5512:06
54Kristine SolbakkenIL Tyrving42:43+21:1712:12
55Anna Tysse NakkimBækkelagets SK44:41+23:1512:46
Johanne Rognerud BøeFossum IFdiskvalifisert
Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OKdiskvalifisert

H 13-16

3 200 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Young VikNydalens SK17:105:21
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18:03+0:535:38
3Ferdinand FremmingHeming Orientering18:11+1:015:40
4Sivert Sande KvermeFossum IF18:31+1:215:47
5Sondre YtterbøAsker Skiklubb18:34+1:245:48
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering18:52+1:425:53
7Henrik ReuschHeming Orientering19:50+2:406:11
8Teodor Mo HjelsethNydalens SK20:00+2:506:15
9Kasper Bakken UlsethNydalens SK20:10+3:006:18
10Mathias Pedersen VoldLillomarka OL20:37+3:276:26
11Kristian ØstermannHeming Orientering20:49+3:396:30
12Eivind Berner MyhreFossum IF20:52+3:426:31
13August Syrdal ØenHeming Orientering21:27+4:176:42
14Fridtjof ReuschHeming Orientering21:41+4:316:46
15Anders Håvard LarsenNydalens SK21:50+4:406:49
16Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb22:53+5:437:09
17Anselm ReichenbachOppsal Orientering23:00+5:507:11
18Felix FinsrudAsker Skiklubb23:04+5:547:12
19Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering23:26+6:167:19
20Ask OlaussenOppsal Orientering23:33+6:237:21
21Christian Fredrik BorgIL Koll24:13+7:037:34
22Tor Magnus GrøstadØstmarka OK24:26+7:167:38
23Kristian Norum MeløysundNydalens SK24:29+7:197:39
24Anders HorveiRaumar Orientering24:42+7:327:43
25Stian Måseide SørlieRaumar Orientering24:45+7:357:44
26Daniel Azagra NæssNydalens SK24:49+7:397:45
27Jonas Rolfsen HaugmoHeming Orientering24:58+7:487:48
28Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering25:10+8:007:51
29Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering25:11+8:017:52
30Jonas MyhrAsker Skiklubb25:16+8:067:53
31Eskil KolshusOppsal Orientering25:33+8:237:59
32Rolf Andreas BergNydalens SK25:54+8:448:05
33Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering26:08+8:588:10
34Storm KleivaNydalens SK26:17+9:078:12
35Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK27:00+9:508:26
36Birk Felland SætnanFossum IF27:46+10:368:40
37Marius E. AamodtOppsal Orientering27:50+10:408:41
38Sindre Vie StrislandFossum IF29:46+12:369:18
39Eirik Vie StrislandFossum IF30:30+13:209:31
40Joakim Eriksrud KarlsenOppsal Orientering30:46+13:369:36
41Børge Nilsen BergFossum IF31:25+14:159:49
42Felix R. HyllesethSentrum OK32:00+14:5010:00
43Philip RomørenFossum IF33:37+16:2710:30
44Theo Ring GiskeNydalens SK34:59+17:4910:55
45Arild dy BaumannHeming Orientering35:39+18:2911:08
46Lars Øderud VatneBækkelagets SK37:34+20:2411:44
47Paul Johan SlungaardHeming Orientering49:34+32:2415:29
48Birk ThorstensenOppsal Orientering52:21+35:1116:21
49Fredrik Berning BorchseniusHeming Orientering59:51+42:4118:42
50Sturla Rognskog MellaOppsal Orientering1:16:32+59:2223:55
Erik Munch-FinneAsker Skiklubbdiskvalifisert
Elias StubberudNydalens SKdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubbdiskvalifisert
Fabian Nikolai GjessingAsker Skiklubbdiskvalifisert
Jonas AarsethNydalens SKdiskvalifisert

D 17-

3 300 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anine LomeHamar OK18:185:32
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF18:29+0:115:36
3Siri UlvestadNydalens SK18:42+0:245:40
4Elise EgsethNydalens SK18:50+0:325:42
5Marion HuberNydalens SK19:12+0:545:49
6Anine AhlsandNTNUI19:38+1:205:56
7Agnes LeoHalden SK19:39+1:215:57
8Anne Johanne LindNydalens SK19:42+1:245:58
9Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20:05+1:476:05
10Marthe GløersenBækkelagets SK20:12+1:546:07
11Magdalena CermakovaNydalens SK20:40+2:226:15
12Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20:46+2:286:17
13Laura LeibomaNydalens SK20:49+2:316:18
14Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb20:50+2:326:18
15Nina KarlsenNydalens SK21:02+2:446:22
16Arianna TauferNydalens SK21:10+2:526:24
17Toril NesNydalens SK21:14+2:566:26
18Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21:23+3:056:28
18Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL21:23+3:056:28
20Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK21:28+3:106:30
21Maren NorderudIL Tyrving21:29+3:116:30
22Oda J SikkelandIL Tyrving21:35+3:176:32
23Margrethe WisløffAsker Skiklubb21:36+3:186:32
24Christine Turter SandvoldNydalens SK22:07+3:496:42
25Lisbeth VollNydalens SK22:12+3:546:43
26Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering22:22+4:046:46
27Maria Rørvik HaverLillomarka OL22:30+4:126:49
28Ida TangenNydalens SK22:39+4:216:51
29Ingvild Maalen-JohansenNTNUI22:45+4:276:53
30Ragne NorrudFossum IF22:47+4:296:54
31Maria BrodinFossum IF22:52+4:346:55
32Dagrun Brox RayamajhiOppsal Orientering22:53+4:356:56
33Maren KoplandModum OL23:01+4:436:58
34Karianne Olsvik DengerudNydalens SK23:06+4:487:00
35Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL23:32+5:147:07
36Åse BerganNydalens SK24:20+6:027:22
37Emma Eithun PaulsenLillomarka OL25:05+6:477:36
38Solveig Eline BergIL Tyrving25:24+7:067:41
39Frida Bakken UlsethNydalens SK25:42+7:247:47
40Marie UllevålseterNydalens SK25:46+7:287:48
41Marie Hammer IversenØstmarka OK26:22+8:047:59
42Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK26:29+8:118:01
43Elin EkebergIL Tyrving28:34+10:168:39
44Johanne Øderud VatneBækkelagets SK31:45+13:279:37
45Julie RavloNOTEAM34:41+16:2310:30
46Toril SalomonsenBækkelagets SK35:52+17:3410:52
Aurora Opheim SauarSK Vidardiskvalifisert

H 17-

3 500 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering15:524:32
2Matthew SpeakeLillomarka OL16:22+0:304:40
3Karl FremstadBækkelagets SK16:53+1:014:49
4Emil AhlbäckFossum IF17:12+1:204:54
5Anders HagaRaumar Orientering17:41+1:495:03
6Alan CherryNydalens SK17:44+1:525:04
7Bojan BlumensteinNydalens SK17:48+1:565:05
8Henrik EijsinkNydalens SK17:51+1:595:06
9Mats NordbrødenHalden SK17:55+2:035:07
10Amund HoelRaumar Orientering17:57+2:055:07
11Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK18:03+2:115:09
12Erling SommerfeldtTurun Metsänkävijät18:04+2:125:09
13Markus LivingIL Tyrving18:18+2:265:13
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF18:24+2:325:15
15Mathias NipenBækkelagets SK18:25+2:335:15
16Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering18:40+2:485:20
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb18:44+2:525:21
18Øyvind HjermstadFossum IF18:49+2:575:22
19Christian Faruga KarldénKvillebyns SK19:09+3:175:28
19Gunnar A FiskumIL Tyrving19:09+3:175:28
21Petter Astrup ArnesenHeming Orientering19:23+3:315:32
22Martin JullumHalden SK19:24+3:325:32
23Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF19:35+3:435:35
24Eirik RavnanIL Tyrving19:38+3:465:36
25Elias Skjolden SørensenLillomarka OL20:05+4:135:44
26Eirik Jansson HaverstadNydalens SK20:33+4:415:52
27Håvard MyhreBækkelagets SK20:38+4:465:53
28Sam LunøeNydalens SK20:39+4:475:54
29Sander ArntzenAsker Skiklubb20:42+4:505:54
30Thomas JakobsenSørbråten IL20:45+4:535:55
31Tor Andreas AndersenHalden SK20:47+4:555:56
32Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK21:24+5:326:06
33Simen A BjøringsøyNydalens SK21:28+5:366:08
34Thomas SchiveBækkelagets SK21:38+5:466:10
35Sander H. RogndokkenNydalens SK21:39+5:476:11
36Kyongsa RiNydalens SK22:15+6:236:21
37Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL22:27+6:356:24
38Bjørn Anders FlågenHeming Orientering22:42+6:506:29
39Jan Andreas EdstrømOppsal Orientering23:02+7:106:34
40Lars TreekremHeming Orientering23:25+7:336:41
41Kristian RuudBækkelagets SK23:41+7:496:46
42Morten TangenOK Moss23:54+8:026:49
43Joar OldernesLillomarka OL24:08+8:166:53
44Håkon Nergaard BergStokke IL24:13+8:216:55
45Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK25:06+9:147:10
46Torjus Lyng KallerudOppsal Orientering26:56+11:047:41
47Aleksander SkøyeneieOslostudentenes IK28:50+12:588:14
48Matthew NgOslostudentenes IK33:31+17:399:34
49Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering34:53+19:019:58
50Lars Loennechen SkjelbekNOTEAM2:01:11+1:45:1934:37
51Donatas KontautasOK Moss2:11:40+1:55:4837:37
52Trygve MyhrAsker Skiklubb31:34+15:429:01
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

D 40-

3 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona LomeHamar OK20:596:33
2Astrid KravdalGjø-Vard OL21:13+0:146:37
3Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK22:29+1:307:01
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK23:36+2:377:22
5Hege FeiringIL Tyrving23:37+2:387:22
6Åse Ulltveit-Moe NorrudFossum IF23:55+2:567:28
7Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb24:41+3:427:42
8Marit B. EithunNittedal OL24:57+3:587:47
9Trine OldernesLillomarka OL26:38+5:398:19
10Brita Opheim SauarIL Koll27:01+6:028:26
11Gyda Drage KleivaNydalens SK27:52+6:538:42
12Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering28:19+7:208:50
13Nora SkauenIL Tyrving28:45+7:468:59
14Ann Elin FlågenHeming Orientering28:47+7:488:59
15Ann-Karin LestebergKongsberg OL28:53+7:549:01
16Elin KallesonOppsal Orientering29:32+8:339:13
17Line Bar-NathanLillomarka OL29:36+8:379:15
18Heidi ØstliRaumar Orientering30:17+9:189:27
19Anne-Grete AustadRaumar Orientering31:25+10:269:49
20Julie BaumannHeming Orientering32:22+11:2310:06
21Thine Wilkens JernbergNydalens SK32:40+11:4110:12
22Solveig BerganNydalens SK35:14+14:1511:00
23Marianne ReuschHeming Orientering37:25+16:2611:41
24Linda FredhOK Moss40:53+19:5412:46
25Siv Susanne JystadØstmarka OK54:48+33:4917:07
Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert

H 40-

3 200 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odin TellesbøØstmarka OK17:435:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Knut Harald HyllesethSentrum OK17:59+0:165:37
3Vegard BroxIL Tyrving18:04+0:215:38
4Christian VogelsangNydalens SK18:07+0:245:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18:27+0:445:45
6Inge GunnesIL Tyrving18:34+0:515:48
7Morten MoslandOppsal Orientering19:10+1:275:59
8Audun BjerknesMåren OK19:16+1:336:01
9Olav EideBækkelagets SK19:27+1:446:04
10Trond LundIL Tyrving19:37+1:546:07
11Torbjørn Blom-hagenFossum IF20:02+2:196:15
12Geir HoffIL Tyrving20:03+2:206:15
13Steinar LågAsker Skiklubb20:05+2:226:16
14Kimme ArnesenHeming Orientering20:55+3:126:32
15Torstein HoleNydalens SK21:12+3:296:37
16Helge BakkehøiØstmarka OK21:14+3:316:38
17Torstein BerntsenIL Tyrving21:17+3:346:39
18Bjørn WangensteenLillomarka OL21:19+3:366:39
19Pål Christian IngierdBækkelagets SK21:21+3:386:40
20Michael DähnnNydalens SK21:28+3:456:42
21Martin ReichenbachOppsal Orientering21:43+4:006:47
22Steinar EastwoodLillomarka OL21:45+4:026:47
23Kyrre GranFet OL21:47+4:046:48
24Knut Jostein SætnanFossum IF21:56+4:136:51
25Bjørn HaugeNydalens SK22:09+4:266:55
26Øystein RappRaumar Orientering22:12+4:296:56
27Vidar GjelstadOppsal Orientering22:36+4:537:03
28Jon SolsrudNydalens SK23:15+5:327:15
29Eilert AamodtOppsal Orientering23:51+6:087:27
30Christian JomaasFossum IF24:17+6:347:35
31Trond MyhreFossum IF24:27+6:447:38
32Jens Christian HolstIL Tyrving24:33+6:507:40
33Eskil ÅsmulOL Trollelg24:40+6:577:42
34Anders NorlingNydalens SK24:42+6:597:43
35Sverre WisløffAsker Skiklubb25:47+8:048:03
36Ove HildrumLillomarka OL26:00+8:178:07
37Knut Ivar VestliÅl IL27:26+9:438:34
38Helge Grenager SolheimOppsal Orientering28:16+10:338:50
39Christian GløgårdNittedal OL28:51+11:089:00
40Lars Audun VoldLillomarka OL29:02+11:199:04
41Fredrik SaugestadNydalens SK29:55+12:129:20
42Magne AasAsker Skiklubb30:24+12:419:30
43Haakon KnudsenOppsal Orientering31:28+13:459:50
44Espen JernbergNydalens SK32:01+14:1810:00
45Per SørbergRaumar Orientering32:31+14:4810:09
46Anders LølandNOTEAM38:16+20:3311:57
47Dag Espolin JohnsonBækkelagets SK40:09+22:2612:32
48Knut Johan WinsvoldØstmarka OK2:01:33+1:43:5037:59
Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OKdiskvalifisert

D 50-

3 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torunn Drage RotiFossum IF21:096:24
2Kari MadslienNydalens SK21:31+0:226:31
3Signe Astrup ArnesenHeming Orientering23:30+2:217:07
4Toril HallanLillomarka OL23:44+2:357:11
5Dagrun MelkildHeming Orientering24:13+3:047:20
6Linda HanssenØstmarka OK24:20+3:117:22
7Solveig SikkelandIL Tyrving24:33+3:247:26
8Kjersti SkantzeIL Tyrving25:13+4:047:38
9Venche BjerkreimFossum IF25:22+4:137:41
10Gry AhlsandNydalens SK25:23+4:147:41
11Grete S B HoviSkien OK25:27+4:187:42
12Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL25:38+4:297:46
13Anne Marit BjergaardNydalens SK25:49+4:407:49
14Marianne NjåsteinIL Tyrving26:18+5:097:58
15Ingeborg ØderudBækkelagets SK26:29+5:208:01
16Marianne HjermstadFossum IF26:46+5:378:06
17Kathrine LunøeNydalens SK28:26+7:178:36
18Anne DahlNydalens SK28:27+7:188:37
19Åshild FlatebakkenIL Tyrving28:28+7:198:37
20Randi NicolaisenAsker Skiklubb28:40+7:318:41
21Gunhild MyhrAsker Skiklubb28:51+7:428:44
22Helena StubberudNydalens SK29:03+7:548:48
23Kirsti Grundnes BergIL Tyrving29:51+8:429:02
24Frøy GrøndahlLillomarka OL31:45+10:369:37
25Ingrid NermoenØstmarka OK31:49+10:409:38
26Anne Kristine NorderudIL Tyrving32:08+10:599:44
27Marianne ArnesenAsker Skiklubb32:21+11:129:48
28Anne-Elise EdstrømOppsal Orientering35:56+14:4710:53
29Grete BerntsenMåren OK36:44+15:3511:07
30Maria TorgersenBækkelagets SK36:53+15:4411:10
31Lena HammerVestre Akers SK40:55+19:4612:23
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

3 500 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Are KristiansenIL Tyrving20:335:52
2Jan Tore HenriksenNydalens SK20:46+0:135:56
3Einar LunøeNydalens SK21:15+0:426:04
4Arild AndresenFossum IF21:28+0:556:08
5Svein NygårdLillomarka OL21:29+0:566:08
6Stein BlomsethLillomarka OL22:10+1:376:20
7Eivind HoffIL Tyrving22:19+1:466:22
8Nils Petter FremmingHeming Orientering22:46+2:136:30
9Anders KronbergRaumar Orientering23:00+2:276:34
10Guttorm L EggeOslostudentenes IK23:01+2:286:34
11Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering23:03+2:306:35
12Stein H. HagenFossum IF23:39+3:066:45
13Børge PedersenNydalens SK23:44+3:116:46
14Knut Erling ØenHeming Orientering23:51+3:186:48
15Harald KvisliNotodden OL24:10+3:376:54
16Øystein WiggenByåsen IL24:18+3:456:56
17Arne TorgersenBækkelagets SK24:20+3:476:57
18Per Ola UlsethNydalens SK24:28+3:556:59
18Tom SlungaardHeming Orientering24:28+3:556:59
20Hallvard BergIL Tyrving24:36+4:037:01
21Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL24:44+4:117:04
22Egil EideIL Tyrving25:09+4:367:11
23Hallvard KorenOK Moss25:23+4:507:15
24Øystein KildahlØstmarka OK25:50+5:177:22
25Lasse ArnesenHeming Orientering26:00+5:277:25
26Skule IngebergNOTEAM26:43+6:107:38
27Morten KarlsenMåren OK27:16+6:437:47
28Terje LinløkkenØstmarka OK27:18+6:457:48
29Bent Sande KvermeFossum IF27:22+6:497:49
30Håkon JendalFossum IF27:35+7:027:52
31Anders FlågenHeming Orientering27:42+7:097:54
32Erik NæssØstmarka OK27:46+7:137:56
33Ottar WiklundNydalens SK27:57+7:247:59
34Stein MellaOppsal Orientering28:44+8:118:12
35Øyvind HelmersenFet OL29:30+8:578:25
36Per Anders YtterbøAsker Skiklubb29:58+9:258:33
37Bjørn ChristensenØstmarka OK30:12+9:398:37
38Tormod BøeVBIL30:38+10:058:45
39Johan MattssonLillomarka OL30:52+10:198:49
40Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL30:58+10:258:50
41Truls AngellLillomarka OL31:02+10:298:52
42Are NjåsteinIL Tyrving31:12+10:398:54
43Pål Woldstad HanssenEiker OL31:59+11:269:08
44Thor VollsetHeming Orientering32:11+11:389:11
45Erik BorgIL Koll32:51+12:189:23
46Pål Kogstad NæssRaumar Orientering33:27+12:549:33
47Morten EngebretsenRaumar Orientering44:34+24:0112:44
48Kjetil EspedalNydalens SK5:11+23:44:381:28
Peter NylundHaugerud IFdiskvalifisert

D 60-

3 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Marie TurterNydalens SK27:317:51
2Birgit KorvaldNydalens SK31:19+3:488:56
3Anne Berit EidNydalens SK32:33+5:029:18
4Margaret RoseveareOppsal Orientering40:17+12:4611:30

H 60-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar JensenNydalens SK22:246:47
2Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL24:24+2:007:23
3Ketil BergeVestre Akers SK24:37+2:137:27
4Per SchancheAsker Skiklubb25:10+2:467:37
5Bjørn WilladssenHeming Orientering25:23+2:597:41
6Vidar ElvekrokEiker OL25:44+3:207:47
7Petter NæssOppsal Orientering25:55+3:317:51
8Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF28:54+6:308:45
9Øyvind GylverAsker Skiklubb30:03+7:399:06
10Tore RingerikeOppsal Orientering31:14+8:509:27
11Jan SveenRaumar Orientering33:01+10:3710:00
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert

D 70-

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL40:0811:28
2Unni DrageHaugerud IF40:37+0:2911:36

H 70-

3 300 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eldar BørsumBækkelagets SK24:177:21
2Helge RevhaugRingerike OL25:24+1:077:41
3Jon FærdenKolbotn og Skimt OL26:32+2:158:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Hasse BergstrømIL Tyrving29:11+4:548:50
5Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving29:23+5:068:54
6Roar BjordalOppsal Orientering29:24+5:078:54
7John Thomas PetersenNittedal OL29:43+5:269:00
8Jon C. FougnerHeming Orientering39:04+14:4711:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tor DrageHaugerud IF39:25+15:0811:56
10Knut Kristen HangeraasIL GeoForm58:34+34:1717:44
Per MeilandLommedalens ILdiskvalifisert
Leif BråtenHeming Orienteringdiskvalifisert

D Bedrift

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid SkaarerGE-Healthcare BIL54:5917:10
Niki Beyer PortnerNOTEAMdiskvalifisert

H Bedrift

3 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erling HobølNOTEAM27:357:52
2Gernot KoboltschnigNOTEAM45:26+17:5112:58

D Rekrutt

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Simen AanensenOppsal Orientering23:1917:56
0Gina AllertsenNOTEAM17:1013:12
0Sigrid AslaksenNOTEAM17:1013:12
0Emma Mathilde BrunesOppsal Orientering17:1213:13
0Erika A. GjedeboOppsal Orientering15:4012:03
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering19:3515:03
0Tuva Wilkens JernbergNydalens SK25:06+1:4719:18
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18:0213:52
0Eirin KolshusOppsal Orientering17:1313:14
0Åse LuråsOppsal Orientering16:5413:00
0Astrid ReuschHeming Orientering16:1712:31
0Linea Kalleson RøedOppsal Orientering14:0810:52
0Maja Kalleson RøedOppsal Orientering14:0410:49
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering18:0113:51
0Elen Krohn GjessingHeming Orientering15:2211:49
Therese JohansenNOTEAMdiskvalifisert

H Rekrutt

1 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Erik BirkemoeOppsal Orientering20:5216:03
0Olaf Blom-HagenFossum IF18:4414:24
0Sondre HafskjoldNydalens SK19:5315:17
0Jonas HirschBækkelagets SK17:4213:36
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK23:31+2:3918:05
0Leon KnudsenOppsal Orientering11:008:27
0Stian LillegårdLillomarka OL9:427:27
0Eskil OlaussenOppsal Orientering26:20+5:2820:15
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering23:39+2:4718:11
0Simen SkeideOppsal Orientering9:307:18
0Gabriel SolemOppsal Orientering14:4011:16
0Magnus Syversen GihleOppsal Orientering34:51+13:5926:48
0Nikolai TesloHadeland OL19:0514:40
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering14:4511:20
0Boye WangensteenLillomarka OL12:109:21
0Sondre Tandberg ØhrnNydalens SK1:44:45+1:23:531:20:34

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor