Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mellembygd O-lag

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mellembygd O-lag
Arrangørorganisasjon: Mellembygd OL
Dato: søndag 2 april 2017

D 10-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø20:54
2Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø28:59+8:05
3Tonje HemmingsenStorsteinnes IL1:12:08+51:14
4Kine HemmingsenStorsteinnes IL1:12:25+51:31
Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsøaktiv

D 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø35:18
2Klara GraversenIL BUL-Tromsø38:13+2:55

D 17-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Idunn StrandIL BUL-Tromsø50:55
2Tora IndregardIL BUL-Tromsø55:16+4:21
Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

D 21-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torun AnkjellNordreisa IL45:16
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø49:36+4:20
3Arntraut GötschIL BUL-Tromsø57:42+12:26

D 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Karen JohannessenIL BUL-Tromsø43:56
2Anna KarlqvistIL BUL-Tromsø46:23+2:27
Eli Blomseth HelgesenSørreisa OLdiskvalifisert
Wenche AgersborgSørreisa OLikke startet
Hilde HanssenSørreisa OLikke startet
Anne Birgitte JensenIL BUL-Tromsøikke startet

H 13-14

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Henning StrandIL BUL-Tromsøikke startet

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø34:17
2Jesper LundinIL BUL-Tromsø36:22+2:05

H 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø54:48

H 21-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mats Jørgen IngdalMellembygd OL42:16
2Håvard Krey HansenOK Silsand49:46+7:30
3Mats LundinIL BUL-Tromsø51:19+9:03
4Thomas ÅsheimStorsteinnes IL51:22+9:06
5Børge HarveyIL BUL-Tromsø51:39+9:23
6Odd-Ivan LorentsenOK Silsand55:30+13:14
7Håkon BrynjulfsenOK Silsand58:20+16:04
8Christian Peter MacLassenIL BUL-Tromsø58:30+16:14
9Svein Harald HansenOK Silsand1:00:28+18:12
Jonny I HansenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Bendik MyrvangBjerkvik IFdiskvalifisert
Thomas JohnsenIL BUL-Tromsøikke startet
Vidar WenselSørreisa OLikke startet

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak FuglestadMellembygd OL58:45
Ted BernhardsenIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Rune GraversenIL BUL-Tromsødiskvalifisert

H 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hans-Martin VaengSørreisa OL36:38
2Atle IversenIL BUL-Tromsø37:33+0:55
3Ivar HelgesenSørreisa OL40:43+4:05
4Harald StrandIL BUL-Tromsø46:17+9:39
5Gunnar KvålStorsteinnes IL54:56+18:18

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor