Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 7. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 7. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 13 juni 2017

D11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering54:0122:30

D11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika JægerStord Orientering47:3423:47

D17

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfrid SkjævelandStord Orientering48:0713:00
2Malene ØenStord Orientering48:20+0:1313:03
3Irinja AlmåsStord Orientering49:24+1:1713:21
4Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering51:23+3:1613:53
5Linda RykkjeStord Orientering52:08+4:0114:05

D17C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina HagerupStord Orientering30:2612:40
2Nina Mæland PoldenStord Orientering38:45+8:1916:08
3Ragnhild VadStord Orientering42:17+11:5117:37
4Ane  AgdesteinStord Orientering45:24+14:5818:55
5Britt R TheodorsenStord Orientering46:07+15:4119:12

D60

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering40:4013:33
2Marie AasheimStord Orientering56:19+15:3918:46

H13-14

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering31:0810:22

H13-16C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes AndersenStord Orientering53:5022:25
Jonas EngevikStord Orienteringdiskvalifisert

H17

3 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RykkjeVaregg Fleridrett31:448:34

H40

3 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering28:507:47
2Jarle HauglandStord Orientering34:32+5:429:20
3Henrik OttesenStord Orientering35:51+7:019:41
4Even RolsnesStord Orientering40:02+11:1210:49
5Ove VedøyStord Orientering43:01+14:1111:37
6Øyvind Gaute BergStord Orientering44:58+16:0812:09

H50

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering35:419:38
2Rolf Atle RolfsnesFitjar IL41:23+5:4211:11
3Magnar HillesdalStord Orientering42:39+6:5811:31
4Jarle HallandStord Orientering43:14+7:3311:41
5Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL45:36+9:5512:19

H60

3 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle IrgensStord Orientering37:2912:29
2Øyvind SkålevikFitjar IL39:37+2:0813:12

H70

3 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL39:2913:09
2Ingolf DybvikStord Orientering42:08+2:3914:02
3Jonny HuseStord Orientering45:19+5:5015:06
4Steinar SlettemarkStord Orientering52:54+13:2517:38
5Harald HaugenStord Orientering56:56+17:2718:58

H-Open

3 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering30:0710:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor