Offisiell resultatliste for 6. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 6. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 30 mai 2017

D11-12N

1 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erika  JægerStord Orientering24:2416:16
2Emily AlmåsStord Orientering24:38+0:1416:25
3Hanna Lilior-GrovStord Orientering24:50+0:2616:33

D15-16

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering54:3220:11

D17

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering1:09:0016:49

D17C

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering22:0112:13
2Nina HagerupStord Orientering22:13+0:1212:20
3Britt R.  TheodorsenStord Orientering35:31+13:3019:43
4Turid HellandStord Orientering58:32+36:3132:31

D40

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering1:08:2325:19

D60

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering53:3719:51
2Marie AasheimStord Orientering1:05:23+11:4624:12

H11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AndresenStord Orientering27:0518:03

H13-14

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ivan KrutikovStord Orientering51:1318:58

H13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen WesterheimStord Orientering43:0123:53
2Johannes AndersenStord Orientering43:43+0:4224:17

H17

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering42:1510:18
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett46:31+4:1611:20
3Andreas Sumstad ArneStord Orientering1:16:03+33:4818:32
4Magne AndresenStord Orientering1:19:41+37:2619:26

H40

4 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering44:5910:58
2Henrik OttesenStord Orientering50:07+5:0812:13
3Even RolsnesStord Orientering53:39+8:4013:05
4Øyvind Gaute BergStord Orientering1:10:42+25:4317:14

H50

4 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering50:4312:22
2Jarle HallandStord Orientering59:50+9:0714:35
3Jon Magne BratsethStord Orientering1:05:45+15:0216:02

H60

2 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SkålevikFitjar IL54:2720:10

H70

2 700 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL45:1316:44
2Ingolf DybvikStord Orientering50:57+5:4418:52
3Sigvald RobberstadHalsnøy OL52:11+6:5819:19
4Steinar SlettemarkStord Orientering58:11+12:5821:32
5Jonny HuseStord Orientering58:53+13:4021:48
6Harald HaugenStord Orientering1:02:00+16:4722:57

H-Open

2 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering43:5916:17
2Ketil SkjoldeOnarheim IL51:07+7:0818:55
3Steinar RøgenesStord Orientering54:40+10:4120:14
4Vidar  Sagen-RolandStord Orientering56:42+12:4321:00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor