Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 4. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 4. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 16 mai 2017

D11-12

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tonje RykkjeStord Orientering39:3420:49
2Elisabeth Rydland SæbøFitjar IL1:12:54+33:2038:22
3Selma AndresenStord Orientering1:14:59+35:2539:27

D15-16

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering35:1216:00

D17-

3 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Irinja AlmåsStord Orientering54:5714:05
2Arnfrid SkjævelandStord Orientering1:07:12+12:1517:13

D17-C

1 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid GrimstadStord Orientering30:2616:01
2Nina HagerupStord Orientering38:45+8:1920:23
3Britt R TheodorsenStord Orientering46:53+16:2724:40

D40-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Stalheim GrimstadStord Orientering38:0217:17
2Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering38:28+0:2617:29

D60-

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering32:2614:44
2Anne K. GrutleHIL42:48+10:2219:27
3Marie AasheimStord Orientering45:56+13:3020:52

H11-12N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  AndresenStord Orientering30:5520:36

H15-16

3 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Øien KlosterFitjar IL1:17:4119:55

H17-

3 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering31:488:09
2Stig Helge WesterheimStord Orientering40:45+8:5710:26
Andreas Sumstad ArneStord Orienteringdiskvalifisert

H17-C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jostein BergsvågStord Orientering20:3510:50

H40-

3 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RykkjeStord Orientering34:128:46
2Jarle HauglandStord Orientering40:57+6:4510:30
3Even RolsnesStord Orientering42:34+8:2210:54
4Henrik OttesenStord Orientering46:36+12:2411:56
5Ove VedøyStord Orientering52:28+18:1613:27
Øyvind Gaute BergStord Orienteringbrutt

H50-

3 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Henrik HovdenStord Orientering43:3311:10
2Rolf-Atle RolfsnesFitjar IL43:48+0:1511:13
3Jarle HallandStord Orientering47:52+4:1912:16
4Magnar HillesdalStord Orientering1:01:46+18:1315:50

H60-

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Atle  IrgensStord Orientering30:4013:56
2Øyvind SkålevikFitjar IL31:07+0:2714:08

H70-

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald WesterheimFitjar IL27:3112:30
2Jonny HuseStord Orientering37:28+9:5717:01
3Steinar SlettemarkStord Orientering41:25+13:5418:49
4Ingolf DybvikStord Orientering53:40+26:0924:23

H-Open

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Geir TorsnesStord Orientering24:4311:14
2Frode  FitjarNOTEAM33:24+8:4115:10

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor