Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 2. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 2. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Onarheim IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 25 april 2017

D15-16

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annie MyhreStord Orientering37:3313:24

D17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett48:2412:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
Irinja AlmåsStord Orienteringdiskvalifisert

D17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina HagerupStord Orientering28:0312:11
2Britt R TheodorsenStord Orientering35:05+7:0215:15

D40-

2 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering52:2718:43

H11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AndresenStord Orientering25:2714:58
2Oskar ForlandVaregg Fleridrett28:56+3:2917:01

H13-14

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivan KrutikovStord Orientering32:3711:38
2Johannes AndersenStord Orientering1:07:52+35:1524:14
2Jørgen WesterheimStord Orientering1:07:52+35:1524:14

H17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering31:198:14
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett35:14+3:559:16

H17-C

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik MalkenesOnarheim25:0110:52
2Tobias HellandOnarheim25:12+0:1110:57

H17-N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Egil HavroStord Orientering27:2016:04

H40-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jarle HauglandStord Orientering36:109:31
2Even RolsnesStord Orientering39:04+2:5410:16
3Ove VedøyStord Orientering45:00+8:5011:50

H50-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Magne BratsethStord Orientering41:0710:49
2Jarle HallandStord Orientering45:57+4:5012:05

H60-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SkålevikFitjar IL39:1714:01
2Sigmund  SætreFitjar IL39:36+0:1914:08
3Jan Ove ØenStord Orientering48:01+8:4417:08

H70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingolf DybvikStord Orientering51:1618:18
2Harald HaugenStord Orientering55:11+3:5519:42
3Steinar SlettemarkStord Orientering1:08:02+16:4624:17

H-Open

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar  StoresætreOnarheim28:5710:20
2Andreas Sumstad ArneStord Orientering32:06+3:0911:27
3Magne StoresætreOnarheim32:40+3:4311:40
4Stein Olav SkatenOnarheim33:43+4:4612:02
5Ole  SkatenOnarheim40:36+11:3914:30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor