Offisiell resultatliste for 1. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. Sprintløp/nybyrjarkarusell Sunnhordland
Arrangørorganisasjon: Stord Orientering
Dato: tirsdag 18 april 2017

D-sprint

2 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Irinja AlmåsStord Orientering27:299:48
2Malene ØenStord Orientering27:32+0:039:50
3Annie MyhreStord Orientering33:37+6:0812:00
4Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering35:19+7:5012:36
5Edel SlettemarkStord Orientering39:11+11:4213:59
Elisabeth S. BergStord Orienteringdiskvalifisert

D-12N

1 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid  Sagen-RolandStord Orientering19:0711:14
2Tonje RykkjeStord Orientering27:35+8:2816:13
3Lilly  WesterheimStord Orientering27:58+8:5116:27
4Selma AndresenStord Orientering28:11+9:0416:34
5Sigrid S BergStord Orientering28:19+9:1216:39
6Ingeborg Sumstad ØenStord Orientering42:09+23:0224:47
7Live Sumstad ØenStord Orientering42:14+23:0724:50

H-sprint

2 800 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth WesterheimStord Orientering18:486:42
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett20:52+2:047:27
3Sveinung RykkjeStord Orientering23:30+4:428:23
4Even RolsnesStord Orientering24:20+5:328:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Øyvind Gaute BergStord Orientering25:26+6:389:05
6Andreas Sumstad ArneStord Orientering27:32+8:449:50
7Magne AndresenStord Orientering28:51+10:0310:18
8Øyvind SkålevikFitjar IL28:56+10:0810:20
9Geir TorsnesStord Orientering29:45+10:5710:37
10Simen  EngevikStord Orientering30:21+11:3310:50
11Jonas EngevikStord Orientering30:26+11:3810:52
12Ove VedøyStord Orientering32:09+13:2111:28
13Vidar Sagen-RolandStord Orientering33:02+14:1411:47
14Ottar AndersenStord Orientering35:57+17:0912:50
15Øyvind KyvikStord Orientering38:08+19:2013:37
16Ingolf DybvikStord Orientering39:09+20:2113:58
17Steinar SlettemarkStord Orientering42:51+24:0315:18
18Endre  NotlandStord Orientering51:01+32:1318:13
19Johannes AndersenStord Orientering53:32+34:4419:07
19Jørgen WesterheimStord Orientering53:32+34:4419:07
Wilhelm EngelsenStord Orienteringdiskvalifisert
Jonny HuseStord Orienteringdiskvalifisert
Jan Ove ØenStord Orienteringdiskvalifisert

H-12N

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik S. BergStord Orientering20:4612:12
2Kasper  NotlandStord Orientering23:48+3:0214:00
3Jonathan  Sakseid-AngeltveitStord Orientering27:11+6:2515:59
4Lucas Mæland PoldenStord Orientering30:55+10:0918:11
5Tobias Mæland  PoldenStord Orientering31:17+10:3118:24

H13-16N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håkon S. BergStord Orientering15:349:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor