Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for VM uttak senior

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: VM uttak senior
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 31 mai 2012

D 21-

10 260 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Anne M Hausken Nordberg Halden SK 1:13:53 7:12
2 Mari Fasting Halden SK 1:17:27 +3:34 7:32
3 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:18:58 +5:05 7:41
4 Heidi Østlid Bagstevold Bækkelagets SK 1:20:45 +6:52 7:52
5 Silje Ekroll Jahren Sävedalens AIK 1:22:24 +8:31 8:01
6 Kine Hallan Steiwer Lillomarka OL 1:23:52 +9:59 8:10
7 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 1:24:03 +10:10 8:11
8 Anne Johanne Lind IL Tyrving 1:24:59 +11:06 8:16
9 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:25:31 +11:38 8:20
10 Therese Haare Konnerud IL 1:26:55 +13:02 8:28
11 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:28:32 +14:39 8:37
12 Ingjerd Myhre Kongsberg OL 1:28:43 +14:50 8:38
13 Tone E Lye IL Tyrving 1:29:52 +15:59 8:45
14 Linn Hokholt Lillomarka OL 1:31:17 +17:24 8:53
15 Ingunn Fristad Halden SK 1:31:27 +17:34 8:54
16 Anette Baklid Konnerud IL 1:32:28 +18:35 9:00
17 Britt Ingunn Nydal NTNUI 1:32:43 +18:50 9:02
18 Hanna Haugen Nordbrøden NTNUI 1:35:58 +22:05 9:21
19 Agni Fjogstad Nielsen Kongsberg OL 1:37:17 +23:24 9:28
20 Lone Brochmann Eiker OL 1:42:00 +28:07 9:56
21 Isa Mari Sandstad Frol IL 1:47:54 +34:01 10:30
22 Elin Bjerva Bækkelagets SK 1:49:06 +35:13 10:38
23 Inger Anita Tollehaug Lillehammer OK 2:21:40 +1:07:47 13:48

H 21-

14 870 m, 50 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 1:31:17 6:08
2 Magne Dæhli Halden SK 1:31:44 +0:27 6:10
3 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:32:52 +1:35 6:14
4 Anders Nordberg Vaajakosken Terä 1:35:10 +3:53 6:23
5 Carl Waaler Kaas Bækkelagets SK 1:37:10 +5:53 6:32
6 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:37:25 +6:08 6:33
7 Audun Weltzien IFK Göteborg 1:38:32 +7:15 6:37
8 Holger Hott Kristiansand OK 1:38:48 +7:31 6:38
9 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:40:43 +9:26 6:46
10 Erik Axelsson Halden SK 1:41:02 +9:45 6:47
11 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:41:56 +10:39 6:51
12 Tue Lassen Bækkelagets SK 1:43:26 +12:09 6:57
13 Mats Dahlén Kristiansand OK 1:44:42 +13:25 7:02
14 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:45:04 +13:47 7:03
15 Torbjørn Sagberg IL Tyrving 1:45:38 +14:21 7:06
16 Eirik Kamstrup Hovind Raumar Orientering 1:46:15 +14:58 7:08
17 Øyvind Helgerud Halden SK 1:46:45 +15:28 7:10
18 Christian Wiig Bøen Kristiansand OK 1:46:58 +15:41 7:11
19 Espen Fiskum NTNUI 1:47:08 +15:51 7:12
20 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:48:07 +16:50 7:16
21 Espen Weltzien Järla Orientering 1:49:28 +18:11 7:21
22 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:49:35 +18:18 7:22
23 Fredrik Eliasson Halden SK 1:49:50 +18:33 7:23
24 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 1:50:45 +19:28 7:26
25 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 1:51:49 +20:32 7:31
26 Sigve Vågsnes Oppsal Orientering 1:51:59 +20:42 7:31
27 Daniel Marston Bækkelagets SK 1:52:14 +20:57 7:32
28 Dag Aalvik Nydalens SK 1:53:10 +21:53 7:36
29 Vyacheslav Mukhidinov Kristiansand OK 1:54:18 +23:01 7:41
30 Jarl Magnus Berge Søgne og Songdalen OK 1:56:08 +24:51 7:48
31 Kristian Stenerud NTNUI 1:57:54 +26:37 7:55
32 Vit Braveny Kristiansand OK 2:02:19 +31:02 8:13 Last ned GPS-spor i gpx-format
33 Ivar Haugen Kristiansand OK 2:02:22 +31:05 8:13
34 Ragnar Tonjer Nydalens SK 2:03:36 +32:19 8:18
35 Espen Jakobsen NTNUI 2:04:11 +32:54 8:21
36 Kjetil Okkenhaug NTNUI 2:04:39 +33:22 8:22
37 Johan Asphjell Bjørnaas Frol IL 2:05:14 +33:57 8:25
38 Vegard Blomseth Johnsen NTNUI 2:08:57 +37:40 8:40
39 Einar Tommelstad Nydalens SK 2:12:12 +40:55 8:53
40 David Gottfridsson Lillomarka OL 2:14:36 +43:19 9:03
41 Sigurd Hynne Ås-UMB Orientering 2:19:17 +48:00 9:22
42 Christian F Schive Halden SK 2:28:04 +56:47 9:57
43 Fredrik Steinsvik NTNUI 2:33:59 +1:02:42 10:21
44 Simen Smestad Bækkelagets SK 2:45:54 +1:14:37 11:09
Jørgen Fiskum Frol IL brutt
Ivar Lundanes Frol IL brutt
Øyvind Enger NTNUI brutt
Hans Petter Mathisen NTNUI brutt
Eirik Rustad Raumar Orientering brutt
Håvard Lucasen Ås-UMB Orientering brutt
Karsten Alexander Kopland Modum OL ikke startet
Felix Haller Halden SK ikke startet
Øyvind Stokseth Halden SK ikke startet
Per Harald Havnen Johansen Lillomarka OL ikke startet
Eirik Martens Svensen Kristiansand OK ikke startet
Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK ikke startet
Jonas Sommerstad Juveli Lillomarka OL ikke startet
Vetle Ruud Bråten IFK Göteborg ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor