Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for 1. Rankingløp Sunnhordland

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: 1. Rankingløp Sunnhordland
Arrangørorganisasjoner: Fitjar IL / Stord Orientering
Dato: tirsdag 4 april 2017

D 11-12

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma AndresenStord Orientering42:2417:40

D 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid  BergStord Orientering29:2816:22

D 15-16

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annie MyhreStord Orientering55:4421:26

D 17-

3 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfrid SkjævelandStord Orientering47:3312:30
2Tove Vikanes AgdesteinStord Orientering48:18+0:4512:42
3Irinja AlmåsStord Orientering52:42+5:0913:52

D 17-C

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigrid Skram IsdahlFitjar IL28:1611:46
2Mette  FitjarFitjar IL28:50+0:3412:00
3Nina Mæland PoldenStord Orientering32:17+4:0113:27
4Nina HagerupStord Orientering37:01+8:4515:25
5Bente FitjarFitjar IL48:14+19:5820:05

D 40-

2 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunn Kjersti RøgenesStord Orientering39:5915:22

H 11-12N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus  AndresenStord Orientering24:4713:46

H 17-

3 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth WesterheimStord Orientering29:077:39
2Stian RykkjeVaregg Fleridrett35:16+6:099:16

H 17-C

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Sumstad ArneStord Orientering21:208:53
2Vidar  Sagen-RolandStord Orientering37:09+15:4915:28

H 40-

3 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik OttesenStord Orientering37:259:50
2Jarle HauglandStord Orientering41:39+4:1410:57
3Øyvind Gaute BergStord Orientering43:45+6:2011:30
4Even RolsnesStord Orientering44:04+6:3911:35
5Ove VedøyStord Orientering45:02+7:3711:51
6Rune  VassendenHalsnøy OL49:22+11:5712:59

H 50-

3 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf Atle RolfsnesFitjar IL41:3910:57
2Jon Magne BratsethStord Orientering46:02+4:2312:06
3Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL48:52+7:1312:51
4Magnar HillesdalStord Orientering51:09+9:3013:27
Jarle HallandStord Orienteringdiskvalifisert

H 60-

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind SkålevikFitjar IL39:4015:15
2Wilhelm EngelsenStord Orientering48:24+8:4418:36

H 70-

2 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Audun KlosterFitjar IL40:3115:35
2Reidar BrevikStord Orientering41:02+0:3115:46
3Ingolf DybvikStord Orientering46:49+6:1818:00
4Sigvald RobberstadHalsnøy OL48:16+7:4518:33
5Steinar SlettemarkStord Orientering49:59+9:2819:13
Harald WesterheimFitjar ILdiskvalifisert

H-Open

2 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes  OlsenFitjar IL30:4411:49
2Ole Andrê  WesterheimFitjar IL31:43+0:5912:11
3Geir Arne IsdahlFitjar IL37:40+6:5614:29
4Jens Øien  KlosterFitjar IL38:40+7:5614:52
5Arne BjellandStord Orientering40:13+9:2915:28
6Frode  FitjarFitjar IL40:31+9:4715:35
7Geir TorsnesStord Orientering42:54+12:1016:30
8Ketil SkjoldeOnarheim IL43:30+12:4616:43

N-Open

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eldrid  FitjarFitjar IL33:1918:30
0Emil H SørfonnFitjar IL37:03+3:4420:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor