Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 1
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: tirsdag 28 mars 2017

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Vetle Eckdahl BookOK Horten20:40
0Amalie BorgeOK Horten20:59+0:19
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL23:06+2:26
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL23:02+2:22
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn18:07
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn14:43
0Daniella GjoneSandefjord OK11:21
0Anne HaugbergAndebu IL16:26
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn16:51
0Miriam KhouryLarvik OK16:23
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn36:17+15:37
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn14:51
0Henrik RingheimOL Trollo16:27

D 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Annika van RaaijHedrum OL17:26
2Ingeborg EikåsSandefjord OK20:22+2:56
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Serine Kierulf DirdalLarvik OKbrutt

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril HeggernesHedrum OL14:00
2Faya KhouryLarvik OK16:45+2:45
Tuva Eckdahl BookOK Hortendiskvalifisert

D 13-14

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn16:02
2Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK19:49+3:47
3Ingvild JohnsenHedrum OL20:10+4:08
4Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn20:24+4:22
5Emilie JohansenSandefjord OK20:58+4:56
6Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn27:16+11:14

D 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL17:33
2Kristin HagaHedrum OL19:34+2:01
3Pernille MoltebergHedrum OL22:01+4:28
4Mia Dürbeck KjærlandHedrum OL26:00+8:27
5Louise Bentsen MalmquistHedrum OL28:51+11:18

D 15-16

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Julie EikelandOL Tønsberg og omegn28:30

D15B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frida DalerStokke IL20:45
2Anny RogneOL Tønsberg og omegn24:22+3:37
3Silje Skatvedt StensrudOK Horten24:26+3:41

D 17-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK24:07
2Tone StoklandSandefjord OK30:02+5:55
3Pernille NaufHedrum OL31:30+7:23
4Ingvild EckdahlOK Horten32:27+8:20
5Linn Hege RosoLardal OL32:45+8:38
6Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn33:58+9:51
7Mathea Strøm GrønnHedrum OL35:45+11:38
8Torill Hynne FjæreHedrum OL36:43+12:36
9Katrine GjestrumHedrum OL37:05+12:58
10Sahra Louise Guldahl-IbouderLarvik OK54:50+30:43
11Gunvor Aurora MasvikLarvik OK54:54+30:47

D 17-C

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv Hege Roberg RingheimOL Trollo14:52
2Inger Anne HeggernesHedrum OL17:40+2:48
3Sissel BentsenHedrum OL18:44+3:52
4Mona Engel Sjøvaag KierulfLarvik OK18:52+4:00
5Sara Roberg GhabeliOL Trollo19:32+4:40
5May-Britt SkramdalHedrum OL19:32+4:40
7Elisabeth RolighetenHedrum OL20:03+5:11
8Lill DürbeckHedrum OL28:24+13:32
9Heidi EriksenLarvik OK28:26+13:34
10Lily Sunshine MitcheNoteam28:31+13:39
11Else StordalOL Tønsberg og omegn30:12+15:20

D 17-N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nina NicolaysenSandefjord OK11:50
2Linnea AasrumLarvik OK25:48+13:58

D 40-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin BruserudOL Trollo20:29
2Tone Sølie LysnesHedrum OL26:58+6:29
3Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn27:31+7:02
4Stine ArntzenSandefjord OK27:33+7:04
5Astrid BrevikStokke IL28:04+7:35
6Celine Vik OlsenLarvik OK29:05+8:36
7Elin BordøyHedrum OL32:57+12:28
8Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn33:00+12:31

D 50-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida Vår DirdalLarvik OK23:54
2Tiri RebårdSandefjord OK25:02+1:08
3Lill-Ann TorpSandefjord OK25:31+1:37
4Hilde KløvstadSandefjord OK27:37+3:43
5Rita RaastadSkien OK35:55+12:01

D 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Lise SagaKjose IL19:06
2Randi Kristin NærumLarvik OK23:04+3:58
3Randi HansenStokke IL23:36+4:30
4Inger NergaardStokke IL24:01+4:55
5Elisabeth RødAndebu IL25:01+5:55
6Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn25:31+6:25
7Kari BergLarvik OK47:19+28:13
Rakel ØrenSandefjord OKdiskvalifisert

D 70-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eli KlovningPorsgrunn OL26:51
2May Helene HansenSandefjord OK29:24+2:33
3Hjørdis ØvreåsBotne SK31:13+4:22

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK13:16
2Gabriel GjoneSandefjord OK14:06+0:50
3Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn17:46+4:30
4Ludvig SkramdalHedrum OL18:36+5:20

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn12:20
2Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13:09+0:49

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn16:47
2Benjamin GjoneSandefjord OK17:55+1:08
3Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL25:19+8:32
4Hallgeir BrevikStokke IL27:24+10:37

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Holger Dürbeck KjærlandHedrum OL23:51
2Yousef KhouryLarvik OK47:52+24:01

H 15-16

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn23:10
2Even GravningenStokke IL23:40+0:30
3Viljan van RaaijHedrum OL25:34+2:24
4Kristoffer FjæreHedrum OL26:08+2:58
5Jonas EikåsSandefjord OK28:00+4:50
6Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn30:54+7:44
7Brynjel HeggernesHedrum OL32:20+9:10
8Kristian Juel JohannessenHedrum OL33:49+10:39

H 17-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tobias KristensenLarvik OK19:58
2Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø20:18+0:20
3Jørn SundbyLarvik OK20:34+0:36
4Sindre R HoltHedrum OL22:04+2:06
5Jørgen FrøydLarvik OK22:55+2:57
6Trond GjelstadSandefjord OK23:20+3:22
7Martin AskeAndebu IL24:12+4:14
8Rune Firing HaugbergAndebu IL24:29+4:31
9Hans Olav SkogstadTelenor BIL30:25+10:27
10Ludvig JohnsenHedrum OL32:24+12:26

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut GjoneSandefjord OK15:58
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn21:45+5:47
3Thor Magne MalmquistHedrum OL30:43+14:45

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pierre KhouryLarvik OK16:35

H 40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom KristensenLarvik OK23:18
2Jørgen FjæreHedrum OL25:13+1:55
3Per Olav GulbrandsenLarvik OK25:22+2:04
4Knut Ivar JohansenSandefjord OK25:25+2:07
5Ole Petter AasrumLarvik OK25:49+2:31
6Bjørnar OlsrødStokke IL26:09+2:51
7Trond EvensenOL Tønsberg og omegn26:25+3:07
8Espen JohnsenHedrum OL27:13+3:55
9Pål JevanordOL Trollo27:59+4:41
10Roar MathisenOL Tønsberg og omegn29:17+5:59
11Eelco van RaaijHedrum OL29:29+6:11
12Jon NicolaysenSandefjord OK31:30+8:12
13Ian RingheimOL Trollo32:02+8:44
14Jo Børre EikåsSandefjord OK32:14+8:56
15Magne KløveStokke IL34:37+11:19
16Nils Karsten CeebergAndebu IL38:46+15:28
17Gunnar RustanOL Trollo41:00+17:42
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert

H 50-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Petter LøeNotodden OL24:53
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn25:30+0:37
3Espen RaastadSkien OK26:48+1:55
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK28:01+3:08
5Kjetil KløvstadSandefjord OK35:18+10:25
6Per Einar StrømHedrum OL38:54+14:01
7Terje B. OlsenOL Tønsberg og omegn42:14+17:21

H 60-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind FadumSande Sportsklubb19:54
2Widar TrømborgSande Sportsklubb20:47+0:53
3Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn24:03+4:09
4Elling AakreAndebu IL26:40+6:46
5Ragnar Niemi BergStokke IL27:23+7:29
6Martin NaufHedrum OL28:00+8:06
7Trond CeebergAndebu IL31:15+11:21
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL31:23+11:29
9Per Dag NordkveldeHedrum OL32:40+12:46

H 70-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Runar KittilsenStokke IL18:46
2Helge FossheimHedrum OL19:45+0:59
3Frank EliassenSandefjord OK20:17+1:31
4Svein EriksenLarvik OK21:09+2:23
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn21:37+2:51
6Thorolf TrolsrudBotne SK22:22+3:36
7Ragnar HillestadLardal OL22:52+4:06
8Oddvar GjelstadSandefjord OK23:44+4:58
9Bjørn Willy HansenSandefjord OK23:52+5:06
10Per Øystein AndersenLarvik OK24:11+5:25
11Anton LommeHedrum OL24:34+5:48
12Svein ThorsenSandefjord TIF24:39+5:53
13Magne KlovningPorsgrunn OL25:27+6:41
14Magnar ØvreåsBotne SK26:24+7:38
15Dag Rønning JensenOL Trollo26:33+7:47
16Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn27:28+8:42
17Kåre ThorbjørnsenLarvik OK27:34+8:48
18Ruud SteinarKonnerud Il28:23+9:37
19Harald VikenSandefjord TIF34:52+16:06
20Roar LøkenSandefjord OK37:59+19:13

H 80-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn39:17
2Helge HalvorsenLarvik OK39:45+0:28
Arne LieStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor